Redmin pro pořádání CF [pracovní vlákno]

Administrativní odbor vede seznam členů a spravuje členské příspěvky, administruje a moderuje webovou diskuse včetně předsedání jednáním na Internetu.

Moderátor: Administrativní odbor

Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5611
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22640 poděkování
Dostal poděkování: 4589 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Redmin pro pořádání CF [pracovní vlákno]

Příspěvek od Robert.Magni »

Dovolím si sem odložit Bajgarův koment odjinud
Dovolím si v této věci připomenout, že jsem opakovaně doporučoval, aby přípravy na jednání CF a RV byli něco jako standartizovány.
Právě proto aby bylo zajištěno, že nebudou problémy s připojením na internet, se streamováním, případně s možností mumble vstupů zajímavých lidí, kteří by případně jednání Pirátů chtěli pozdravit nebo s nějakým podnětem oslovit. atp
podatelna-celostatniho-fora-f487/zapis- ... ml#p451999
Tohle vlákno mi momentálně připadá nejlepší na sběr nápadů,jak to příště zmáknout líp ?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvky (celkem 2):
Marek.Necada, Vojtech.Pikal

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26224
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37004 poděkování
Dostal poděkování: 30167 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: SMS upozorňování na hlasování

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Ok, navrhuji na to vyřešit vzorový úkol na redmine. (Ten si pak organizátor vždy jen zkopíruje a začne rozdávat úkoly)
Kdo by se toho ujal?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 2):
Jan.Novak, Robert.Magni

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Josef.Kadlecek
Člen KS Praha
Příspěvky: 2136
Registrován: 01 čer 2010, 21:17
Profese: revizní technik elektro, energetik
Bydliště: Bráník, Příkrá x U Háje, dřevěný domeček, P4
Dal poděkování: 1916 poděkování
Dostal poděkování: 1776 poděkování

Re: SMS upozorňování na hlasování

Příspěvek od Josef.Kadlecek »

Ajta!
Tak když jsem tak usilovně žádal viníka těch olomouckých (a vždy a všude se opakujících) průserů a bylo to odpovědnými hrdě zatlučeno, tak prosím o výčet činností s tím spojených. Rád konečně přispěju svým dílem, ale nerad bych byl za debila. Že si beru "funkci" a nejsem schopen jí vykonávat.
Nemám pravidelnou práci, zákazník pískne a to má pro mě prioritu, páč odnikud mě nikdy žádný jiný prachy nepřitekly. V tu chvíli jdou nějací Piráti na vedlejší kolej.
Pokud se dá činnost plánovat na dva tři dny předem, a nebude to na plný úvazek, pak bych nemusel mít problém.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Kadlecek za příspěvek:
Robert.Magni
Existuje princip: je hrází pro jakékoli informace, odolává všem argumentům a úspěšně drží lidi ve věčné ignoranci: zavrhnout věc ještě před prozkoumáním
Herbert Spencer, 1820-1903 https://cs.wikipedia.org/wiki/Herbert_Spencer
Za sebe - mám vás všecky rád. Akorát před fanatickými "souložníky teoretiky" mě i u Pirátů naučilo se už mít na pozoru.
Neomylné lidi bez váhání devitalizovat!
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: SMS upozorňování na hlasování

Příspěvek od Tobias.Esner »

Josef.Kadlecek píše:Ajta!
Tak když jsem tak usilovně žádal viníka těch olomouckých (a vždy a všude se opakujících) průserů a bylo to odpovědnými hrdě zatlučeno, tak prosím o výčet činností s tím spojených. Rád konečně přispěju svým dílem, ale nerad bych byl za debila. Že si beru "funkci" a nejsem schopen jí vykonávat.
Nemám pravidelnou práci, zákazník pískne a to má pro mě prioritu, páč odnikud mě nikdy žádný jiný prachy nepřitekly. V tu chvíli jdou nějací Piráti na vedlejší kolej.
Pokud se dá činnost plánovat na dva tři dny předem, a nebude to na plný úvazek, pak bych nemusel mít problém.
mužeš mi to napsat ještě jednou tak abych to pochopil?
Děkuju
Uživatelský avatar
Josef.Kadlecek
Člen KS Praha
Příspěvky: 2136
Registrován: 01 čer 2010, 21:17
Profese: revizní technik elektro, energetik
Bydliště: Bráník, Příkrá x U Háje, dřevěný domeček, P4
Dal poděkování: 1916 poděkování
Dostal poděkování: 1776 poděkování

Re: SMS upozorňování na hlasování

Příspěvek od Josef.Kadlecek »

Co ta práce na Redmine obnáší?
Jak se zdá, já, OSVČ, který nemá žádné veřejné či státní zakázky, ale je živ jen z normálních lidí, je i zde naprosté U.F.O.
a třídní nepřítel.
Z toho tedy plyne, že pokud si něco dlouhodobě naplánuju a přijde mi do toho práce, dlouhodobý plán zahazuju a věnuju se vydělání těch pár korun, které mě na chvilku dostanou do finančního plusu.
Zajímá mě tedy, jak moc je funkce náročná, abych si nenabral víc, než unesu a nebyl za kokota.
Existuje princip: je hrází pro jakékoli informace, odolává všem argumentům a úspěšně drží lidi ve věčné ignoranci: zavrhnout věc ještě před prozkoumáním
Herbert Spencer, 1820-1903 https://cs.wikipedia.org/wiki/Herbert_Spencer
Za sebe - mám vás všecky rád. Akorát před fanatickými "souložníky teoretiky" mě i u Pirátů naučilo se už mít na pozoru.
Neomylné lidi bez váhání devitalizovat!
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: SMS upozorňování na hlasování

Příspěvek od Tobias.Esner »

Redmine, je systém pro zadávání ukolu a evidence práce, takovej pracovní výkaz, takže záleží jaký ukol dostaneš...

co se týče toho co chce Vojta, tak zanést do Redminu pracovní postuby a potřeby jako obecnou šablonu pro CF budoucím pořadatelům a předsedajícím....

Takže Ti ted asi nikdo neřekne, jak dlouho to bude trvat.
PS, ty umíš v Redmine?
Uživatelský avatar
Josef.Kadlecek
Člen KS Praha
Příspěvky: 2136
Registrován: 01 čer 2010, 21:17
Profese: revizní technik elektro, energetik
Bydliště: Bráník, Příkrá x U Háje, dřevěný domeček, P4
Dal poděkování: 1916 poděkování
Dostal poděkování: 1776 poděkování

Re: SMS upozorňování na hlasování

Příspěvek od Josef.Kadlecek »

To sice neumím, ale určitě to není příkazový řádek. Grafické rozhraní. Nemyslím, že bych nebyl učenlivý, nasaju pokyny a informace a měl bych to zvládnout. O pomoc si umím říct, a předpokládám, že ne s křížkem po funuse (jak bývá u politiků každodenní praxe) :lol:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Kadlecek za příspěvek:
Robert.Magni
Existuje princip: je hrází pro jakékoli informace, odolává všem argumentům a úspěšně drží lidi ve věčné ignoranci: zavrhnout věc ještě před prozkoumáním
Herbert Spencer, 1820-1903 https://cs.wikipedia.org/wiki/Herbert_Spencer
Za sebe - mám vás všecky rád. Akorát před fanatickými "souložníky teoretiky" mě i u Pirátů naučilo se už mít na pozoru.
Neomylné lidi bez váhání devitalizovat!
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: SMS upozorňování na hlasování

Příspěvek od Tobias.Esner »

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Vojtech.Pikal
Uživatelský avatar
Josef.Kadlecek
Člen KS Praha
Příspěvky: 2136
Registrován: 01 čer 2010, 21:17
Profese: revizní technik elektro, energetik
Bydliště: Bráník, Příkrá x U Háje, dřevěný domeček, P4
Dal poděkování: 1916 poděkování
Dostal poděkování: 1776 poděkování

Re: SMS upozorňování na hlasování

Příspěvek od Josef.Kadlecek »

Vojtech.Pikal píše:Ok, navrhuji na to vyřešit vzorový úkol na redmine. (Ten si pak organizátor vždy jen zkopíruje a začne rozdávat úkoly)
Kdo by se toho ujal?
Na Redmine je bambilion úkolů. Který je ten, o kterém jsi, Vojtěchu, vedl svá slova ohledně vzoru pro CF? Troufám si max na technické úkoly, na studování záměrně (a psychopaticky) zmateného jazyka, jenž soukromně nazývám "pravničtinou", (možná) ke své škodě, nemám buňky, chuť ani čas.
Nicméně, pokud je to v mých silách, konečně zas rád přispěchám se svou troškou do mlýna.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Kadlecek za příspěvek:
Robert.Magni
Existuje princip: je hrází pro jakékoli informace, odolává všem argumentům a úspěšně drží lidi ve věčné ignoranci: zavrhnout věc ještě před prozkoumáním
Herbert Spencer, 1820-1903 https://cs.wikipedia.org/wiki/Herbert_Spencer
Za sebe - mám vás všecky rád. Akorát před fanatickými "souložníky teoretiky" mě i u Pirátů naučilo se už mít na pozoru.
Neomylné lidi bez váhání devitalizovat!
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: SMS upozorňování na hlasování

Příspěvek od Tobias.Esner »

Josef.Kadlecek píše:
Vojtech.Pikal píše:Ok, navrhuji na to vyřešit vzorový úkol na redmine. (Ten si pak organizátor vždy jen zkopíruje a začne rozdávat úkoly)
Kdo by se toho ujal?
Na Redmine je bambilion úkolů. Který je ten, o kterém jsi, Vojtěchu, vedl svá slova ohledně vzoru pro CF? Troufám si max na technické úkoly, na studování záměrně (a psychopaticky) zmateného jazyka, jenž soukromně nazývám "pravničtinou", (možná) ke své škodě, nemám buňky, chuť ani čas.
Nicméně, pokud je to v mých silách, konečně zas rád přispěchám se svou troškou do mlýna.
To znamená že není, že navrhuje, aby ho někdo udělal...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvek:
Robert.Magni
Odpovědět

Zpět na „Administrativní odbor“