Přijde někdo na protiislandskou demonstraci tuhle sobotu na Staromáku?
https://www.facebook.com/events/696194710502241
Právě jsme dostali od našich fanoušků zprávu o nově vzniklé akci pana Okamury na stejném místě ve stejný čas. Náhoda? Nemyslíme si.
Prozatím nevíme, zdalipak Okamura o Islandu dosud neví, nebo jestli je Islandem přímo placený, aby národ mátl a sváděl na špatnou stopu.
Záležitost ovšem aktivně vyšetřujeme!
My se ale zastrašit nenecháme! To je totiž přesně to, co si Islanďané přejí!