nejenom injekce MO JčK

Kontrolní komise je kontrolním orgánem strany, dohlíží na hospodaření a dodržování předpisů a vyšetřuje stížnosti na jejich porušení, které předává rozhodčí komisi.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti kontrolní komise. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Prostřednictvím tohoto fóra také můžete podat oficiální stížnost kontrolní komisi.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

nejenom injekce MO JčK

Příspěvek od Tobias.Esner »

Vážená KK,
prosím aby jste se podívali na hospodaření JčK, který je evidentně mimo mísu a to má ve svých řadách jednoho vašeho člena :(

každopádně předělání rozpočtu bez vědomí a souhlasu krajského sdružení je si myslím docela paskvil vě výši cca 100tisíc korun českých.

Děkuji za prošetření
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvek:
Martin.Cryo.Broz
Ljuba.Polakova
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 489
Registrován: 18 dub 2011, 16:11
Profese: obchodník
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 1787 poděkování
Dostal poděkování: 404 poděkování

Re: nejenom injekce MO JčK

Příspěvek od Ljuba.Polakova »

Promiňte, že Vám sem lezu.
Ty první finance se hlasovaly tady, to je snad v přádku ne?
krajske-forum-jihocesky-kraj-f408/hlaso ... 25541.html
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ljuba.Polakova za příspěvky (celkem 2):
Petr.Vileta, Jan.Novak
ljuba.polakova@pirati.cz, +420 775 405 125
Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2447
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4042 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: nejenom injekce MO JčK

Příspěvek od Jan.Novak »

Ano, špatně jsou jen ty peníze na víc od MO. Špatně je samozřejně i to, že se nerozdělili po nějaké diskuzi, že je mají města, která už více nechtějí (nevyužijí je). Špatně je také to, že Václav vesele ignoroval to, že jsem počítal s původní verzí MO (kdy jsem injekci dostal), a nic mi nedal. Rozhodně zadupat někoho koho nemám rád a s kým nesouhlasím je z pozice předsedy kraje tak snadný. :) Holt tu máme ODSácký praktiky. Ony ty peníze stejně neplatí a kdoví jak to MO rozlouskne, ale tady je vidět jak to Václav myslí s pirátstvím vážně (informace nula, hlasování bez projednání a bez možnosti se vyjádřit. Přitom v době kdy čas netlačí, ale když na to má někdo žaludek a svědomí, tak prosím).

EDIT: Já jsem říkal, že dokud se budeme na jčk hádat a všechno si všichni budou brát osobně, tak že nebudu z pozice člena KK do jčk vůbec hrabat. Ostatně Ty sám, Tobiasi, jsi mě (v případu, který jsem nijak nevyšetřoval) obvinil zpodjatosti.

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Uživatelský avatar
Vaclav.Urban
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 779
Registrován: 04 čer 2010, 11:34
Profese: redaktor, publicista a nakladatel
Bydliště: U Nádraží 783/II, 37701 Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 555 poděkování
Dostal poděkování: 1152 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: nejenom injekce MO JčK

Příspěvek od Vaclav.Urban »

Ad Novák: Financovat kampaň TOP09 nehodláme. Tvoje urážky a intriky už přestávám tolerovat.

Ad Esner: Naočkovanej Novákem, kterej chtěl peníze na nepovolenou koalici. Dal jsi mi podle Vilety špatné info ohledně částek, o kterých rozhoduje PKS a KS. Takže jestli jediné, co je špatně, že k úpravě rozpočtových položek kampaní je nutný souhlas KS, pak se to dá řešit informováním a ne podáním KK.

Chovejte se slušně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Urban za příspěvek:
zuzalisku
"Snad nic není pro politiku, ale i pro život tak důležité jako poznávat lidi. Poznat ty pravé a povolané, ale také prokouknout ty nesprávné a neprávem se deroucí na veřejnost." TGM
Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2447
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4042 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: nejenom injekce MO JčK

Příspěvek od Jan.Novak »

Tobias Esner píše:na základě debaty podatelna-medialniho-odboru-f229/injekc ... 26418.html
a na základě vašeho Předmět: Navýšení rozpočtů komunálních kampaní KS JčK penězi z MO
doporučuji dotaci vrátit zpět do MO a postupovat dle puvodních pravidel

Děkuji za pochopení a uvažte další kroky


to bylo: 07 říj 2014, 18:53, druhej den si to vesele ignoroval, nedivím se, že Tě dal KK. Zase jednou si paranoidní.

(To, že něco nehodláš neznamená, že se nemáš chovat slušně a dát vše řádně projednat)

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: nejenom injekce MO JčK

Příspěvek od Tobias.Esner »

Vaclav Urban píše:Ad Novák: Financovat kampaň TOP09 nehodláme. Tvoje urážky a intriky už přestávám tolerovat.

Ad Esner: Naočkovanej Novákem, kterej chtěl peníze na nepovolenou koalici. Dal jsi mi podle Vilety špatné info ohledně částek, o kterých rozhoduje PKS a KS. Takže jestli jediné, co je špatně, že k úpravě rozpočtových položek kampaní je nutný souhlas KS, pak se to dá řešit informováním a ne podáním KK.

Chovejte se slušně.
Vaclave Bacha, pokud se ti to nedoneslo, ja sem na novaka dost nasranej a dokonce sem zadal aby nyl u reseni sporu s Rohovou kvuli podjatosti. A Tobw sem vzkazoval po vasem zastupci v RV co mam v planu udelat, reakce 0, tak jsem to udelal.

Ale to je presne to co rikam, ste v PKS a ignorujete forum, injekce MO jsou u KK uz delsi dobu....

A jestli na mne Vaclave hodlas takhle rvat, tak kamaradi nebudem, az budu bydlet v pisku
Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Personální odbor
Příspěvky: 1863
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1800 poděkování
Dostal poděkování: 2752 poděkování

Re: nejenom injekce MO JčK

Příspěvek od Jana.Kolarikova »

Ale no tak se uklidníme, ne?
Možná by bylo lepší se ozvat rovnou Václavovi, než něco po někom vzkazovat.
Dále mě o problému informoval Honza Novák, tak jsem ho vzhledem ke svému ohlášenému volnu požádala, ať kontaktuje dalšího místopředsedu v řadě, tj. Iva Vlasatého.

Myslím, že to nikdo neudělal schválně, asi je lepší na chyby napřed upozornit, než hned někoho dávat ke KK.
OFFTOPICopět se vracím k myšlence uspořádat zápasy v bahně :)

Jana Koláříková
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
To, že nemůžeme změnit svět, neznamená, že bychom se o to neměli alespoň pokusit.

Ljuba.Polakova
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 489
Registrován: 18 dub 2011, 16:11
Profese: obchodník
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 1787 poděkování
Dostal poděkování: 404 poděkování

Re: nejenom injekce MO JčK

Příspěvek od Ljuba.Polakova »

Jen upřesním. Tím zástupcem RV myslel Tobias mě, bohužel si nejsem vědoma toho, že jsem měla něco vyřídit Václavovi. Mluvila jsem včera s Tobiasem i Václavem a beru to za uzavřené, neb to není předmětem podání.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ljuba.Polakova za příspěvek:
Jana.Kolarikova
ljuba.polakova@pirati.cz, +420 775 405 125
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: nejenom injekce MO JčK

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Předpokládám, že je to tedy již v pořádku? Detailnější kontrola bude provedena v rámci KK 16/2012. Pokud je ještě někde případný problém, tak se ozvěte jinak to budu tedy brát za vyřešené.
Uživatelský avatar
Vaclav.Urban
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 779
Registrován: 04 čer 2010, 11:34
Profese: redaktor, publicista a nakladatel
Bydliště: U Nádraží 783/II, 37701 Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 555 poděkování
Dostal poděkování: 1152 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: nejenom injekce MO JčK

Příspěvek od Vaclav.Urban »

Žádám tedy o informaci, jak to bude s těmi penězi. Budou se vracet zpátky MO? A jak je případně čerpat?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Urban za příspěvek:
Ivo.Vlasaty
"Snad nic není pro politiku, ale i pro život tak důležité jako poznávat lidi. Poznat ty pravé a povolané, ale také prokouknout ty nesprávné a neprávem se deroucí na veřejnost." TGM
Zamčeno

Zpět na „Podatelna kontrolní komise“