Vyjednávání o možné koalici se SZ
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Tomas.Kolacny
- Předseda/předsedkyně místního sdružení
- Příspěvky: 3022
- Registrován: 04 kvě 2012, 01:22
- Profese: Zastupitel města Brna
- Bydliště: Brno - Židenice
- Dal poděkování: 1513 poděkování
- Dostal poděkování: 3581 poděkování
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Zatím tam nic k utajování není, jenže původní záměr tohodle vlákna neměla být diskuse o utajenosti, ale diskuse nad parametry memoranda/koaly... 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Kolacny za příspěvek:
- Tomas.Vymazal
Tomáš Koláčný
Pirátská strana - předseda místního sdružení Brno
statutární město Brno - náměstek primátorky města Brna a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz
Pirátská strana - předseda místního sdružení Brno
statutární město Brno - náměstek primátorky města Brna a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
- Zdenek.Frolec
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 592
- Registrován: 28 říj 2013, 16:02
- Profese: IT technik pro MU Kyjov.
- Dal poděkování: 158 poděkování
- Dostal poděkování: 217 poděkování
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
9 lidí z 15 chcou znovu hlasovatJindrich.Bartek píše:Dej si facku prosím tě. Doufám, že se nám brzo omluvíš. Především všem těm 15 lidem, kteří si podle účastnili puče, a jsou takový svině, že to celou dobu tají. Jen ty si ten virtuální puč (v té hlavě) objevil, jo jo..Zdenek.Frolec píše:Já si myslím pokud se znovu KF ustanoví, že chce jít solo a nebude další ,,puč,, ze strany uražených, že nebudou chrochtat u koryt, tak toto vlákno se bude moc klidně zamčít
Tak se nezlob
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já
- Tomas.Vymazal
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 4783
- Registrován: 23 dub 2009, 16:31
- Profese: Softwarový analytik
- Bydliště: Brno
- Dal poděkování: 6547 poděkování
- Dostal poděkování: 5576 poděkování
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
1. Nechapu, Tome, proc ten navrh usneseni nepredlozis. Uz by to bylo odhlasovane a vlakno tajne.
2. Netransparentni domluva v ramci vyjednavaciho tymu je nejrychlejsi reseni.
2. Netransparentni domluva v ramci vyjednavaciho tymu je nejrychlejsi reseni.
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
- Tomas.Kolacny
- Předseda/předsedkyně místního sdružení
- Příspěvky: 3022
- Registrován: 04 kvě 2012, 01:22
- Profese: Zastupitel města Brna
- Bydliště: Brno - Židenice
- Dal poděkování: 1513 poděkování
- Dostal poděkování: 3581 poděkování
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
1) Tome, já vím, že nemáš čas/nebaví Tě to číst, ale když už to nečteš, tak si prosim Tě nech tyhle narážky.. Už dvakrát jsem psal, že usnesení nebude, neb todle není jednání.. Hlasování o potvrzení utajení bylo řádně oznámeno na dnešek, takže dřív by to odhlasováno být taky nemohlo.....
2) To možná je, ale já si nemyslím, že nejrychlejší = nejlepší..
2) To možná je, ale já si nemyslím, že nejrychlejší = nejlepší..
Tomáš Koláčný
Pirátská strana - předseda místního sdružení Brno
statutární město Brno - náměstek primátorky města Brna a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz
Pirátská strana - předseda místního sdružení Brno
statutární město Brno - náměstek primátorky města Brna a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Uzavrit lze jen a pouze jednani, nic jineho.Tomas.Kolacny píše:1) Tome, já vím, že nemáš čas/nebaví Tě to číst, ale když už to nečteš, tak si prosim Tě nech tyhle narážky.. Už dvakrát jsem psal, že usnesení nebude, neb todle není jednání.. Hlasování o potvrzení utajení bylo řádně oznámeno na dnešek, takže dřív by to odhlasováno být taky nemohlo.....
- Tomas.Kolacny
- Předseda/předsedkyně místního sdružení
- Příspěvky: 3022
- Registrován: 04 kvě 2012, 01:22
- Profese: Zastupitel města Brna
- Bydliště: Brno - Židenice
- Dal poděkování: 1513 poděkování
- Dostal poděkování: 3581 poděkování
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Nikoli, predpisy informacni vlakna nijak neupavuji, coz ale neznamena, ze je nelze usnesenim KF uzavrit pro verejnost..
Tomáš Koláčný
Pirátská strana - předseda místního sdružení Brno
statutární město Brno - náměstek primátorky města Brna a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz
Pirátská strana - předseda místního sdružení Brno
statutární město Brno - náměstek primátorky města Brna a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
KF se muze usnest jenom na jednani, jednani lze konat jenom k usneseni nebo volbe. Cokoliv jineho neni jednani a nelze ho uzavrit pro verejnost. Pokud zde nebude navrh usneseni a presto dojde k "prohlaseni za uzavrene", obsah vlakna budu zverejnovat.
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Hele me je fuk jestli tomu rozumis nebo ne. Jednat tajne se da jenom na uzavrenem jednani. Jednani vyzaduje mit pri zahajeni navrh usneseni nebo kandidatu apod. Jednani lze zahajit jako uzavrene a pak je treba o uzavrenosti hlasovat jako o procedure hned na zacatku a musi byt chvaleno jinak se otevre. Nebo lze jednani uzavrit proceduralnim navrhem behem standardniho jednani a pak dojde k uzavreni. Zadne dalsi moznosti nejsou. Takze predloz ten navrh usneseni a dej hlasovat o uzavreni jinak to leti ven.
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele: