Váš názor na 9/11

Toto fórum slouží k orientačním průzkumům mezi členy.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
V tomto fóru se zjišťují pomocí anket názory členů na nějakou oblast (např. pokud přijde dotaz zvenku). Odpovídat na otázky zde mohou pouze členové strany.
Chcete-li vyvolat jednání nebo hlasování celostátního fóra, použijte Členské podněty.
Odpovědět

O 9/11 si myslím, že

oficiální vysvětlení je zcela pravdivé
1
2%
oficiální vysvětlení je z větší části pravdivé, ale některé části nesedí, není to ovšem konspirace vlády ani tajných služeb
10
21%
oficiální vysvětlení je pouze z menší části pravdivé, ale vláda i boháči situaci zneužili k prosazení vlastních zájmů (daňové a pojistné podvody, skartace vládních listin atd.)
14
30%
oficiální vysvětlení je převážně lživé, ve skutečnosti to byl následek totální neschopnosti tajných služeb, ostrah na letištích, armády i Národní gardy
5
11%
oficiální vysvětlení je zcela lživé, je to konspirace vlády USA a tajných služeb, jen se jim to vymklo z rukou, proto bylo tolik mrtvých
2
4%
je to celé konspirace, ty mrtvé zabila vlastní vláda
14
30%
nemám na to názor, nezajímá mě to
1
2%
 
Celkem hlasujících: 47 - Celkem hlasů: 47

Uživatelský avatar
Pavel.Moravec
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 2749
Registrován: 27 dub 2011, 17:25
Profese: IT
Bydliště: Brno Bystrc
Dal poděkování: 12367 poděkování
Dostal poděkování: 5854 poděkování

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Pavel.Moravec »

Don't feed observer trolls..
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Moravec za příspěvky (celkem 3):
Ivo.Vasicek, Martin.Svadlenka, Robert.Magni
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 4745
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 17929 poděkování
Dostal poděkování: 3694 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Robert.Magni »

observer píše:PROČ?? Nastavení podmínek pro užívání tohoto fóra je věc vaší strany. Takže pokud s tím máš problém, usiluj o jejich změnu.
Nemám problém,jenom tě upozorňuju,jak lze tvůj komentář brát. Je tvoje věc,jestli chceš být brán vážně nebo za trolla. Chápej,tvůj koment byl útočný,nevypadá to,že označení
bolševicko-marxistická grupa
je myšleno jako lichotka,tudíž se nemůžeš urážet,když ti přiletí něco zpět. Nic ve zlém.
Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko
observer
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 195
Registrován: 28 pro 2012, 20:10
Profese: úředník
Dal poděkování: 171 poděkování
Dostal poděkování: 160 poděkování

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od observer »

OK, samozřejmě to nebyla lichotka, jen reakce na zpochybňování úsudku normálně uvažujících lidí a jejich označování za uřvanou minoritu.
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Roman.Kucera »

Obzerver obzírá, observer obsírá.

Švadlo, to video https://www.youtube.com/watch?v=ClDtwOR-3wQ
je hrozně zajímavý, ale chtělo by to k němu pořádný zasvěcený komentář. V PiCe je pRojektor :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Ivo.Vasicek, Robert.Magni
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Petr.Vileta »

Mám jednu konspirační teorii.

Potřeboval jsem zjistit, kolik je tu dosud nediagnostikovaných paranoiků, tak jsem hodil špek a oni na něj naskáčou sami.

Tak co? Pravda nebo lež?
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Uživatelský avatar
Ondrej_Marek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 910
Registrován: 07 čer 2013, 10:38
Profese: IT administrátor/tiskař
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 1020 poděkování
Dostal poděkování: 1454 poděkování

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Ondrej_Marek »

Jednou na VŠ jsme dělali takový zajímavý experiment (a opravdu vás to může posunout o notný kus dopředu)..

zkuste si prohodit role.. ti z vás, kdo věříte té či oné konspirační teorii, zkuste najít důkazy a argumenty, které jí přesvědčivě vyvrátí. A naopak.. pokud věříte oficiální verzi, zkuste najít důkazy a argumenty, které jí vyvrátí. Ideálně ve skupinách. (v mém případě to byla argumentace pro a proti jaderné energetice.. rozdělili jsme se nejdřív a skupinu pro jadernou energetiku a proti (v té byli jen asi 2 lidi z 20) a pak sme museli společně dát dohromady argumentaci odporující našemu přesvědčení)

Je to opravdu dost zajímavý mentální tréning. Aplikovatelné na jakékoliv kontroverzní téma. Tento a podobné battly bych rád v PiCe.. kdo do toho půjde se mnou?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej_Marek za příspěvky (celkem 7):
Robert.Magni, Ondrej.Profant, Pavel.Moravec, Ondrej.dj-bobr.Ulehla, Mikulas.Ferjencik, Libor.Spacek, Lukas.Findeis
SMRT GENERALIZACI, SMRT INFORMAČNÍMU ŠUMU
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 4745
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 17929 poděkování
Dostal poděkování: 3694 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Robert.Magni »

observer píše:OK, samozřejmě to nebyla lichotka, jen reakce na zpochybňování úsudku normálně uvažujících lidí a jejich označování za uřvanou minoritu.
Zábavné.Každý normální člověk přeci ví,že země je placatá :fet: Není,co dodat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvek:
Ivo.Vasicek
Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 6953
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10833 poděkování
Dostal poděkování: 11395 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Petr Vileta píše:Mám jednu konspirační teorii.

Potřeboval jsem zjistit, kolik je tu dosud nediagnostikovaných paranoiků, tak jsem hodil špek a oni na něj naskáčou sami.

Tak co? Pravda nebo lež?
Z čeho usuzuješ, že je někdo paranoik?
Z mého pohledu jsou lidé, kteří si dělají úsudek na základě faktů no a potom jsou ti, kteří fakta ignorují a věří "příběhu".
takže by si nás možná mohl označit za kacíře.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvek:
Robert.Magni
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 2738
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1844 poděkování
Dostal poděkování: 3053 poděkování

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Michal.Ketner »

Ondrej Marek píše:Jednou na VŠ jsme dělali takový zajímavý experiment (a opravdu vás to může posunout o notný kus dopředu)..

zkuste si prohodit role.. ti z vás, kdo věříte té či oné konspirační teorii, zkuste najít důkazy a argumenty, které jí přesvědčivě vyvrátí. A naopak.. pokud věříte oficiální verzi, zkuste najít důkazy a argumenty, které jí vyvrátí. Ideálně ve skupinách. (v mém případě to byla argumentace pro a proti jaderné energetice.. rozdělili jsme se nejdřív a skupinu pro jadernou energetiku a proti (v té byli jen asi 2 lidi z 20) a pak sme museli společně dát dohromady argumentaci odporující našemu přesvědčení)

Je to opravdu dost zajímavý mentální tréning. Aplikovatelné na jakékoliv kontroverzní téma. Tento a podobné battly bych rád v PiCe.. kdo do toho půjde se mnou?
počítej se mnou, něco podobného jsem několikrát absolvoval :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Ondrej_Marek
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Petr.Vileta »

Ivo Vasicek píše:
Petr Vileta píše:Mám jednu konspirační teorii.

Potřeboval jsem zjistit, kolik je tu dosud nediagnostikovaných paranoiků, tak jsem hodil špek a oni na něj naskáčou sami.

Tak co? Pravda nebo lež?
Z čeho usuzuješ, že je někdo paranoik?
Z mého pohledu jsou lidé, kteří si dělají úsudek na základě faktů no a potom jsou ti, kteří fakta ignorují a věří "příběhu".
takže by si nás možná mohl označit za kacíře.
Za život jsem několik diagnostikovaných paranoiků potkal a jednoho máme i v příbuzenstvu. Jde o to, jakému vysvětlení dává člověk přednost. Jestli nejprve uvažuje o boží vůli, spiknutí a teprve potom je ochoten připustit jiná vysvětlení, nebo postupuje z opačného konce a spiknutí a nadpřirozeno je pro něj poslední možné vysvětlení nějakého jevu nebo události. No a těžkému paranoikovi nevysvětlíš nic.

V koupelně je kamera za zrcadlem. Odšroubuješ v jeho přítomnosti zrcadlo, kamera nikde. Jenže ona prý tam byla a z ONI ji z druhé strany mezitím odstranili. Namítneš, že na druhé straně je paranoikova kuchyně a tam nikdo není. Ne, ne, dům má duté zdi a tu kameru tahají na lanku. Jakékoliv vysvětlení je předem marné, protože paranoik okamžitě najde jiné vysvětlení svého bludu.

Znám třeba člověka, obyčejného drobného živnostníčka, který má utkvělou představu, že viry do jeho počítače vkládá někdo záměrně a to proto, aby mu zabránil "hledat pravdu o iluminátech". Že stejný virus ve stejný den napadne miliony dalších počítačů nebere v úvahu, protože on ví, že to je primárně všechno kvůli němu a vše ostatní je jen maskování hlavního účelu virů.

Někoho zase nedonutíš pokračovat přímo, když mu přes cestu přeběhla černá kočka. Přitom, jak říká jeden vtip:
Když vám přes cestu přeběhne černá kočka, znamená to, že to zvíře někam jde.
Když já narazím na něco podivného, nejprve hledám náhodu, neschopnost, lenost, zanedbání a až úplně nakonec něčí zlý úmysl.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Mikulas.Peksa
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Odpovědět

Zpět na „Zjišťování názorů členů“