Americka armada v Cr

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Profese: terapeut energetické psychologie
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1653 poděkování

Re: Americka armada v Cr

Příspěvek od Maria.Vasickova »

Tak jsem dostala ban ;)
Amíci.png

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Americka armada v Cr

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Pozor na ně :!:
Těch pět stovek amíků musí být setsakra super rambozních, když proti jejich poskakování ve třech z rusu vystrašených pobaltských státech, jako protiakci vyhlásili nám jistě velice přátelští rusové cvičení 40 tisic svých zelených mužíčků. :oops:

Kdo z Pirátů kamarádíte s ruskými generály pozdravujte je a pochvalte je za to jak obratně vedou dnešní informačně vojenskou válku.
Ondrej.Knotek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 111
Registrován: 27 říj 2012, 17:33
Profese: Vedoucí oddělení kvality - průmyslová vý
Bydliště: Mariánské Lázně
Dal poděkování: 115 poděkování
Dostal poděkování: 156 poděkování

Re: Americka armada v Cr

Příspěvek od Ondrej.Knotek »

Ahoj, USA jsou naši partneři, není nutné jim v tomto bránit. Naše složky musí být co nejlepší...tohle potřebujeme, potřebujeme být konkurenceschopní v zisku a analýze informací, následně chirurgicky problém odstranit...pak nám nemůže vadit, že se jeden z našich spojenců u nás projede...... a propo US vojenska letadla, nebo třeba i družice létají přes území ČR dlouhodobě a nevšimnul jsem si,že by tady někdo řekl slovo proti tomu..... a teď najednou, když se jedná o pár tanků, tak někteří z Vás z toho děláte kovbojku a "68" akorát z "prava"....prosím rozum do hrsti a hlavně neorganizujte prosím nějaké protesty ať si neutrhneme ostudu.....děkuji, O.K.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Knotek za příspěvky (celkem 3):
Martin.Smida, Michal.Klus, Jakub.Backa
David.Michal
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 1220
Registrován: 28 kvě 2012, 12:40
Profese: free
Dal poděkování: 685 poděkování
Dostal poděkování: 1628 poděkování

Re: Americka armada v Cr

Příspěvek od David.Michal »

No snad si vyřídili všechna potřebná povolení, bude tam nějaké překračování emisních norem. Převoz vojenského materiálu, navíc nadměrně velkého asi taky podléha nějakému schválení trasy, přípravy omezení dopravy apod.

Mě by spíše zajímalo, zda museli použít naší vlastní byrokracii k povolení k průjezdu, nebo je s americkou armádou zacházenou nějak zvláštně.

Protože to zvláštně už by asi vadilo.
Uživatelský avatar
Milan.Muller
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 409
Registrován: 25 říj 2009, 09:32
Profese: osvč řidič
Bydliště: jihozápad středních čech
Dal poděkování: 1766 poděkování
Dostal poděkování: 586 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Americka armada v Cr

Příspěvek od Milan.Muller »

A jestli zaplatí mýto ?
Uživatelský avatar
msuchan
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 870
Registrován: 29 říj 2013, 11:25
Profese: nacionalista, militantní antikonzument,
Dal poděkování: 173 poděkování
Dostal poděkování: 1432 poděkování

Re: Americka armada v Cr

Příspěvek od msuchan »

Ondrej Knotek píše:Ahoj, USA jsou naši partneři, není nutné jim v tomto bránit. Naše složky musí být co nejlepší...tohle potřebujeme, potřebujeme být konkurenceschopní v zisku a analýze informací, následně chirurgicky problém odstranit...pak nám nemůže vadit, že se jeden z našich spojenců u nás projede...... a propo US vojenska letadla, nebo třeba i družice létají přes území ČR dlouhodobě a nevšimnul jsem si,že by tady někdo řekl slovo proti tomu..... a teď najednou, když se jedná o pár tanků, tak někteří z Vás z toho děláte kovbojku a "68" akorát z "prava"....prosím rozum do hrsti a hlavně neorganizujte prosím nějaké protesty ať si neutrhneme ostudu.....děkuji, O.K.
A jejej...tzv. "vítač"... I v 68 tací byli... ;)
Mezi tím, zda nad tebou letí letadlo a zda ti "kempuje" ruský či americký obrněnec na zahradě vidím drobný rozdíl... Ha..ha...

Pokud sleduješ vlákna, tak pamětníci tu vyprávějí o 68... Mimo jiné vzpomínají na jaro 68, kdy sem rusové také jeli "na cvičení", ale pak už zůstali jen kousek za hranicema ("Vilseck"), připravení na srpen...

Tvrzení "pár tanků" není úplně vypovídající... Slyšel jsem o 160 vozidlech Stryker, posléze sníženo na 118 vozidel...To je pořád víc, než má ČR Pandurů... 118 vozidel Stryker, plně obsazeno strakatými mužíky speciálních jednotek USA, v pohodě dokáže obsadit v Praze všechny podstatné státní instituce. A mohu ujistit, že kdyby to bratři nečekaně "votočili na Prahu", tak by nastala naprostá paralýza a nikdo by nevěděl co dělat... :lol: Zlobotka, Zadolárek a ten herec by jen seděli na loužičce v kancelářích a čekali, až si pro ně američtí soudruzi "přijdou"...

Ale o tom problém není... Špatné na podobných akcích je, že až jednou opravdu pojedou na "tu Prahu", tak už to bude pro lidi (a patřičné složky) jakási normalita a nikdo tomu nebude věnovat pozornost...

Úplně to vidím: "Hele vole...americký tanky....nikdo nic nehlásil".................."Ser na to...zase ňáký cvičení." :lol:

Mýto na základě vzájemnosti platit nebudou...Tedy pokud USA nevyžadují po českých tancích poplatky za průjezd Washingtonem... :lol:
Přejeté slepice také ne... Ač jsou dezinformace jakékoliv, tak američané toto mívají smluvně zajištěno a nevztahuje se na ně místní právo... Takže až někoho Stryker přejede, řidič bude pokračovat v jízdě, na základně pak na něj udělají ty, ty, ty a celé se to ututlá...

Zde je možno sledovat, jak se to rozvolňuje... "radši" to rozdělí do více kolon...a "radši" budou vojáci "kempovat" za zdmi kasáren...
Nezapomeňte si všimnout nezbytné lejblovací doložky na konci článku: "Kdo je proti tomu, je proruský aktivista."
Dle vzoru: "Voliči KSČM jsou zpravidla starší lidé s nízkým vzděláním a pozitivním vztahem k Rusku." :lol:
http://zpravy.idnes.cz/prujezd-vozidel- ... _domaci_jw
Tito uživatelé poděkovali autorovi msuchan za příspěvky (celkem 2):
Ivo.Vasicek, David.Michal
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 6953
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10833 poděkování
Dostal poděkování: 11395 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Americka armada v Cr

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Ondrej Knotek píše:Ahoj, USA jsou naši partneři, není nutné jim v tomto bránit. Naše složky musí být co nejlepší...tohle potřebujeme, potřebujeme být konkurenceschopní v zisku a analýze informací, následně chirurgicky problém odstranit...pak nám nemůže vadit, že se jeden z našich spojenců u nás projede...... a propo US vojenska letadla, nebo třeba i družice létají přes území ČR dlouhodobě a nevšimnul jsem si,že by tady někdo řekl slovo proti tomu..... a teď najednou, když se jedná o pár tanků, tak někteří z Vás z toho děláte kovbojku a "68" akorát z "prava"....prosím rozum do hrsti a hlavně neorganizujte prosím nějaké protesty ať si neutrhneme ostudu.....děkuji, O.K.
USA už nejsou dávno demokratickou zemí, jsou řízeny lobystickými skupinami. Kvůli svým ekonomickým zájmům napadají a rozvracejí země, které je nechtějí poslouchat.
Tahle "Dragounská" jízda byla ohlášena v USA bez toho, že by se nás ptali. Je to demonstrace síly. Není to žádná běžná přeprava vojenských jednotek. Cestu si přes ČR prodlouží. Je to propagandistická akce.
Brzy přijde na řadu i TTIP.
Chápu, že mnoho lidí podléhá USA propagandě, protože jsme ji neustále vystaveni.
Já chci vystoupit z NATO (a jak vidno není nás málo), protože je to nástroj vojenského trestání ekonomicky se nepodřizujících subjektů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 7):
Petr.Nemecek, David.Michal, Maria.Vasickova, Milan.Muller, Martin.Shanil, msuchan, Frantisek.Navrkal
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Americka armada v Cr

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Ivo Vasicek píše:Já chci vystoupit z NATO (a jak vidno není nás málo), protože je to nástroj vojenského trestání ekonomicky se nepodřizujících subjektů.
No to je slovo do pranice. "JÁ CHCI" no tak to by ti to měli kolegové meli pomct zařídit když ty to chceš. Doufám že už doma po večerech šiješ čepice kterými utlučeš se svými souvěrci všechny nepřátele kteří se nas budou snažit dostat do svého područí a vládnout nám pro své zájmy.

"JÁ CHCI", no není to hezké stačí přece jen chtít a následky se neohlížet.
Uživatelský avatar
Martin.Shanil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7036
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Profese: eshop + prodejna
Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
Dal poděkování: 9169 poděkování
Dostal poděkování: 9464 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Americka armada v Cr

Příspěvek od Martin.Shanil »

Petr Bajgar píše:
Ivo Vasicek píše:Já chci vystoupit z NATO (a jak vidno není nás málo), protože je to nástroj vojenského trestání ekonomicky se nepodřizujících subjektů.
No to je slovo do pranice. "JÁ CHCI" no tak to by ti to měli kolegové meli pomct zařídit když ty to chceš. Doufám že už doma po večerech šiješ čepice kterými utlučeš se svými souvěrci všechny nepřátele kteří se nas budou snažit dostat do svého područí a vládnout nám pro své zájmy.

"JÁ CHCI", no není to hezké stačí přece jen chtít a následky se neohlížet.
normalizuješ dřív než je potřeba. snažíš se nahnat někomu strach, nebo někoho umlčet aby tě s ním někdo náhodou nespojoval? To je přesně ta historie kterou si pamatuju. V den kdy projížděli tak celá vesnice byla zajedno, lidi si pučovali barvy a pak za pár týdnů se o tom báli mezi sebou mluvit. Báli se pěkně dlouho a věděli proč. Báli se přesně takových samonormalizovanců.
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Americka armada v Cr

Příspěvek od Roman.Kucera »

Chtělo by se nahlas ptát, kdo to zaplatí? Kdo zaplatí zdržení dopravy, škody na silnicích? U nás to platí armáda ČR. Kdo zaplatí škody spojenců?
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“