Zahalené či odhalené?
Moderátor: Odbor - administrativni
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
-
Richard Przeczek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 454
- Registrován: 04 črc 2014, 23:03
- Profese: je
- Dal poděkování: 435 poděkování
- Dostal poděkování: 592 poděkování
Zahalené či odhalené?
Můj názor je takový, že by imigranti měli dodržovat minimální hladinu zvyklostí naší společnosti, tudíž v případě muslimských žen odhalené obličeje, zahalené vlasy mi absolutně nevadí, .
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Zahalené či odhalené?
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvky (celkem 9):
- Richard Przeczek, Filip.Krska, next_ghost, YjM, Jiri.Ulip, Lukas.Findeis, Helena Jarolimkova, Mikulas.Peksa, Frantisek.Navrkal
-
Richard Przeczek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 454
- Registrován: 04 črc 2014, 23:03
- Profese: je
- Dal poděkování: 435 poděkování
- Dostal poděkování: 592 poděkování
Re: Zahalené či odhalené?
EDIT: Opravdu šalamounské řešení, které se mi líbí. Vlk se nažere, a koza zůstane celá.

-
Petr.Nemecek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 586
- Registrován: 22 led 2010, 11:40
- Profese: IT - sítě a správa systémů
- Bydliště: Trutnov
- Dal poděkování: 1202 poděkování
- Dostal poděkování: 784 poděkování
Re: Zahalené či odhalené?
Za mě tedy ať nás imigranti obohacují o své zvyky, ale je-li náš a jejich zvyk v kolizi, musí se bezpodmínečně podřídit našim pravidlům.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Nemecek za příspěvky (celkem 4):
- Ondrej.Knotek, Lenka.Kozlova, Barbora.Hruzova, Lukas.Findeis
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
- Dalibor.Zahora
- Republikový výbor
- Příspěvky: 12121
- Registrován: 21 dub 2009, 12:29
- Profese: zakládající člen
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 31212 poděkování
- Dostal poděkování: 15933 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Zahalené či odhalené?
Jinak je to koukám zas diskuze strhávající iluze o pirátech, radši spalte průkazky a přestupte k nějaké české maloměštácké straně, tam si budete rozumět.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 3):
- Martin.Shanil, Marek.Necada, Frantisek.Navrkal
jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)
-
Waseihou
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 471
- Registrován: 05 úno 2012, 21:29
- Profese: moudrý rádce
- Dal poděkování: 24 poděkování
- Dostal poděkování: 346 poděkování
Re: Zahalené či odhalené?
http://cvdazzle.com/
http://ahprojects.com/projects/cv-dazzle/
http://www.theatlantic.com/features/arc ... up/374929/
Alespoň k sobě přilákáte více borek
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Waseihou za příspěvky (celkem 3):
- Dalibor.Zahora, Marek.Necada, Lukas.Findeis
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Zahalené či odhalené?
SouhlasDalibor Zahora píše:Já snad po té hysterii začnu na just chodit na veřejnosti maskovanej, a identifikovat se teda dobrovolně nenechám, jedině v případě odůvodněného podezření z trestného činu či přestupku. Jinak ani náhodou. Naopak při stupni masivní kamerizace je maskování jednou z obran vašeho soukromí.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvek:
- Dalibor.Zahora
-
Ondrej.Knotek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 111
- Registrován: 27 říj 2012, 17:33
- Profese: Vedoucí oddělení kvality - průmyslová vý
- Bydliště: Mariánské Lázně
- Dal poděkování: 115 poděkování
- Dostal poděkování: 156 poděkování
Re: Zahalené či odhalené?
Tu maloměšťáckou narážku ani nebudu komentovat, ale k tomu vyzvání k prokázání totožnosti bys asi docela narazil protože např. zákon o policii umožňuje vyžádat prokázání totožnosti např.:Dalibor Zahora píše:Já snad po té hysterii začnu na just chodit na veřejnosti maskovanej, a identifikovat se teda dobrovolně nenechám, jedině v případě odůvodněného podezření z trestného činu či přestupku. Jinak ani náhodou. Naopak při stupni masivní kamerizace je maskování jednou z obran vašeho soukromí.
Jinak je to koukám zas diskuze strhávající iluze o pirátech, radši spalte průkazky a přestupte k nějaké české maloměštácké straně, tam si budete rozumět.
- ses li na miste kde byl spachan precin, či prestupek
- nachazis se na miste o kterem lze duvodne predpokladat, ze se na nem vyskytuji osoby bez povoleni k trvalemu pobytu na uzemi CR (coz je v Praze vsude)
- podobas li se dle usudku policisty osobe v celostatnim patrani
A dalsi, uz si je vsechny nepamatuju.....
Tak si dej v Praze bacha, slouzi tam totiz mnoho policistu malomestaku
PEACE
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Knotek za příspěvek:
- Barbora.Hruzova
- Dalibor.Zahora
- Republikový výbor
- Příspěvky: 12121
- Registrován: 21 dub 2009, 12:29
- Profese: zakládající člen
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 31212 poděkování
- Dostal poděkování: 15933 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Zahalené či odhalené?
Ano, bohužel máš pravdu. Pravomoci policie se opět nenápadně asi před 3 lety a bez většího povšimnutá veřejnosti rozšířily, takže škála možností jak někoho buzerovat je opět větší. Kde jsou ty časy, kdy si mohlo proti neoprávněné identifikaci protestovat a díky blbosti policistů často i úspěšně.Ondrej Knotek píše:Tu maloměšťáckou narážku ani nebudu komentovat, ale k tomu vyzvání k prokázání totožnosti bys asi docela narazil protože např. zákon o policii umožňuje vyžádat prokázání totožnosti např.:Dalibor Zahora píše:Já snad po té hysterii začnu na just chodit na veřejnosti maskovanej, a identifikovat se teda dobrovolně nenechám, jedině v případě odůvodněného podezření z trestného činu či přestupku. Jinak ani náhodou. Naopak při stupni masivní kamerizace je maskování jednou z obran vašeho soukromí.
Jinak je to koukám zas diskuze strhávající iluze o pirátech, radši spalte průkazky a přestupte k nějaké české maloměštácké straně, tam si budete rozumět.
- ses li na miste kde byl spachan precin, či prestupek
- nachazis se na miste o kterem lze duvodne predpokladat, ze se na nem vyskytuji osoby bez povoleni k trvalemu pobytu na uzemi CR (coz je v Praze vsude)
- podobas li se dle usudku policisty osobe v celostatnim patrani
A dalsi, uz si je vsechny nepamatuju.....
Tak si dej v Praze bacha, slouzi tam totiz mnoho policistu malomestaku![]()
PEACE
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 2):
- Lenka.Kozlova, Marek.Necada
jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)