Ne, pardon já si pod tím jenom nedokážu nic představit a připadá mi to jako strach ze tmy.
(nevydím tam, tak tam nepůjdu co když se tam skrývá něco hrozného, radči zůstanu stát na místě...)
Teď vážně. Dnešní sociální systém přestává fungovat a tohle je jedna z možností kam jít dál. Jestli někdo má lepší
nápad tak ať ho sem hodí
že by vyrobené zboží neměl kdo kupovat a docházelo by k propoušťění a tím dalším ubytku populace až by nikdo nezbyl,
takže na to zapoměňte a určitě si tohle nedávejte do programu
U systému základnímu příjmu a jednotné dani je třeba ještě počítat se zavedením těžkého získání občanstvý jinak by jsme
se sem za chvílu nevešly
Odkaz na wiky: http://cs.wikipedia.org/wiki/Z%C3%A1kla ... 9%C3%ADjem
Ve zdrojích je pár linků k tématu.