Martin Mareda

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Martin.Mareda
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 239
Registrován: 26 úno 2016, 13:47
Profese: místostarosta,adiktolog
Dal poděkování: 208 poděkování
Dostal poděkování: 176 poděkování

Martin Mareda

Příspěvek od Martin.Mareda »

Zdravím všechny. Pocházím z Chrudimi, ale už 30 let bydlím v Táboře. Bude mi brzy 40 let, mám rodinu, dvě dcery. Již 13 let pracuji v Auritu - Centru pro lidi ohrožené drogou jako adiktolog, terapeut a kontaktní pracovník. Můj přínos pro Piráty je otázkou. :) Na celorepublikové bázi bych rád vnášel podněty a názory v drogové problematice. V komunální činnosti bych viděl můj přínos v kulturní oblasti (20 let jsem aktivním hudebníkem), sociální neziskové oblasti a v boji proti tepelnému monopolnímu hospodářství v Táboře (jsem člen výboru SVJ, který se od monopolu právě odpojuje). Tažte se, rád odpovím.

P.S. Píšu to podruhé, poprvé se nic neobjevilo, tak doufám, že se to neobjeví znovu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Mareda za příspěvky (celkem 7):
Jan.Novak, Michal.Reinis, Dalibor.Zahora, Ludek.Blaha, Ivo.Vlasaty, Zbynek.Konvicka, V__
Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2233
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 8754 poděkování
Dostal poděkování: 3667 poděkování

Re: Martin Mareda

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Také zdravím, vítejte na našem fóru. ;) Za to, že se příspěvky neobjevily, se omlouvám. Je to tuším nějaké pravidlo proti spambotům, že uživatelům fóra s méně než 10 příspěvky ty příspěvky musí nejdříve schálit některý moderátor. Dost nevhodné opatření ve fóru zájemců o členství...

V Táboře již máme dva členy, Jindru Matlachovou a Václava Klecandu, můžete jim napsat a zkusit se s nimi domluvit na schůzce (nebo chcete-li, upozorním je, ať se vám ozvou). Z okolí je také Michal Reiniš (Milevsko) a soběslavští (nestraníci, ale nezpochybnitelní Piráti), na fóru se z nich můžete obrátit na Martina Kákonu nebo Jana Kodata.

V dubnu (datum upřesním) pak bude v Soběslavi krajské schůze, budeme rádi, pokud přijdete. Schází se i naše místní sdružení v ČB, Písku nebo Jindřichově Hradci, ale v Táboře zatím fungující místní sdružení nemáme.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvek:
Jan.Novak

Ivo Vlasatý
České Budějovice
ivo.vlasaty@pirati.cz
792446700

Uživatelský avatar
Martin.Mareda
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 239
Registrován: 26 úno 2016, 13:47
Profese: místostarosta,adiktolog
Dal poděkování: 208 poděkování
Dostal poděkování: 176 poděkování

Re: Martin Mareda

Příspěvek od Martin.Mareda »

Děkuji, s Jindrou Matlachovou jsem se spojil. Těším se na setkání.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Mareda za příspěvky (celkem 2):
Ivo.Vlasaty, V__
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin Mareda

Příspěvek od Roman.Kucera »

Hudebník? Jaký nástroj(e)? Budeš je brát na akce?
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Martin.Mareda
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 239
Registrován: 26 úno 2016, 13:47
Profese: místostarosta,adiktolog
Dal poděkování: 208 poděkování
Dostal poděkování: 176 poděkování

Re: Martin Mareda

Příspěvek od Martin.Mareda »

Elektrická kytara... singl nehraju - neumím. Mám rád, když mám za sebou i před sebou podporu kapely :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Mareda za příspěvek:
Zbynek.Konvicka
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“