Americka armada v Cr
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Maria.Vasickova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2453
- Registrován: 01 úno 2010, 21:56
- Profese: terapeut energetické psychologie
- Bydliště: Jižní Morava
- Dal poděkování: 1772 poděkování
- Dostal poděkování: 1653 poděkování
Re: Americka armada v Cr
Tak jsem dostala ban
Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.
Periklés
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: Americka armada v Cr
Pozor na ně
Těch pět stovek amíků musí být setsakra super rambozních, když proti jejich poskakování ve třech z rusu vystrašených pobaltských státech, jako protiakci vyhlásili nám jistě velice přátelští rusové cvičení 40 tisic svých zelených mužíčků.
Kdo z Pirátů kamarádíte s ruskými generály pozdravujte je a pochvalte je za to jak obratně vedou dnešní informačně vojenskou válku.
Těch pět stovek amíků musí být setsakra super rambozních, když proti jejich poskakování ve třech z rusu vystrašených pobaltských státech, jako protiakci vyhlásili nám jistě velice přátelští rusové cvičení 40 tisic svých zelených mužíčků.
Kdo z Pirátů kamarádíte s ruskými generály pozdravujte je a pochvalte je za to jak obratně vedou dnešní informačně vojenskou válku.
-
Ondrej.Knotek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 111
- Registrován: 27 říj 2012, 17:33
- Profese: Vedoucí oddělení kvality - průmyslová vý
- Bydliště: Mariánské Lázně
- Dal poděkování: 115 poděkování
- Dostal poděkování: 156 poděkování
Re: Americka armada v Cr
Ahoj, USA jsou naši partneři, není nutné jim v tomto bránit. Naše složky musí být co nejlepší...tohle potřebujeme, potřebujeme být konkurenceschopní v zisku a analýze informací, následně chirurgicky problém odstranit...pak nám nemůže vadit, že se jeden z našich spojenců u nás projede...... a propo US vojenska letadla, nebo třeba i družice létají přes území ČR dlouhodobě a nevšimnul jsem si,že by tady někdo řekl slovo proti tomu..... a teď najednou, když se jedná o pár tanků, tak někteří z Vás z toho děláte kovbojku a "68" akorát z "prava"....prosím rozum do hrsti a hlavně neorganizujte prosím nějaké protesty ať si neutrhneme ostudu.....děkuji, O.K.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Knotek za příspěvky (celkem 3):
- Martin.Smida, Michal.Klus, Jakub.Backa
-
David.Michal
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1220
- Registrován: 28 kvě 2012, 12:40
- Profese: free
- Dal poděkování: 685 poděkování
- Dostal poděkování: 1628 poděkování
Re: Americka armada v Cr
No snad si vyřídili všechna potřebná povolení, bude tam nějaké překračování emisních norem. Převoz vojenského materiálu, navíc nadměrně velkého asi taky podléha nějakému schválení trasy, přípravy omezení dopravy apod.
Mě by spíše zajímalo, zda museli použít naší vlastní byrokracii k povolení k průjezdu, nebo je s americkou armádou zacházenou nějak zvláštně.
Protože to zvláštně už by asi vadilo.
Mě by spíše zajímalo, zda museli použít naší vlastní byrokracii k povolení k průjezdu, nebo je s americkou armádou zacházenou nějak zvláštně.
Protože to zvláštně už by asi vadilo.
- Milan.Muller
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 409
- Registrován: 25 říj 2009, 09:32
- Profese: osvč řidič
- Bydliště: jihozápad středních čech
- Dal poděkování: 1766 poděkování
- Dostal poděkování: 586 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
- msuchan
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 870
- Registrován: 29 říj 2013, 11:25
- Profese: nacionalista, militantní antikonzument,
- Dal poděkování: 173 poděkování
- Dostal poděkování: 1432 poděkování
Re: Americka armada v Cr
A jejej...tzv. "vítač"... I v 68 tací byli...Ondrej Knotek píše:Ahoj, USA jsou naši partneři, není nutné jim v tomto bránit. Naše složky musí být co nejlepší...tohle potřebujeme, potřebujeme být konkurenceschopní v zisku a analýze informací, následně chirurgicky problém odstranit...pak nám nemůže vadit, že se jeden z našich spojenců u nás projede...... a propo US vojenska letadla, nebo třeba i družice létají přes území ČR dlouhodobě a nevšimnul jsem si,že by tady někdo řekl slovo proti tomu..... a teď najednou, když se jedná o pár tanků, tak někteří z Vás z toho děláte kovbojku a "68" akorát z "prava"....prosím rozum do hrsti a hlavně neorganizujte prosím nějaké protesty ať si neutrhneme ostudu.....děkuji, O.K.
Mezi tím, zda nad tebou letí letadlo a zda ti "kempuje" ruský či americký obrněnec na zahradě vidím drobný rozdíl... Ha..ha...
Pokud sleduješ vlákna, tak pamětníci tu vyprávějí o 68... Mimo jiné vzpomínají na jaro 68, kdy sem rusové také jeli "na cvičení", ale pak už zůstali jen kousek za hranicema ("Vilseck"), připravení na srpen...
Tvrzení "pár tanků" není úplně vypovídající... Slyšel jsem o 160 vozidlech Stryker, posléze sníženo na 118 vozidel...To je pořád víc, než má ČR Pandurů... 118 vozidel Stryker, plně obsazeno strakatými mužíky speciálních jednotek USA, v pohodě dokáže obsadit v Praze všechny podstatné státní instituce. A mohu ujistit, že kdyby to bratři nečekaně "votočili na Prahu", tak by nastala naprostá paralýza a nikdo by nevěděl co dělat...
Ale o tom problém není... Špatné na podobných akcích je, že až jednou opravdu pojedou na "tu Prahu", tak už to bude pro lidi (a patřičné složky) jakási normalita a nikdo tomu nebude věnovat pozornost...
Úplně to vidím: "Hele vole...americký tanky....nikdo nic nehlásil".................."Ser na to...zase ňáký cvičení."
Mýto na základě vzájemnosti platit nebudou...Tedy pokud USA nevyžadují po českých tancích poplatky za průjezd Washingtonem...
Přejeté slepice také ne... Ač jsou dezinformace jakékoliv, tak američané toto mívají smluvně zajištěno a nevztahuje se na ně místní právo... Takže až někoho Stryker přejede, řidič bude pokračovat v jízdě, na základně pak na něj udělají ty, ty, ty a celé se to ututlá...
Zde je možno sledovat, jak se to rozvolňuje... "radši" to rozdělí do více kolon...a "radši" budou vojáci "kempovat" za zdmi kasáren...
Nezapomeňte si všimnout nezbytné lejblovací doložky na konci článku: "Kdo je proti tomu, je proruský aktivista."
Dle vzoru: "Voliči KSČM jsou zpravidla starší lidé s nízkým vzděláním a pozitivním vztahem k Rusku."
http://zpravy.idnes.cz/prujezd-vozidel- ... _domaci_jw
- Tito uživatelé poděkovali autorovi msuchan za příspěvky (celkem 2):
- Ivo.Vasicek, David.Michal
- Ivo.Vasicek
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 6953
- Registrován: 02 úno 2010, 22:50
- Profese: manažer
- Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
- Dal poděkování: 10833 poděkování
- Dostal poděkování: 11395 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Americka armada v Cr
USA už nejsou dávno demokratickou zemí, jsou řízeny lobystickými skupinami. Kvůli svým ekonomickým zájmům napadají a rozvracejí země, které je nechtějí poslouchat.Ondrej Knotek píše:Ahoj, USA jsou naši partneři, není nutné jim v tomto bránit. Naše složky musí být co nejlepší...tohle potřebujeme, potřebujeme být konkurenceschopní v zisku a analýze informací, následně chirurgicky problém odstranit...pak nám nemůže vadit, že se jeden z našich spojenců u nás projede...... a propo US vojenska letadla, nebo třeba i družice létají přes území ČR dlouhodobě a nevšimnul jsem si,že by tady někdo řekl slovo proti tomu..... a teď najednou, když se jedná o pár tanků, tak někteří z Vás z toho děláte kovbojku a "68" akorát z "prava"....prosím rozum do hrsti a hlavně neorganizujte prosím nějaké protesty ať si neutrhneme ostudu.....děkuji, O.K.
Tahle "Dragounská" jízda byla ohlášena v USA bez toho, že by se nás ptali. Je to demonstrace síly. Není to žádná běžná přeprava vojenských jednotek. Cestu si přes ČR prodlouží. Je to propagandistická akce.
Brzy přijde na řadu i TTIP.
Chápu, že mnoho lidí podléhá USA propagandě, protože jsme ji neustále vystaveni.
Já chci vystoupit z NATO (a jak vidno není nás málo), protože je to nástroj vojenského trestání ekonomicky se nepodřizujících subjektů.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 7):
- Petr.Nemecek, David.Michal, Maria.Vasickova, Milan.Muller, Martin.Shanil, msuchan, Frantisek.Navrkal
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: Americka armada v Cr
No to je slovo do pranice. "JÁ CHCI" no tak to by ti to měli kolegové meli pomct zařídit když ty to chceš. Doufám že už doma po večerech šiješ čepice kterými utlučeš se svými souvěrci všechny nepřátele kteří se nas budou snažit dostat do svého područí a vládnout nám pro své zájmy.Ivo Vasicek píše:Já chci vystoupit z NATO (a jak vidno není nás málo), protože je to nástroj vojenského trestání ekonomicky se nepodřizujících subjektů.
"JÁ CHCI", no není to hezké stačí přece jen chtít a následky se neohlížet.
- Martin.Shanil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7036
- Registrován: 07 dub 2012, 21:03
- Profese: eshop + prodejna
- Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
- Dal poděkování: 9169 poděkování
- Dostal poděkování: 9464 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Americka armada v Cr
normalizuješ dřív než je potřeba. snažíš se nahnat někomu strach, nebo někoho umlčet aby tě s ním někdo náhodou nespojoval? To je přesně ta historie kterou si pamatuju. V den kdy projížděli tak celá vesnice byla zajedno, lidi si pučovali barvy a pak za pár týdnů se o tom báli mezi sebou mluvit. Báli se pěkně dlouho a věděli proč. Báli se přesně takových samonormalizovanců.Petr Bajgar píše:No to je slovo do pranice. "JÁ CHCI" no tak to by ti to měli kolegové meli pomct zařídit když ty to chceš. Doufám že už doma po večerech šiješ čepice kterými utlučeš se svými souvěrci všechny nepřátele kteří se nas budou snažit dostat do svého područí a vládnout nám pro své zájmy.Ivo Vasicek píše:Já chci vystoupit z NATO (a jak vidno není nás málo), protože je to nástroj vojenského trestání ekonomicky se nepodřizujících subjektů.
"JÁ CHCI", no není to hezké stačí přece jen chtít a následky se neohlížet.
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Americka armada v Cr
Chtělo by se nahlas ptát, kdo to zaplatí? Kdo zaplatí zdržení dopravy, škody na silnicích? U nás to platí armáda ČR. Kdo zaplatí škody spojenců?
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!