17.11. Den boje za svobodu v Pardubicích

Moderátoři: PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

• V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

• Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

• Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

• Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Profese: ,
Dal poděkování: 6867 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

17.11. Den boje za svobodu v Pardubicích

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Vážení kolegové Piráti a registrovaní i neregistrovaní příznivci Pirátské strany, dovoluji si vás tímto vyzvat ke společné akci na 17.11.2014 v Pardubicích.

Dopoledne a odpoledne bychom měli vyjít do města s petičním stánkem nebo stánky a pokud se nás přihlásí více tak uspořádat nebo se připojit k akcím na podporu boje českého národa za svobodu a demokracii.

Večer pak navrhuji setkání Pirátů a s Piráty na vhodném místě v Pardubicích a jednání o dalších našich akcích a naší společné součinosti při prosazování našich programových cílů.

Znám z dřívějška několik lidí z Pardubic kteří se zajímali o naši činnost a toto by byla vhodná příležitost k bližšímu seznámení a zahájení součinnosti. Zárověň bychom si ověřili jaké máme propagační prostředky a možnosti a ověřili jejich účinnost a možnosti použití.
Naposledy upravil(a) Petr.Bajgar dne 11 lis 2014, 15:07, celkem upraveno 1 x.
Marek.Dluhos
Profese: filosof, kriminolog, teolog
Dal poděkování: 799 poděkování
Dostal poděkování: 742 poděkování

Re: 17.11. Den boje za svobodu v Pardubicích

Příspěvek od Marek.Dluhos »

Takto jak jsi to popsal výše si představuji cílevědomou přípravu akcí a systematické směřování energie Pirátů k vítězství v příštích parlamentních volbách (nehodlám jako někteří přistoupit pouze na boj o pár počítačových zákonů, což by tak maximálně vedlo k našemu stálému (nebo taky jen dočasnému) kolísání u hranice volitelnosti 5 procent).

Tyto akce např. k 17. listopadu ukáží, že Piráti mají nejen sílu a vizi ke kompletní revizi pro mnohé a Československa obecně ztracených 25 let polistopadového vývoje, ale i nastavování parametrů lepšího fungování v budoucnosti.
Petr.Bajgar

Marek Dluhos píše:Tyto akce např. k 17. listopadu ukáží, že Piráti mají nejen sílu a vizi ke kompletní revizi pro mnohé a Československa obecně ztracených 25 let polistopadového vývoje, ale i nastavování parametrů lepšího fungování v budoucnosti.
Přesně o to jde, nebýt jen stranou několika karieristických Game Boys hrajících si na politiku, ale být stranou zodpovědných občanů skutečně usilujících o kultivaci našeho společenství a možnosti pro naše spoluobčany spolupodílet se vývoji našeho společenství. Politiku mnozí naši spoluobčané činností V.Klause a jeho smečky chamtivců považují za sprosté slovo. Právě proto je nejpodstatnější připomínat že politika není to co dělají samolibí karieristíčtí šmejdi protože oni pouze defraudují podstatu politiky jako dávání hlav a rozumů dohromady tak abychom společně byli silnější, zajištěnější a svobodnější v možnostech rozhodování než, když musíme jen posluhovat tzv. mocným.

Masarykovská tradice nejdemokratičtější země ve střední evropě byla bohužel přerušena na přdlouých 75let a proto není pro lidi snadné hledat rozpoznávat komu věřit, koho a jak podporovata a hlavně jak odhalovat-eliminovat samolibé karieristické oportunisty-defraudanty důvěry spoluobčanů.
Dnes steně jako každý den se však rozhoduje jestli promarníme další léta nebo uděláme aspoň to co je v našich silách pro demokratizaci našeho společenství. Tím prvním v tomto demokratizačním úsilí musí být (podle mého mínění) vyjasňování, že politika není to co dějají žvanihlavy v TV Debilizátoru a Re-Klamních tiskovinách, ale především my občané jak zodpovědní ústavou daní suvereni naší společné republiky.
Marek.Dluhos

To cos napsal výše komplet podepisuji. Konečně to vypadá, že to někdo u Pirátů začíná chápat.
Petr.Bajgar

Chci jako občan vyjádřit, že nejsme horší než byli naši předkové. Proto se chci pokusit aspoň za sebe a jako člen Pirátské strany připomenout, že o svobodu je třeba bojovat neustále jinak se probudíme až chrastěním okovů do kterých nás šmejdi v našem spánku zakovají.

Proto chci od 14:00 postát před pamětní deskou obětem fašistů po r.1939. Budu rozdávát letáky, sbírat podporu pro petice za legalizai léčebného konopí a povídat si se spoluobčany o naší současnosti a o tom, že svoboda mizí, když začneme být liní nebo zbabělí naše svobody hájit.

po 16:00 půjdu na Náměstí Republiky

od 17:00 zůčastním se oficiální vzpomínkové akce k výročí 17.11.1989

od 19:00 setkání Pirátů a s Piráty v La Rocket(nekuřácký salónek) Hlavní nádraží ČD Pardubice

Máte-li další návrhy neváhejte s nimi.

Nebo udělejte nějakou akci na podporu boje za svobodu samy, tam kde je to u vás příhodné.
Přílohy
pam.d. ČD Pardubice.jpg
Zdenek.Kubala
Jednatel/ka republikového výboru
Profese: Linux Architect, AT Engineer, UNIX Admin
Dostal poděkování: 1081 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek.Kubala »

Ahoj, ja bych se mohl ukazat v restauraci na nadrazi...

Muj podpis? Ten "ve spravny cas" kazdy pozna. :)

UNIX - Where is a shell, there is a way.

Emeritni mistopredseda KS Pardubicky kraj a MS Chrudimsko.
clen Republikoveho vyboru za CF (drive za PaK)
soucasti technickeho odboru

Petr.Bajgar

Poslechtě si prosím tento Pořad Historie CS

a hlavně zkuste uvažovat o podnětech, které v něm zaznivájí.
Jiri.Jansa
Člen KS Pardubický kraj
Profese: pojistný matematik
Dal poděkování: 251 poděkování
Dostal poděkování: 338 poděkování

Příspěvek od Jiri.Jansa »

já se stavím v nádražce
Petr.Bajgar

Den boje za svobodu v Pardubicích proběhl nad mé očekávání skvěle.

Za dobu demonstrace před pamětní deskou obětí fašistů po roce 1939 kteří bojovali za svobodu až do oběti nejvyšší, proběhla setkáním s několika příznivci a zájemci o činnost naší Pirátské strany.

Od 17:00 před divadlem jsem s vlajkou Pirátské strany poskytl rohovor pro regionální televizi. Potkal jsem opět několik dalších zájemců o naši Pirátskou stranu. Pozdravil jsem Johna Boka a ten vyjádřil sympatie našemu politickému usilování.
Škoda že začalo pršet a účastníci se hned po skončení rychle rozutekli.

Násedné setkání Pirátů od 19:00 KS Pardubice v LaRocket mi udělalo velkou radost konstruktivním a přátelským jednáním a zajímavými podněty od kolegů o mnoha tématech další činnosti. (asi to píšu nemoderně, ale jinak to prostě neumím)

Cestou vlakem jsem se setkal se zajímavými lidmi se kterými jsem diskutoval o dnešní situaci v Česku a bylo to pro mě velice podnětné a získal jsem mnoho zajímavých podnětů.

Cestou z nádraží se ke mně přidal další mladý zájemce o činnost naší strany a byl viditelně spokojený s tím, že jsem mu vysvětlil několik jeho otázek o čem je Pirátská strana.
Marek.Dluhos

Petr Bajgar píše:Den boje za svobodu v Pardubicích proběhl nad mé očekávání skvěle.

Od 17:00 před divadlem jsem s vlajkou Pirátské strany poskytl rohovor pro regionální televizi.
Dej odkaz na ten TV rozhovor, jestli ho najdeš. Myslím na to bude chtít kouknout hodně Pirátů :twisted:
Odpovědět

Zpět na „Pardubický kraj“