Odvolání Ivo Vašíčka
Moderátor: Predsedajici
-
Ondra.kl
- Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
- Příspěvky: 3729
- Registrován: 18 čer 2009, 12:09
- Profese: IT administrátor
- Dal poděkování: 727 poděkování
- Dostal poděkování: 3798 poděkování
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
Nevím co furt řešíte. Jde přeci o to jestli je IV na své pozici u Pirátů pro Piráty přijatelný. Teď jsou jeho vyjádření pro některé na hraně, větší skupině nevadí ---> ok, zůstává ve funkci. Možná si z toho vezme ponaučení, možná ne - to je jen a pouze jeho věc. Ale když by někdy napsal, že autorská práva je potřeba prodloužit na 500 let, volební právo mají mít jen osoby s majetkem větším než 10 000 000 $ a třípísmenkové agentury musí mít právo sledovat kohokoli a kdykoli ... tak se vsadím že bude okamžitě odvolán přesně stejným postupem.
Je celkem irelevantní jak svoje vystupování vnímá IV sám, zásadní je jak ho aktuálně vnímá členstvo. Odvolatelnost je silná zpětná vazba, díky diskuzi se člověk dozví i důvody. Při klasické volbě jednou za x let se člověk dozví akorát že není zvolen a důvody si může jen domýšlet.
Je celkem irelevantní jak svoje vystupování vnímá IV sám, zásadní je jak ho aktuálně vnímá členstvo. Odvolatelnost je silná zpětná vazba, díky diskuzi se člověk dozví i důvody. Při klasické volbě jednou za x let se člověk dozví akorát že není zvolen a důvody si může jen domýšlet.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondra.kl za příspěvky (celkem 5):
- Robert.Magni, Ivo.Vasicek, Jiri.Ulip, Mikulas.Ferjencik, Petr.Vileta
- Lukas.Findeis
- Komunální zastupitel/ka
- Příspěvky: 4889
- Registrován: 04 dub 2010, 15:47
- Profese: běžecký trenér
- Dal poděkování: 4617 poděkování
- Dostal poděkování: 4035 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
25 pro, 35 proti? Nedotahují odvolávači? Co jsem posledně koukal na anketu, tak ti co nechtěli Ivoše odvolávat byli v drtivý převaze.
735 07 66 99, zastupitel MČ Praha 12
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
- Ludek.Blaha
- Člen KS Jihočeský kraj
- Příspěvky: 1394
- Registrován: 23 čer 2014, 00:11
- Profese: strategický zkompetentňovatel
- Bydliště: Písek
- Dal poděkování: 1492 poděkování
- Dostal poděkování: 1479 poděkování
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
Takový dojem to zřejmě nebude budit u lidí, kteří jsou soudní a kteří netráví na FB osm hodin denně.Martin Kucera píše:...je spíš na místě otázka, jak je to s posty na osobním FB profilu.
...těžko lze tvrdit, že to budí dojem, že oficiálním postojem Pirátů je propagace...
U těch, pro které je FB rozhodný segment poznatelného světa bych si ale tak jistý nebyl.
V zájmu objektivity je ale nutno připodotknout, že tito zase nechodí k volbám.
To by jinak byl podle fejsbúkového věhlasu v Písku starostou Cryo.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ludek.Blaha za příspěvky (celkem 2):
- Robert.Magni, Petr.Vileta
Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
- Jan.Horky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 22
- Registrován: 27 říj 2013, 22:28
- Profese: Učitel
- Bydliště: Bakešova 22, Ořechov
- Dal poděkování: 31 poděkování
- Dostal poděkování: 41 poděkování
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
To je neuvěřitelný!!! 25 lidí je pro odvolání Iva za sdílení stupidních článků na jeho vlastním FB profilu. Navrhuji zakázat podávání stupidních členských podnětů 
- Radek.Holodnak
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2640
- Registrován: 06 pro 2012, 20:51
- Profese: filozofický antropolog
- Bydliště: Žatec
- Dal poděkování: 1397 poděkování
- Dostal poděkování: 2075 poděkování
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
Já naopak s návrhem I. Vlasatého zcela souhlasím.
Ivo Vašíček je již delší dobu solidně mimo a dělá Pirátům akorát ostudu. Lidi si tam maximálně klepají na hlavu, když čtou ty bludy a ruskou propagandu, co přejímá.
Můj místopředseda to rozhodně není a jsem 100% přesvědčenej, že straně škodí.
Ivo Vašíček je již delší dobu solidně mimo a dělá Pirátům akorát ostudu. Lidi si tam maximálně klepají na hlavu, když čtou ty bludy a ruskou propagandu, co přejímá.
Můj místopředseda to rozhodně není a jsem 100% přesvědčenej, že straně škodí.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Holodnak za příspěvek:
- Michal.Gill
- Robert.Magni
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 4745
- Registrován: 18 led 2013, 17:08
- Profese: dělník
- Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
- Dal poděkování: 17929 poděkování
- Dostal poděkování: 3694 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
To platí i naopak,je tedy otázkou,jestli jsi blázen ty,nebo on.Ale je mezi vámi rozdíl.On své názory neprezentuje jako slovo boží.Takže ostudu děláš podle mě ty.A při tom by stačilo napsat,,Myslím si,že Ivo...." Na hlavu si klepej,to je ok,ale nepodávej to jako názor všech.Radek Holodnak píše:Já naopak s návrhem I. Vlasatého zcela souhlasím.
Ivo Vašíček je již delší dobu solidně mimo a dělá Pirátům akorát ostudu. Lidi si tam maximálně klepají na hlavu, když čtou ty bludy a ruskou propagandu, co přejímá.
Můj místopředseda to rozhodně není a jsem 100% přesvědčenej, že straně škodí.
- Jan.Horky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 22
- Registrován: 27 říj 2013, 22:28
- Profese: Učitel
- Bydliště: Bakešova 22, Ořechov
- Dal poděkování: 31 poděkování
- Dostal poděkování: 41 poděkování
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
Beru to tak, že jsou to jeho vlastní názory na události, které se ve světě odehrávají. Ač s jeho pohledem na konflikt na Ukrajině nesouhlasím, tak si nemyslím, že by to straně škodilo. Jsme přeci demokratická strana, a pokud jeho názory nejsou v rozporu s našim programem, tak v tom nevidím problém.Radek Holodnak píše:Já naopak s návrhem I. Vlasatého zcela souhlasím.
Ivo Vašíček je již delší dobu solidně mimo a dělá Pirátům akorát ostudu. Lidi si tam maximálně klepají na hlavu, když čtou ty bludy a ruskou propagandu, co přejímá.
Můj místopředseda to rozhodně není a jsem 100% přesvědčenej, že straně škodí.
Mimochodem v té válce lžou obě dvě strany a vyznat se v tom je v podstatě nemožné. Dle tohoto vlákna vnitrostranicka-diskuse-f75/ukrajina-t21734.html to navíc nevypadá, že by na svou ruskou propagandu byl sám.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Horky za příspěvky (celkem 2):
- Robert.Magni, Maria.Vasickova
- Radek.Holodnak
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2640
- Registrován: 06 pro 2012, 20:51
- Profese: filozofický antropolog
- Bydliště: Žatec
- Dal poděkování: 1397 poděkování
- Dostal poděkování: 2075 poděkování
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
Nic takovýho se neděje. Myslím, že je vcelku pochopitelné, že SVÝM příspěvkem vyjadřuji SVŮJ názor.zabzicek píše:To platí i naopak,je tedy otázkou,jestli jsi blázen ty,nebo on.Ale je mezi vámi rozdíl.On své názory neprezentuje jako slovo boží.Takže ostudu děláš podle mě ty.A při tom by stačilo napsat,,Myslím si,že Ivo...." Na hlavu si klepej,to je ok,ale nepodávej to jako názor všech.Radek Holodnak píše:Já naopak s návrhem I. Vlasatého zcela souhlasím.
Ivo Vašíček je již delší dobu solidně mimo a dělá Pirátům akorát ostudu. Lidi si tam maximálně klepají na hlavu, když čtou ty bludy a ruskou propagandu, co přejímá.
Můj místopředseda to rozhodně není a jsem 100% přesvědčenej, že straně škodí.
- Radek.Holodnak
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2640
- Registrován: 06 pro 2012, 20:51
- Profese: filozofický antropolog
- Bydliště: Žatec
- Dal poděkování: 1397 poděkování
- Dostal poděkování: 2075 poděkování
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
A není nic špatnýho, že si někdo o Ukrajině myslí to, co Ivo Vašíček.
Každej má právo na názor.
Ale Ivo nemá právo mluvit v tomto duchu jménem strany, což se nepřímo mnohdy děje. K tomu, aby šířil ruskou proapgandu, mandát nemá.
Každej má právo na názor.
Ale Ivo nemá právo mluvit v tomto duchu jménem strany, což se nepřímo mnohdy děje. K tomu, aby šířil ruskou proapgandu, mandát nemá.
- Robert.Magni
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 4745
- Registrován: 18 led 2013, 17:08
- Profese: dělník
- Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
- Dal poděkování: 17929 poděkování
- Dostal poděkování: 3694 poděkování
- Kontaktovat uživatele: