Založení Nadace svobodné hudby

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Jsem pro zřízení Nadace svobodné hudby:

Ano
20
53%
Ne
15
39%
Zdržuji se
3
8%
 
Celkem hlasujících: 14 - Celkem hlasů: 38

Helena Jarolimkova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Založení Nadace svobodné hudby

Příspěvek od Helena Jarolimkova »

Martin Smida píše: Participativní rozpočet, Heleno?
Mně se zdají pravidla (tvůrce Jakub) participativních projektů špatná, takže já to nepreferuju. Kdy asi tak bude vyhlášeno druhé kolo? Až bude mít Jakoubek čas, až si založí svoje s.r.o.? :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena Jarolimkova za příspěvek:
Lenka.Wagnerova
Janek.Wagner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3170
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3864 poděkování
Dostal poděkování: 4261 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Založení Nadace svobodné hudby

Příspěvek od Janek.Wagner »

Martin Smida píše:tohle je nějaký truc-návrh?
tady musím souhlasit s Adamem
Adam Skorepa píše:Participativní rozpočet, Janku?
Ano, přesně, tohle opakujte Jakubovi při každé příležitosti. Proč s.r.o., když máme v rozpočtu MO necelých 400 000 na projekty a další statisíce na projekty?
Martin Smida píše:a zároveň s Jakubem
Jakoubek píše:Nechápu, k čemu chcete zřizovat novou právnickou osobu. Právnická osoba ovládaná Českou pirátskou stranou sama neudělá nic, co by nemohla udělat Česká pirátská strana samotná. Jenom zvyšujete byrokracii.
K čemu nám bude s.ro., kromě toho, že majoritní společníci budou privatizovat zisk z předchozí dobrovolnické práce Pirátů?!
Naposledy upravil(a) Janek.Wagner dne 09 črc 2014, 22:56, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janek.Wagner za příspěvky (celkem 3):
Helena Jarolimkova, Dalibor.Zahora, Ivan.Bartos
Uživatelský avatar
Petr.Holek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 839
Registrován: 24 zář 2012, 16:00
Profese: Housenka
Dal poděkování: 358 poděkování
Dostal poděkování: 1094 poděkování

Re: Založení Nadace svobodné hudby

Příspěvek od Petr.Holek »

Janek Wagner píše:K čemu nám bude s.ro., kromě toho, že majoritní společníci budou privatizovat zisk z předchozí dobrovolnické práce Pirátů?!
tak a už toho mám dost kdyby ta dobrovolnická práce byla tak kvalitní a drahocená jak o ní mluvíš už by osa neexistovala tím nezlehčuju práci dobrovolníků, ale tvůj výklad její váhy který se dle tvéh snažíme sebrat a parazitovat na něm, jo jo nejhůž se parazituje sám na sobě jsi xmíchu.
Janek.Wagner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3170
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3864 poděkování
Dostal poděkování: 4261 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Založení Nadace svobodné hudby

Příspěvek od Janek.Wagner »

Petr Holek píše:tak a už toho mám dost kdyby ta dobrovolnická práce byla tak kvalitní a drahocená jak o ní mluvíš už by osa neexistovala tím nezlehčuju práci dobrovolníků, ale tvůj výklad její váhy který se dle tvéh snažíme sebrat a parazitovat na něm, jo jo nejhůž se parazituje sám na sobě jsi xmíchu.
Takže se tedy Jakub snažil marně, debatoval třeba se Srstkou zcela zbytečně? Smlouva s právníky na pomoc obětem OSA byla taky zbytečná? Samolepky a letáky jsme vytiskli zbytečně? Švadlenka zkoušel přehrávače zbytečně? Málek programoval stream zbytečně? Ty stovky hodin práce dobrovolníků nemají pro pány podnikatele opravdu žádnou cenu?!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janek.Wagner za příspěvek:
Dalibor.Zahora
Uživatelský avatar
Petr.Holek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 839
Registrován: 24 zář 2012, 16:00
Profese: Housenka
Dal poděkování: 358 poděkování
Dostal poděkování: 1094 poděkování

Re: Založení Nadace svobodné hudby

Příspěvek od Petr.Holek »

Janek Wagner píše:
Petr Holek píše:tak a už toho mám dost kdyby ta dobrovolnická práce byla tak kvalitní a drahocená jak o ní mluvíš už by osa neexistovala tím nezlehčuju práci dobrovolníků, ale tvůj výklad její váhy který se dle tvéh snažíme sebrat a parazitovat na něm, jo jo nejhůž se parazituje sám na sobě jsi xmíchu.
Takže se tedy Jakub snažil marně, debatoval třeba se Srstkou zcela zbytečně? Smlouva s právníky na pomoc obětem OSA byla taky zbytečná? Samolepky a letáky jsme vytiskli zbytečně? Švadlenka zkoušel přehrávače zbytečně? Málek programoval stream zbytečně? Ty stovky hodin práce dobrovolníků nemají pro pány podnikatele opravdu žádnou cenu?!
tak si to rozebereme

Smlouva s právníky je super piráti jí poskytují zdarma všem palec nahoru.
Srstka netuším co a jak si s ím kdo dohodl a nezajímá mě to s firmou to nemá nic společného.
Švadla mohl zkoušet cokoliv mám vlastní tým který dokončuje betatest softwaru pro zařzení na streaming
Samolepky a letáky opět super ale ty nevyužijeme budeme muset udělat nov s nabídkou naší firmy takže jako argument nepřípouštím
Málek a jeho strem tak tady bych doporučoval si s Vaškem promluvit protože nevíš o čem mluvíš Václav plánuje sprovoznění široké platformy pro svobodnou kulturu, pro firmu opet irelevantní, a bude to dělat tak jako tak protože chce.

stovky hodin práce mají význam pro stranu nikoliv pro firmu protože tam kde byly bud už svobodná hudba je tzn pro nás žádný zisk nebo tam SH nemají a můžeme jim zkusit dát náš produkt :-)
Ivan.Bartos
Předseda strany
Příspěvky: 10141
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 17096 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Založení Nadace svobodné hudby

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Politika vs business. Ja myslsel, ze delame politiku. Proste dame support komercnimu stqrtupu ktery se opre zemer o dva romy dobrovolnicke prace a propagace? Petre zalozte si co chcete a Pirati muzou rict fajn, to je ta cesta, ale nejaka explicitni participace je sme i kdyz jde o blbejch 10k.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 5):
Dalibor.Zahora, Helena Jarolimkova, Jaroslav.Nemec, Petr.Vileta, Lukas.Vavra
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 23308
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 32404 poděkování
Dostal poděkování: 25668 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Založení Nadace svobodné hudby

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Návrh je nejednoznačný (jaká nadace, co bude dělat atd. atp.), tudíž návrh je nepřijatelný.
Prosím jeho doplnění, nebo jej ukončím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 2):
Lukas.Novy, Jakub.Nepejchal
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 23308
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 32404 poděkování
Dostal poděkování: 25668 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Založení Nadace svobodné hudby

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

A končím.
lock.
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“