Rob Ward

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, PMS Praha 10

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
pocketapocketa
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7
Registrován: 25 bře 2015, 16:16
Profese: učitel
Dostal poděkování: 13 poděkování

Rob Ward

Příspěvek od pocketapocketa »

Jsem český-mluvící angličan žijící dlouhodobě v Čechách, a od 2013 v Praze 10. Momentálně bydlím ve Vršovících. Studoval jsem politologii v Británii a zajímám o lidská práva, digitální práva, práva pracovníků a ekologii. Mezi největšími Britskými stranami, měl jsem asi dlouho nejblíž k The Green Party, ale Pirátská strana mě láká tím, že je jediná strana která je schopná pochopit budoucnost nejen po Edwardu Snowdenovi ale po vzniku Facebooku a Googlu vůbec.

Zatím nevím přesně co bych chtěl a co bych byl schopný se stranou dělat. Nejdřív asi jenom přípojit se, chodit na dizkuzích atd. Schopnosti mám různé, ale bylo by třeba nejlépe kdybyste je nešli časem u schúzek atp.

Jsem na Twitter jako @pocketapocketa

Díky,

Rob
Tito uživatelé poděkovali autorovi pocketapocketa za příspěvky (celkem 7):
Ondrej.Profant, Alexandr.Mansurov, Mikulas.Peksa, Jiri.Ulip, Lukas.Findeis, Dalibor.Zahora, Roman.Kucera
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: Rob Ward

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Za zahraniční odbor k tomu mohu říct akorát :)

Obrázek

Jsi v nějakém kontaktu s Britskými Piráty?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Profant, Alexandr.Mansurov
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
pocketapocketa
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7
Registrován: 25 bře 2015, 16:16
Profese: učitel
Dostal poděkování: 13 poděkování

Re: Rob Ward

Příspěvek od pocketapocketa »

:D Díky. Zatím nejsem v kontaktu s těmi Britskými piráty. Začínal jsem zajímat o piráty spíš od léta 2013 se Snowdenem atp. a od té doby jsem v Čechách. Myslím si, že nejsou moc aktivní ve střední anglii odkud pocházím, a v horách v severní Walesu kde jsem naposled v Británii tak vůbec. Mohl bych určítě příhlasit na jejich forum ale moje priorita teďkon je si spíš zlepšit svoji češtinu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi pocketapocketa za příspěvek:
Mikulas.Peksa
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: Rob Ward

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

pocketapocketa píše::D Díky. Zatím nejsem v kontaktu s těmi Britskými piráty. Začínal jsem zajímat o piráty spíš od léta 2013 se Snowdenem atp. a od té doby jsem v Čechách. Myslím si, že nejsou moc aktivní ve střední anglii odkud pocházím, a v horách v severní Walesu kde jsem naposled v Británii tak vůbec. Mohl bych určítě příhlasit na jejich forum ale moje priorita teďkon je si spíš zlepšit svoji češtinu.
To mi máme opačný problém (snažíme se zlepšovat naší angličtinu)....mohli bychom Tě případě otravovat s požadavky typu "přelož nám do angličtiny tohle"? Občas se potýkáme s potřebou naformulovat nějaký paragraf anglicky a tam by se rodilý mluvčí fakt hodil.
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Janka.Michailidu
Republikový výbor
Příspěvky: 2916
Registrován: 21 dub 2012, 19:19
Profese: Akademička na VŠCHT (biotechnologie)
Dal poděkování: 3762 poděkování
Dostal poděkování: 6001 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rob Ward

Příspěvek od Janka.Michailidu »

pro Mikuláše: OFFTOPICjá už do toho grammar naziovství jako moc nefušuju, ale když už tady kolega Pirát vyjádří, že by rád zlepšoval svoji češtinu, tak mu nebudeme psát "mi máme opačný problém" a "zlepšovat naší angličtinu", že ne! :D

Jinak taky vítám!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janka.Michailidu za příspěvek:
Marek.Necada

  • vedoucí meziresortního týmu Návykové chování
  • zástupkyně vedoucího pracovní skupiny Duševní zdraví
  • členka republikového výboru
  • členka správní rady π

zulip: Janka Michailidu | mastodon: malajanka | matrix: malajanka | tel: 7▼7▼6 8▼6▼6 3▼1▼6
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů.

pocketapocketa
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7
Registrován: 25 bře 2015, 16:16
Profese: učitel
Dostal poděkování: 13 poděkování

Re: Rob Ward

Příspěvek od pocketapocketa »

mohli bychom Tě případě otravovat s požadavky typu "přelož nám do angličtiny tohle"?
Jasně :) pocketapocketa@yahoo.com

Tak buďto pište jenom s češtinou, abych ten text překladal, anebo, když už máte něco v angličtinou, pošlete ten anglický text i s tím původním. Může být těyký opravit texty bez českého textu. Lhůta vždycky pomáhá prioritizovat, protože často mám dost práce.
Tito uživatelé poděkovali autorovi pocketapocketa za příspěvky (celkem 2):
Mikulas.Peksa, Alexandr.Mansurov
Uživatelský avatar
Olga.Richterova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 752
Registrován: 12 čer 2009, 20:40
Profese: expertka na sociální politiku/poslankyně
Bydliště: Vršovice, Praha 10
Dal poděkování: 724 poděkování
Dostal poděkování: 2082 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rob Ward

Příspěvek od Olga.Richterova »

Ahoj Robe,

budeme moc rádi, když se zapojíš u nás ve Vršovicích - další schůze bude 22.4., představu o nás si můžeš udělat v tomto vlákně: mistni-forum-praha-10-f729/zapisy-z-pir ... ml#p388892

Obzvlášť doporučuju zarezervovat si pirátskou procházku!

Taky jako desítkoví piráti plujeme spolu s koalicí Vlasta a aktuálně vybíráme 130-150 tisíc na Dobré noviny pro Prahu 10: www.startovac.cz/projekty/dobre-noviny-pro-prahu-10

kdyžtak klidně volej: 774153361 nebo piš a těším se na viděnou

Olga

Kontakt: nejlépe SMS či zpráva přes Signál nebo WhatsApp nebo Zulip. - Čtrnáctidenní osobní dopisy zde: www.olgarichterova.cz - Pirátská expertka na sociální a rodinnou politiku a trh práce.

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34711
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31639 poděkování
Dostal poděkování: 25736 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rob Ward

Příspěvek od Petr.Vileta »

Janka Michailidu píše:OFFTOPIC[quote] když už tady kolega Pirát vyjádří, že by rád zlepšoval svoji češtinu, tak mu nebudeme psát ... "zlepšovat naší angličtinu", že ne! :D
Já bych si docela rád zlepšil moji angličtinu. Zlepšení tvé angličtiny nechám zcela na tobě. :P Otázka je, jestli naše angličtina je v průměru lepší, než kolegů Němců, Poláků, nebo třeba ... Američanů.

Stejně je ta čeština nádherná. Mohu mít svoji i moji angličtinu a obojí může být správně.[/ot][/quote]

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Návštěvník
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Rob Ward

Příspěvek od Návštěvník »

budeme moc rádi, když se zapojíš u nás ve Vršovicích
Skvělé. Tak třeba na příští schůzce. Zapsal jsem ji do kalendáře.

Díky
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha 10“