Zrušení pověření garanta Internetu

Republikovému předsednictvu je svěřena moc výkonná a je zároveň statutárním orgánem strany.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti republikového předsednictva. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Zamčeno
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Zrušení pověření garanta Internetu

Příspěvek od Vit.Konecny »

Dalibor Zahora píše:
Vit Konecny píše:O krocích, které provádím se samozřejmě bavím s lidmi, kterým důvěřuji. Ty ne?
Spíše vyhýbavá odpověď, čí to byla iniciativa? Čistě tvoje? Pokud ne, koho?
Vit Konecny píše:
Jana Jirikova píše:Jediný argument,který bych uznala, by byla nečinnost, ale odkdy se garanti odvolávají kvůli tomu, že jsou neaktivní...
Celé mi to připadá jako snaha mě před kolektivem ještě o něco víc ponížit (což zas tolik nefunguje, ale trochu mi to vadí, právě protože mám silný dojem, že to má špatný motiv).
Tobě přijde názorově konzistentní člověk, který donáší na spolustraníky jako na kyberteroristy bezpečnostním službám a zároveň je garantem tématu, které je jedním z našich hlavních pilířů?
Kdyby se to začalo hrát na konzistenci, tak by se musela vyházet asi půlka partaje, včetně zvolených zastupitelů a různých lídrů, jenže tady začíná být zvykem, že se účelově kope jen do těch nejslabších. :|
Vit Konecny píše:
Pavel Moravec píše: Jestli jsem pochopil správně, tak Jana se stala garantem až poté, co přestala být agentkou BIS (a poté co došlo k jejímu "prozření" - být to mezi náboženstvími, tak "konvertovala"). Nebo se mýlím?
Zajímavý argument - znáš bývalého černocha, bývalého pedofila nebo bývalou smažku?
Pravě ses ukázkově předvedl jako naprostý idiot, gratulki.
1. Moje iniciativa. U Adama jsem se jen informoval, co je zač a jak to bylo s tím donášením.

2. Popořadě.

3. Speciálně pro tebe - znáš bývalého nácka?
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Zrušení pověření garanta Internetu

Příspěvek od Vit.Konecny »

Marek Necada píše:
Vit Konecny píše:Ať tedy Jana požádá o svolání jednání celostátního fóra a to ať ukáže jak to strana myslí vážně se soukromím.
:roll:

Nicméně...
podatelna-celostatniho-fora-f487/volba- ... 27719.html
Jsem v autobuse někde na konci světa na tabletu. Dík za info.
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13421
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34735 poděkování
Dostal poděkování: 17610 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení pověření garanta Internetu

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Vit Konecny píše: 2. Popořadě.
To sem zvědav, přesně vím kdo to nebude.
Vit Konecny píše: 3. Speciálně pro tebe - znáš bývalého nácka?
Za domácí úkol - najít rozdíl mezi bývalým náckem a černochem (Jacksona nebrat v potaz neb extrémní případ). A bývalé nácky znám, není jich málo. Taky znám bývalé piráty, tipuji, že jednou budeš jeden z nich. ;) Jinak vám z toho antikomunismu v Žatci už slušně hrabe.

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Zrušení pověření garanta Internetu

Příspěvek od Vit.Konecny »

Dalibor Zahora píše:
Vit Konecny píše: 2. Popořadě.
To sem zvědav, přesně vím kdo to nebude.
Vit Konecny píše: 3. Speciálně pro tebe - znáš bývalého nácka?
Za domácí úkol - najít rozdíl mezi bývalým náckem a černochem (Jacksona nebrat v potaz neb extrémní případ). A bývalé nácky znám, není jich málo. Taky znám bývalé piráty, tipuji, že jednou budeš jeden z nich. ;) Jinak vám z toho antikomunismu v Žatci už slušně hrabe.
Lepší být bývalý Pirát, než ten, co si jenom stěžuje. Jestli ty se svým antifašismem si myslíš, že opravdu existují bývalí náckové, v tom případě popírám existenci vesmíru kolem naší planety a budu tvrdit, že naše planeta je celý vesmír. Mimochodem, jak dlouho mám říkat, že v Žatci nejde o žádný antikomunismus, ale o boj proti lži, zákeřnosti a podvodům. Komunisti se do toho jen zapletli. A nevíš, proč se snažíš rozložit mne, když já jsem podavatel stížnosti. To už člověk nemůže vyjádřit obavy o směřování Pirátů či jejich části a nebýt škatulkován v nějaké frakci?
Naposledy upravil(a) Vit.Konecny dne 28 pro 2014, 15:51, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Konecny za příspěvek:
Klara.Rychtarikova
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Zrušení pověření garanta Internetu

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Zdenek Strnad píše:Pokud se tedy nekdo stane clenem Piratske strany, dobrovolne se vzdava soukromi?
(Snim nebo bdim?)
U vedoucích odborů by mělo jít především o viditelnost a srozumitelnost jejich vedoucí činnosti. Což před tím u L.Nového nikdo nebyl schopen vynutit a dlouhodobě tím L.Nový podvazoval naši součinnost. Zvolením V.Laštůvky se navíc L.Nový uklidil do pozadí a mohl vesele pokračovat v předchozí činnosti schovávaje se Laštůvkovi za zády. U J.Jiříkové jde viditelně o velice podobnou jen trochu novější verzi stejného přístupu.

Proti tomu soukromí jako právo jednotlivců musí být zachováno jako nezpochybnitelné základní lidské právo.
Petr.Nemecek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 586
Registrován: 22 led 2010, 11:40
Profese: IT - sítě a správa systémů
Bydliště: Trutnov
Dal poděkování: 1202 poděkování
Dostal poděkování: 784 poděkování

Re: Zrušení pověření garanta Internetu

Příspěvek od Petr.Nemecek »

Vit Konecny píše:Jestli ty se svým antifašismem si myslíš, že opravdu existují bývalí náckové, v tom případě popírám existenci vesmíru kolem naší planety a budu tvrdit, že naše planeta je celý vesmír.
Obrázek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Nemecek za příspěvek:
Dalibor.Zahora
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13421
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34735 poděkování
Dostal poděkování: 17610 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení pověření garanta Internetu

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Vit Konecny píše: Lepší být bývalý Pirát, než ten, co si jenom stěžuje. Jestli ty se svým antifašismem si myslíš, že opravdu existují bývalí náckové, v tom případě popírám existenci vesmíru kolem naší planety a budu tvrdit, že naše planeta je celý vesmír. Mimochodem, jak dlouho mám říkat, že v Žatci nejde o žádný antikomunismus, ale o boj proti lži, zákeřnosti a podvodům. Komunisti se do toho jen zapletli. A nevíš, proč se snažíš rozložit mne, když já jsem podavatel stížnosti. To už člověk nemůže vyjádřit obavy o směřování Pirátů či jejich části a nebýt škatulkován v nějaké frakci?
Zas motáš x věcí dohromady. Ne každá aktivita je bezproblémová, tahle smrdí hlavně vyřizováním účtů Adama.

O náckách toho víš asi fakt málo, nevíš o velké fluktuaci u nich, ani o nemalém množství, kteří se na to z různých důvodů vykašlali, asi ani o těch, kteří se úplně otočili a stali se z nich velmi aktivní antifašisti. Celkem prokazatelným faktem je, že názorové přesvědčení se mění velmi často, zvláště v mládí.
A abych ti ušetřil domácí úkol není to nic determinovaného jako třeba barva kůže.

Prostě pleteš dohromady zcela odlišné věci. Já rozumím tomu, že Jana svým kontaktem s BIS ztratila nějakou důvěru, ale podobně ji ztrácí Adam, který to na ní vytahuje až teď.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 4):
Dominika.Michailidu, anonym2064, Vojtech.Pikal, Helena.Jarolimkova

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Zrušení pověření garanta Internetu

Příspěvek od Vit.Konecny »

Myslím,že Adam by si vzhledšm ke své ''aroganci moci'' dovolil požádat o její odpověření sám.

Chceš mi tedy říci, že když si jednou myslíš cosi o podřadnosti ostatních nebílách ras, tak pak chodíš kalit s cigošema, větvema i arabákama? OFFTOPICJá s nimi kalit chodím, proto si dovoluji slangová označení bez rasistického úmyslu.
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13421
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34735 poděkování
Dostal poděkování: 17610 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení pověření garanta Internetu

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Ta škála změny je různá, tedy i ta, kterou zmiňuješ. Ale začínám si tu připadat, jak v mateřský školce.

EDIT: Ale tedy ještě polopatičtěji, i Jana Jiříková může dojít rozhřešení a napravení. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
Helena.Jarolimkova

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Zrušení pověření garanta Internetu

Příspěvek od Vit.Konecny »

Dalibor Zahora píše:Ta škála změny je různá, tedy i ta, kterou zmiňuješ. Ale začínám si tu připadat, jak v mateřský školce.
Prostě nevěřím v takovou změnu člověka. A začal bych být tebou v tomto vlákně řešit to k čemu směřuje - když už nic jiného, tak vyvolalo diskusi a náměty ke zvolení i těch zbývajících garantů celostátním fórem (kde samozřejmě Jiříková nemá šanci být zvolena) - a ne osobu stěžovatele (na mě už vlákno máš, i když zatím jen v podpalubí). 8-)
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Zamčeno

Zpět na „Podatelna republikového předsednictva“