Zdůvodnění mé rezignace
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: Zdůvodnění mé rezignace
Rezignovat a ignorovat to viditelně umí lidé v PS mnohem lépe než spolupracovat a respektovat názory druhých. U proklamativně liberální strany je to podle mého zásadní paradox.
Podobně jako předpisová rigidita kterou implikoval Pirátům J.Michálek a L.Nový a jemu podobní ji ještě násobně absurdizují.
Podobně jako násilí vykonávané L.Novým a jeho systematickým zneužívání technických komunikačních prostředků proti skutečné svobodné komunikaci a efektivní součinnosti mezi členy a našimi příznivci.
Liberální strana kterou měli a snad by i Piráti mohli/chtěli(aspoň někteří) být, by měla být naopak otevřená názorům a široké informační výměně.
Pokud není tato konzervativnost dílem nějaké záměrné destrukce, tak je podle mě ukázkou naší lidské a politické nezralosti a dosavadní neschopnosti být skutečně liberální a informačně a komunikačně otevřenou komunitou.
Podobně jako předpisová rigidita kterou implikoval Pirátům J.Michálek a L.Nový a jemu podobní ji ještě násobně absurdizují.
Podobně jako násilí vykonávané L.Novým a jeho systematickým zneužívání technických komunikačních prostředků proti skutečné svobodné komunikaci a efektivní součinnosti mezi členy a našimi příznivci.
Liberální strana kterou měli a snad by i Piráti mohli/chtěli(aspoň někteří) být, by měla být naopak otevřená názorům a široké informační výměně.
Pokud není tato konzervativnost dílem nějaké záměrné destrukce, tak je podle mě ukázkou naší lidské a politické nezralosti a dosavadní neschopnosti být skutečně liberální a informačně a komunikačně otevřenou komunitou.
- Martin.Shanil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7036
- Registrován: 07 dub 2012, 21:03
- Profese: eshop + prodejna
- Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
- Dal poděkování: 9169 poděkování
- Dostal poděkování: 9464 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Zdůvodnění mé rezignace
Pouze pravý politik, ortodoxní demagog a farizej nikdy nezapochybuje, potlačí emoce a pragmaticky se začlení, neztrácí víru a je straníkem na věky. Kdo nikdy nezapochyboval, ve skutečnosti nevěří a jen slepě následuje stádo.Petr.Bajgar píše:Rezignovat a ignorovat to viditelně umí lidé v PS mnohem lépe než spolupracovat a respektovat názory druhých. U proklamativně liberální strany je to podle mého zásadní paradox.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 3):
- Mikulas.Peksa, Michaela.Vodova, Vojtech.Pikal
- Martin.Kucera
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 15976
- Registrován: 23 dub 2009, 16:41
- Profese: nakladatel
- Dal poděkování: 2162 poděkování
- Dostal poděkování: 28464 poděkování
Re: Zdůvodnění mé rezignace
No, přes mě jeho pochybné interpretace předpisů neprocházejí a ač kvůli tomu končívám u KK, zatím to nevypadá, že by se tím chtěla zabývat.Libor.Spacek píše:Problém není to, že krtek je magor, ale to, že si ho piráti přesto pěstují jako hlavního ideologa a velitele fóra a předpisů.
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
-- Lucie Spáčilová
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Zdůvodnění mé rezignace
Mno... chce nechce, rozhodnout se o tom musi. A v predbeznych otazkach mi RK dava zapravdu.
-
Simona.Skorepova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1731
- Registrován: 18 bře 2012, 14:16
- Profese: maminka
- Dal poděkování: 995 poděkování
- Dostal poděkování: 1433 poděkování
Re: Zdůvodnění mé rezignace
Tvůj nový tiskový mluvčí Mikuláši? Přece jsem se ptala na to, co udělal Mikuláš proto, aby lidi neodcházeli (je snad vedoucí PO nebo už ne?)David.Michal píše:Činnost pirátů v Praze je vynikající a je to velká zásluha i Mikuláše. Takže zrovna on toho reálně dělá dost.Simona.Skorepova píše:Taková otázka - a co jsi proto, aby neodcházeli, udělat ty, Mikuláši? Stáváte se šedivým monolitem.Mikulas.Ferjencik píše:Já si myslím, že je velká škoda, když lidé, kteří mají na nějaké otázky menšinový názor (uvnitř strany) od Pirátů odcházejí. Různorodost bychom měli pěstovat. Tedy Libore, Karle, ať se vám daří.
Činnost Prahy nijak nezpochybňuji a z čeho začínám mít obavu, že lidi jako je DM neumí číst.
Prosím vás, je tady někdo, kdo zná DM osobně? Už začínám mít podezření, že je fakt vymyšlenej.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Skorepova za příspěvek:
- Libor.Spacek
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Zdůvodnění mé rezignace
Je to něco jako počítač s několika studenými spoji na matherboardu a ještě vadným zdROJem. V tom se ani čert nevyzná.Roman.Kucera píše:Ale je zábavné sledovat jeho myšlenkové pochody, to musíš, Libore, uznat
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
- Milan.Moravec
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 219
- Registrován: 16 dub 2012, 09:23
- Profese: Specialista BOZP
- Dal poděkování: 135 poděkování
- Dostal poděkování: 316 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Zdůvodnění mé rezignace
Jak koukám, tak piráti jdou pěkně do prdele. Libore je mi líto, že odcházíš. Taky mám dojem, že se mi piráti víc a víc odcizují. Ale snažím se vydržet.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Moravec za příspěvek:
- Libor.Spacek
http://www.oldcomp.cz
Amiga Sinclair Didaktik Sam_Coupé Enterprise SAM440ep μA1 PegasosII MacBook_Air Mac_Mini_MOS CPC Atari MSX C64 PC PSP PS3
Amiga Sinclair Didaktik Sam_Coupé Enterprise SAM440ep μA1 PegasosII MacBook_Air Mac_Mini_MOS CPC Atari MSX C64 PC PSP PS3
- Frantisek.Navrkal
- Rozhodčí komise
- Příspěvky: 4644
- Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
- Profese: datový inženýr a poslanec
- Dal poděkování: 9744 poděkování
- Dostal poděkování: 5619 poděkování
Re: Zdůvodnění mé rezignace
Fakt nechápu, odkud se bere dojem, že jsme na tom s přímou demokracií jakkoli hůře než před třemi lety. To je v naprostém rozporu s mojí zkušeností. Rád bych, kdyby to tu Libor rozvinul, protože tohle prostě nechápu a považuji přímou demokracii za velmi důležitou.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvky (celkem 3):
- Lukas.Novy, Alexandr.Mansurov, Vojtech.Pikal
Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
- Dalibor.Zahora
- Republikový výbor
- Příspěvky: 12121
- Registrován: 21 dub 2009, 12:29
- Profese: zakládající člen
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 31212 poděkování
- Dostal poděkování: 15933 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Zdůvodnění mé rezignace
sis asi a další ani nevšim o čem se hlasovalo a jak se PD omezila, že?Frantisek.Navrkal píše:Fakt nechápu, odkud se bere dojem, že jsme na tom s přímou demokracií jakkoli hůře než před třemi lety. To je v naprostém rozporu s mojí zkušeností. Rád bych, kdyby to tu Libor rozvinul, protože tohle prostě nechápu a považuji přímou demokracii za velmi důležitou.
post425396.html#p425396
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 2):
- Libor.Spacek, Marek.Necada
jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)