Pořad zasedání celostátního fóra 2. 8. 2014 v Praze

Tato podatelna je archivována, nová podání, prosím, podávejte sem: https://redmine.pirati.cz/projects/ps/issues/new
Celostátní fórum tvoří všichni členové a je nejvyšším orgánem Pirátské strany. Podatelna celostátního fóra slouží i volební komisi celostátního fóra.
Pravidla fóra
Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Kromě odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté. V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.

Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Zamčeno
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Pořad zasedání celostátního fóra 2. 8. 2014 v Praze

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Prosím o vyřízení žádosti uvedené v příspěvku 333233 v části označené edit 3.

Jsme jedné sítě, ty a já :-)
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: Pořad zasedání celostátního fóra 2. 8. 2014 v Praze

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Měl jsem sen, že celostání fórum píše: Milý Josefe,

své právo obrátit se na mě můžeš uskutečnit pouze tak, že pro svůj návrh, inicitivitu, otázku nebo podnět, získáš podporu skupiny mých členů, nebo pro svoji myšlenku nejdříve získáš republikový výbor nebo republiké předsednictvo nebo kontrolní komisi nebo rozodčí komisi. Jak velká ta skupina mých členů musí být, aby to stačilo, přesně netuším, ale zaslechlo jsem, že prý devatenáct. No, v každým pádě, jeden je málo. Takže, abys jako prostý člen, dával nějakou prosbu do mé podatelny, má asi stejný smysl, jako by sis stěžoval na Hlavním nádráží.

S úctou Tvé celostátní fórum
Děkuju za odpověď a stahuju svou prosbu.

Jsme jedný sítě, Ty a já :-)
Zamčeno

Zpět na „[archiv] Podatelna celostátního fóra“