Svodky o činnosti KS LibK

Moderátoři: Předsedající, Odbor LbK - administrativni, PKS Liberecký kraj, KoKS Liberecký kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Svodky o činnosti KS LibK

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Dlouhodobě mě zajímá jak se vyvíjí činnost Pirátské strany v jednotlivých krajích a jak se daří organizovat součinnost v krajských sdruženích. Proto se tímto podnětem obracím na předsednictvo i členstvo vašeho KS, jestli by mohli přistoupit k praxi zveřejňování svodek o činnosti KS podobně jako to dělají už dnes některé KS - svodky-f208/
Krajské volby se rychle přibližují a proto je třeba se na ně společeně a pokud možno efektivně připravovat.

Jde ale o mnohem víc než jen kandidovat ve volbách:
Potřebujeme přece společně hledat lidi, kteří s námi chtěji z jednotlivých krajů spolupracovat.
Jde o to posilovat naše politické schopnosti a možnosti,
potřebujeme také posilovat perzonální obsazení našich podpůrných odborů.
Potřebujeme lidi, kteří nám pomůžou aktivně pomáhat v navazování našich vztahů s dalšími PP především, ale nejen z EU.

Současnou praxi akceptování polonefunkčních KS považuji za destruktivní a degenerativní :
Proto nabízím především slabším krajským sdružením pomocnou ruku při součinnosti na získávání a zapojování nových kolegů podporovatelů a příznivců naší Pirátské strany i celosvětového hnutí Pirátských stran.

Petr Bajgar
pověřený perzonálními záležitostmi v KS Pardubice
v případě zájmu mi prosím napište na Petr.Bajgar@seznam.cz
(protože nevěřím ve funkčnost Krtem nastavených emailů)
nebo na telefon 606 241 615
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21719
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5231 poděkování
Dostal poděkování: 12560 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Svodky o činnosti KS LibK

Příspěvek od Lukas.Novy »

Petr Bajgar píše:(protože nevěřím ve funkčnost Krtem nastavených emailů)
Ahoj Peto, jak je?

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Jan.Kohler
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 888
Registrován: 25 kvě 2010, 15:51
Profese: OSVČ
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 697 poděkování
Dostal poděkování: 521 poděkování

Re: Svodky o činnosti KS LibK

Příspěvek od Jan.Kohler »

Ahoj PetřeOFFTOPIC, nejprve šťouchnu do tohoto:
[quote](protože nevěřím ve funkčnost Krtem nastavených emailů)[/quote]
Co to znamená Krtem?, jestli to má být Krtkem, tak už jsem ti psal i SZ, že nejsem příznivcem konkrétních osobních "útoků" (nebo zavádění nových pojmů..?), ať je Krtek jaký je.


Jinak ke svodkám nemám žádné výhrady. Musím se přiznat, že o tu svodku vidím prvně a předběžně mohu slíbit, že by to neměl být problém tam dělat nějaké výstupy.

Doplním tam tedy nějaké nedávné události. (vždyť se jedná jen o kopírování z našeho krajského fóra)

Určitě tady nespíme, o krajských volbách 2016 jsme se minimálně již 2x bavili v Jablonci a nějaké předběžné plány a směr jsme si řekli. Ale určitě kraj bude chtít skonsolidovat a nasměrovat kam je třeba:
- sledování témat a problémů v kraji, .
- získávání kontaktů a lidí, nejen těch co jsou ochotni kandidovat
- zatím čas, ale je potřeba najít, vybrat lídra, ten by do krajských voleb měl mít jisté charakteristiky (nebo spíše některé by mít neměl ;)
a jiné, i mimopolitické akce máme na seznamu, určitě se neudělá vše co tam máme, ale s tím se počítá, vybere se to co půjde, nebo co bude důležité podle nás.

V kraji zatím žádné MS není, takže je to zatím takové centrální KS, ale aktivní buňky tady máme, možná se jedno MS založí v Turnově. To necháváme na místních až se ustanoví.

atd. mohl bych se tady rozepsat na 2 A4 co mám poznámky v úkoláčku, ale jelikož se jedná o svodky, tak tam budeme psát jen věci dokončené, nebo probíhající.

H.
| Jan Köhler | E-mail: jan.kohler@pirati.cz | +420 775 579 686 | Jablonec nan Nisou |
| 3D tiskárna | Řezací ploter na reklamy, samolepky, šablony a nažehlovačky | DTP/grafika |
| Lepená reklama na padákové kluzáky |
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Svodky o činnosti KS LibK

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Ahoj Honzo
děkuji ti za odpověď ve věci svodek. Hlavně však za to, že nespíte a systematicky fungujete. Docela jsem se totiž obával jestli nepatříte k hybernovaným KS. Držím vám palce, aby se vám dařilo získávat další přiznivce a podporovatele naší činnosti a těším se snad brzy na viděnou. Pokud bych vám mohl nějak pomoct ve vaší činnosti děj mi prosím vědět.

Ještě by mě zajímalo jestli jsi si všiml snahy ZO podporovat dlouhodobě vznik PP-SK a proto hledáme slováky kteří by vznik PP-SK podpořili podpisem a případně by chtěli získávat zkušenosti v naší PP-CZ na nichž by potom mohli rozjet vlastní PP-SK až se podaří získat potřebných 10k podpisů pro její založení.
Uživatelský avatar
Jan.Kohler
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 888
Registrován: 25 kvě 2010, 15:51
Profese: OSVČ
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 697 poděkování
Dostal poděkování: 521 poděkování

Re: Svodky o činnosti KS LibK

Příspěvek od Jan.Kohler »

Petr Bajgar píše:Ahoj Honzo
děkuji ti za odpověď ve věci svodek. Hlavně však za to, že nespíte a systematicky fungujete. Docela jsem se totiž obával jestli nepatříte k hybernovaným KS. Držím vám palce, aby se vám dařilo získávat další přiznivce a podporovatele naší činnosti a těším se snad brzy na viděnou. Pokud bych vám mohl nějak pomoct ve vaší činnosti děj mi prosím vědět.

Ještě by mě zajímalo jestli jsi si všiml snahy ZO podporovat dlouhodobě vznik PP-SK a proto hledáme slováky kteří by vznik PP-SK podpořili podpisem a případně by chtěli získávat zkušenosti v naší PP-CZ na nichž by potom mohli rozjet vlastní PP-SK až se podaří získat potřebných 10k podpisů pro její založení.

Jasnačka, do svodek jsem doplnil nějaké základní události v roce 2014, další budeme sumírovat stručně za každý měsíc.

K PP-SK:
To jsem si nevšimnul, nesleduji celé fórum, ale...........Znám nějaké lidi ze Slovenska, pokud se jedná o podpisy, tak to bych měl vcelku bez problémů zkusit oběhat, o hlubší spolupráci zatím nedokážu říct nic.

Jenom tedy prosím o ifno co přesně mám udělat, na fóru ZO je 11 stránek diskuze
(odkaz na podpisové archy a jiné formuláře a dokumenty, propagační web, letáky... vše co by se nám mohlo hodit k propagaci a shánění podpisů i lidí)

H.
| Jan Köhler | E-mail: jan.kohler@pirati.cz | +420 775 579 686 | Jablonec nan Nisou |
| 3D tiskárna | Řezací ploter na reklamy, samolepky, šablony a nažehlovačky | DTP/grafika |
| Lepená reklama na padákové kluzáky |
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Svodky o činnosti KS LibK

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Oznámení moderátora:
Omlouvám se za moderaci do OT, ale dokud nebude oficiální výzva, tak radši nešířit tento arch a tuto aktivitu na sběr podpisů.....Jan Köhler

Vývoj celé akce lze sledovat na zahranicni-odbor-f185/kampan-za-registr ... 5-100.html

Kontaktní osoby: Silvestr Bucek silvester-bucek-u9808/ a Mikuláš Peška mikulas-peksa-u6903/

OFFTOPIC[quote="Jan Kohler"]K PP-SK: To jsem si nevšimnul, nesleduji celé fórum, ale...........Znám nějaké lidi ze Slovenska, pokud se jedná o podpisy, tak to bych měl vcelku bez problémů zkusit oběhat, o hlubší spolupráci zatím nedokážu říct nic.[/quote] ZO ve věci podpory možnosti vzniku PP-SK hledá jak slováky ochotné podpořit vznik PP-SK svým podpisem na petičním archu který si prosím stáhni na úvodní straně webu http://www.piratskastrana.sk/. Druhá věc které je možná ještě podstatnější je, že od minulého roku mohou být i zájemci z jiných zemí členy naší PP-CZ a spolupodílením se naší politické činnosti mohou sbírat zkušenosti pro následné členství v PP-SK až bude moct vzniknout. Mohou tak být jak podporou naší činnosti a to v Česku i jako případní naši vyslanci-delegáti u jiných PP v dalších zemích a to především v EU. Případnou spoluúčast slováků pokud by se chtěli zapojit by jistě ocenili i kolegové v TO, PO nebo MO. Základním je však jejich spolupráce se slováky, kteří již v součinnosti se ZO pracují na systematické a dlouhodobé podpoře vzniku PP-SK. (sehnat 10k podpisů může trvat mnoh měsíců a proto je třeba s tím kalkulovat)

[quote]Jenom tedy prosím o info co přesně mám udělat, na fóru ZO je 11 stránek diskuze
(odkaz na podpisové archy a jiné formuláře a dokumenty, propagační web, letáky... vše co by se nám mohlo hodit k propagaci a shánění podpisů i lidí)[/quote] Prošel jsem letmo celou diskuzi abych si připomněl o čem jsme v této věci už jednali a mám to za dobrý informační základ pro ty z Pirátů ať už českých nebo ze slovenska. Další jednání budou následovat.
Základním je hledání a oslovování slováku v Česku k součinnosti na vzniku PP-SK tedy další sběr podpisů a práce v PP-CZ k ziskání zkušeností tak aby lidé v budoucí PP-SK nemuseli začínat od nuly ale aby si mohli upirátit co budou považovat za účelné pro efektivní politickou činnost PP-SK.
Hledat místa v Česku a hlavně na Slovensku kde budou moct být k dispozici podpisové archy pro sběr podpisů potřebných pro registraci-legitimizaci PP-SK.

Další iniciativa ZO směřuje k rozvíjení lepších kontaktů, vztahů a hlavně součinnosti s dalšími PP a to především ze sousedních-blízkých zemí v EU a to především z PP-PL, PP-AT a PP-HU. Pokud však potkáte někoho kdo má nebo chce rozvíjet kontakty s Piráty v dalších zemích EU neváhejte jim doporučit, aby se spojili přímo se zástupcem vedoucí ZO, nebo na něj vezměte kontakt a předejte ho mě nebo někomu se ZO.
Uživatelský avatar
Jan.Kohler
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 888
Registrován: 25 kvě 2010, 15:51
Profese: OSVČ
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 697 poděkování
Dostal poděkování: 521 poděkování

Re: Svodky o činnosti KS LibK

Příspěvek od Jan.Kohler »

Oznámení moderátora:
neaktuální
OFFTOPICOk, arch stahuji a jdeme sbírat podpisy.

Ta další případná spolupráce z toho buď sama vyplyne nebo nevyplyne.... ;)

Díky H.
| Jan Köhler | E-mail: jan.kohler@pirati.cz | +420 775 579 686 | Jablonec nan Nisou |
| 3D tiskárna | Řezací ploter na reklamy, samolepky, šablony a nažehlovačky | DTP/grafika |
| Lepená reklama na padákové kluzáky |
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Svodky o činnosti KS LibK

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Jan Kohler píše:Ok, arch stahuji a jdeme sbírat podpisy.
Ta další případná spolupráce z toho buď sama vyplyne nebo nevyplyne.... ;)
Přesně tak je to zamýšleno.
Díky moc za pomoc každému kdo bude sbírat podpisy pro vznik PP-SK.
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: Svodky o činnosti KS LibK

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Petr Bajgar píše:....
Ví o tomhle Silvestr? Mám za to, že stávající podpisové hároky obsahují špatnou adresu p.o. boxu, protože Milan Gvoth už ho neplatí. Měl jsem za to, že je třeba udělat nové. Takhle by nám ty podpisy lidi posílali na špatnou adresu a přišli bychom o ně.

Petře, kde všude jsi psal výzvy k šíření těch podpisových archů?
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Svodky o činnosti KS LibK

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Mikulas Peksa píše:Petře, kde všude jsi psal výzvy k šíření těch podpisových archů?
Silvestr je na horách a asi tam nemá internet takže se nehlásí. Zatím jsem rozdal petiční archy v MSK adresa se na nich dá opravit než s nima začnou něco dělat. Při dřívějších jednáních nikdo nic o nefunkčním P.O.Boxu nezmiňoval, petiční archy měly být pokud vím akorát doplněny o ochotu spolupodílet se na činnosti PP-SK.
Odpovědět

Zpět na „Liberecký kraj“