PirateCon, Mariánky 15.-17.5.15 (organizace)
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: PirateCon, Mariánky 15.-17.5.15 (organizace)
Kdo je šéf mamblu? Je tam?
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
- Tobias.Esner
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7811
- Registrován: 22 čer 2013, 12:03
- Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 5022 poděkování
- Dostal poděkování: 3823 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: PirateCon, Mariánky 15.-17.5.15 (organizace)
jako jestli je mumlátku, nebo jestli je v mariánkách?Roman.Kucera píše:Kdo je šéf mamblu? Je tam?
v Mariánkách není a mumlátko nepoužívám.
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
- Tobias.Esner
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7811
- Registrován: 22 čer 2013, 12:03
- Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 5022 poděkování
- Dostal poděkování: 3823 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: PirateCon, Mariánky 15.-17.5.15 (organizace)
No ptal si se na organizaci a vzhledem k tomu že patřím mezi pomocné organizátory tak ti odpovídámPetr.Bajgar píše:Tobias.Esner píše:Protože Ti bylo řečeno, že se pořizuje záznam.![]()
Připadá mi absurdní, že by ještě po šesti letech od založení PS kterou někteří naivkové považovali(jí) za stranu IT odborníků nebyl nikdo schopen instalovat slušného snímání zvuku schopný mikrofon a nastavit spojení, tak aby ti kteří se nemohli z jakéhokoliv důvodu Piráteconu zůčastnit osobně mohli sledovat průběh jednání. Záznam je vždy jen zkratka výcuc má své výhody ale i nevýhody.
Napsal jsem to taky proto, že tento problém řešíme zas a znova při každém jednání zasedání a stále není vyřešen tak, aby nebyli z učasti vyloučeni ti kteří z nějakého důvodu nepřijeli nebo nemohli přijet osobně. Na jedné starně chceme přenášet zasedání zastupitelstev a na druhé straně nejsme schopni ochotni přenášet naše vlastní jednání. Což my připadá postavené na hlavu a navíc omezující pro ty, kteří by se na naši činnosti chtěli případně podílet.
Tento problém řešíš ty zas a znova. Komu na tom záleželo, je přítomen.
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
- Mikulas.Peksa
- Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
- Příspěvky: 4259
- Registrován: 29 lis 2012, 08:33
- Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
- Dal poděkování: 7441 poděkování
- Dostal poděkování: 10824 poděkování
Re: PirateCon, Mariánky 15.-17.5.15 (organizace)
Žádné jednání neprobíhá. Setkání PP-EU bude zítra a pouze neformální. Akce má od začátku charakter konference.
Bude třeba vystříhat ze záznamů jednotlivé přednášky a označit je a zpřístupnit jako jednotlivá videa. Máme na to nějakého dobrovolníka? Petře?
Bude třeba vystříhat ze záznamů jednotlivé přednášky a označit je a zpřístupnit jako jednotlivá videa. Máme na to nějakého dobrovolníka? Petře?
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: PirateCon, Mariánky 15.-17.5.15 (organizace)
Nebudu až do čtvrtka ne netu a nebudu mít moc času sedět u kompu a navíc nemám asi potřebný soft na stříhání videa. Se zvukem jsem na tom líp ale vzhledem k tomu, že neumím anglicky tak v této věci nemůžu posloužit i když bych rád.Mikulas.Peksa píše:Žádné jednání neprobíhá. Setkání PP-EU bude zítra a pouze neformální. Akce má od začátku charakter konference.
Bude třeba vystříhat ze záznamů jednotlivé přednášky a označit je a zpřístupnit jako jednotlivá videa. Máme na to nějakého dobrovolníka? Petře?
Určitě bude dobře požádat o pomoc obecnou důvěrou vybavenou vedoucí PO, aby doporučila někoho vhodnějšího než jsem v této věci já.
- Vojtech.Pikal
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 23308
- Registrován: 19 srp 2010, 23:45
- Profese: poslanec, informatik
- Bydliště: Olomouc
- Dal poděkování: 32404 poděkování
- Dostal poděkování: 25668 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: PirateCon, Mariánky 15.-17.5.15 (organizace)
Základní prostříhání bez úprav bych jako zvládl, ale raději bych, aby to udělal někdo jiný.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
- Mikulas.Peksa
- Mikulas.Peksa
- Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
- Příspěvky: 4259
- Registrován: 29 lis 2012, 08:33
- Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
- Dal poděkování: 7441 poděkování
- Dostal poděkování: 10824 poděkování
Re: PirateCon, Mariánky 15.-17.5.15 (organizace)
Vojto, byl bych radši, kdybys koukl na ten Jednací řád Rady PP-EU. Pevně doufám, že najdeme někoho z těch lidí, co mají zájem to vidět, takže si ty videa stejně projdou.Vojtech.Pikal píše:Základní prostříhání bez úprav bych jako zvládl, ale raději bych, aby to udělal někdo jiný.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 3):
- Tobias.Esner, Vojtech.Pikal, Alexandr.Mansurov
- Mikulas.Ferjencik
- Mediální odbor
- Příspěvky: 14052
- Registrován: 24 dub 2009, 00:25
- Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
- Bydliště: Choltice, okres Pardubice
- Dal poděkování: 11388 poděkování
- Dostal poděkování: 19571 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: PirateCon, Mariánky 15.-17.5.15 (organizace)
Moc děkuji všem organizátorům za skvělou konferenci. Jsem hrdý na to, jak neuvěřitelně Pirátské hnutí od roku 2009, kdy jsem se přidal na palubu vyrostlo. Přijel zakladatel našeho hnutí, Pirátská europoslankyně, zastupitelé z Drážďan, několik zemských poslanců z různých německých spolkových zemí, já měl tu čest reprezentovat spolu s Jakubem Michálkem pražské krajské zastupitele a v neposlední řadě vystoupil s kvalitním příspěvkem Petr Třešňák, náš místostarosta Mariánských Lázní, Vojta Franta se zachoval jako vzorný hostitel a starosta a s účastníky se několikrát setkal, Ondra Knotek zajistil zcela vyhovující prostor a Jirka Ulip z Brna ukázal, že i účast ve vládnoucí koalici může mít smysl. Britští Piráti nám potom připomněli, jak neuvěřitelně příznivý volební a politický systém u nás máme. Díky, díky, díky!
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 9):
- Ivo.Vasicek, Ales.Jakl, Ales.Sura, Jiri.Ulip, Mikulas.Peksa, Alexandr.Mansurov, Filip.Krska, Daniela.Bila, Dalibor.Zahora
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: PirateCon, Mariánky 15.-17.5.15 (organizace)
Tohle jako má být veškeré shrnutí Piráteconu v ML? To si někdo dělá srandu?Mikulas.Ferjencik píše:Moc děkuji všem organizátorům za skvělou konferenci. Jsem hrdý na to, jak neuvěřitelně Pirátské hnutí od roku 2009, kdy jsem se přidal na palubu vyrostlo. Přijel zakladatel našeho hnutí, Pirátská europoslankyně, zastupitelé z Drážďan, několik zemských poslanců z různých německých spolkových zemí, já měl tu čest reprezentovat spolu s Jakubem Michálkem pražské krajské zastupitele a v neposlední řadě vystoupil s kvalitním příspěvkem Petr Třešňák, náš místostarosta Mariánských Lázní, Vojta Franta se zachoval jako vzorný hostitel a starosta a s účastníky se několikrát setkal, Ondra Knotek zajistil zcela vyhovující prostor a Jirka Ulip z Brna ukázal, že i účast ve vládnoucí koalici může mít smysl. Britští Piráti nám potom připomněli, jak neuvěřitelně příznivý volební a politický systém u nás máme. Díky, díky, díky!
No aspoň, že se umíte navzájem hezky pochválit a poplácat si po ramenou.
- Mikulas.Ferjencik
- Mediální odbor
- Příspěvky: 14052
- Registrován: 24 dub 2009, 00:25
- Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
- Bydliště: Choltice, okres Pardubice
- Dal poděkování: 11388 poděkování
- Dostal poděkování: 19571 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: PirateCon, Mariánky 15.-17.5.15 (organizace)
Petr.Bajgar píše:Tohle jako má být veškeré shrnutí Piráteconu v ML? To si někdo dělá srandu?Mikulas.Ferjencik píše:Moc děkuji všem organizátorům za skvělou konferenci. Jsem hrdý na to, jak neuvěřitelně Pirátské hnutí od roku 2009, kdy jsem se přidal na palubu vyrostlo. Přijel zakladatel našeho hnutí, Pirátská europoslankyně, zastupitelé z Drážďan, několik zemských poslanců z různých německých spolkových zemí, já měl tu čest reprezentovat spolu s Jakubem Michálkem pražské krajské zastupitele a v neposlední řadě vystoupil s kvalitním příspěvkem Petr Třešňák, náš místostarosta Mariánských Lázní, Vojta Franta se zachoval jako vzorný hostitel a starosta a s účastníky se několikrát setkal, Ondra Knotek zajistil zcela vyhovující prostor a Jirka Ulip z Brna ukázal, že i účast ve vládnoucí koalici může mít smysl. Britští Piráti nám potom připomněli, jak neuvěřitelně příznivý volební a politický systém u nás máme. Díky, díky, díky!
No aspoň, že se umíte navzájem hezky pochválit a poplácat si po ramenou.
Ne, to je poděkování organizátorům.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 2):
- Vojtech.Pikal, Ondrej.Profant
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
