to by místní antikonspirátoři nepovolili,umíš si představit ten stostránkovej flejm,až by se ta akce připravovala?Roman Kucera píše:Švadlo, nechtěl bys udělat přednášku o 911 v PiCe? Já mám dojem, že na to máš, a přišel bych. Možná bude narváno!
Váš názor na 9/11
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
V tomto fóru se zjišťují pomocí anket názory členů na nějakou oblast (např. pokud přijde dotaz zvenku). Odpovídat na otázky zde mohou pouze členové strany.
Chcete-li vyvolat jednání nebo hlasování celostátního fóra, použijte Členské podněty.
V tomto fóru se zjišťují pomocí anket názory členů na nějakou oblast (např. pokud přijde dotaz zvenku). Odpovídat na otázky zde mohou pouze členové strany.
Chcete-li vyvolat jednání nebo hlasování celostátního fóra, použijte Členské podněty.
- Milan.Muller
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 409
- Registrován: 25 říj 2009, 09:32
- Profese: osvč řidič
- Bydliště: jihozápad středních čech
- Dal poděkování: 1766 poděkování
- Dostal poděkování: 586 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
- Ivo.Vasicek
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 6953
- Registrován: 02 úno 2010, 22:50
- Profese: manažer
- Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
- Dal poděkování: 10833 poděkování
- Dostal poděkování: 11395 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
Tak dramatické bych to neviděl, myslím že jsou minoritní, jen jsou víc "uřvaní"(u Pirátů předpokládám nižší podíl ovcí než v jiných uskupeních)Milan Muller píše:to by místní antikonspirátoři nepovolili,umíš si představit ten stostránkovej flejm,až by se ta akce připravovala?Roman Kucera píše:Švadlo, nechtěl bys udělat přednášku o 911 v PiCe? Já mám dojem, že na to máš, a přišel bych. Možná bude narváno!
Naposledy upravil(a) Ivo.Vasicek dne 01 úno 2015, 19:07, celkem upraveno 3 x.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 3):
- Robert.Magni, Milan.Muller, Martin.Shanil
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
- Martin.Svadlenka
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 1834
- Registrován: 20 srp 2009, 22:24
- Profese: elektromechanik
- Bydliště: Přerov
- Dal poděkování: 2930 poděkování
- Dostal poděkování: 1624 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
Není problém, Roji, stačí, když bude zájem. S někým jsem se dokonce bavil o "turné".Roman Kucera píše:Švadlo, nechtěl bys udělat přednášku o 911 v PiCe? Já mám dojem, že na to máš, a přišel bych. Možná bude narváno!

Vždy jsem zdůrazňoval, že tohle nepříjemné a kontroverzní téma bohužel docela úzce souvisí s naší politikou, respektive s tím, proti čemu bojujeme - prolamování soukromí a svobod a špehování lidí ve jménu boje proti terorismu. 9/11 také ukazuje, jak hluboká je králičí nora, když porovnáváte dostupné informace (internet) a nespolehnete se na "televizi" a "noviny". Je také neefektivní bojovat proti následkům a mlčet ke zcela vylhaným příčinám.
Až včera (když jsem přestal vidět rudě) mi ještě došlo, že vlastně je něco, proti čemu bych se v souvislosti touto kauzou vymezoval stejně, jako proti zavírání úst ve jménu nekontroverze, či politické korektnosti.
9/11truthers čelí tlaku ze dvou stran. Tu první představují argumenty typu Petra Vilety (respektuju a chápu a budu trpělivě vysvětlovat, byť je mi jasné, že přes jistou míru kognitivní disonance vlak nejede) a druhou stranu představují někteří lidé "nezvratné důkazy" o tom, že letadla byly jen hologramy, že pod Manhattanem odpálili mininukleární nálož, že do věží narvalo UFO (bez prdele, včetně videa). Takže na jednu stranu vysvětlujete skeptikům, že ofi verze fakt při podrobném zkoumání neudrží pohromadě a že zároveň nejste zastáncem těch nejbizarnějších vysvětlení či všech konspirací en bloc, na druhou stranu čelíte dehonestaci, která se může jevit jako z "vašich vlastních řad", přičemž jde dílem o hloupost/důvěřivost, dílem o sofistikované dezinfo.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Svadlenka za příspěvky (celkem 5):
- Ivo.Vasicek, Martin.Shanil, Milan.Muller, Robert.Magni, Ondrej_Marek
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
-
observer
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 195
- Registrován: 28 pro 2012, 20:10
- Profese: úředník
- Dal poděkování: 171 poděkování
- Dostal poděkování: 160 poděkování
Re: Váš názor na 9/11
LOL! Je to přesně naopak, nejvíc uřvaná je bolševicko-marxistická grupa, stačí shlédnout vlákna o Ukrajině a VZP, ještě chybí vlákno o SYRIZE.
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
Já si myslím, že ty "ufonisti" jsou jen součástí diskreditační kampaně, ať už úmyslně nebo ne.Martin Svadlenka píše:9/11truthers čelí tlaku ze dvou stran. Tu první představují argumenty typu Petra Vilety (respektuju a chápu a budu trpělivě vysvětlovat, byť je mi jasné, že přes jistou míru kognitivní disonance vlak nejede) a druhou stranu představují někteří lidé "nezvratné důkazy" o tom, že letadla byly jen hologramy, že pod Manhattanem odpálili mininukleární nálož, že do věží narvalo UFO (bez prdele, včetně videa).
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 4):
- Ivo.Vasicek, Milan.Muller, Robert.Magni, Martin.Svadlenka
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
- Martin.Shanil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7036
- Registrován: 07 dub 2012, 21:03
- Profese: eshop + prodejna
- Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
- Dal poděkování: 9169 poděkování
- Dostal poděkování: 9464 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
zrovna jsem se ho chystal založitobserver píše:LOL! Je to přesně naopak, nejvíc uřvaná je bolševicko-marxistická grupa, stačí shlédnout vlákna o Ukrajině a VZP, ještě chybí vlákno o SYRIZE.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 2):
- Ivo.Vasicek, Robert.Magni
- Maria.Vasickova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2453
- Registrován: 01 úno 2010, 21:56
- Profese: terapeut energetické psychologie
- Bydliště: Jižní Morava
- Dal poděkování: 1772 poděkování
- Dostal poděkování: 1653 poděkování
- Ivo.Vasicek
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 6953
- Registrován: 02 úno 2010, 22:50
- Profese: manažer
- Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
- Dal poděkování: 10833 poděkování
- Dostal poděkování: 11395 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
Toho (observer) vůbec neřeš, je to finanční spekulant a s Piráty nemá nic společného (jen to, že už několik let trpí vašíčkofóbií, což byl zřejmě důvod proč mne sleduje i zde ).Martin Shanil píše:zrovna jsem se ho chystal založitobserver píše:LOL! Je to přesně naopak, nejvíc uřvaná je bolševicko-marxistická grupa, stačí shlédnout vlákna o Ukrajině a VZP, ještě chybí vlákno o SYRIZE.Syriza+Podemos - Nakolik jsou jejich programy inspirativní i pro náš program.
K tomu vývoji: http://www.reflex.cz/clanek/komentare/6 ... i-tam.html
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvek:
- Robert.Magni
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
- Robert.Magni
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 4745
- Registrován: 18 led 2013, 17:08
- Profese: dělník
- Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
- Dal poděkování: 17929 poděkování
- Dostal poděkování: 3694 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
Až nebudešobserver píše:LOL! Je to přesně naopak, nejvíc uřvaná je bolševicko-marxistická grupa, stačí shlédnout vlákna o Ukrajině a VZP, ještě chybí vlákno o SYRIZE.
anonym,potom mluv 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvek:
- Milan.Muller
-
observer
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 195
- Registrován: 28 pro 2012, 20:10
- Profese: úředník
- Dal poděkování: 171 poděkování
- Dostal poděkování: 160 poděkování
Re: Váš názor na 9/11
PROČ?? Nastavení podmínek pro užívání tohoto fóra je věc vaší strany. Takže pokud s tím máš problém, usiluj o jejich změnu.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi observer za příspěvek:
- Robert.Magni