Jirko, až se tady budeme chovat všichni jako v politické straně, tak se budu chovat podle toho. Včera jsme měli v Ostravě pracovní schůzku. Konstatovali jsme, že pro úspěch strany ve volbách se nedělá téměř nic. Do konce prosince sliboval Honza dodat nějaký mediální plán dokonce s rozpočtem. Kde ho máme? Místo toho jsem tam v pdfku našel nějaké bláboly, o interní kampani. Super. Nemáme ani peníze, nemáme sponzory. Místo diskuse o tématech která by měla probíhat, protože to zcela zjevně nezajímá jenom mě, se probírá posílání přihlášky Topolánkovi a pak zase žaloba na něho. Při volbě do RV si někdo stanoví větší počet volených, než je počet kandidátů. To snad ani není možné, to se mělo oznámit před rozpravou, byl bych se na ni vykašlal. Praktické záležitosti se neřeší. Spousta lidí přestala úplně chodit na fórum. Nejdříve se tady válčilo o pozice(zejména MO) a pak se začaly rozebírat nesmysly. Myslím, že téma o kontrole našich poslanců není vůbec úsměvné, v naší situaci je to spíš k pláči. Zvláště, když se neřeší věci, co by se nyní akutně řešit měly.Jako malý,no.
Příští týden musím vyhlásit na kraji schůzi. Mám v úmyslu probrat volební propagaci v kraji. Nevím co má v plánu strana jako celek, nevím jestli můžeme počítat s nějakou finanční pomocí, nevím co bude chtít po kraji celostátní kampaň. Nevím nic. Mám jen otázku, kdy budeme něco vědět. Taky by možná bylo dobré o kampani podiskutovat, ať tam zase nejsou nějaké nesmysly. Jsou čtyři měsíce do voleb, co chcete za tu dobu a ještě k tomu bez peněz stihnout?
To že si dá někdo do avataru obrázek podobný nějakému diktátorovi už vůbec nehodlám řešit. Chovejme se jako politická síla a já si přestanu dělat srandu.