Pomozme vrátit děti rodičům
Moderátoři: Vedouci resortnich tymu, Resortni tym Socialni
Pravidla fóra
Vítejte ve fóru resortního týmu Práce a sociální věci. Kalendář akcí a další informace najdete na internetové stránce týmu.
Vítejte ve fóru resortního týmu Práce a sociální věci. Kalendář akcí a další informace najdete na internetové stránce týmu.
- Robert.Magni
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 4745
- Registrován: 18 led 2013, 17:08
- Profese: dělník
- Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
- Dal poděkování: 17929 poděkování
- Dostal poděkování: 3694 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
- Robert.Magni
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 4745
- Registrován: 18 led 2013, 17:08
- Profese: dělník
- Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
- Dal poděkování: 17929 poděkování
- Dostal poděkování: 3694 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pomozme vrátit děti rodičům
Pomahači se nám zdárně množí
Rovnou dvě firmy na stejné adrese.....
http://narucdetem.cz/kdo-jsme
http://www.narucdobrevule.cz/kdo-jsme/
Rovnou dvě firmy na stejné adrese.....
http://narucdetem.cz/kdo-jsme
http://www.narucdobrevule.cz/kdo-jsme/
- Ales.Sura
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 2095
- Registrován: 05 kvě 2009, 12:04
- Profese: aplikační inženýr, vývoj IC
- Bydliště: Praha 7, Bubeneč
- Dal poděkování: 1952 poděkování
- Dostal poděkování: 3102 poděkování
Re: Pomozme vrátit děti rodičům
Nezřízené odebírání dětí se geograficky blíží. Nejdříve v Norsku, teď v Polsku.
Soud odebral polské matce dvojčata, protože je obézní
http://www.novinky.cz/zahranicni/369516 ... bezni.html
Soud odebral polské matce dvojčata, protože je obézní
http://www.novinky.cz/zahranicni/369516 ... bezni.html
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ales.Sura za příspěvky (celkem 2):
- Robert.Magni, Maria.Vasickova
"Prosíme ty, kteří tvrdí, že něco nejde, aby nezdržovali ty, kteří už to dělají!"
-
David.Michal
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1220
- Registrován: 28 kvě 2012, 12:40
- Profese: free
- Dal poděkování: 685 poděkování
- Dostal poděkování: 1628 poděkování
Re: Pomozme vrátit děti rodičům
Česká Republika ovšem odebírá nejvíce dětí v Evropě: http://llp.cz/2015/02/venujme-vice-pozo ... republice/
Tenhle je už z 2006: http://zpravy.aktualne.cz/domaci/cesko- ... le:296308/
Tak já jen, že je třeba koukat domů a né do Norska, Polska apod....protože v ČR je to hovno ještě smradlavější....
Tenhle je už z 2006: http://zpravy.aktualne.cz/domaci/cesko- ... le:296308/
Tak já jen, že je třeba koukat domů a né do Norska, Polska apod....protože v ČR je to hovno ještě smradlavější....
- Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Michal za příspěvek:
- Robert.Magni
- Robert.Magni
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 4745
- Registrován: 18 led 2013, 17:08
- Profese: dělník
- Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
- Dal poděkování: 17929 poděkování
- Dostal poděkování: 3694 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pomozme vrátit děti rodičům
Článek z 2006 už neplatí.Ale nemožnost děti odebrat se obchází tlakem na rodiče,aby opustili děti dobrovolně. Prostě jedno svinstvo nahradilo svinstvo ještě větší. To není ,,urbans legend,, to je věc,kterou jsem viděl,zažil a znám další lidi atd...
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvek:
- David.Michal
- Robert.Magni
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 4745
- Registrován: 18 led 2013, 17:08
- Profese: dělník
- Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
- Dal poděkování: 17929 poděkování
- Dostal poděkování: 3694 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
- Robert.Magni
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 4745
- Registrován: 18 led 2013, 17:08
- Profese: dělník
- Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
- Dal poděkování: 17929 poděkování
- Dostal poděkování: 3694 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pomozme vrátit děti rodičům
Dost divný.1) sociálka nemá pravomoc odvézt dítě,to by musel nařídit soud a 2)soud nemá pravomoc to nařídit,protože sociální situace ani nevyhovující bydlení nesmí být důvodem k odebrání dítěte.Takže pokud blesk vyjímečně nelže,tak je to na ústavní stížnost
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-blesk ... c-exchange
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-blesk ... c-exchange
- Michal Nikitinsky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 39
- Registrován: 28 říj 2013, 09:55
- Profese: IT specialista
- Dal poděkování: 48 poděkování
- Dostal poděkování: 107 poděkování
Re: Pomozme vrátit děti rodičům
Ahoj,
rád bych se tomuto tématu pod pirátskou vlajkou dlouhodobě věnoval, takže jsem za tímto účelem založil nové vlákno. Budu rád, když se přidáte!
Michal
socialni-system-f548/norske-fondy-a-zne ... 29300.html
rád bych se tomuto tématu pod pirátskou vlajkou dlouhodobě věnoval, takže jsem za tímto účelem založil nové vlákno. Budu rád, když se přidáte!
Michal
socialni-system-f548/norske-fondy-a-zne ... 29300.html
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal Nikitinsky za příspěvek:
- Robert.Magni
-
Jiri.Janecka
- Člen KS Středočeský kraj
- Příspěvky: 1730
- Registrován: 13 dub 2012, 21:57
- Profese: právník
- Bydliště: Za Parkem 866, 252 29 Dobřichovice
- Dal poděkování: 462 poděkování
- Dostal poděkování: 2366 poděkování
Re: Pomozme vrátit děti rodičům
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Janecka za příspěvek:
- Robert.Magni
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
