Antiamerické karikatury už se také nesmí...???Zdenek Strnad píše:Ivo, já s tebou ve spoustě věcí hodně zásadně nesouhlasím. Beru to tak, že primární jsou některé pirátské cíle, které máme společné - proto je lepší soustředit se na ně.
Nicméně tahle karikatura (formálně i obsahově zhruba stejná jako Charlie Hebdo, akorát s obráceným znaménkem) je prostě antiamerická a antisemitská od A až do Z. A obávám se, že tohle je už na mě moc.
Mimochodem...Kdepak jsi byl, chrabrý ochránče před hanobením národů, když tady například Ivan Šírko od rána do večera tapetoval vlákno Ukrajina protiruským štvaním a karikaturami..???
Koukám, že je to tady s těmi novodobými ideokomisaři podstatně vážnější, než se mi zdálo...
P.S. S tím "rozborem" obrázku si děláte srandu, nebo to fakt myslíte vážně..???
