Hon na Zemana

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.

Vypadá to že :

1. Zemana všichni odepsali
4
9%
2. Dá se na tom vytřískat spousta politických bodů
7
16%
3. Je možné tím shodit libovolný názorový proud, protože Zeman se sere do všeho
6
13%
4. Je potřeba ho umlčet/usměrnit
8
18%
5. Je to jen další řízená HRA.
20
44%
 
Celkem hlasujících: 31 - Celkem hlasů: 45

Uživatelský avatar
Martin.Shanil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7036
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Profese: eshop + prodejna
Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
Dal poděkování: 9169 poděkování
Dostal poděkování: 9464 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Hon na Zemana

Příspěvek od Martin.Shanil »

má mnoho podob a je veden z mnoha pozic a imho si zaslouží zvláštní téma.
(anketa nemá žádný účel a je tu jen pro vaší zábavu, imho totiž částečně platí všechno)
Podle ukrajinské agentury Unian byl diplomatický incident vyvolán Zemanovým rozhovorem pro ruskou televizní stanici První kanál z počátku týdne. Zeman se v něm kriticky vyjádřil k sankcím, které Západ přijal proti Rusku kvůli jeho úloze v ukrajinské krizi. Zopakoval také názor, že na Ukrajině jde o občanskou válku. "Podle mne je nejdůležitější pochopit, že na Ukrajině je prostě občanská válka. Nesmíme se zabývat nějakými sny o podpoře, včetně ekonomické podpory Ukrajiny, protože v podmínkách občanské války je ekonomická podpora naprostým nesmyslem," zdůraznil český prezident.
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2 ... m-vyrokum/
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na Zemana

Příspěvek od Petr.Vileta »

Chybí mi tam jedna odpověď. :?

Zeman je sebestředný užvaněný hulvát a alkoholik.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 2):
Josef.Steiner, Lenka.Kozlova
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Uživatelský avatar
Milan.Muller
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 409
Registrován: 25 říj 2009, 09:32
Profese: osvč řidič
Bydliště: jihozápad středních čech
Dal poděkování: 1766 poděkování
Dostal poděkování: 586 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na Zemana

Příspěvek od Milan.Muller »

Taky zemana nesnasim, je to to,co rikas, a příčí se mi zastávat se ho,ale v tomto případě bohužel ,hysterie kolem jeho osoby je uměle vytvářena,to musí poznat každý,kdo ma mozek v hlavě.zase se do nás serou cizí síly.a i když je to debil,byl demokraticky zvolen.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Muller za příspěvky (celkem 4):
Jiri.Kaderavek.sen, Martin.Shanil, Ivo.Vasicek, Lukas.Findeis
Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek.sen
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 2326
Registrován: 14 črc 2009, 08:00
Profese: bývalý obchodník, dnes důchodce
Dal poděkování: 2631 poděkování
Dostal poděkování: 3122 poděkování

Re: Hon na Zemana

Příspěvek od Jiri.Kaderavek.sen »

Milane máš pravdu. Najednou se přestává mluvit o zlodějích, tunelářích a všech, kteří se bratříčkují navzájem pěkně přikrytí amnestií a člověk vidí všude jenom kundy.
Tedy nejenom slovně ale někdy i převlečené za poslance, senátory či členy různých domácích i zahraničních organizací. No, teď se na to dívám a bojím se, že jsem ty kundy urazil.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Kaderavek.sen za příspěvky (celkem 9):
Martin.Shanil, Dalibor.Zahora, Ivo.Vasicek, YjM, next_ghost, Milan.Muller, MilanM, Helena Jarolimkova, Karel.Rada
člen České pirátské strany
tel: +420775335227
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Příspěvky: 12121
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 31212 poděkování
Dostal poděkování: 15933 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na Zemana

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Je to ještě horší, kundová clona se hodí i Zemanovi...
http://a2larm.cz/2014/11/slepa-hra-s-ohnem/
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
Pavel.Moravec

jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)

Uživatelský avatar
Pavel.Moravec
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 2749
Registrován: 27 dub 2011, 17:25
Profese: IT
Bydliště: Brno Bystrc
Dal poděkování: 12367 poděkování
Dostal poděkování: 5854 poděkování

Re: Hon na Zemana

Příspěvek od Pavel.Moravec »

Milan Muller píše:.a i když je to debil,byl demokraticky zvolen.
Tento argument neberu. Zrovna Piráti jsou pro přímou demokracii a odvolatelnost politiků (OFFTOPICi když imho odvolatelnost prezidenta by měla být téměř tabu, ale to je fakt OT) a jestliže nějaký politik (Zeman) se zpronevěřil svým slibům (u něj ani netřeba dokazovat) či jinak svůj úřad zastává nedostatečně (ještě více argumentů proti Zemanovi), pak mi přijde košer jej za to jakkoliv kritizovat.

Že byl demokraticky zvolen OFFTOPICpomíjím argument o dosti podpásové reklamě jakéhosi advokáta v době kdy byla předvolební reklama již zakázána - tato reklama legitimitu volby dost zpochybňuje protože dost voličů ovlivnila; btw. ten advokát nebyl snad nijak potrestán :!:: Ano, byl, ale dnes má podporu 37procent. To svědčí o mnohém a podporuje můj předchozí odstavec.

Ad že se přestává mluvit o tunelářích či amnestii: a to se o tom má mluvit věčně? Je v těchto kauzách něco nového? Resp. kdy naposledy něco bylo? Před rokem? Jo, je to svinstvo, ale to je jako argumentovat že se loni poslanci rozpustili právě proto, aby se mluvilo o volbách a ne o Klausově anestii tunelářů.

Pokud se zde někdo snaží přebít jinou kauzu, tak je to Zeman který svými kundami přebil svou cestu do Číny (lidská práva, PPF,..). TOTO byla aktuální kauza, zazděná kundami.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Moravec za příspěvky (celkem 6):
next_ghost, Mikulas.Peksa, Michal.Klus, Martin.Kucera, Michal.Zikuda, Lenka.Kozlova
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.
YjM
Příznivec Pirátů – Karlovarský kraj
Příspěvky: 163
Registrován: 12 dub 2014, 23:09
Profese: geomatik
Bydliště: divoký západ východního bloku
Dal poděkování: 1387 poděkování
Dostal poděkování: 141 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na Zemana

Příspěvek od YjM »

Dalibor Zahora píše:Je to ještě horší, kundová clona se hodí i Zemanovi...
http://a2larm.cz/2014/11/slepa-hra-s-ohnem/
Díky za článek. Jako vždycky, když čtu ádvojku: s lecčíms se dá souhlasit, ale se spoustou věcí taky ne.

Anyway: Hon na Zemana nemůže nikomu uškodit. Dokonce ani jemu. Takže bych to neřešil :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi YjM za příspěvky (celkem 2):
trinitrofenol, Helena Jarolimkova
Hlídací pes Pirátů.
Tůten: https://www.linkedin.com/in/jmacura/
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 6953
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10833 poděkování
Dostal poděkování: 11395 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na Zemana

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Pavel Moravec píše:
Milan Muller píše:.a i když je to debil,byl demokraticky zvolen.
Tento argument neberu. Zrovna Piráti jsou pro přímou demokracii a odvolatelnost politiků (OFFTOPICi když imho odvolatelnost prezidenta by měla být téměř tabu, ale to je fakt OT) a jestliže nějaký politik (Zeman) se zpronevěřil svým slibům (u něj ani netřeba dokazovat) či jinak svůj úřad zastává nedostatečně (ještě více argumentů proti Zemanovi), pak mi přijde košer jej za to jakkoliv kritizovat.

Že byl demokraticky zvolen OFFTOPICpomíjím argument o dosti podpásové reklamě jakéhosi advokáta v době kdy byla předvolební reklama již zakázána - tato reklama legitimitu volby dost zpochybňuje protože dost voličů ovlivnila; btw. ten advokát nebyl snad nijak potrestán :!:: Ano, byl, ale dnes má podporu 37procent. To svědčí o mnohém a podporuje můj předchozí odstavec.

Ad že se přestává mluvit o tunelářích či amnestii: a to se o tom má mluvit věčně? Je v těchto kauzách něco nového? Resp. kdy naposledy něco bylo? Před rokem? Jo, je to svinstvo, ale to je jako argumentovat že se loni poslanci rozpustili právě proto, aby se mluvilo o volbách a ne o Klausově anestii tunelářů.

Pokud se zde někdo snaží přebít jinou kauzu, tak je to Zeman který svými kundami přebil svou cestu do Číny (lidská práva, PPF,..). TOTO byla aktuální kauza, zazděná kundami.
Pár křiklounů organizovaných agenturou, která za prachy stvořilo TOP09 není přímá demokracie. Naopak to je mediální štvanice, podobně jako na Kadáfího atd.: http://www.novinky.cz/zahranicni/amerik ... -post.html
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 4):
Marek.Necada, MilanM, Karel.Rada, Tomas Babicky
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Příspěvky: 12121
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 31212 poděkování
Dostal poděkování: 15933 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hon na Zemana

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Ivo Vasicek píše: Pár křiklounů organizovaných agenturou, která za prachy stvořilo TOP09 není přímá demokracie. Naopak to je mediální štvanice, podobně jako na Kadáfího atd.: http://www.novinky.cz/zahranicni/amerik ... -post.html
Pár křiklouny bych to neshazoval - averze k Zemanovi je autentická (i když je vydatně přiživovaná převážně pravicově naladěnými masmédii i "kulturní frontou") a na české poměry byl ten protest silný - byť výběrově pražský, což je stále menšina, ale mlčící většinu není vidět. Pirátsky spíš komunikovat, ať se lidi nenachají vtahovat do zástupných problémů, které jim realně v ničem nepomohou.

jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)

Vlad86
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 271
Registrován: 23 srp 2014, 18:25
Profese: student, publicista, sociální pracovník
Dal poděkování: 168 poděkování
Dostal poděkování: 293 poděkování

Re: Hon na Zemana

Příspěvek od Vlad86 »

Když už něco z té pseudokauzy konstruktivního vyvodit, tak záměr, aby byla funkce prezidenta coby zastaralá "tatíčkovská" funkce zrušena. Nic by se nestalo už tomuto systému s jeho specifiky. Bohužel i dnešní aktivistická scéna je stále posedlá mít svého autoritativního spasitele, proto nepřekvapí, že se do jejích řad při pondělním protestu nacpali Bartoš se Zemánkem. U Šváni se zase pohybují příznivci Svobody a Pravého sektoru, takže je to vyrovnané, ačkoliv tzv. mainstreamový fašismus z Ukrajiny je jistě nebezpečnější než pitomci z Ne Bruselu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vlad86 za příspěvek:
Dalibor.Zahora
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“