PirateCon, Mariánky 15.-17.5.15 (organizace)

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PirateCon, Mariánky 15.-17.5.15 (organizace)

Příspěvek od Roman.Kucera »

Kdo je šéf mamblu? Je tam?
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Tobias.Esner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7811
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PirateCon, Mariánky 15.-17.5.15 (organizace)

Příspěvek od Tobias.Esner »

Roman.Kucera píše:Kdo je šéf mamblu? Je tam?
jako jestli je mumlátku, nebo jestli je v mariánkách?

v Mariánkách není a mumlátko nepoužívám.
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
Uživatelský avatar
Tobias.Esner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7811
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PirateCon, Mariánky 15.-17.5.15 (organizace)

Příspěvek od Tobias.Esner »

Petr.Bajgar píše:
Tobias.Esner píše:Protože Ti bylo řečeno, že se pořizuje záznam.
OFFTOPICEssesnera jsem se opravdu na nic neptal.

Připadá mi absurdní, že by ještě po šesti letech od založení PS kterou někteří naivkové považovali(jí) za stranu IT odborníků nebyl nikdo schopen instalovat slušného snímání zvuku schopný mikrofon a nastavit spojení, tak aby ti kteří se nemohli z jakéhokoliv důvodu Piráteconu zůčastnit osobně mohli sledovat průběh jednání. Záznam je vždy jen zkratka výcuc má své výhody ale i nevýhody.

Napsal jsem to taky proto, že tento problém řešíme zas a znova při každém jednání zasedání a stále není vyřešen tak, aby nebyli z učasti vyloučeni ti kteří z nějakého důvodu nepřijeli nebo nemohli přijet osobně. Na jedné starně chceme přenášet zasedání zastupitelstev a na druhé straně nejsme schopni ochotni přenášet naše vlastní jednání. Což my připadá postavené na hlavu a navíc omezující pro ty, kteří by se na naši činnosti chtěli případně podílet.
No ptal si se na organizaci a vzhledem k tomu že patřím mezi pomocné organizátory tak ti odpovídám :D

Tento problém řešíš ty zas a znova. Komu na tom záleželo, je přítomen.
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4259
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7441 poděkování
Dostal poděkování: 10824 poděkování

Re: PirateCon, Mariánky 15.-17.5.15 (organizace)

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Žádné jednání neprobíhá. Setkání PP-EU bude zítra a pouze neformální. Akce má od začátku charakter konference.

Bude třeba vystříhat ze záznamů jednotlivé přednášky a označit je a zpřístupnit jako jednotlivá videa. Máme na to nějakého dobrovolníka? Petře?
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: PirateCon, Mariánky 15.-17.5.15 (organizace)

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Mikulas.Peksa píše:Žádné jednání neprobíhá. Setkání PP-EU bude zítra a pouze neformální. Akce má od začátku charakter konference.
Bude třeba vystříhat ze záznamů jednotlivé přednášky a označit je a zpřístupnit jako jednotlivá videa. Máme na to nějakého dobrovolníka? Petře?
Nebudu až do čtvrtka ne netu a nebudu mít moc času sedět u kompu a navíc nemám asi potřebný soft na stříhání videa. Se zvukem jsem na tom líp ale vzhledem k tomu, že neumím anglicky tak v této věci nemůžu posloužit i když bych rád.

Určitě bude dobře požádat o pomoc obecnou důvěrou vybavenou vedoucí PO, aby doporučila někoho vhodnějšího než jsem v této věci já.
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 23308
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 32404 poděkování
Dostal poděkování: 25668 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PirateCon, Mariánky 15.-17.5.15 (organizace)

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Základní prostříhání bez úprav bych jako zvládl, ale raději bych, aby to udělal někdo jiný.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
Mikulas.Peksa
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4259
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7441 poděkování
Dostal poděkování: 10824 poděkování

Re: PirateCon, Mariánky 15.-17.5.15 (organizace)

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Vojtech.Pikal píše:Základní prostříhání bez úprav bych jako zvládl, ale raději bych, aby to udělal někdo jiný.
Vojto, byl bych radši, kdybys koukl na ten Jednací řád Rady PP-EU. Pevně doufám, že najdeme někoho z těch lidí, co mají zájem to vidět, takže si ty videa stejně projdou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 3):
Tobias.Esner, Vojtech.Pikal, Alexandr.Mansurov
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Mediální odbor
Příspěvky: 14052
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 11388 poděkování
Dostal poděkování: 19571 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PirateCon, Mariánky 15.-17.5.15 (organizace)

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Moc děkuji všem organizátorům za skvělou konferenci. Jsem hrdý na to, jak neuvěřitelně Pirátské hnutí od roku 2009, kdy jsem se přidal na palubu vyrostlo. Přijel zakladatel našeho hnutí, Pirátská europoslankyně, zastupitelé z Drážďan, několik zemských poslanců z různých německých spolkových zemí, já měl tu čest reprezentovat spolu s Jakubem Michálkem pražské krajské zastupitele a v neposlední řadě vystoupil s kvalitním příspěvkem Petr Třešňák, náš místostarosta Mariánských Lázní, Vojta Franta se zachoval jako vzorný hostitel a starosta a s účastníky se několikrát setkal, Ondra Knotek zajistil zcela vyhovující prostor a Jirka Ulip z Brna ukázal, že i účast ve vládnoucí koalici může mít smysl. Britští Piráti nám potom připomněli, jak neuvěřitelně příznivý volební a politický systém u nás máme. Díky, díky, díky!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 9):
Ivo.Vasicek, Ales.Jakl, Ales.Sura, Jiri.Ulip, Mikulas.Peksa, Alexandr.Mansurov, Filip.Krska, Daniela.Bila, Dalibor.Zahora
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: PirateCon, Mariánky 15.-17.5.15 (organizace)

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Mikulas.Ferjencik píše:Moc děkuji všem organizátorům za skvělou konferenci. Jsem hrdý na to, jak neuvěřitelně Pirátské hnutí od roku 2009, kdy jsem se přidal na palubu vyrostlo. Přijel zakladatel našeho hnutí, Pirátská europoslankyně, zastupitelé z Drážďan, několik zemských poslanců z různých německých spolkových zemí, já měl tu čest reprezentovat spolu s Jakubem Michálkem pražské krajské zastupitele a v neposlední řadě vystoupil s kvalitním příspěvkem Petr Třešňák, náš místostarosta Mariánských Lázní, Vojta Franta se zachoval jako vzorný hostitel a starosta a s účastníky se několikrát setkal, Ondra Knotek zajistil zcela vyhovující prostor a Jirka Ulip z Brna ukázal, že i účast ve vládnoucí koalici může mít smysl. Britští Piráti nám potom připomněli, jak neuvěřitelně příznivý volební a politický systém u nás máme. Díky, díky, díky!
Tohle jako má být veškeré shrnutí Piráteconu v ML? To si někdo dělá srandu?

No aspoň, že se umíte navzájem hezky pochválit a poplácat si po ramenou.
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Mediální odbor
Příspěvky: 14052
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 11388 poděkování
Dostal poděkování: 19571 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PirateCon, Mariánky 15.-17.5.15 (organizace)

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Petr.Bajgar píše:
Mikulas.Ferjencik píše:Moc děkuji všem organizátorům za skvělou konferenci. Jsem hrdý na to, jak neuvěřitelně Pirátské hnutí od roku 2009, kdy jsem se přidal na palubu vyrostlo. Přijel zakladatel našeho hnutí, Pirátská europoslankyně, zastupitelé z Drážďan, několik zemských poslanců z různých německých spolkových zemí, já měl tu čest reprezentovat spolu s Jakubem Michálkem pražské krajské zastupitele a v neposlední řadě vystoupil s kvalitním příspěvkem Petr Třešňák, náš místostarosta Mariánských Lázní, Vojta Franta se zachoval jako vzorný hostitel a starosta a s účastníky se několikrát setkal, Ondra Knotek zajistil zcela vyhovující prostor a Jirka Ulip z Brna ukázal, že i účast ve vládnoucí koalici může mít smysl. Britští Piráti nám potom připomněli, jak neuvěřitelně příznivý volební a politický systém u nás máme. Díky, díky, díky!
Tohle jako má být veškeré shrnutí Piráteconu v ML? To si někdo dělá srandu?

No aspoň, že se umíte navzájem hezky pochválit a poplácat si po ramenou.

Ne, to je poděkování organizátorům.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 2):
Vojtech.Pikal, Ondrej.Profant
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“