Zdenek Strnad píše:To je pravda, ale neproběhlo hlasování o tom, aby pauza na oběd byla na pořad jednání zařazena. Zatímco v případě společné fotografie je zde kladena bezprecedentní byrokratická obstrukce, v případě oběda to šlo bez jakýchkoliv problémů! A já se ptám:Martin.Smida píše:pauza na oběd v pořadu jednání ale už je
společná fotka tam nebyla.
KDO ZA TÍM STOJÍ? CUI BONO? JE TOTO JEŠTĚ DEMOKRACIE?
KK, RK, CF, RV, RP - ti všichni by měli bez otálení začít jednat. Taková nekonzistence (navíc s tušenými skrytými korupčními prvky) je flagrantním porušením všech pirátských zásad. Pryč s tím!
Tady si někdo dělá zálusk na čestné členství...