MS Slovácko x1/2016 odvolání Zdeňka Frolce z pozice předsedy

Moderátoři: KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj, PMS Slovácko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Uživatelský avatar
Petr.Balaz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 358
Registrován: 05 říj 2013, 16:07
Profese: dělník
Bydliště: Hodonín
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 304 poděkování

MS Slovácko x1/2016 odvolání Zdeňka Frolce z pozice předsedy

Příspěvek od Petr.Balaz »

Ahoj všem,

na základě členského podnětu Ivo Vašíčka, který dostal dostatečnou podporu svolávám jednání MS Slovácka ve věci odvolání Zdeňka Frolce z pozice předsedy místního sdružení

Navržené usnesení:
MS Slovácko odvolává Zdeňka Frolce z pozice předsedy MS Slovácko
Rozprava potrvá 7 dní, tzv. do 19.2.2016 do 23:59
Poté proběhne řádně ohlášené hlasování, které bude trvat 48 hodin, tzv. od 20.2.2016 od 0:00 do 22.2.2016 do 0:00 a usnesení bude přijato pokud bude pro nadpoloviční počet hlasujících.

Otevírám rozpravu
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Balaz za příspěvky (celkem 3):
Ondrej.Kotas, ItoldYouSo7227, Ivo.Vasicek
Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí. Albert Einstein
Kontakty:
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21733
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5297 poděkování
Dostal poděkování: 12580 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS Slovácko x1/2016 odvolání Zdeňka Frolce z pozice před

Příspěvek od Lukas.Novy »

(1) Úvodní slovo v rozpravě přednáší navrhovatel. Závěrečné slovo má navrhovatel každého návrhu v rozhodujícím hlasování, úkolovaný a odvolávaný.

Ivo?

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7013
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10900 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS Slovácko x1/2016 odvolání Zdeňka Frolce z pozice před

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Úvodní slovo navrhovatele.
Už půl roku Zdeněk Frolec napadá urážkami a lživými osočeními některé členy KS JMK. Své osobní dojmy prezentuje, jako názor nějaké skupiny. Díky tomu, že je předsedou MS Slovácko, vzniká ve straně a okolí dojem, že prezentuje naše názory. Řada lidí se mne na to i ptá. Nejde jen o názory, ale i o způsob jejich prezentace (sprostě a vulgárně, lhaní a pod.). Evidentně nezná jednací řád (což není úplně fatální a lze dostudovat) a odmítá ho respektovat, místo toho napadá a obviňuje lidi, kteří ho na správný postup upozorňují)post441450.html#p441450
Stydím se, že jsem v MS, kde předsedá takový člověk. Myslím si, že nás to poškozuje.
Také mi vadí karieristické uvažování, při odmítnutí přijmout Radka Holomčíka, který je aktivním členem KS JMK, podílí se n a formulaci programu, až byl řádně zvolen v primárních volbách na kraj.
Chci aby se MS Slovácko rozvíjelo a rostlo, čemuž tímto Zdeněk brání a poškozuje Pirátskou stranu.
Pár věcí na ukázku.
jihomoravsky-kraj-f83/komunisticke-prak ... ml#p441474
post441527.html#p441527
jihomoravsky-kraj-f83/otazky-na-jiriho- ... ml#p435651
Říkal jsem si, že počkám na konec funkčního období MS, ale když vidím, že nyní rozhoduje v rozporu s mým názorem a zdůvodňuje to v podstatě ohrožením své funkce, nechci čekat.
Proto žádám odvolání Zdeňka Frolce z předsednictva MS Slovácko.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 5):
ItoldYouSo7227, Jiri.Ulip, Pavel.Moravec, Ondrej.Kotas, Tomas.Vymazal
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Petr.Balaz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 358
Registrován: 05 říj 2013, 16:07
Profese: dělník
Bydliště: Hodonín
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 304 poděkování

Re: MS Slovácko x1/2016 odvolání Zdeňka Frolce z pozice před

Příspěvek od Petr.Balaz »

Oznámení moderátora:
Příspěvky mimo projednávané téma byly přesunuty do vlákna mistni-forum-slovacko-f702/zvlastni-zaz ... 32574.html
Vyzývám odvolávaného o jeho příspěvek do rozpravy
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Balaz za příspěvek:
Ivo.Vasicek
Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí. Albert Einstein
Kontakty:
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21733
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5297 poděkování
Dostal poděkování: 12580 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS Slovácko x1/2016 odvolání Zdeňka Frolce z pozice před

Příspěvek od Lukas.Novy »

Petr.Balaz píše:
Oznámení moderátora:
Příspěvky mimo projednávané téma byly přesunuty do vlákna mistni-forum-slovacko-f702/zvlastni-zaz ... 32574.html
Vyzývám odvolávaného o jeho příspěvek do rozpravy
Neni povinnen, nejsi opravnen vyzivat. To az potom zaverecne slovo.
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21733
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5297 poděkování
Dostal poděkování: 12580 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS Slovácko x1/2016 odvolání Zdeňka Frolce z pozice před

Příspěvek od Lukas.Novy »

Zadam o navraceni mych vecnych poznamek.
Uživatelský avatar
Petr.Balaz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 358
Registrován: 05 říj 2013, 16:07
Profese: dělník
Bydliště: Hodonín
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 304 poděkování

Re: MS Slovácko x1/2016 odvolání Zdeňka Frolce z pozice před

Příspěvek od Petr.Balaz »

Petr Baláž píše:
Oznámení moderátora:
Veškeré příspěvky byly vyhodnoceny jako offtopic příspěvky
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Balaz za příspěvek:
Ivo.Vasicek
Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí. Albert Einstein
Kontakty:
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7013
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10900 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS Slovácko x1/2016 odvolání Zdeňka Frolce z pozice před

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Lukas.Novy píše:
Petr.Balaz píše:
Oznámení moderátora:
Příspěvky mimo projednávané téma byly přesunuty do vlákna mistni-forum-slovacko-f702/zvlastni-zaz ... 32574.html
Vyzývám odvolávaného o jeho příspěvek do rozpravy
Neni povinnen, nejsi opravnen vyzivat. To az potom zaverecne slovo.
Předsedající je oprávněn udělovat slovo v rozpravě. Jsem rád , že přijal mé doporučení a činí tím krok ke kultivaci rozpravy. Tebe může z rozpravy klidně i vykázat, jsi zde jen na přístup registrovaného příznivce a všechny tvé příspěvky jsou offtopic (obvyklý SPAM), včetně úchylného mudrování o uplatňování jednacího řádu. Zedituj si svůj "výkřik" na námitku, pokud ji dokážeš zformulovat . Samozřejmě jsem proti. Takže si můžeš shánět podporu členů MS Slovácko, pro přijetí tvé námitky(pozn.Ty tady nemáš žádné hlasovací právo).
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: MS Slovácko x1/2016 odvolání Zdeňka Frolce z pozice před

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Ivo lže dělá puče hodinu před volením solo kandidátky a ještě mě nazívá lháře, který mu říká jak to vidí mladí a že dělá chybu. Ivo jsi pouhej ubohej zatrpklej starec. Udělal si hadovinu s tím pučem a teď ses snažil dostat svého člověka do MS. Když jsem to prokoukl, tak dáváš na mě odvolání. Pokud mě odvoláš, tak Richard podává rezignaci a tím pádem se rozpustí celé PMS. A můžeme si udělat nové volby hned.

ČIli pokud si uražen že tvé lhářství hadování za zády. Vše co děláš je politikaření. A nebyls nahodou ty co mi říkal že odejdeš až z toho bude politikaření? Že to děláš pro radost. Hovno děláš pro radost. Tu jsi akorát nasraný, že nejde vše jak si chtěl ty jeden zas... loutkaři.


Dávám ti možnost, nechceš mě v PMS ok Podáme s Richardem rezignaci a uděláme teď novou volbu PMS. Ale já nebudu dělat jak pískáš. Jsem Pirát a ne had, který zhazuje volbu lídra na KRAJ. Udělal si to nelži. Nebo si snad nebyl jeden z podporovatelu revokace? Už si ani nedokázal předsedit přez zuby, když jsme schvalili solo kandidátku. Si lhář intrikář a co je horší neděláti zle někoho pomlůvat a nazývat ho lhářem. Já vždy řeknu vše co mám na jazyku. To ty se tu schováváš jak loutkař.

Pokud chceš shodíme okmamžitě PMS. Ale tvůj plán si sem dosadit před volbou svého člověka prostě neprojde. ŘÍKÁM TI já nejsu ovce. A nikdy nebudu. Jsem ostrej ráznej, řeknu hned co si o člověku myslím. Někdy to zní arogantně a urážlivě ale taková pravda z mého pohledu je.

Čili co chceš? Zrušit celé PMS hned vyvolat volby ok pojdmě. Ať si ho pak nové PMS přiřadí. Ale nejsi u mě nic než had který se rád vyhřívá na hrudi. Jelikož já nikdy nelhal, nikdy jsem nic nezkrýval. Vše řeknu hned na rovinu a to mi řekni že není pravda. Ty jeden starej loutkaři. (Jestli budeš uražený na to sstarej, tak ber že od mého věku si starší proto si pro mě starej. Mladej je pro mě třeba Richard, který je ode mě mladší, proto mu klidně budu říkat smrkáč.) Chceš prosazovat svoje staré myšlenky, nechceš inovovat, nezajímá tě názor mladých a že to děláme pro mladé a že by hlavní slovo měli mít ti nejmladší, tak ot sis pak myslím spletl stranu a měl bys jít možná k rudým, kde je právo stařešiny nejvíc. Zklamal si mě hodně.

Ani nejsi chlap a napsat mi soukromě nebo veřejně jestli bych nerezignoval z PMS. Už jsem to několikrát nabízel Petrovi a Majce. Ne ty si prostě lotkař. A nemáš ani kuráž se mě na to zeptat. A víš ty co já bych to klidně udělal. Jelikož i přes tvoji hadovinu na kandidátku jsem tě měl v respektu a unaval co se ukrajiny a nebo budoucnosti práce týče. Ale teď co provádíš, že nemáš ani soudnost mi říct. ,,Sorry nepřeji si abys byl v PMS chci tam svoje lidi, stejně tě přehlasujem ,nemůžeš být už ticho a nebo rezignovat.,, Toto by mě bohatě stačilo a já bych fůnkci položil. Né ty musíš zas dělat nějaké divadlo....... Za všemi míma topickama si stojím, jelikož PKS je šílené nebo si snad nevzpomínáš jak s tvojí ženou jednali? Nebo už nejsi ani chlap a vůbec tě nezajímá jak s ní jednali? Spíš jak ji ignorovali? Postavil ses za ní? Pomohl si mistře loutkaři? Né Ivo od teď mám k tobě despekt, jelikož nemáš ani koule mi vše říct klidně i blbým telefonem. Né raději vyhlásíš nějaké odvolávání, které je administrátorsky zbytečné, jelikož jak opakuji já několikrát nabízel že fůnkci položím. Optej se ženy. Hanba mi je i za tebe ty starej loutkaři......

Nebudu si kontrolovat pravopis lebo su nasraty na hada a pochybuji, že to vubec přečte nebo dočte...... Jen mi pak řekni jestli chceš pokračovat v tomhle a já s richardem dáme demisi a tím znovu volby a nebo jestli to zastavíš a domluvíme se na řádny nebo taky dám demisi. Ale toto je vážně vrchol loutkaři....
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21733
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5297 poděkování
Dostal poděkování: 12580 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS Slovácko x1/2016 odvolání Zdeňka Frolce z pozice před

Příspěvek od Lukas.Novy »

Ivo.Vasicek píše:
Lukas.Novy píše:
Petr.Balaz píše:
Oznámení moderátora:
Příspěvky mimo projednávané téma byly přesunuty do vlákna mistni-forum-slovacko-f702/zvlastni-zaz ... 32574.html
Vyzývám odvolávaného o jeho příspěvek do rozpravy
Neni povinnen, nejsi opravnen vyzivat. To az potom zaverecne slovo.
Předsedající je oprávněn udělovat slovo v rozpravě. Jsem rád , že přijal mé doporučení a činí tím krok ke kultivaci rozpravy. Tebe může z rozpravy klidně i vykázat, jsi zde jen na přístup registrovaného příznivce a všechny tvé příspěvky jsou offtopic (obvyklý SPAM), včetně úchylného mudrování o uplatňování jednacího řádu. Zedituj si svůj "výkřik" na námitku, pokud ji dokážeš zformulovat . Samozřejmě jsem proti. Takže si můžeš shánět podporu členů MS Slovácko, pro přijetí tvé námitky(pozn.Ty tady nemáš žádné hlasovací právo).
Tak si to vezmeme poporade:
- na internetu se slovo vyjma "uvodniho slova" a "zaverecneho slova" neudeluje.
- jednaci rad nezna off-topic ani SPAM.
- nejsem zde na pristup registrovaneho priznivce, jsem zde jako clen Piratske strany.
- hlasovaci pravo se sice casto kryje s definici skupiny clenu, jinak jsou to ale naprosto odlisne koncepty

Ja svym prispevkem (vecnou poznamkou) srovnal na spravnou miru to, jak moc dobre si vazis predpisu v kontrastu s tim, ze za nedodrzovani nekoho drbes.

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Slovácko“