Petr Bajgar píše:Martine děkuji ti za tvůj názor a možná se budeš divit, ale zcela s ním souhlasím.
Jenže už mi opravdu docházejí síly v tomto nerovném boji stojím osamocen proti mocným a jejich prdelkám. Bez vulgarizmů jsem se pokoušel jednat a argumentovat mnoho týdnů jenže tito lidé nechtějí rozumět slušnému jednání. V tom je zásadní nedorozumění. Zkus přijít za lumpem a říct mu "Tytyty nehodný chlapče, toto tvé konání není správné". No a po mně to chceš? Proč? Já jsem nic nezpronevěřil já nikoho neobelhávám a nenechávám se zvolit neexistujícími členy. Tak se neobouvej do mně. Jsi mladý člověk to nemusí znamenat ani naivní a už vůbec by z tebe neměl nikdo dělat hlupáka. Jsou ale i varianty, že by ti to třeba nevadilo, nebo by se ti to mohlo i líbit. Znám i takové lidi, kteří si nechávají zcela záměrně lhát.
Mně to ale vadí, pokud ze mně někdo dělá blbce, obelhává mně a mé kolegy z KS Ol.
Potom je taky potřeba vedle sebe postavit provinění. Já žádám volám a dnes už opravdu zoufale křičím, aby nám byla vrácena čest kterou MZ pošpinil a ještě na nás posměšně shlíží ze svého protrítu a ty mi kážeš o slovníku. No skvělé Martine to jsem myslel, že jako Valach máš na víc. No nic, já taky nejsem žádnej zázrak. Měj se fajn.
Chápu, že ti docházejí síly a chápu, že tě to hodně štve.
Ale takhle sympatizanty nezískáš. Naopak - riskuješ zbytečně ztrátu těch zbylých.
Myslím, že většině z nás by mohlo být z informací zde ve fóru jasné, co se u vás s financemi stalo a proč.
Není proto třeba přecházet do osobních útoků vůči Michalovi. Je to prostě kontraproduktivní.
I přes tu patálii je potřeba si udržet určitý nadhled a úroveň.
Vím, že to není snadné, ale tvé osočování (byť pochopitelné) fakt to celou věc nikam neposune.
Chladnou hlavu přeju, Petře
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.