Váš názor na 9/11

Toto fórum slouží k orientačním průzkumům mezi členy.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
V tomto fóru se zjišťují pomocí anket názory členů na nějakou oblast (např. pokud přijde dotaz zvenku). Odpovídat na otázky zde mohou pouze členové strany.
Chcete-li vyvolat jednání nebo hlasování celostátního fóra, použijte Členské podněty.
Odpovědět

O 9/11 si myslím, že

oficiální vysvětlení je zcela pravdivé
1
2%
oficiální vysvětlení je z větší části pravdivé, ale některé části nesedí, není to ovšem konspirace vlády ani tajných služeb
10
21%
oficiální vysvětlení je pouze z menší části pravdivé, ale vláda i boháči situaci zneužili k prosazení vlastních zájmů (daňové a pojistné podvody, skartace vládních listin atd.)
14
30%
oficiální vysvětlení je převážně lživé, ve skutečnosti to byl následek totální neschopnosti tajných služeb, ostrah na letištích, armády i Národní gardy
5
11%
oficiální vysvětlení je zcela lživé, je to konspirace vlády USA a tajných služeb, jen se jim to vymklo z rukou, proto bylo tolik mrtvých
2
4%
je to celé konspirace, ty mrtvé zabila vlastní vláda
14
30%
nemám na to názor, nezajímá mě to
1
2%
 
Celkem hlasujících: 47 - Celkem hlasů: 47

Uživatelský avatar
Milan.Muller
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 409
Registrován: 25 říj 2009, 09:32
Profese: osvč řidič
Bydliště: jihozápad středních čech
Dal poděkování: 1766 poděkování
Dostal poděkování: 586 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Milan.Muller »

Roman Kucera píše:Švadlo, nechtěl bys udělat přednášku o 911 v PiCe? Já mám dojem, že na to máš, a přišel bych. Možná bude narváno!
to by místní antikonspirátoři nepovolili,umíš si představit ten stostránkovej flejm,až by se ta akce připravovala? :twisted:
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 6953
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10833 poděkování
Dostal poděkování: 11395 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Milan Muller píše:
Roman Kucera píše:Švadlo, nechtěl bys udělat přednášku o 911 v PiCe? Já mám dojem, že na to máš, a přišel bych. Možná bude narváno!
to by místní antikonspirátoři nepovolili,umíš si představit ten stostránkovej flejm,až by se ta akce připravovala? :twisted:
Tak dramatické bych to neviděl, myslím že jsou minoritní, jen jsou víc "uřvaní"(u Pirátů předpokládám nižší podíl ovcí než v jiných uskupeních)
Naposledy upravil(a) Ivo.Vasicek dne 01 úno 2015, 19:07, celkem upraveno 3 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 3):
Robert.Magni, Milan.Muller, Martin.Shanil
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Martin.Svadlenka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 1834
Registrován: 20 srp 2009, 22:24
Profese: elektromechanik
Bydliště: Přerov
Dal poděkování: 2930 poděkování
Dostal poděkování: 1624 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Martin.Svadlenka »

Roman Kucera píše:Švadlo, nechtěl bys udělat přednášku o 911 v PiCe? Já mám dojem, že na to máš, a přišel bych. Možná bude narváno!
Není problém, Roji, stačí, když bude zájem. S někým jsem se dokonce bavil o "turné".OFFTOPICNebudete mi to asi věřit, ale krátké shrnutí všech nedorazů ofi verze jsem měl nachystanou ve Stehlíkově noťasu už v roce 2009 na prvním fóru v Albrechticích. Vzhledem k oficialitám, které stejně musely být odročeny, jsem s tím neprudil.
Vždy jsem zdůrazňoval, že tohle nepříjemné a kontroverzní téma bohužel docela úzce souvisí s naší politikou, respektive s tím, proti čemu bojujeme - prolamování soukromí a svobod a špehování lidí ve jménu boje proti terorismu. 9/11 také ukazuje, jak hluboká je králičí nora, když porovnáváte dostupné informace (internet) a nespolehnete se na "televizi" a "noviny". Je také neefektivní bojovat proti následkům a mlčet ke zcela vylhaným příčinám.
Až včera (když jsem přestal vidět rudě) mi ještě došlo, že vlastně je něco, proti čemu bych se v souvislosti touto kauzou vymezoval stejně, jako proti zavírání úst ve jménu nekontroverze, či politické korektnosti.
9/11truthers čelí tlaku ze dvou stran. Tu první představují argumenty typu Petra Vilety (respektuju a chápu a budu trpělivě vysvětlovat, byť je mi jasné, že přes jistou míru kognitivní disonance vlak nejede) a druhou stranu představují někteří lidé "nezvratné důkazy" o tom, že letadla byly jen hologramy, že pod Manhattanem odpálili mininukleární nálož, že do věží narvalo UFO (bez prdele, včetně videa). Takže na jednu stranu vysvětlujete skeptikům, že ofi verze fakt při podrobném zkoumání neudrží pohromadě a že zároveň nejste zastáncem těch nejbizarnějších vysvětlení či všech konspirací en bloc, na druhou stranu čelíte dehonestaci, která se může jevit jako z "vašich vlastních řad", přičemž jde dílem o hloupost/důvěřivost, dílem o sofistikované dezinfo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Svadlenka za příspěvky (celkem 5):
Ivo.Vasicek, Martin.Shanil, Milan.Muller, Robert.Magni, Ondrej_Marek
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
observer
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 195
Registrován: 28 pro 2012, 20:10
Profese: úředník
Dal poděkování: 171 poděkování
Dostal poděkování: 160 poděkování

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od observer »

LOL! Je to přesně naopak, nejvíc uřvaná je bolševicko-marxistická grupa, stačí shlédnout vlákna o Ukrajině a VZP, ještě chybí vlákno o SYRIZE.
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Roman.Kucera »

Martin Svadlenka píše:9/11truthers čelí tlaku ze dvou stran. Tu první představují argumenty typu Petra Vilety (respektuju a chápu a budu trpělivě vysvětlovat, byť je mi jasné, že přes jistou míru kognitivní disonance vlak nejede) a druhou stranu představují někteří lidé "nezvratné důkazy" o tom, že letadla byly jen hologramy, že pod Manhattanem odpálili mininukleární nálož, že do věží narvalo UFO (bez prdele, včetně videa).
Já si myslím, že ty "ufonisti" jsou jen součástí diskreditační kampaně, ať už úmyslně nebo ne.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 4):
Ivo.Vasicek, Milan.Muller, Robert.Magni, Martin.Svadlenka
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Martin.Shanil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7036
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Profese: eshop + prodejna
Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
Dal poděkování: 9169 poděkování
Dostal poděkování: 9464 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Martin.Shanil »

observer píše:LOL! Je to přesně naopak, nejvíc uřvaná je bolševicko-marxistická grupa, stačí shlédnout vlákna o Ukrajině a VZP, ještě chybí vlákno o SYRIZE.
zrovna jsem se ho chystal založit :) Syriza+Podemos - Nakolik jsou jejich programy inspirativní i pro náš program.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 2):
Ivo.Vasicek, Robert.Magni
Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Profese: terapeut energetické psychologie
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1653 poděkování

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Maria.Vasickova »


Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 6953
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10833 poděkování
Dostal poděkování: 11395 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Martin Shanil píše:
observer píše:LOL! Je to přesně naopak, nejvíc uřvaná je bolševicko-marxistická grupa, stačí shlédnout vlákna o Ukrajině a VZP, ještě chybí vlákno o SYRIZE.
zrovna jsem se ho chystal založit :) Syriza+Podemos - Nakolik jsou jejich programy inspirativní i pro náš program.
Toho (observer) vůbec neřeš, je to finanční spekulant a s Piráty nemá nic společného (jen to, že už několik let trpí vašíčkofóbií, což byl zřejmě důvod proč mne sleduje i zde ).
K tomu vývoji: http://www.reflex.cz/clanek/komentare/6 ... i-tam.html
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvek:
Robert.Magni
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 4745
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 17929 poděkování
Dostal poděkování: 3694 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Robert.Magni »

observer píše:LOL! Je to přesně naopak, nejvíc uřvaná je bolševicko-marxistická grupa, stačí shlédnout vlákna o Ukrajině a VZP, ještě chybí vlákno o SYRIZE.
Až nebudeš OFFTOPICzasranej anonym,potom mluv OFFTOPIC:fet: nevzdělanče
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvek:
Milan.Muller
Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko
observer
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 195
Registrován: 28 pro 2012, 20:10
Profese: úředník
Dal poděkování: 171 poděkování
Dostal poděkování: 160 poděkování

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od observer »

PROČ?? Nastavení podmínek pro užívání tohoto fóra je věc vaší strany. Takže pokud s tím máš problém, usiluj o jejich změnu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi observer za příspěvek:
Robert.Magni
Odpovědět

Zpět na „Zjišťování názorů členů“