Vyjednávání o možné koalici se SZ
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Uzavrit se nemuze, cekame na navrh usneseni, pak probehne hlasovani o utajeni tohoto vlakna.
- Jindrich.Bartek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2707
- Registrován: 14 črc 2012, 00:45
- Profese: Idealistický pragmatik
- Bydliště: London
- Dal poděkování: 3184 poděkování
- Dostal poděkování: 2613 poděkování
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Dej si facku prosím tě. Doufám, že se nám brzo omluvíš. Především všem těm 15 lidem, kteří si podle účastnili puče, a jsou takový svině, že to celou dobu tají. Jen ty si ten virtuální puč (v té hlavě) objevil, jo jo..Zdenek.Frolec píše:Já si myslím pokud se znovu KF ustanoví, že chce jít solo a nebude další ,,puč,, ze strany uražených, že nebudou chrochtat u koryt, tak toto vlákno se bude moc klidně zamčít
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jindrich.Bartek za příspěvek:
- Ondrej.Kotas
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Ze se naslo dostatecny pocet lidi pro namitku znaci, ze asik nebylo vsechno v poradku. Uvidime, jaka bude vule fora. Hlasovanim o namitce jsou vsechny pripadne chyby smazany, proste co jsme si, to jsme si. I ja jsem stahl svoje podani ke KK prestoze neznam vysledek hlasovani o namitce. Ale kdyz forum namitku odmitne, je jeho vuli aktualni stav zachovat, proto by ani nemelo smysl si myslet, ze jeho vule je jina.
- Jindrich.Bartek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2707
- Registrován: 14 črc 2012, 00:45
- Profese: Idealistický pragmatik
- Bydliště: London
- Dal poděkování: 3184 poděkování
- Dostal poděkování: 2613 poděkování
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Za prvé nenašlo, protože tam hlasovalo pouze 9 lidí pro, což není ani 1/5 podle stanov. A navíc pochybuju, že o tom vůbec věděli hlasující ze schůze.Lukas.Novy píše:Ze se naslo dostatecny pocet lidi pro namitku znaci, ze asik nebylo vsechno v poradku.
Za druhé se stalo jen to, že z těch lidí, co na schůze kašlou a nechodí tam si řekli, kašlem na aktivní členy, nevěříme jim ani nos mezi očima, určitě to byl "puč", Frolec má pravdu, a honem to odkliknem ať můžem taky hlasovat, i když o kandidátovi víme prd, ale nezajímá nás to.
Je to čistý egoismus spících členů co se nechali zmanipulovat Frolcem a ještě zmatenýma řečma o "uklidňování situace" od Kadeřávka, který to zřejmě viděl jako skvělou taktiku.
Tady to fórum prostě evidentně nefunguje. Lidi i ten software. Kdybychom používali aspoň NodeBB který má vestavěně mínusy tak Frolcovi zmatené příspěvky by měly 6 mínusů každý minimálně. To by se pak hůř manipulovalo neinformové členy. Jenže to zase nevyhovuje tobě, takže proti NodeBB budeš v TO protestovat a jsme zase tam kde jsme. A Piráti jsou na 2.1%. Bravo. Good job!
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Pro hlasovani o namitce staci odmocnina z poctu clenu.Jindrich.Bartek píše:Za prvé nenašlo, protože tam hlasovalo pouze 9 lidí pro, což není ani 1/5 podle stanov. A navíc pochybuju, že o tom vůbec věděli hlasující ze schůze.
Minusove body jsme meli a byly zruseny, najdi si proc. A preference piratu mame kvuli ivanovi, jestli to nevidis, tak je to soucast planu jak pred volbami pak prijit a rict, hele budu zase predseda a vsechno bude zase fajn, kdyz me nechate delat si co chci.Jindrich.Bartek píše:Tady to fórum prostě evidentně nefunguje. Lidi i ten software. Kdybychom používali aspoň NodeBB který má vestavěně mínusy tak Frolcovi zmatené příspěvky by měly 6 mínusů každý minimálně. To by se pak hůř manipulovalo neinformové členy. Jenže to zase nevyhovuje tobě, takže proti NodeBB budeš v TO protestovat a jsme zase tam kde jsme. A Piráti jsou na 2.1%. Bravo. Good job!
- Jindrich.Bartek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2707
- Registrován: 14 črc 2012, 00:45
- Profese: Idealistický pragmatik
- Bydliště: London
- Dal poděkování: 3184 poděkování
- Dostal poděkování: 2613 poděkování
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ

Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ

Oznámení moderátora:Off topic schován.
Naposledy upravil(a) Jindrich.Bartek dne 29 zář 2015, 23:36, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Off topic schován.
Důvod: Off topic schován.
- Lukas.Findeis
- Komunální zastupitel/ka
- Příspěvky: 4889
- Registrován: 04 dub 2010, 15:47
- Profese: běžecký trenér
- Dal poděkování: 4617 poděkování
- Dostal poděkování: 4035 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Mohl by mi tu někdo shrnout argumenty pro utajení tohoto vlákna?
735 07 66 99, zastupitel MČ Praha 12
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
- Ivo.Vasicek
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 6953
- Registrován: 02 úno 2010, 22:50
- Profese: manažer
- Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
- Dal poděkování: 10833 poděkování
- Dostal poděkování: 11395 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Jeden hlavni - chceme se domluvit co předložíme Zeleným, v rámci taktiky můžeme formulovat požadavky a stanovovat kam jsme ochotni zajít v kompromisech. Fórum sledují Zelení, takže by nás měli "přečtené" a na jednání by byli ve výhodě.Lukas.Findeis píše:Mohl by mi tu někdo shrnout argumenty pro utajení tohoto vlákna?
Myslím si však, že už to bude bezpředmětné, případná příprava (díky vašemu trolení a doporučení) proběhne netransparentně mimo fórum a nezainteresovaná členská základna se dozví až výsledek.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 2):
- Jindrich.Bartek, Tomas.Vymazal
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Narovinu vam rikam, ze sem zatim nenasel nic, co by bylo potreba utajovat, takze vsechny ty informace co tam jsou poskytuju rad tomu, kdo je chce.