Tomáš Mikota

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj, PMS Mariánské Lázně

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mike.TT
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 13 říj 2014, 09:28
Profese: programátor
Bydliště: Krásné 51 Tři Sekery
Dostal poděkování: 4 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tomáš Mikota

Příspěvek od Mike.TT »

Dobrý den a Ahoj
Předem velká gratulace k úspěchu komunálek 2014
Věřím že tento začátek a následné vyjednávání přinese pozitivní změnu do Mariánek a okolí .
Jmenuji se Tomáš Mikota a před 38 lety jsem se narodil v Plzni mám dva fajnové kluky a jsem šťastně rozvedený .
Pracuji v Plzni jako programátor CNC strojů ve firmě Doosan Škoda Power .
1.8.2011 jsem se rozhodl vyslyšet volání srdíčka a přestěhovat se do malé nádherné vesničky Krásné u Tří Seker za svou nynější přítelkyní , která má dvě prima holky . Dole v Mariánkách provozujeme malý obchůdek “ Věci Z Druhé Ruky “
Trvalo mi pár let než jsem se seznámil s Mariánkama a poznal zdejší denní i noční život . Odevšad se na mě valilo spoustu informací jaké Mariánky vlastně jsou a jací lidé zde žijí a proč všichni mladí utíkají pryč do velkoměst , jak Mariánky umírají , jak "tučné žáby" sedí na zdejších pramenech . Stále jsem tomu nemohl uvěřit , lázeňské město z dlouholetou historií a umírá ??? Ale jo postupem času jsem to pociťoval také . Každý se mě ptal proč jsem se přestěhoval když přeci "Plzeň " to je jiné kafe než eM.eL . Nestačil jsem si vytvořit ani svůj vlastní názor , ale s odstupem času zjišťuji že se vlastně ani tak moc neliší od lidí , kteří tu léta žijí . Oni mi jen pomohli se rychleji adaptovat .
Co se týče politiky a dění kolem , tak jsem nikdy nebyl nijak aktivní ani členem nějaké politické strany . Demokraticky jsem svobodný člověk , který žije svůj život podle svých představ . Až jedna neobvyklá akce “ Kontejnery …“v Mariánkách mi ukázala , že se tu přeci jen děje něco netradičního , pak nás oslovil Vojta Franta v tomto projektu , ale v té době nebyl moc čas se tomu věnovat . Je tu několik lidí kteří jsou mi cenní svým bytím a tím co dělají a nejen pro sebe . A navíc jsem dozrál do doby kdy mi není lhostejné kde a jak žiju . Díky Vám Piráti jsem poznal že i volební právo a účast ve volbách dokáže změnit situaci která tu léta panuje . Je ten pravý čas být součástí celku , který má ambice a chuť pustit se do boje a změnit Mariánky k lepšímu .
Do činnosti strany bych se chtěl zapojit aktivně , mám rád sport a veškeré aktivity kolem po celý rok , přírodu a vůni Jara . Jelikož se cítím obyčejným člověkem , tak i k tomu bych chtěl aby politika dospěla a obyčejní lidé kterých je většina pochopili že i politika může být lidská pro lidi a ne jen politikům zaslíbená . Život je o radosti a žijeme jen krátce tak ať se nemusíme stydět za svá rozhodnutí .
Určitě by se toho dalo napsat mnohem více , ale myslím si že by to do začátku mohlo stačit .
S Pozdravem Tomáš Mikota
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mike.TT za příspěvky (celkem 4):
Lukas.Jadlovsky, Ivana.Hudcova, Ondrej.Knotek, Daniela.Bila
Lukas.Jadlovsky
Místní předsednictvo
Příspěvky: 226
Registrován: 05 srp 2012, 21:08
Profese: IT Technik
Bydliště: Mariánské Lázně
Dal poděkování: 231 poděkování
Dostal poděkování: 169 poděkování

Re: Tomáš Mikota

Příspěvek od Lukas.Jadlovsky »

Ahoj Tomáši,

promiň že to chvilku trvalo, jukneme na tvoji žádost a co nejdříve tě kontaktujeme. Měli jsme teď trochu fofr kolem voleb :)
Uživatelský avatar
Petr.Tresnak
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 914
Registrován: 01 srp 2009, 20:48
Bydliště: Mariánské Lázně
Dal poděkování: 979 poděkování
Dostal poděkování: 1037 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomáš Mikota

Příspěvek od Petr.Tresnak »

Ahoj. Rádi Tě uvítáme na palubě. Pokud to stihneš ještě dnes, naše schůze začíná ve 21:30 v M-Klubu na Plzeňské.
Perhaps most significantly, focus in the swarm is always on what everybody can do, and never what people cannot or must do .. R.F.
Uživatelský avatar
Mike.TT
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 13 říj 2014, 09:28
Profese: programátor
Bydliště: Krásné 51 Tři Sekery
Dostal poděkování: 4 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomáš Mikota

Příspěvek od Mike.TT »

Ahoj Pánové
Omlouvám se , že reaguji až teď , ale dřív jsem to nestihl , takže na příští schůzi bych rád dorazil a rozšířil řady PIRÁTŮ .
Kontakt na mě tel 731131792
email : tomas.mikota@doosan.com
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Mariánské Lázně“