Odvolání Ivo Vašíčka

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Jednat o odvolání 3. republikového místopředsedy Pirátů Ivo Vašíčka

Pro
51
43%
Proti
61
51%
Zdržuji se
8
7%
 
Celkem hlasujících: 120 - Celkem hlasů: 120

Uživatelský avatar
msuchan
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 870
Registrován: 29 říj 2013, 11:25
Profese: nacionalista, militantní antikonzument,
Dal poděkování: 173 poděkování
Dostal poděkování: 1432 poděkování

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od msuchan »

Zdenek Strnad píše:Ivo, já s tebou ve spoustě věcí hodně zásadně nesouhlasím. Beru to tak, že primární jsou některé pirátské cíle, které máme společné - proto je lepší soustředit se na ně.

Nicméně tahle karikatura (formálně i obsahově zhruba stejná jako Charlie Hebdo, akorát s obráceným znaménkem) je prostě antiamerická a antisemitská od A až do Z. A obávám se, že tohle je už na mě moc.
Antiamerické karikatury už se také nesmí...??? :shock: Koukám, že jedeme do starých časů pod plynem... Viz třeba § 104 "Hanobení státu socialistické (kapitalistické?) soustavy...."

Mimochodem...Kdepak jsi byl, chrabrý ochránče před hanobením národů, když tady například Ivan Šírko od rána do večera tapetoval vlákno Ukrajina protiruským štvaním a karikaturami..???
Koukám, že je to tady s těmi novodobými ideokomisaři podstatně vážnější, než se mi zdálo... :shock:

P.S. S tím "rozborem" obrázku si děláte srandu, nebo to fakt myslíte vážně..???
Tito uživatelé poděkovali autorovi msuchan za příspěvky (celkem 6):
Robert.Magni, Ivo.Vasicek, odis, Ales.Sura, Roman.Kucera, Dominika.Michailidu
Uživatelský avatar
Zdenek.Strnad
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 472
Registrován: 08 črc 2012, 11:07
Profese: novinář, projektový manažer
Bydliště: Praha 10
Dal poděkování: 115 poděkování
Dostal poděkování: 772 poděkování

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Zdenek.Strnad »

msuchan píše:
Zdenek Strnad píše:Ivo, já s tebou ve spoustě věcí hodně zásadně nesouhlasím. Beru to tak, že primární jsou některé pirátské cíle, které máme společné - proto je lepší soustředit se na ně.

Nicméně tahle karikatura (formálně i obsahově zhruba stejná jako Charlie Hebdo, akorát s obráceným znaménkem) je prostě antiamerická a antisemitská od A až do Z. A obávám se, že tohle je už na mě moc.
Antiamerické karikatury už se také nesmí...??? :shock: Koukám, že jedeme do starých časů pod plynem... Viz třeba § 104 "Hanobení státu socialistické (kapitalistické?) soustavy...."

Mimochodem...Kdepak jsi byl, chrabrý ochránče před hanobením národů, když tady například Ivan Šírko od rána do večera tapetoval vlákno Ukrajina protiruským štvaním a karikaturami..???
Koukám, že je to tady s těmi novodobými ideokomisaři podstatně vážnější, než se mi zdálo... :shock:

P.S. S tím "rozborem" obrázku si děláte srandu, nebo to fakt myslíte vážně..???
Ukaž mi tam kde je tam napsáno, že se něco nesmí.
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Petr.Vileta »

Ivo Vasicek píše:V době kdy ve Švédsku parlamentní strany uzavřely oposmlouvu a zrušili tím již připravované volby (kde kvůli TTIP měli šanci i Piráti) jsem v češtině jiný post nenašel.
Sice to vyšlo včera, ale je to poněkud v rozporu s tvým názorem.
http://neviditelnypes.lidovky.cz/svedsk ... ranici_wag

A pokud jde o tvé upozorňování na témata, o nichž se u nás nemluví, tak se, možná nevědomky, chováš jako ČT. :) Mícháš totiž zpravodajství (informaci, že se něco stalo) s komentářem (jak se na to díváš ty). Nelze napsat, že ve Švédsku strany uzavřeli opoziční smlouvu OFFTOPICMimochodem v tom má Klas a Zeman světové prvenství a současně to prošpikovat názorem, že tím zrušili volby a jánevímcoještě. Vytváříš stejnou propagandu, kterou tak často kritizuješ, jen je to propaganda jiných názorů. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 8):
Lukas.Findeis, Petr.Bajgar, Robert.Magni, Mikulas.Peksa, Alexandr.Mansurov, Ivo.Vlasaty, Pavel.Moravec, trinitrofenol
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Zásadní problém I.Vašíčka vidím v tom, že se snaží být něco jako věrozvěst nebo prorok s rádoby nejbystřejším okem.

Zatímco Piráti ho při prvním a druhém zvolení místopředsedou RP podle mého mohli vnímat jako zkušeného organizátora. Tím však bohužel naprosto není. Nijak se nepodílí na naší konsolidaci. Nijak se nepodílí na kulitivaci naší strategie ani taktiky naší společné činnosti. Není na tom nic nového na světě, jde o klamné naděje a nenaplněná očekávání.
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 6953
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10833 poděkování
Dostal poděkování: 11395 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Petr Vileta píše:
Ivo Vasicek píše:V době kdy ve Švédsku parlamentní strany uzavřely oposmlouvu a zrušili tím již připravované volby (kde kvůli TTIP měli šanci i Piráti) jsem v češtině jiný post nenašel.
Sice to vyšlo včera, ale je to poněkud v rozporu s tvým názorem.
http://neviditelnypes.lidovky.cz/svedsk ... ranici_wag
nevím co je v rozporu s jakým názorem, ale fakta jsou:
1)volby na únor 2015 byly plánované a připravovali se na ně i Piráti (najdeš to na jejich webu) a je tam doslova napsáno .. plánované volby byly zrušeny
2)opoziční smlouva byla podepsána do r 2022 - to je také na mnoha místech ověřitelný fakt - jen autor toho článku z toho zřejmě chybně iimplikoval zrušení voleb do toho roku, což není pravda (a já tomu na chvíli uvěřil)
informace o tom vyšly později i např. zde:http://www.lidovky.cz/opozicni-smlouva- ... hranici_sk
Krom toho ten článek na FB jsem nepsal jak mi podsouváš (což je zde naprosto standardní demagogická praxe - neustále se dozvídám co si údajně myslím, co jsem údajně napsal atp. - pro mne je to pouze informace o příslušných lidech a je mi jich líto)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, msuchan
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Roman.Kucera »

msuchan píše:P.S. S tím "rozborem" obrázku si děláte srandu, nebo to fakt myslíte vážně..???
Rozbor obrázku byla nejzábavnější část vlákna, už dlouho jsem se tak nezasmál. A vlastně jediná smysluplná část vlákna.

edit
Navrhuju, aby každý donesl svůj obrázek a ten bychom rozebírali, nejméně 10 postů ke každému. Silně by to pozvedlo naši kulturní úroveň a to je dobře!

edit 2
Omlouvám se, že jsem zatím nerozebíral, přitom vám unikla velmi poctatná skutečnost.
Není to Arab! Podle pigmentace je to jasný Afroameričan, podle šikmých očí šmrncnutý Vietnamkou. Takže JE to jasný antisemitismus! A navíc qýročí Osvětimi...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Ivo.Vasicek, msuchan
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 4745
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 17929 poděkování
Dostal poděkování: 3694 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Robert.Magni »

Chyba.Je to pravý émericý ninja ! :geek:
Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko
Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 2092
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice/Praha 4
Dal poděkování: 8056 poděkování
Dostal poděkování: 3452 poděkování

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Já se ještě vrátím, až budu mít čas, ted jenom faktická (pro ty, kteří případně nečtou celé vlákno ani odkazované články).
Ivo Vasicek píše:
1)volby na únor 2015 byly plánované a připravovali se na ně i Piráti (najdeš to na jejich webu) a je tam doslova napsáno .. plánované volby byly zrušeny
Z Petrem Viletou odkazovaného článku:
Jarní mimořádné volby nemohly být zrušeny, protože nebyly nikdy vyhlášeny. Sociální demokraté jimi jen hrozili. OFFTOPICZrušit volby 2018 nejde, protože ty určuje ústava.
Nakolik je Ivoš ne/ochotný přiznat chybu - tedy že článek byl zjevně OFFTOPIC(chtěl jsem napsat nechutně, ale zas by mi tu někteří vyčítali, že jsem zaujatý a expresivní) zavádějící i v těch úplně základních "faktech", kvůli kterým je sdílel - případně nakolik je ne/odtržený od reality, si tu každý posoudil/í podle sebe, ale dál už se v tomhle ohledu asi diskusí neposuneme.
Ivo Vlasatý
ivojr@seznam.cz
člen MS Českobudějovicko, host v MS Praha 4
792446700
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 6953
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10833 poděkování
Dostal poděkování: 11395 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Ivo Vlasaty píše:...Jarní mimořádné volby nemohly být zrušeny, protože nebyly nikdy vyhlášeny. Sociální demokraté jimi jen hrozili....
Proč tady píšeš nepravdy?
Sociální demokraté ničím nehrozili, s těmi volbami všichni ve Švédsku počítali:
http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/6091 ... ranty.html
A tady -u švédských Pirátů:http://piratetimes.net/swedish-prime-mi ... -election/
A z textu zcela jednoznačně:
On 27 December, the government parties (the Social Democrats and the Greens) and the opposition (the centre-right Alliance) held a joint press conference revealing a new agreement, which effectively called off the planned snap election.
..
Pozn.: a já primárně (ten post na FB)reagoval na to, že jsem věděl o těch volbách a chtěl jsem vědět jaké mají šance švédští kolegové, v tu chvíli jsem překvapivě narazil na info, že volby nebudou. Začal jsem googlit a česky jsem našel jen ten text, který jsem postoval. Další média to zmínila až o týden později a to jen některá.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvek:
Robert.Magni
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Petr.Vileta »

Ivo Vasicek píše:OFFTOPIC[quote="Ivo Vlasaty"]...Jarní mimořádné volby nemohly být zrušeny, protože nebyly nikdy vyhlášeny. Sociální demokraté jimi jen hrozili....
Proč tady píšeš nepravdy?
Sociální demokraté ničím nehrozili, s těmi volbami všichni ve Švédsku počítali:
http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/6091 ... ranty.html
A tady -u švédských Pirátů:http://piratetimes.net/swedish-prime-mi ... -election/
A z textu zcela jednoznačně:
On 27 December, the government parties (the Social Democrats and the Greens) and the opposition (the centre-right Alliance) held a joint press conference revealing a new agreement, which effectively called off the planned snap election.
..[/ot]
Pozn.: a já primárně (ten post na FB)reagoval na to, že jsem věděl o těch volbách a chtěl jsem vědět jaké mají šance švédští kolegové, v tu chvíli jsem překvapivě narazil na info, že volby nebudou. Začal jsem googlit a česky jsem našel jen ten text, který jsem postoval. Další média to zmínila až o týden později a to jen některá.[/quote]
Tedy sis přes nedostatek informací utvořil nějaký názor a ten jsi publikoval. Lidově se tomu říká buď "skočit na špek", nebo "být moc hrr". Rozhodně by se to ale nemělo stávat místopředsedovi strany.

P.S. Plánuji letět na Mars, napevno s tím počítám a moje manželka také. :twisted: To ovšem neznamená, že to není naprostá blbost a jen a pouze můj plán. Chci tím říci, že švédští SocDem mohli plánovat co chtěli a část veřejnosti jim na to mohla kývat, ale byly to jen plány, které jakási smlouva překazila.
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“