Avatary a podpisy na fóru
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
-
Jana.Syrovatkova
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 2827
- Registrován: 04 zář 2009, 14:34
- Profese: finanční specialista
- Bydliště: trvalé Úvaly u Prahy, přechodné Praha 7, Holešovice
- Dal poděkování: 567 poděkování
- Dostal poděkování: 2247 poděkování
Re: Avatary a podpisy na fóru
Zajímalo by mě, kvůli čemu je tady vlastně tato hádka.
Co se mě týče, tak prohlížení portrétovek na různých dokladech mi přijde jako dobrá zábava - dost často bych na ní dotyčného nepoznala. Buzerovat někoho, že má jako avatar fotku celé postavy a nikoli jen obličej mi přijde asi tak podstatné jako to, zda si vezmu růžové nebo bílé spodní prádlo. Tedy za předpokladu, že ten předpis "jak má vypadat jméno, avatar, podpis" není někde jasně dostupný, aby se dal k přečtení každému nováčkovi, každý ho mohl dohledat - a zařídit se podle něj.
Co se mě týče, tak prohlížení portrétovek na různých dokladech mi přijde jako dobrá zábava - dost často bych na ní dotyčného nepoznala. Buzerovat někoho, že má jako avatar fotku celé postavy a nikoli jen obličej mi přijde asi tak podstatné jako to, zda si vezmu růžové nebo bílé spodní prádlo. Tedy za předpokladu, že ten předpis "jak má vypadat jméno, avatar, podpis" není někde jasně dostupný, aby se dal k přečtení každému nováčkovi, každý ho mohl dohledat - a zařídit se podle něj.
-
Robert.Adamek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 4035
- Registrován: 22 čer 2009, 21:06
- Profese: Obchodní ředitel
- Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
- Dal poděkování: 935 poděkování
- Dostal poděkování: 1613 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Avatary a podpisy na fóru
hledej
Sám to teď nejsem schopný najít, seš kontrolní komise. Vím že to tenkrát nařídil Kamil jako předseda, co tomu předcházelo a kde to je to těžko říct.
Jana: už to řeším https://www.ceskapiratskastrana.cz/foru ... 225&t=2858
Jana: už to řeším https://www.ceskapiratskastrana.cz/foru ... 225&t=2858
- Jiri Vontroba
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 948
- Registrován: 23 čer 2009, 18:53
- Profese: podnikatel
- Bydliště: Karviná
- Dal poděkování: 1981 poděkování
- Dostal poděkování: 551 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Avatary a podpisy na fóru
Podřizuji se žádosti Roberta a měním avatar zpět na fotografii obličeje. Tu fotku s pohledem do hlavně tanku jsem použil jako způsob vyjádření svého postoje k výroku jednoho člena, ke kterému jsem se zavázal písemně nevyjadřovat. Pokud to vadilo někomu jinému, pak se omlouvám. Uznávám, že nejsme fórum World of Warcraft.
GSM: 776 072 702 Email: jiri.vontroba@gmail.com
- Zdenek.Pech
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 712
- Registrován: 05 kvě 2009, 14:07
- Profese: ICT specialista
- Bydliště: Plzeň
- Dal poděkování: 30 poděkování
- Dostal poděkování: 81 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Avatary a podpisy na fóru
No, to by snad stačilo... takže závěr z bouřlivé diskuse může být snad jen doporučení ve smyslu:
1. Používejte avatary
2. Avatar by měl zobrazovat vaši podobu (váš obličej by měl zabírat minimálně 40% obsahu)
3. Avatar by měl vypadat seriózně
4. Avatar by měl být statický (pro neodpoutávání pozornosti čtenáře)
No, dejme tomu - ještě je na tom možné zapracovat, sám nejspíš nesplňuju bod č.3, ale máme tu daleko důležitější věci.
1. Používejte avatary
2. Avatar by měl zobrazovat vaši podobu (váš obličej by měl zabírat minimálně 40% obsahu)
3. Avatar by měl vypadat seriózně
4. Avatar by měl být statický (pro neodpoutávání pozornosti čtenáře)
No, dejme tomu - ještě je na tom možné zapracovat, sám nejspíš nesplňuju bod č.3, ale máme tu daleko důležitější věci.
Obrázek || jednatel PPC s.r.o. || Pirát tělem i duší
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-
Anonym101
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1624
- Registrován: 11 čer 2009, 01:44
- Profese: nic
- Dal poděkování: 493 poděkování
- Dostal poděkování: 569 poděkování
Re: Avatary a podpisy na fóru
jak by asi vypadala fotka se 100% oblicejeRobert Adamek píše:ŽÁDÁM VŠECHNY, KDOŽ NEMAJÍ JAKO AVATAR SVOJÍ FOTOGRAFII, NEBO NA KTERÉ NENÍ OBLIČEJ ALESPOŇ 40% VELIKOSTI AVATARU, ABY TENTO NEDOSTATEK OPRAVILI.
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: Avatary a podpisy na fóru
[příspěvek zrušen pro nadbytečnost
Naposledy upravil(a) Petr.Bajgar dne 06 led 2010, 02:45, celkem upraveno 1 x.
-
Michal.Zdrazil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1016
- Registrován: 02 kvě 2009, 23:32
- Profese: Grafik
- Bydliště: Lazecká 44, Olomouc
- Dostal poděkování: 4 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Avatary a podpisy na fóru
Nemusí chtít podobobenku, chtějí jako Avatar fotku registrovaného člena ČPS.
Bohužel toto fórum nedisponuje možností jak avatara tak fotky - je zde pouze možnost avatara. A právě proto je požadována fotografie jako avatar
Bohužel toto fórum nedisponuje možností jak avatara tak fotky - je zde pouze možnost avatara. A právě proto je požadována fotografie jako avatar
Vert
Vesmír změtřit jde, lidskou blbost nikoliv
Use brain! Prevent shitstem!!
Vesmír změtřit jde, lidskou blbost nikoliv
Use brain! Prevent shitstem!!
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Avatary a podpisy na fóru
Me se nejvic libil ten Robertuv se zeleno-modrym pozadim: http://sklad.krtek.net/robert-xp.jpg
-
Anonym101
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1624
- Registrován: 11 čer 2009, 01:44
- Profese: nic
- Dal poděkování: 493 poděkování
- Dostal poděkování: 569 poděkování
Re: Avatary a podpisy na fóru
to jo, primo to kricelo "budu bojovat za svobodu"Lukas Novy píše:Me se nejvic libil ten Robertuv se zeleno-modrym pozadim: http://sklad.krtek.net/robert-xp.jpg
-
Robert.Adamek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 4035
- Registrován: 22 čer 2009, 21:06
- Profese: Obchodní ředitel
- Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
- Dal poděkování: 935 poděkování
- Dostal poděkování: 1613 poděkování
- Kontaktovat uživatele: