Pořad CF 4/2016 - společná fotografie

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Souhlasíte se zařazením bodu "Společná fotografie"?

Anketa končí za 29 bře 2016, 17:04

Ano
31
89%
Ne
2
6%
zdržuji se
2
6%
 
Celkem hlasujících: 35 - Celkem hlasů: 35

Uživatelský avatar
Zdenek.Strnad
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 472
Registrován: 08 črc 2012, 11:07
Profese: novinář, projektový manažer
Bydliště: Praha 10
Dal poděkování: 115 poděkování
Dostal poděkování: 772 poděkování

Re: Pořad CF 4/2016 - společná fotografie

Příspěvek od Zdenek.Strnad »

Zcela vážně a bez ironie si myslím, že pokud se hlasuje o společeném focení jako o oficiální součásti programu, pak o obědě se musí hlasovat rovněž. Copak je oběd méně důležitý?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Strnad za příspěvky (celkem 5):
Jiri.Ulip, Pavel.Moravec, Martin.Shanil, Petr.Vileta, Mikulas.Ferjencik
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pořad CF 4/2016 - společná fotografie

Příspěvek od Petr.Vileta »

Zdenek Strnad píše:Zcela vážně a bez ironie si myslím, že pokud se hlasuje o společeném focení jako o oficiální součásti programu, pak o obědě se musí hlasovat rovněž. Copak je oběd méně důležitý?
Máš naprostou pravdu. Každý si může přinést vlastní oběd v kastrůlku a nemusí se tím zdržovat jednání. Nažrat se může každý během projednávání libovolného bodu programu zasedání. :twisted:
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Uživatelský avatar
Dominika.Michailidu
Republikový výbor
Příspěvky: 3515
Registrován: 28 črc 2011, 22:13
Profese: výtvarník
Bydliště: Krnsko
Dal poděkování: 7685 poděkování
Dostal poděkování: 5946 poděkování

Re: Pořad CF 4/2016 - společná fotografie

Příspěvek od Dominika.Michailidu »

Zdenek Strnad píše:Zcela vážně a bez ironie si myslím, že pokud se hlasuje o společeném focení jako o oficiální součásti programu, pak o obědě se musí hlasovat rovněž. Copak je oběd méně důležitý?
Easy. Na oběd se nikdo nevykašle, proto se o něm nemusí hlasovat. Tenhle podnět vychází z letitých zkušeností, kdy se kolem osmé večerní vždy někdo ozve .. "jé.. my jsme se zase nevyfotili..." Kdo nezažil, nepochopí. Když to bude v programu, tak přes to nejede vlak. Radši hlasujte, diskutéři.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 3):
Frantisek.Kopriva, Michal.Gill, Jiri.Kaderavek.sen
77S 2I 3I 3I
Uživatelský avatar
Martin.Smida
Mediální odbor
Příspěvky: 3971
Registrován: 12 črc 2012, 07:45
Profese: Kompostář
Bydliště: Majetín
Dal poděkování: 2830 poděkování
Dostal poděkování: 5221 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pořad CF 4/2016 - společná fotografie

Příspěvek od Martin.Smida »

pauza na oběd v pořadu jednání ale už je :-)
společná fotka tam nebyla.
Záměr je jednoduchý, aby pro usnandění organizace - společná cesta k náměstí, kde je k focení pěkné prostředí (radnice, orloj, trojice atd), byl předem vyhrazerný čas, kdy to provedeme. To není jen tak zavelet, "Ted se jdeme fotit". nechci poslouchat ty kecy, že to někdo neslyšel, nevěděl, byl zrovna na záchodě atd.

pokud ji tam můžu zařadit autoritativně, tak klidně. Taky se mi zdá absurdní shánět podporu pro to, abychom měli v programu půlhodinové okenko na fotku. Mě tyhle byro- postupy nijak zvlášt nebaví.

Ale neměl jsem to srdce "okrást vás" o pauzu na oběd, takže po prvním odmítnutí jsem navrhl prodloužení samotné pauzy na obed, což je očividně potřeba taky zanést do pořadu jednání.

Následně Krtek tedy začal sbírat palce palce pro toto v jiném příspěvku než v původním zde: celostatni-forum-f477/cf-4-2016-sestave ... ml#p446039

A pro jistotu Vileta založil tento podnět, takže se dá "podporovat" na třech místech, což je vskutku úsměvné :-)

připadá mi to stejně srandovní jako vám, ale jediný můj úmysl je mít v programu půl hodiny na společnou fotku - a následný rozchod na oběd.

taky nevěřím, jak je to těžký :-)
Naposledy upravil(a) Martin.Smida dne 29 úno 2016, 08:58, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Zdenek.Strnad
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 472
Registrován: 08 črc 2012, 11:07
Profese: novinář, projektový manažer
Bydliště: Praha 10
Dal poděkování: 115 poděkování
Dostal poděkování: 772 poděkování

Re: Pořad CF 4/2016 - společná fotografie

Příspěvek od Zdenek.Strnad »

Martin.Smida píše:pauza na oběd v pořadu jednání ale už je :-)
společná fotka tam nebyla.
To je pravda, ale neproběhlo hlasování o tom, aby pauza na oběd byla na pořad jednání zařazena. Zatímco v případě společné fotografie je zde kladena bezprecedentní byrokratická obstrukce, v případě oběda to šlo bez jakýchkoliv problémů! A já se ptám:

KDO ZA TÍM STOJÍ? CUI BONO? JE TOTO JEŠTĚ DEMOKRACIE?

KK, RK, CF, RV, RP - ti všichni by měli bez otálení začít jednat. Taková nekonzistence (navíc s tušenými skrytými korupčními prvky) je flagrantním porušením všech pirátských zásad. Pryč s tím!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Strnad za příspěvky (celkem 4):
Marek.Necada, Petr.Vileta, Vojtech.Pikal, Dominika.Michailidu
Uživatelský avatar
Pavel.Moravec
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 2749
Registrován: 27 dub 2011, 17:25
Profese: IT
Bydliště: Brno Bystrc
Dal poděkování: 12367 poděkování
Dostal poděkování: 5854 poděkování

Re: Pořad CF 4/2016 - společná fotografie

Příspěvek od Pavel.Moravec »

Zdenek Strnad píše: KK, RK, CF, RV, RP - ti všichni by měli bez otálení začít jednat. Taková nekonzistence (navíc s tušenými skrytými korupčními prvky) je flagrantním porušením všech pirátských zásad. Pryč s tím!
No coco, restauratérská lobby je jen silnější než lobby fotografů. :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Moravec za příspěvky (celkem 2):
Rostislav.Reha, Petr.Vileta
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 15976
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2162 poděkování
Dostal poděkování: 28464 poděkování

Re: Pořad CF 4/2016 - společná fotografie

Příspěvek od Martin.Kucera »

Zdenek Strnad píše:neproběhlo hlasování o tom, aby pauza na oběd byla na pořad jednání zařazena. Zatímco v případě společné fotografie je zde kladena bezprecedentní byrokratická obstrukce, v případě oběda to šlo bez jakýchkoliv problémů!
Zdeňku, prosímtě, nepřeháněj to s tím trollením.
Společná fotografie je záležitost sice méně formální, leč přesto související se zasedáním. (A kdyby s tím Martin nebo někdo jiný včas nepřišel, mohlo by to dopadnout jak píše Dominika - Tenhle podnět vychází z letitých zkušeností, kdy se kolem osmé večerní vždy někdo ozve .. "jé.. my jsme se zase nevyfotili...".)
Zatímco oběd je záležitost související se základními lidskými potřebami, tudíž automatické zařazení pauzy na oběd do harmonogramu je spíš na úrovni rozhodování o tom, kdy zasedání začne a kdy skončí, a o tom se přece taky nehlasuje.
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Uživatelský avatar
Jakub.Nepejchal
Člen KS Praha
Příspěvky: 1344
Registrován: 26 bře 2014, 14:12
Profese: Vedoucí sociální služby
Bydliště: Praha-Petrovice
Dal poděkování: 2283 poděkování
Dostal poděkování: 1690 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pořad CF 4/2016 - společná fotografie

Příspěvek od Jakub.Nepejchal »

By jeden nevěřil kolik povyku způsobí to, že chceme udělat kvalitní společnou fotografii. A pokud si někdo myslí, že se to dá sfouknout za 5 minut tak asi nikdy nezkoušel dostat 45+ OFFTOPIC(počítám přibližnou desetinu z členské základny, o které si myslím, že se reálně dostaví) lidí na jednu fotku, kteří o tom nebyli dostatečně dopředu spraveni. Si myslím, že budeme rádi, když se vejdeme do té půlhodiny. Počítáme i s tím, že se budou chtít vyfotit různé skupiny. Např by si různé komise, výbory a odbory mohly udělat společná fota.
Vedoucí přípravného týmu pro MS Praha 15 a Petrovice
=== Kontakt: ===OFFTOPIC* E-mail: jakub.nepejchal@pirati.cz
* Telefon: 6O8428O8O
Uživatelský avatar
Zdenek.Strnad
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 472
Registrován: 08 črc 2012, 11:07
Profese: novinář, projektový manažer
Bydliště: Praha 10
Dal poděkování: 115 poděkování
Dostal poděkování: 772 poděkování

Re: Pořad CF 4/2016 - společná fotografie

Příspěvek od Zdenek.Strnad »

Milý Martine, vážení diskutující,

velmi se omlouvám za narušení serióznosti tohoto jednání. Je mi jasné, že procedurální hlasování o zařazení společné fotografie na pořad jednání CF a shánění podpory skupiny členů je věc, ze které prostě není radno si dělat legraci.

Již se to nebude opakovat. Přeji všem hezký den!

Zdeněk
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Strnad za příspěvky (celkem 2):
Vojtech.Pikal, Libor.Spacek
Uživatelský avatar
Martin.Smida
Mediální odbor
Příspěvky: 3971
Registrován: 12 črc 2012, 07:45
Profese: Kompostář
Bydliště: Majetín
Dal poděkování: 2830 poděkování
Dostal poděkování: 5221 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pořad CF 4/2016 - společná fotografie

Příspěvek od Martin.Smida »

požadovaná podpora dosažena. díky všem. :-)
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“