Martin Rejman

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, Odbor LbK - administrativni, KoKS Liberecký kraj, PKS Liberecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Martin.Rejman
Člen KS Liberecký kraj
Profese: magician
Dal poděkování: 384 poděkování
Dostal poděkování: 1163 poděkování

Martin Rejman

Příspěvek od Martin.Rejman »

Ahoj Piráti, zdravím z Jablonce !

Rád bych se přidal na palubu. Jsem již delší dobu jako "pozorovatel", ale současné dění na jabloneckém magistrátu mě přimělo k žádosti o členství.

O mně ? Vystudoval jsem fyziku na MFF UK v Praze, zabývám se fyzikou (optika, simulace a modelování) a IT (programátor/analytik), mezi koníčky patří hudba, tanec a sport, když je na ně čas ... S pirátskou myšlenkou mě dále spojuje open-source hnutí, byť tam zatím aktivně nepřispívám a plním spíše roli šiřitele informací, a výpomoci. Rovněž jste mě mohli vidět na poslední kandidátní listině do zastupitelstva v Jablonci (díky Petrovi Vyhnalovi :-)) .

V současné době bych rád konkrétně pomohl v souboji s Magistrátem v Jablonci, kde se dějí za oponou věci věřejnosti vysloveně škodlivé (např. architektonické vize a k nim konstrastní dění v Jablonci, které podporuje místní moloch politiků, netransparentní a účelové prodeje majetku, netransparentní jednání orgánů města, ... ).

Rád bych dorazil na schůzku 14.4., je-li to vhodné a účelné, aby se věci hýbaly.

Mějte se zatím fajn, těším se na osobní setkání.
Martin
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Rejman za příspěvky (celkem 2):
Jan.Kohler, Ondrej.Kolek
Jan.Kohler
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 697 poděkování
Dostal poděkování: 521 poděkování

Re: Martin Rejman

Příspěvek od Jan.Kohler »

mrejman píše:Ahoj Piráti, zdravím z Jablonce !

Rád bych se přidal na palubu. Jsem již delší dobu jako "pozorovatel", ale současné dění na jabloneckém magistrátu mě přimělo k žádosti o členství.

O mně ? Vystudoval jsem fyziku na MFF UK v Praze, zabývám se fyzikou (optika, simulace a modelování) a IT (programátor/analytik), mezi koníčky patří hudba, tanec a sport, když je na ně čas ... S pirátskou myšlenkou mě dále spojuje open-source hnutí, byť tam zatím aktivně nepřispívám a plním spíše roli šiřitele informací, a výpomoci. Rovněž jste mě mohli vidět na poslední kandidátní listině do zastupitelstva v Jablonci (díky Petrovi Vyhnalovi :-)) .

V současné době bych rád konkrétně pomohl v souboji s Magistrátem v Jablonci, kde se dějí za oponou věci věřejnosti vysloveně škodlivé (např. architektonické vize a k nim konstrastní dění v Jablonci, které podporuje místní moloch politiků, netransparentní a účelové prodeje majetku, netransparentní jednání orgánů města, ... ).

Rád bych dorazil na schůzku 14.4., je-li to vhodné a účelné, aby se věci hýbaly.

Mějte se zatím fajn, těším se na osobní setkání.
Martin
Ahoj Maritne, myslím, že o tobě už máme nějaké povědomí.

Schůzka v úterý 14.4.2015 v eXu je platná, pokud se něco nezmění, ale to je víceméně nepravděpodobné.

Takže se budeme těšit... v případě dotazů piš, volej.

Měj se, Honza K.
| Jan Köhler | E-mail: jan.kohler@pirati.cz | +420 775 579 686 | Jablonec nan Nisou |
| 3D tiskárna | Řezací ploter na reklamy, samolepky, šablony a nažehlovačky | DTP/grafika |
| Lepená reklama na padákové kluzáky |
Martin.Rejman
Člen KS Liberecký kraj
Profese: magician
Dal poděkování: 384 poděkování
Dostal poděkování: 1163 poděkování

Příspěvek od Martin.Rejman »

Díky za uvítání, těším se na setkání.

Pročítal jsem zápis z minulého setkání v Jablonci, a zejména bod "Výstavba na Proseči" je jeden z bodů, se kterým by se dalo dále pohnout díky informacím, které získává Ida Chuchlíková coby profesní architekt a účastník "Výboru pro územní plánování a strategii rozvoje města" ... na krajském úřadě v Liberci již údajně leží dokument původem z Magistrátu JBC, že Peltova výstavba je ve veřejném zájmu.

Zatím zdar,
Martin
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Rejman za příspěvek:
Jan.Kohler
Ondrej.Kolek
Profese: chemik (manažer vývoje)
Dal poděkování: 1652 poděkování
Dostal poděkování: 1327 poděkování

Příspěvek od Ondrej.Kolek »

Ahoj Martine

V úterý 14. 4. přijď, oficiální část zasedání zahajujeme v 18:00 v salonku EXu.

"Podle ovoce poznáte dobrý či špatný strom"

Ondrej.Kolek
Profese: chemik (manažer vývoje)
Dal poděkování: 1652 poděkování
Dostal poděkování: 1327 poděkování

Příspěvek od Ondrej.Kolek »

"Podle ovoce poznáte dobrý či špatný strom"

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Liberecký kraj“