Pořad CF 4/2016 - společná fotografie
Moderátor: Predsedajici
- Zdenek.Strnad
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 472
- Registrován: 08 črc 2012, 11:07
- Profese: novinář, projektový manažer
- Bydliště: Praha 10
- Dal poděkování: 115 poděkování
- Dostal poděkování: 772 poděkování
Re: Pořad CF 4/2016 - společná fotografie
Zcela vážně a bez ironie si myslím, že pokud se hlasuje o společeném focení jako o oficiální součásti programu, pak o obědě se musí hlasovat rovněž. Copak je oběd méně důležitý?
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Strnad za příspěvky (celkem 5):
- Jiri.Ulip, Pavel.Moravec, Martin.Shanil, Petr.Vileta, Mikulas.Ferjencik
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pořad CF 4/2016 - společná fotografie
Máš naprostou pravdu. Každý si může přinést vlastní oběd v kastrůlku a nemusí se tím zdržovat jednání. Nažrat se může každý během projednávání libovolného bodu programu zasedání.Zdenek Strnad píše:Zcela vážně a bez ironie si myslím, že pokud se hlasuje o společeném focení jako o oficiální součásti programu, pak o obědě se musí hlasovat rovněž. Copak je oběd méně důležitý?
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
- Dominika.Michailidu
- Republikový výbor
- Příspěvky: 3515
- Registrován: 28 črc 2011, 22:13
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Krnsko
- Dal poděkování: 7685 poděkování
- Dostal poděkování: 5946 poděkování
Re: Pořad CF 4/2016 - společná fotografie
Easy. Na oběd se nikdo nevykašle, proto se o něm nemusí hlasovat. Tenhle podnět vychází z letitých zkušeností, kdy se kolem osmé večerní vždy někdo ozve .. "jé.. my jsme se zase nevyfotili..." Kdo nezažil, nepochopí. Když to bude v programu, tak přes to nejede vlak. Radši hlasujte, diskutéři.Zdenek Strnad píše:Zcela vážně a bez ironie si myslím, že pokud se hlasuje o společeném focení jako o oficiální součásti programu, pak o obědě se musí hlasovat rovněž. Copak je oběd méně důležitý?
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 3):
- Frantisek.Kopriva, Michal.Gill, Jiri.Kaderavek.sen
77S 2I 3I 3I
- Martin.Smida
- Mediální odbor
- Příspěvky: 3971
- Registrován: 12 črc 2012, 07:45
- Profese: Kompostář
- Bydliště: Majetín
- Dal poděkování: 2830 poděkování
- Dostal poděkování: 5221 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pořad CF 4/2016 - společná fotografie
pauza na oběd v pořadu jednání ale už je 
společná fotka tam nebyla.
Záměr je jednoduchý, aby pro usnandění organizace - společná cesta k náměstí, kde je k focení pěkné prostředí (radnice, orloj, trojice atd), byl předem vyhrazerný čas, kdy to provedeme. To není jen tak zavelet, "Ted se jdeme fotit". nechci poslouchat ty kecy, že to někdo neslyšel, nevěděl, byl zrovna na záchodě atd.
pokud ji tam můžu zařadit autoritativně, tak klidně. Taky se mi zdá absurdní shánět podporu pro to, abychom měli v programu půlhodinové okenko na fotku. Mě tyhle byro- postupy nijak zvlášt nebaví.
Ale neměl jsem to srdce "okrást vás" o pauzu na oběd, takže po prvním odmítnutí jsem navrhl prodloužení samotné pauzy na obed, což je očividně potřeba taky zanést do pořadu jednání.
Následně Krtek tedy začal sbírat palce palce pro toto v jiném příspěvku než v původním zde: celostatni-forum-f477/cf-4-2016-sestave ... ml#p446039
A pro jistotu Vileta založil tento podnět, takže se dá "podporovat" na třech místech, což je vskutku úsměvné
připadá mi to stejně srandovní jako vám, ale jediný můj úmysl je mít v programu půl hodiny na společnou fotku - a následný rozchod na oběd.
taky nevěřím, jak je to těžký
společná fotka tam nebyla.
Záměr je jednoduchý, aby pro usnandění organizace - společná cesta k náměstí, kde je k focení pěkné prostředí (radnice, orloj, trojice atd), byl předem vyhrazerný čas, kdy to provedeme. To není jen tak zavelet, "Ted se jdeme fotit". nechci poslouchat ty kecy, že to někdo neslyšel, nevěděl, byl zrovna na záchodě atd.
pokud ji tam můžu zařadit autoritativně, tak klidně. Taky se mi zdá absurdní shánět podporu pro to, abychom měli v programu půlhodinové okenko na fotku. Mě tyhle byro- postupy nijak zvlášt nebaví.
Ale neměl jsem to srdce "okrást vás" o pauzu na oběd, takže po prvním odmítnutí jsem navrhl prodloužení samotné pauzy na obed, což je očividně potřeba taky zanést do pořadu jednání.
Následně Krtek tedy začal sbírat palce palce pro toto v jiném příspěvku než v původním zde: celostatni-forum-f477/cf-4-2016-sestave ... ml#p446039
A pro jistotu Vileta založil tento podnět, takže se dá "podporovat" na třech místech, což je vskutku úsměvné
připadá mi to stejně srandovní jako vám, ale jediný můj úmysl je mít v programu půl hodiny na společnou fotku - a následný rozchod na oběd.
taky nevěřím, jak je to těžký
Naposledy upravil(a) Martin.Smida dne 29 úno 2016, 08:58, celkem upraveno 1 x.
- Zdenek.Strnad
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 472
- Registrován: 08 črc 2012, 11:07
- Profese: novinář, projektový manažer
- Bydliště: Praha 10
- Dal poděkování: 115 poděkování
- Dostal poděkování: 772 poděkování
Re: Pořad CF 4/2016 - společná fotografie
To je pravda, ale neproběhlo hlasování o tom, aby pauza na oběd byla na pořad jednání zařazena. Zatímco v případě společné fotografie je zde kladena bezprecedentní byrokratická obstrukce, v případě oběda to šlo bez jakýchkoliv problémů! A já se ptám:Martin.Smida píše:pauza na oběd v pořadu jednání ale už je
společná fotka tam nebyla.
KDO ZA TÍM STOJÍ? CUI BONO? JE TOTO JEŠTĚ DEMOKRACIE?
KK, RK, CF, RV, RP - ti všichni by měli bez otálení začít jednat. Taková nekonzistence (navíc s tušenými skrytými korupčními prvky) je flagrantním porušením všech pirátských zásad. Pryč s tím!
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Strnad za příspěvky (celkem 4):
- Marek.Necada, Petr.Vileta, Vojtech.Pikal, Dominika.Michailidu
- Pavel.Moravec
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 2749
- Registrován: 27 dub 2011, 17:25
- Profese: IT
- Bydliště: Brno Bystrc
- Dal poděkování: 12367 poděkování
- Dostal poděkování: 5854 poděkování
Re: Pořad CF 4/2016 - společná fotografie
No coco, restauratérská lobby je jen silnější než lobby fotografů.Zdenek Strnad píše: KK, RK, CF, RV, RP - ti všichni by měli bez otálení začít jednat. Taková nekonzistence (navíc s tušenými skrytými korupčními prvky) je flagrantním porušením všech pirátských zásad. Pryč s tím!
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Moravec za příspěvky (celkem 2):
- Rostislav.Reha, Petr.Vileta
- Martin.Kucera
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 15976
- Registrován: 23 dub 2009, 16:41
- Profese: nakladatel
- Dal poděkování: 2162 poděkování
- Dostal poděkování: 28464 poděkování
Re: Pořad CF 4/2016 - společná fotografie
Zdeňku, prosímtě, nepřeháněj to s tím trollením.Zdenek Strnad píše:neproběhlo hlasování o tom, aby pauza na oběd byla na pořad jednání zařazena. Zatímco v případě společné fotografie je zde kladena bezprecedentní byrokratická obstrukce, v případě oběda to šlo bez jakýchkoliv problémů!
Společná fotografie je záležitost sice méně formální, leč přesto související se zasedáním. (A kdyby s tím Martin nebo někdo jiný včas nepřišel, mohlo by to dopadnout jak píše Dominika - Tenhle podnět vychází z letitých zkušeností, kdy se kolem osmé večerní vždy někdo ozve .. "jé.. my jsme se zase nevyfotili...".)
Zatímco oběd je záležitost související se základními lidskými potřebami, tudíž automatické zařazení pauzy na oběd do harmonogramu je spíš na úrovni rozhodování o tom, kdy zasedání začne a kdy skončí, a o tom se přece taky nehlasuje.
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
-- Lucie Spáčilová
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
- Jakub.Nepejchal
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 1344
- Registrován: 26 bře 2014, 14:12
- Profese: Vedoucí sociální služby
- Bydliště: Praha-Petrovice
- Dal poděkování: 2283 poděkování
- Dostal poděkování: 1690 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pořad CF 4/2016 - společná fotografie
By jeden nevěřil kolik povyku způsobí to, že chceme udělat kvalitní společnou fotografii. A pokud si někdo myslí, že se to dá sfouknout za 5 minut tak asi nikdy nezkoušel dostat 45+
lidí na jednu fotku, kteří o tom nebyli dostatečně dopředu spraveni. Si myslím, že budeme rádi, když se vejdeme do té půlhodiny. Počítáme i s tím, že se budou chtít vyfotit různé skupiny. Např by si různé komise, výbory a odbory mohly udělat společná fota.
lidí na jednu fotku, kteří o tom nebyli dostatečně dopředu spraveni. Si myslím, že budeme rádi, když se vejdeme do té půlhodiny. Počítáme i s tím, že se budou chtít vyfotit různé skupiny. Např by si různé komise, výbory a odbory mohly udělat společná fota.Vedoucí přípravného týmu pro MS Praha 15 a Petrovice
=== Kontakt: ===
=== Kontakt: ===

- Zdenek.Strnad
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 472
- Registrován: 08 črc 2012, 11:07
- Profese: novinář, projektový manažer
- Bydliště: Praha 10
- Dal poděkování: 115 poděkování
- Dostal poděkování: 772 poděkování
Re: Pořad CF 4/2016 - společná fotografie
Milý Martine, vážení diskutující,
velmi se omlouvám za narušení serióznosti tohoto jednání. Je mi jasné, že procedurální hlasování o zařazení společné fotografie na pořad jednání CF a shánění podpory skupiny členů je věc, ze které prostě není radno si dělat legraci.
Již se to nebude opakovat. Přeji všem hezký den!
Zdeněk
velmi se omlouvám za narušení serióznosti tohoto jednání. Je mi jasné, že procedurální hlasování o zařazení společné fotografie na pořad jednání CF a shánění podpory skupiny členů je věc, ze které prostě není radno si dělat legraci.
Již se to nebude opakovat. Přeji všem hezký den!
Zdeněk
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Strnad za příspěvky (celkem 2):
- Vojtech.Pikal, Libor.Spacek
- Martin.Smida
- Mediální odbor
- Příspěvky: 3971
- Registrován: 12 črc 2012, 07:45
- Profese: Kompostář
- Bydliště: Majetín
- Dal poděkování: 2830 poděkování
- Dostal poděkování: 5221 poděkování
- Kontaktovat uživatele: