Odvolání Ivo Vašíčka

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Jednat o odvolání 3. republikového místopředsedy Pirátů Ivo Vašíčka

Pro
51
43%
Proti
61
51%
Zdržuji se
8
7%
 
Celkem hlasujících: 120 - Celkem hlasů: 120

Ondra.kl
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 3729
Registrován: 18 čer 2009, 12:09
Profese: IT administrátor
Dal poděkování: 727 poděkování
Dostal poděkování: 3798 poděkování

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Ondra.kl »

Nevím co furt řešíte. Jde přeci o to jestli je IV na své pozici u Pirátů pro Piráty přijatelný. Teď jsou jeho vyjádření pro některé na hraně, větší skupině nevadí ---> ok, zůstává ve funkci. Možná si z toho vezme ponaučení, možná ne - to je jen a pouze jeho věc. Ale když by někdy napsal, že autorská práva je potřeba prodloužit na 500 let, volební právo mají mít jen osoby s majetkem větším než 10 000 000 $ a třípísmenkové agentury musí mít právo sledovat kohokoli a kdykoli ... tak se vsadím že bude okamžitě odvolán přesně stejným postupem.

Je celkem irelevantní jak svoje vystupování vnímá IV sám, zásadní je jak ho aktuálně vnímá členstvo. Odvolatelnost je silná zpětná vazba, díky diskuzi se člověk dozví i důvody. Při klasické volbě jednou za x let se člověk dozví akorát že není zvolen a důvody si může jen domýšlet.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondra.kl za příspěvky (celkem 5):
Robert.Magni, Ivo.Vasicek, Jiri.Ulip, Mikulas.Ferjencik, Petr.Vileta
Uživatelský avatar
Lukas.Findeis
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 4889
Registrován: 04 dub 2010, 15:47
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4617 poděkování
Dostal poděkování: 4035 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Lukas.Findeis »

25 pro, 35 proti? Nedotahují odvolávači? Co jsem posledně koukal na anketu, tak ti co nechtěli Ivoše odvolávat byli v drtivý převaze.
735 07 66 99, zastupitel MČ Praha 12
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1394
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1492 poděkování
Dostal poděkování: 1479 poděkování

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Martin Kucera píše:...je spíš na místě otázka, jak je to s posty na osobním FB profilu.
...těžko lze tvrdit, že to budí dojem, že oficiálním postojem Pirátů je propagace...
Takový dojem to zřejmě nebude budit u lidí, kteří jsou soudní a kteří netráví na FB osm hodin denně.
U těch, pro které je FB rozhodný segment poznatelného světa bych si ale tak jistý nebyl.
V zájmu objektivity je ale nutno připodotknout, že tito zase nechodí k volbám.
To by jinak byl podle fejsbúkového věhlasu v Písku starostou Cryo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ludek.Blaha za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Petr.Vileta
Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Uživatelský avatar
Jan.Horky
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 22
Registrován: 27 říj 2013, 22:28
Profese: Učitel
Bydliště: Bakešova 22, Ořechov
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 41 poděkování

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Jan.Horky »

To je neuvěřitelný!!! 25 lidí je pro odvolání Iva za sdílení stupidních článků na jeho vlastním FB profilu. Navrhuji zakázat podávání stupidních členských podnětů :D
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2075 poděkování

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Radek.Holodnak »

Já naopak s návrhem I. Vlasatého zcela souhlasím.
Ivo Vašíček je již delší dobu solidně mimo a dělá Pirátům akorát ostudu. Lidi si tam maximálně klepají na hlavu, když čtou ty bludy a ruskou propagandu, co přejímá.

Můj místopředseda to rozhodně není a jsem 100% přesvědčenej, že straně škodí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Holodnak za příspěvek:
Michal.Gill
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 4745
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 17929 poděkování
Dostal poděkování: 3694 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Robert.Magni »

Radek Holodnak píše:Já naopak s návrhem I. Vlasatého zcela souhlasím.
Ivo Vašíček je již delší dobu solidně mimo a dělá Pirátům akorát ostudu. Lidi si tam maximálně klepají na hlavu, když čtou ty bludy a ruskou propagandu, co přejímá.

Můj místopředseda to rozhodně není a jsem 100% přesvědčenej, že straně škodí.
To platí i naopak,je tedy otázkou,jestli jsi blázen ty,nebo on.Ale je mezi vámi rozdíl.On své názory neprezentuje jako slovo boží.Takže ostudu děláš podle mě ty.A při tom by stačilo napsat,,Myslím si,že Ivo...." Na hlavu si klepej,to je ok,ale nepodávej to jako názor všech. :fet:
Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko
Uživatelský avatar
Jan.Horky
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 22
Registrován: 27 říj 2013, 22:28
Profese: Učitel
Bydliště: Bakešova 22, Ořechov
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 41 poděkování

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Jan.Horky »

Radek Holodnak píše:Já naopak s návrhem I. Vlasatého zcela souhlasím.
Ivo Vašíček je již delší dobu solidně mimo a dělá Pirátům akorát ostudu. Lidi si tam maximálně klepají na hlavu, když čtou ty bludy a ruskou propagandu, co přejímá.

Můj místopředseda to rozhodně není a jsem 100% přesvědčenej, že straně škodí.
Beru to tak, že jsou to jeho vlastní názory na události, které se ve světě odehrávají. Ač s jeho pohledem na konflikt na Ukrajině nesouhlasím, tak si nemyslím, že by to straně škodilo. Jsme přeci demokratická strana, a pokud jeho názory nejsou v rozporu s našim programem, tak v tom nevidím problém.
Mimochodem v té válce lžou obě dvě strany a vyznat se v tom je v podstatě nemožné. Dle tohoto vlákna vnitrostranicka-diskuse-f75/ukrajina-t21734.html to navíc nevypadá, že by na svou ruskou propagandu byl sám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Horky za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Maria.Vasickova
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2075 poděkování

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Radek.Holodnak »

zabzicek píše:
Radek Holodnak píše:Já naopak s návrhem I. Vlasatého zcela souhlasím.
Ivo Vašíček je již delší dobu solidně mimo a dělá Pirátům akorát ostudu. Lidi si tam maximálně klepají na hlavu, když čtou ty bludy a ruskou propagandu, co přejímá.

Můj místopředseda to rozhodně není a jsem 100% přesvědčenej, že straně škodí.
To platí i naopak,je tedy otázkou,jestli jsi blázen ty,nebo on.Ale je mezi vámi rozdíl.On své názory neprezentuje jako slovo boží.Takže ostudu děláš podle mě ty.A při tom by stačilo napsat,,Myslím si,že Ivo...." Na hlavu si klepej,to je ok,ale nepodávej to jako názor všech. :fet:
Nic takovýho se neděje. Myslím, že je vcelku pochopitelné, že SVÝM příspěvkem vyjadřuji SVŮJ názor.
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2075 poděkování

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Radek.Holodnak »

A není nic špatnýho, že si někdo o Ukrajině myslí to, co Ivo Vašíček.
Každej má právo na názor.

Ale Ivo nemá právo mluvit v tomto duchu jménem strany, což se nepřímo mnohdy děje. K tomu, aby šířil ruskou proapgandu, mandát nemá. ;)
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 4745
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 17929 poděkování
Dostal poděkování: 3694 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Robert.Magni »

Pokud vím,tak na to mandát má,protože se strana vyjádřila proti fašistům.
Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“