systém Flexi Bee

Technický odbor působí v oblasti správy, údržby a vývoje technických systémů strany a jejích technických zařízení a poskytuje servis ostatním orgánům strany.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti technického odboru. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Odpovědět
Janka.Michailidu
Republikový výbor
Profese: Akademička na VŠCHT (biotechnologie)
Dal poděkování: 3764 poděkování
Dostal poděkování: 6001 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: systém Flexi Bee

Příspěvek od Janka.Michailidu »

Ivo.Vasicek píše:Už začínám chápat Ivana, proč je z Krtka na nervy. Já už taky nebudu reagovat. Já to bral jako běžný úkol k vyřízení a teď jsem obvińován z nějakých manipulacíí. Zdržuje to, je to otravné, člověk má chuť se na to vysrat.

OFFTOPIComlouvám se za úplný off topic.. Teď se absolutně nechci zastávat toho, co k tématu říká krtek ani ty, jelikož k tématu to nebude. Nicméně, Ivo, pokud se pohybuješ ve veřejné sféře, tak bys takovéhle nastavení mít asi neměl: "vyřídím to a už to v životě neuvidim".. Ve veřejné sféře budeš kontrolován a to neustále a to i zpětně.. Nebo na to připravený nejsi? (Pokud ne, asi bys měl zvážit opět sektor soukromý.)

EDIT: brát hodně s rezervou, je to jenom můj názor.. hodně mě zarazila ta tvoje hláška

[quote]Já to bral jako běžný úkol k vyřízení a teď jsem obvińován z nějakých manipulacíí. Zdržuje to, je to otravné, člověk má chuť se na to vysrat.[/quote]

• vedoucí meziresortního týmu Návykové chování
  • zástupkyně vedoucího pracovní skupiny Duševní zdraví
  • členka republikového výboru
  • členka správní rady π

zulip: Janka Michailidu | mastodon: malajanka | matrix: malajanka | tel: 7▼7▼6 8▼6▼6 3▼1▼6
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů.

Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Dal poděkování: 5402 poděkování
Dostal poděkování: 12593 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas.Novy »

Neobvinuju te z manipulaci. Ale proste se mi nelibi, ze kdybych do toho nezacal rypat, tak mame k dispozici jenom nabidku, ktera neodpovida zadani uz kvuli cene prvniho mesice. A tedka jsem v situaci, kdy existuji jeste dalsi 2 nabidky od stejneho souteziciho, pricemz tyto jsou vzajemne v kolizi. A zadna z nich neobsahuje zavazek zauctovat 100 polozek.

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Profese: manažer
Dal poděkování: 10902 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

OFFTOPIC[quote="Janka.Michailidu"][quote="Ivo.Vasicek"]Už začínám chápat Ivana, proč je z Krtka na nervy. Já už taky nebudu reagovat. Já to bral jako běžný úkol k vyřízení a teď jsem obvińován z nějakých manipulacíí. Zdržuje to, je to otravné, člověk má chuť se na to vysrat.[/quote]

OFFTOPIComlouvám se za úplný off topic.. Teď se absolutně nechci zastávat toho, co k tématu říká krtek ani ty, jelikož k tématu to nebude. Nicméně, Ivo, pokud se pohybuješ ve veřejné sféře, tak bys takovéhle nastavení mít asi neměl: "vyřídím to a už to v životě neuvidim".. Ve veřejné sféře budeš kontrolován a to neustále a to i zpětně.. Nebo na to připravený nejsi? (Pokud ne, asi bys měl zvážit opět sektor soukromý.)[/quote]
Domnívám se, že jsem to vyřídil řádně, s drobnými formálními nedostatky, nebral jsem to stylem "už to v životě neuvidím". Zde jsem reagoval, protože jsem se domníval, že to povede k lepšímu řešení. Nicméně další posty už jsou čistě destruktivní. Takže ať to klidně řeší KK - pokud se někdo domnívá, že jsem postupoval špatně atd, ostatně odvolat se mohou i účastníci, oznámení výsledku jsem jim rozeslal. Tady jsem si jen povzdechl, abych dal Krtkovi zpětnou vazbu jaké ve mě vyvolal pocity.
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Profese: manažer
Dal poděkování: 10902 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Lukas.Novy píše:Neobvinuju te z manipulaci. Ale proste se mi nelibi, ze kdybych do toho nezacal rypat, tak mame k dispozici jenom nabidku, ktera neodpovida zadani uz kvuli cene prvniho mesice. A tedka jsem v situaci, kdy existuji jeste dalsi 2 nabidky od stejneho souteziciho, pricemz tyto jsou vzajemne v kolizi. A zadna z nich neobsahuje zavazek zauctovat 100 polozek.
Domníval jsem se, že jsem dal správný odkaz. Postupoval jsem tak, že jsem nakopíroval emaily do ODT. Až po tom upozornění jsem zjistil, že odkaz je jen na jeden z dokumentů. Nicméně i ten by v porovnání s ostatními byl postačující. Samozřejmě jsem podrobně četl vše, takže jsem měl komplexní pohled.
Vůbec jsem neměl pochybnosti o ceně, a po kontrole ke které jsem byl touto diskusí přinucen je už nemám vůbec.
...
navíc podstatné je jak bude uzavřena smlouva
Naposledy upravil(a) Ivo.Vasicek dne 05 zář 2015, 09:59, celkem upraveno 1 x.
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Lukas.Novy
Kontaktovat uživatele:

Pokud si myslite, ze jdu proti osobam, tak jste na omylu. Jsem stejne prisny na vsechny a jde mi ciste jen o cinny, od osobnich utoku se dokazi zcela bezne oprostit (pokud nekomu nadavam vulgaritami, tak si na 99 % zacal s vulgaritami on). Nechci vas znicit nebo vyhodit ze strany (neni malo lidi, ktery by se verejne nenechali slyset, ze nekoho chteji vyhodit), chci abychom delali svoje ukoly spravne.

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net

Lukas.Novy
Kontaktovat uživatele:

Ivo.Vasicek píše:Nicméně i ten by v porovnání s ostatními byl postačující.
Mno nebyl, byl to odkaz na to pdf, ktery tam uz prilozeny je (To s tou presahujici cenou za prvni mesic) a navic samozrejme ten odkaz hazi 403 Forbidden pokud na nej nejdes pres tu stranku se 4 dokumenty.
Ivo.Vasicek píše:navíc podstatné je jak bude uzavřena smlouva
A to je to no... Aby to nebyla smlouva jenom na pausal a nechteli implementaci/prechod zaplatit jako viceprace (to je jedine realne, co me napada).

Rostislav.Reha
Republikový výbor
Profese: informatik
Dal poděkování: 7659 poděkování
Dostal poděkování: 8841 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rostislav.Reha »

Obavam se, ze napsat spravne zadavacku na VR (navic kde jedine kriterium je cena) ve verejnem sektoru, je to nejtezsi vubec. Uz jsem jich dost delal a poucil se z vlastnich i cizich chyb. V soukromem sektoru se proste nejak nakonec dohodnes. Ve verejnem sektoru musis byt neprustrelny, jinak te svesi prvni kontrola (tedy pokud te rovnou nezavrou ;) ).
Stesti samozrejme je, ze VR muzes kdykoliv zrusit, pokud neco podelas.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Rostislav.Reha za příspěvek:
Petr.Vileta

Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
exJunior clen KK.
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Lukas.Novy
Kontaktovat uživatele:

Lukas.Novy píše:Pokud ste si mysleli, ze je nekdo ochotnej zauctovat 100 ucetnich polozek a k tomu platit papiry, formulare a licence do ucetnictvi za 5000 vcetne dane, tak ste spadli z jahody.

Michael.Polak
Zahraniční odbor
Profese: programátor, poskytovatel Internetu
Dal poděkování: 2897 poděkování
Dostal poděkování: 6677 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michael.Polak »

jednouživatelská licence na Flexibee není zas tak likvidačně drahá... a zajímavý na tom je, že je to asi jediný účetní systém, který lze (i když s odřeným ušima - Java) provozovat na free operačním systému a nad free databází.

@xChaos@f.cz | @xChaos@mastodon.pirati.cz | nyx.cz XCHAOS | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | člen MS P6 | pozorovatel TO a KETů doprava/energetika | maloburžoazní centrista | zdání kompetence se vytváří absencí viditelné nekompetence

Lukas.Novy
Kontaktovat uživatele:

Jo, az na to, ze si precti vlakno. rozhodne to neni o jednouzivatelske licenci. A narazka to byla predevsim na tech 100 polozek.

Odpovědět

Zpět na „Podatelna technického odboru“