Rozvíjím:Frantisek.Navrkal píše:Fakt nechápu, odkud se bere dojem, že jsme na tom s přímou demokracií jakkoli hůře než před třemi lety. To je v naprostém rozporu s mojí zkušeností. Rád bych, kdyby to tu Libor rozvinul, protože tohle prostě nechápu a považuji přímou demokracii za velmi důležitou.
Stačí porovnat účast na zasedáních RV a kolik z 24 členů se dostavilo hlasovat třeba naposledy do Jihlavy. V Brně v květnu v roce 2013 jich ještě bylo dvacet. Pokud "nejsou lidi" a "není zájem", tak pro to existují příčiny, které vy ale odmítáte vidět, protože se vám nehodí si je přiznat, jak tvůj dotaz sám dokazuje. Znám hodně lidí, kteří tam normálně jezdili a konstruktivně přispívali, ale dnes už povětšině nejsou ve straně, anebo nikam nejezdí a vy jenom jásáte, že jste si očistili stranu a můžete si všechno řídit z práglu jak se vám zachce a nejlíp hodí.