Váš názor na 9/11
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
V tomto fóru se zjišťují pomocí anket názory členů na nějakou oblast (např. pokud přijde dotaz zvenku). Odpovídat na otázky zde mohou pouze členové strany.
Chcete-li vyvolat jednání nebo hlasování celostátního fóra, použijte Členské podněty.
V tomto fóru se zjišťují pomocí anket názory členů na nějakou oblast (např. pokud přijde dotaz zvenku). Odpovídat na otázky zde mohou pouze členové strany.
Chcete-li vyvolat jednání nebo hlasování celostátního fóra, použijte Členské podněty.
- Pavel.Moravec
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 2749
- Registrován: 27 dub 2011, 17:25
- Profese: IT
- Bydliště: Brno Bystrc
- Dal poděkování: 12367 poděkování
- Dostal poděkování: 5854 poděkování
Re: Váš názor na 9/11
Don't feed observer trolls..
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Moravec za příspěvky (celkem 3):
- Ivo.Vasicek, Martin.Svadlenka, Robert.Magni
- Robert.Magni
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 4745
- Registrován: 18 led 2013, 17:08
- Profese: dělník
- Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
- Dal poděkování: 17929 poděkování
- Dostal poděkování: 3694 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
Nemám problém,jenom tě upozorňuju,jak lze tvůj komentář brát. Je tvoje věc,jestli chceš být brán vážně nebo za trolla. Chápej,tvůj koment byl útočný,nevypadá to,že označeníobserver píše:PROČ?? Nastavení podmínek pro užívání tohoto fóra je věc vaší strany. Takže pokud s tím máš problém, usiluj o jejich změnu.
je myšleno jako lichotka,tudíž se nemůžeš urážet,když ti přiletí něco zpět. Nic ve zlém.bolševicko-marxistická grupa
-
observer
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 195
- Registrován: 28 pro 2012, 20:10
- Profese: úředník
- Dal poděkování: 171 poděkování
- Dostal poděkování: 160 poděkování
Re: Váš názor na 9/11
OK, samozřejmě to nebyla lichotka, jen reakce na zpochybňování úsudku normálně uvažujících lidí a jejich označování za uřvanou minoritu.
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
Obzerver obzírá, observer obsírá.
Švadlo, to video https://www.youtube.com/watch?v=ClDtwOR-3wQ
je hrozně zajímavý, ale chtělo by to k němu pořádný zasvěcený komentář. V PiCe je pRojektor
Švadlo, to video https://www.youtube.com/watch?v=ClDtwOR-3wQ
je hrozně zajímavý, ale chtělo by to k němu pořádný zasvěcený komentář. V PiCe je pRojektor
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 2):
- Ivo.Vasicek, Robert.Magni
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
Mám jednu konspirační teorii.
Potřeboval jsem zjistit, kolik je tu dosud nediagnostikovaných paranoiků, tak jsem hodil špek a oni na něj naskáčou sami.
Tak co? Pravda nebo lež?
Potřeboval jsem zjistit, kolik je tu dosud nediagnostikovaných paranoiků, tak jsem hodil špek a oni na něj naskáčou sami.
Tak co? Pravda nebo lež?
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
- Ondrej_Marek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 910
- Registrován: 07 čer 2013, 10:38
- Profese: IT administrátor/tiskař
- Bydliště: Praha 8
- Dal poděkování: 1020 poděkování
- Dostal poděkování: 1454 poděkování
Re: Váš názor na 9/11
Jednou na VŠ jsme dělali takový zajímavý experiment (a opravdu vás to může posunout o notný kus dopředu)..
zkuste si prohodit role.. ti z vás, kdo věříte té či oné konspirační teorii, zkuste najít důkazy a argumenty, které jí přesvědčivě vyvrátí. A naopak.. pokud věříte oficiální verzi, zkuste najít důkazy a argumenty, které jí vyvrátí. Ideálně ve skupinách. (v mém případě to byla argumentace pro a proti jaderné energetice.. rozdělili jsme se nejdřív a skupinu pro jadernou energetiku a proti (v té byli jen asi 2 lidi z 20) a pak sme museli společně dát dohromady argumentaci odporující našemu přesvědčení)
Je to opravdu dost zajímavý mentální tréning. Aplikovatelné na jakékoliv kontroverzní téma. Tento a podobné battly bych rád v PiCe.. kdo do toho půjde se mnou?
zkuste si prohodit role.. ti z vás, kdo věříte té či oné konspirační teorii, zkuste najít důkazy a argumenty, které jí přesvědčivě vyvrátí. A naopak.. pokud věříte oficiální verzi, zkuste najít důkazy a argumenty, které jí vyvrátí. Ideálně ve skupinách. (v mém případě to byla argumentace pro a proti jaderné energetice.. rozdělili jsme se nejdřív a skupinu pro jadernou energetiku a proti (v té byli jen asi 2 lidi z 20) a pak sme museli společně dát dohromady argumentaci odporující našemu přesvědčení)
Je to opravdu dost zajímavý mentální tréning. Aplikovatelné na jakékoliv kontroverzní téma. Tento a podobné battly bych rád v PiCe.. kdo do toho půjde se mnou?
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej_Marek za příspěvky (celkem 7):
- Robert.Magni, Ondrej.Profant, Pavel.Moravec, Ondrej.dj-bobr.Ulehla, Mikulas.Ferjencik, Libor.Spacek, Lukas.Findeis
SMRT GENERALIZACI, SMRT INFORMAČNÍMU ŠUMU
- Robert.Magni
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 4745
- Registrován: 18 led 2013, 17:08
- Profese: dělník
- Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
- Dal poděkování: 17929 poděkování
- Dostal poděkování: 3694 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
Zábavné.Každý normální člověk přeci ví,že země je placatáobserver píše:OK, samozřejmě to nebyla lichotka, jen reakce na zpochybňování úsudku normálně uvažujících lidí a jejich označování za uřvanou minoritu.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvek:
- Ivo.Vasicek
- Ivo.Vasicek
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 6953
- Registrován: 02 úno 2010, 22:50
- Profese: manažer
- Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
- Dal poděkování: 10833 poděkování
- Dostal poděkování: 11395 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
Z čeho usuzuješ, že je někdo paranoik?Petr Vileta píše:Mám jednu konspirační teorii.
Potřeboval jsem zjistit, kolik je tu dosud nediagnostikovaných paranoiků, tak jsem hodil špek a oni na něj naskáčou sami.
Tak co? Pravda nebo lež?
Z mého pohledu jsou lidé, kteří si dělají úsudek na základě faktů no a potom jsou ti, kteří fakta ignorují a věří "příběhu".
takže by si nás možná mohl označit za kacíře.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvek:
- Robert.Magni
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
- Michal.Ketner
- Předseda/předsedkyně místního sdružení
- Příspěvky: 2738
- Registrován: 09 pro 2012, 13:16
- Profese: Panda všeho druhu
- Dal poděkování: 1844 poděkování
- Dostal poděkování: 3053 poděkování
Re: Váš názor na 9/11
počítej se mnou, něco podobného jsem několikrát absolvovalOndrej Marek píše:Jednou na VŠ jsme dělali takový zajímavý experiment (a opravdu vás to může posunout o notný kus dopředu)..
zkuste si prohodit role.. ti z vás, kdo věříte té či oné konspirační teorii, zkuste najít důkazy a argumenty, které jí přesvědčivě vyvrátí. A naopak.. pokud věříte oficiální verzi, zkuste najít důkazy a argumenty, které jí vyvrátí. Ideálně ve skupinách. (v mém případě to byla argumentace pro a proti jaderné energetice.. rozdělili jsme se nejdřív a skupinu pro jadernou energetiku a proti (v té byli jen asi 2 lidi z 20) a pak sme museli společně dát dohromady argumentaci odporující našemu přesvědčení)
Je to opravdu dost zajímavý mentální tréning. Aplikovatelné na jakékoliv kontroverzní téma. Tento a podobné battly bych rád v PiCe.. kdo do toho půjde se mnou?
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvky (celkem 2):
- Robert.Magni, Ondrej_Marek
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
Za život jsem několik diagnostikovaných paranoiků potkal a jednoho máme i v příbuzenstvu. Jde o to, jakému vysvětlení dává člověk přednost. Jestli nejprve uvažuje o boží vůli, spiknutí a teprve potom je ochoten připustit jiná vysvětlení, nebo postupuje z opačného konce a spiknutí a nadpřirozeno je pro něj poslední možné vysvětlení nějakého jevu nebo události. No a těžkému paranoikovi nevysvětlíš nic.Ivo Vasicek píše:Z čeho usuzuješ, že je někdo paranoik?Petr Vileta píše:Mám jednu konspirační teorii.
Potřeboval jsem zjistit, kolik je tu dosud nediagnostikovaných paranoiků, tak jsem hodil špek a oni na něj naskáčou sami.
Tak co? Pravda nebo lež?
Z mého pohledu jsou lidé, kteří si dělají úsudek na základě faktů no a potom jsou ti, kteří fakta ignorují a věří "příběhu".
takže by si nás možná mohl označit za kacíře.
V koupelně je kamera za zrcadlem. Odšroubuješ v jeho přítomnosti zrcadlo, kamera nikde. Jenže ona prý tam byla a z ONI ji z druhé strany mezitím odstranili. Namítneš, že na druhé straně je paranoikova kuchyně a tam nikdo není. Ne, ne, dům má duté zdi a tu kameru tahají na lanku. Jakékoliv vysvětlení je předem marné, protože paranoik okamžitě najde jiné vysvětlení svého bludu.
Znám třeba člověka, obyčejného drobného živnostníčka, který má utkvělou představu, že viry do jeho počítače vkládá někdo záměrně a to proto, aby mu zabránil "hledat pravdu o iluminátech". Že stejný virus ve stejný den napadne miliony dalších počítačů nebere v úvahu, protože on ví, že to je primárně všechno kvůli němu a vše ostatní je jen maskování hlavního účelu virů.
Někoho zase nedonutíš pokračovat přímo, když mu přes cestu přeběhla černá kočka. Přitom, jak říká jeden vtip: Když já narazím na něco podivného, nejprve hledám náhodu, neschopnost, lenost, zanedbání a až úplně nakonec něčí zlý úmysl.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
- Mikulas.Peksa
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.