Informace z vyjednávání o koalici HLASOVÁNÍ - OFFTOPIC

Moderátor: PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.

  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Uživatelský avatar
Vladimir.Charvat
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 312
Registrován: 04 lis 2010, 15:57
Profese: strojařský konstruktér, promotér
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 162 poděkování
Dostal poděkování: 313 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Informace z vyjednávání o koalici HLASOVÁNÍ - OFFTOPIC

Příspěvek od Vladimir.Charvat »

Pouze oznamuji, ze pokud projde toto, ukoncuji veskere sve funkce v piratske strane a přenechávám toto tem, co chteji ostatní jen buzerovat a nejsou schopni dojet ani na jednani KF, natoz například na jednani, které se kvůli nemu presouvalo mistne i casove...

Povazuji toto za absolutni buzeraci...

Nyní Vám ukáži proč...

Po. 14.3. - Jednání Rady MO - 9.00 - 16.00, následně jsem šel ještě do práce, jelikož máme ohromnou zakázku za miliony, příchod domů kolem deváté...
Út. 15.3. - 7.00 - 14.30 (musel jsem si vzit z práce hodinu a pul volno na sve naklady), od 15.30 - 18.30 jednání školské rady 4. ZŠ
St. 16.3. - 7.00 - 16.00 Práce, 16.30 - 19.00 - Vareni s FNB
Čt. 17.3. - 7.00 - 16.00 Práce, 18.30-21.30 - Jednání s Martinem Hausenblasem o podpoře kandidatury na senátora (a ač jsem vás žádal o nějaké podklady a připomínky, vysrali jste se na to všichni)
Pá. 18.3. - 7.00 - 16.00 Práce, cca 3 hodiny příprava na sobotní snem (super, ze vas prijelo tolik a ze se vůbec nevymlouvate na praci, ze? si proste nemuzu odpustit... irituje me, když někdo argumentuje, ze se vymlouváme na praci, ac makame jak debilove a přitom se sam vymlouva na praci, ze nemůže priet na zadne jednani, ani na to, které se kvůli nemu presouvalo jak casove tak mistne, ani na dlouho dopředu oznamene jednani KF) a nedělní jednání krajského pléna zelených
So. 19.3. - 9.00 - 12.00 - Vareni s FNB, 12.00-14.00 - Rozdavani jidla s FNB bezdomovcum, 14.40 - 19.30 - schůze KS (jelikož prijelo pet clenu, ze schuze se stal workshop k jednacímu radu, k koalicni smlouve a diskuzi se zelenymi
Ne. 20.3. - 11.00 - 16.30 (nepocitam cestu, jinak 10.30-18.00) - krajsky snem zelenych v teplicich
Po. 21.3. - 7.00 - 16.00 - Práce, 16.30-20.00 setkání s jedním naším členem, ted a dále, jdu psát reporty zctvrtka, soboty a nedele, vyhlásit rozpravu k koalicni smlouve...
Út. 22.3. - 7.00 - 16.00 - Práce, 17.00 - cca 22.00 - jednání Kruhu pro!ustí (bude se resit dulezity programovy bod, hazard)
St. 23.3. - 7.00 - 16.00 - Práce,
Čt. 24.3. - 7.00-16.00 - Práce, odpoledne má proběhnout druhé kolo jednání s Hausenblasem (žádám, aby mne k tomu někdo doprovázel... je ostuda, ze na minulé setkání dorazí tři zástupci zelených a jen jeden pirát)
Pá. 24.3. - Státní svátek, zatím žádný plán
So. 25.3. - Návštěva Žatce, domluvené jednání já a Radek
Ne. 26.3. - Snad volno
Po. 27.3 - statni svatek, snad volno
Ut. 28.3. - 7:00-16:00 - Práce, 17:00-20:00 - Jednání koaličního klubu MO usti nad labem mesto

K tomu tam samozrejme ještě nekde je jednani vykonneho vyboru pro!usti, nejake schůzky se zelenymi, které budou probihat, dále pomaham s pripravami nekterych materialu do rady, a další věci... nemam defakto zadny soukromy život, uz takhle nestiham nic... pokud mi ještě někdo bude davat sibenicni 24 hodinove terminy, tak at si to jde delat sam, verim, ze se najednou probudi a zacne jezdit na jednani, zacne obětovávat sve dovolene a casti vyplaty z duvodu vybirani neplacenych volen atd... od zacatku roku mam uz 10 dni neplaceného volna v souctu...

Budte prosim soudni... Tohle vse delame ve svém volnem case, za sve osobní finance, na ukor svých zivotu... Nemame za to nikdo nic, jen znicene nervy, nevyspani, ja uz srdecni arytmii... Zacinam byt na pokraji vyhoreni...

Chapu, ze optikou od brka a piva se tak nemusi jevit, ale je to tak...
OFFTOPICNesouhlasím s jediným slovem, které říkáte, ale navždy budu bránit, abyste je říkat mohl. Voltaire
Až se svět ohlédne za našim stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli. M.L.King
Člověk není Homo Sapiens Sapiens, ale Pan Narrans. Terry Pratchett
Tož, demokracii bychom měli, teď ještě nějaké ty demokraty. Tomáš Garrigue Masaryk
Uživatelský avatar
Barbora.Pribylova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 364
Registrován: 27 říj 2013, 19:52
Profese: Koordinátor dobrovolníků
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 467 poděkování
Dostal poděkování: 257 poděkování

Re: KF ÚsK 8/2016 - Informace z vyjednávání o koalici HLASOV

Příspěvek od Barbora.Pribylova »

Robot by zvládnul, cože? Že i předseda KsUsk je jenom člověk? Můžu vám říct,že z výše zmíněných důvodů Vláďa jí 1x /3dny. Nechcete se na to už vysrat? :)
tel: 734370038xx

" I když lidé nevědí, co je dobro, mají ho v sobě. "
Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2445
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4042 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: KF ÚsK 8/2016 - Informace z vyjednávání o koalici HLASOV

Příspěvek od Jan.Novak »

Já si to neodpustím, sorry za OT, ale:

Když vynecháme směšnost toho přesunutí (ani na jednání CF se důsledně nepřesunuje do OT, pokud to není opravdu nějak nutné), tak vážně dáš ten odkaz do OT vlákna tak aby na něj bylo co nejtěžší kliknout? Tzn. musíš rozkliknout OT a pak si to z něj nakopírovat, místo toho aby člověk mohl přímo kliknout?

P.S: 24 hodin je fakt kaše termín. ;)

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Informace z vyjednávání o koalici HLASOVÁNÍ - OFFTOPIC

Příspěvek od Vit.Konecny »

Jako sorry.... Vy vlezete do nejtransparentnější strany v republice a po letech se divíte, že musíte něco zveřejňovat? A neslíbili jste nám náhodou takovéto zveřejňování na schůzi před měsícem? A ještě se debilně ptáte, co děláte vy? Holky a kluci, víte, že jsem byl zástupce vedoucího mediálního odboru, krajský místopředseda a člen republikového výboru přes parlamentní volby 2013 (a ještě jsem jezdil po nocích lepit na černo plakáty téměř po celém kraji a taky jsem chodil do práce do lesa). Taky nebyla prdel dělat tunu věcí. O komunálkách a senátorkách o rok později ani nemluvě - to jsem ten mediální odbor vedl, do toho žatecká kampaň, do toho problémy přes celý kraj, ... A teď najednou se můžete zhroutit. To je mi divné. A ty vaše vložené finance, čas a bůhvícoještě - furt to připomínejte, furt. Nikdo do toho nikdy nic nevložil. To víte, že ne! :evil:
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Informace z vyjednávání o koalici HLASOVÁNÍ - OFFTOPIC

Příspěvek od Vit.Konecny »

A že jste nikdo nic nenapsal dokud to byl členský podnět nebo dokud se jednalo, to už ani nebudu komentovat. Podat protinávrh mohl každý. Ve vyšších patrech politiky jsou lidé pod tlakem furt a to i médií, která po nich můžou jít jako slepice po flusu. Daleko více než tady nás pár, kteří jen chtějí, abyste plnili stranickou povinnost. :roll:
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Odpovědět

Zpět na „Ústecký kraj“