Zasedání KF JmK 04/2016

Toto fórum slouží k vyhlašování schůzi krajského sdružení Jihomoravského kraje.

Moderátoři: KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
  • Toto fórum slouží k vyhlašování schůzi krajského sdružení Jihomoravského kraje.
  • Fórum není určeno pro volnou diskuzi. Zakládat vlákna zde může pouze svolavatel dané schůze, do názvu vlákna napíše její termín.
  • V daném vlákně se probírá pouze program jednání, popř. místo schůze.
Uživatelský avatar
Robert.Cuma
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 1294
Registrován: 05 čer 2012, 11:57
Profese: manažer
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 1392 poděkování
Dostal poděkování: 2882 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zasedání KF JmK 04/2016

Příspěvek od Robert.Cuma »

svolávám schůzi KF Jmk do PSB (Pirate Space Brno) na středu 4. 5. 2016 od 18h.
PSB se nachází v suterénu na Údolní 37. (5 min chůze z České, nebo jednu zastávka tramvají č. 4 - vystoupíte na Obilňáku).

(nad PSB je docela cool podnik, kde mají vege food a dobrý pivo)

kdybyste to někdo nemohl napoprvé najít, tak mi zavolejte na 774 281 317.

navrhujte prosím body programu:

https://pad.pirati.cz/p/ksjmk_04_2016

Róbert Čuma

Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 4794
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: designér legálních konopných produktů
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6558 poděkování
Dostal poděkování: 5610 poděkování

Re: Zasedání KF JmK 04/2016

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Pro jednoduchost sem napisu strucny navod, jak se dostat dovnitr:

Dojdete pred dum na Udolni 37, celem k nemu, obejdete ho zprava, najdete pomerne velikou otevrenou drevenou branu, do ktere vejdete. Nalevo dole uvidite schudky do sklepa, tam sejdete a vejdete do dveri, nebo zazvonite na zvonek, kdyby nebylo otevreno.
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Zasedání KF JmK 04/2016

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Doufám, že můj 3 bod z padu nevymažete a že se toho někdo ujme. Děkuji :D
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Pavel.Moravec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2764
Registrován: 27 dub 2011, 17:25
Profese: IT
Bydliště: Brno Bystrc
Dal poděkování: 12424 poděkování
Dostal poděkování: 5915 poděkování

Re: Zasedání KF JmK 04/2016

Příspěvek od Pavel.Moravec »

Zdenek.Frolec píše:Doufám, že můj 3 bod z padu nevymažete a že se toho někdo ujme. Děkuji :D
Tak si najdi zpravodaje.. Nebo ten bod aspoň rozviň v čem se jim konkrétně podřizujeme. A začni být aspoň jednou slušný, ty prase.
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.
Uživatelský avatar
Radek.Holomcik
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 902
Registrován: 07 srp 2014, 16:47
Profese: Člověk
Dal poděkování: 433 poděkování
Dostal poděkování: 2020 poděkování

Re: Zasedání KF JmK 04/2016

Příspěvek od Radek.Holomcik »

Přidávám se k Pavlovi - taky by mě zajímalo, v čem lezeme Zeleným do prdele. Tím, že chodím na Volební štáb, vím, jak jednání probíhají a s čistým svědomím říkám, že dělá-li někdo ústupky, jsou to právě Zelení.

Radek Holomčík

Někdo z JmK

tel.: 728 034 460, mail: radek.holomcik@pirati.cz

"Na počátku byl stvořen vesmír. Spoustu lidí to naštvalo a většinou se to považovalo za chybný krok." Douglas Adams

Uživatelský avatar
Pavel.Moravec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2764
Registrován: 27 dub 2011, 17:25
Profese: IT
Bydliště: Brno Bystrc
Dal poděkování: 12424 poděkování
Dostal poděkování: 5915 poděkování

Re: Zasedání KF JmK 04/2016

Příspěvek od Pavel.Moravec »

Btw. dle oznameni-f595/evidence-lobbistickych-ko ... ml#p457351 nám ŽTB nabídlo předvolební koalici Pir+SZ+ŽTB+TOP09. Přestože afaik čekáme na oficiální nabídku, neškodilo by se o tom imho pobavit i teď na schůzi (nebo tady, jak je libo). Přidávám to do programu, bohužel já nejspíš nepřijdu (a pokud ano pak odhadem v 19:30).

Můj názor: celkem rozpačitý až negativní, že by se až teď (po projednání spol.programu) přidávala strana, která je programově kus od nás. Nebráním se apriori vyjednávání, ale nevím, jestli nejdou s křížkem po funuse / jak by se stihl schválit program (ideálně před začátkem kampaně, že) takový, který by pak všechny strany dodržovaly.

Ve městě / na magistrátě se TOP09 chová celkem v souladu (dle toho mála co vím), ale v kraji? :?:
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.
Uživatelský avatar
Robert.Cuma
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 1294
Registrován: 05 čer 2012, 11:57
Profese: manažer
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 1392 poděkování
Dostal poděkování: 2882 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasedání KF JmK 04/2016

Příspěvek od Robert.Cuma »

Zdenek.Frolec píše:Doufám, že můj 3 bod z padu nevymažete a že se toho někdo ujme. Děkuji :D
stav se na schůzi a zkus přesvědčit přítomné svými vytříbenými argumenty a oslnivou rétorikou, že má smysl projednávat "lezení Zeleným do prdele". bez zpravodaje nebude návrh zařazen do hlasování o programu (běžný postup).

samozřejmě i když dorazíš, nebo pro svůj "3 bod" získáš zpravodaje, je stále možné, že návrh bodu programu nebude schválen přítomnými členy KF. jsme demokratická strana a o všem podstatném rozhodujeme kolektivně, transparentně a především hlasováním, aby bylo zajištěno, že se věci dějí v souladu s přáním většiny.

@Pavel M: konkrétní návrh jsme nedostali, ani jsme o něm nejednali (nemáme mandát). jestli nabídku nějak sepíšou, budeme to řešit, ale v zásadě jak píšeš - nevidím to v tuto chvíli příliš realisticky, nicméně o případném návrhu nerozhoduji já, ale KF. ale máš pravdu, že by nebylo od věci se o tom na schůzi pobavit. můžeme to nechat do bodu různé - pokud do té chvíle nedorazíš, vezmu si to já.

Róbert Čuma

Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Zasedání KF JmK 04/2016

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Pavel.Moravec píše:
Zdenek.Frolec píše:Doufám, že můj 3 bod z padu nevymažete a že se toho někdo ujme. Děkuji :D
Tak si najdi zpravodaje.. Nebo ten bod aspoň rozviň v čem se jim konkrétně podřizujeme. A začni být aspoň jednou slušný, ty prase.
Zas demagogie. Já tam nenadávám ani tě tam neoznačuji za žádné zvíře. kdybych tak začal tak bych tě musel spíše častovat na hmyzí říši ale k tvé úrovni se vážně nehodlám shýbnout.


Prosim zanech te lživé propagandy. Nebo rozviň co bylo na mojem 3 bodě neslušného. ?????


EDIT: A pokud je u tebe neslušné chování dávat nepřijemné otázky vedení a nejraději by si je nikdy neviděl, tak to si pak piráty pleteš s fašistama. Jelikož od kdy jsou nepřijemné otázky brané jako neslušné otázky? A kde jsem byl tak neslušný, že i mě nazval prasetem? to ti tu mám říkat mravenci moravci? nebo jako co to zas začínáš za lživou propagandu?
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Radek.Holomcik
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 902
Registrován: 07 srp 2014, 16:47
Profese: Člověk
Dal poděkování: 433 poděkování
Dostal poděkování: 2020 poděkování

Re: Zasedání KF JmK 04/2016

Příspěvek od Radek.Holomcik »

Ujímám se úkolu zpravodaje pro navrhovaný bod schůze č.3 (navrhovatel Zdeněk Frolec - Proč lezeme...).

Je to sice dementní dotaz, ale v zájmu transparentnosti vývoje koalice se SZ si to rád vezmu.

Radek Holomčík

Někdo z JmK

tel.: 728 034 460, mail: radek.holomcik@pirati.cz

"Na počátku byl stvořen vesmír. Spoustu lidí to naštvalo a většinou se to považovalo za chybný krok." Douglas Adams

Uživatelský avatar
Radek.Holomcik
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 902
Registrován: 07 srp 2014, 16:47
Profese: Člověk
Dal poděkování: 433 poděkování
Dostal poděkování: 2020 poděkování

Re: Zasedání KF JmK 04/2016

Příspěvek od Radek.Holomcik »

Tak pardon. První jsem napsal, že se role zpravodaje ujmu a až pak jsem si přečetl slová plná osobní frustrace v padu s návrhem na program zítřejší schůze. Jelikož nejsem ani psychoterapeut, ani barman a ani kněz, abych léčil něčí mindráky, beru zpět svůj předchozí návrh.

Radek Holomčík

Někdo z JmK

tel.: 728 034 460, mail: radek.holomcik@pirati.cz

"Na počátku byl stvořen vesmír. Spoustu lidí to naštvalo a většinou se to považovalo za chybný krok." Douglas Adams

Odpovědět

Zpět na „Schůze KS Jihomoravský kraj“