Mně se zdají pravidla (tvůrce Jakub) participativních projektů špatná, takže já to nepreferuju. Kdy asi tak bude vyhlášeno druhé kolo? Až bude mít Jakoubek čas, až si založí svoje s.r.o.?Martin Smida píše: Participativní rozpočet, Heleno?
Založení Nadace svobodné hudby
Moderátor: Predsedajici
-
Helena Jarolimkova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2490
- Registrován: 26 dub 2013, 08:06
- Profese: Anarchista
- Dal poděkování: 6617 poděkování
- Dostal poděkování: 1231 poděkování
Re: Založení Nadace svobodné hudby
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena Jarolimkova za příspěvek:
- Lenka.Wagnerova
-
Janek.Wagner
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3170
- Registrován: 26 úno 2012, 19:46
- Profese: ICT konsultant, novinář
- Dal poděkování: 3864 poděkování
- Dostal poděkování: 4261 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Založení Nadace svobodné hudby
Ano, přesně, tohle opakujte Jakubovi při každé příležitosti. Proč s.r.o., když máme v rozpočtu MO necelých 400 000 na projekty a další statisíce na projekty?Martin Smida píše:tohle je nějaký truc-návrh?
tady musím souhlasit s AdamemAdam Skorepa píše:Participativní rozpočet, Janku?
K čemu nám bude s.ro., kromě toho, že majoritní společníci budou privatizovat zisk z předchozí dobrovolnické práce Pirátů?!Martin Smida píše:a zároveň s JakubemJakoubek píše:Nechápu, k čemu chcete zřizovat novou právnickou osobu. Právnická osoba ovládaná Českou pirátskou stranou sama neudělá nic, co by nemohla udělat Česká pirátská strana samotná. Jenom zvyšujete byrokracii.
Naposledy upravil(a) Janek.Wagner dne 09 črc 2014, 22:56, celkem upraveno 1 x.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Janek.Wagner za příspěvky (celkem 3):
- Helena Jarolimkova, Dalibor.Zahora, Ivan.Bartos
- Petr.Holek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 839
- Registrován: 24 zář 2012, 16:00
- Profese: Housenka
- Dal poděkování: 358 poděkování
- Dostal poděkování: 1094 poděkování
Re: Založení Nadace svobodné hudby
tak a už toho mám dost kdyby ta dobrovolnická práce byla tak kvalitní a drahocená jak o ní mluvíš už by osa neexistovala tím nezlehčuju práci dobrovolníků, ale tvůj výklad její váhy který se dle tvéh snažíme sebrat a parazitovat na něm, jo jo nejhůž se parazituje sám na sobě jsi xmíchu.Janek Wagner píše:K čemu nám bude s.ro., kromě toho, že majoritní společníci budou privatizovat zisk z předchozí dobrovolnické práce Pirátů?!
-
Janek.Wagner
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3170
- Registrován: 26 úno 2012, 19:46
- Profese: ICT konsultant, novinář
- Dal poděkování: 3864 poděkování
- Dostal poděkování: 4261 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Založení Nadace svobodné hudby
Takže se tedy Jakub snažil marně, debatoval třeba se Srstkou zcela zbytečně? Smlouva s právníky na pomoc obětem OSA byla taky zbytečná? Samolepky a letáky jsme vytiskli zbytečně? Švadlenka zkoušel přehrávače zbytečně? Málek programoval stream zbytečně? Ty stovky hodin práce dobrovolníků nemají pro pány podnikatele opravdu žádnou cenu?!Petr Holek píše:tak a už toho mám dost kdyby ta dobrovolnická práce byla tak kvalitní a drahocená jak o ní mluvíš už by osa neexistovala tím nezlehčuju práci dobrovolníků, ale tvůj výklad její váhy který se dle tvéh snažíme sebrat a parazitovat na něm, jo jo nejhůž se parazituje sám na sobě jsi xmíchu.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Janek.Wagner za příspěvek:
- Dalibor.Zahora
- Petr.Holek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 839
- Registrován: 24 zář 2012, 16:00
- Profese: Housenka
- Dal poděkování: 358 poděkování
- Dostal poděkování: 1094 poděkování
Re: Založení Nadace svobodné hudby
tak si to rozeberemeJanek Wagner píše:Takže se tedy Jakub snažil marně, debatoval třeba se Srstkou zcela zbytečně? Smlouva s právníky na pomoc obětem OSA byla taky zbytečná? Samolepky a letáky jsme vytiskli zbytečně? Švadlenka zkoušel přehrávače zbytečně? Málek programoval stream zbytečně? Ty stovky hodin práce dobrovolníků nemají pro pány podnikatele opravdu žádnou cenu?!Petr Holek píše:tak a už toho mám dost kdyby ta dobrovolnická práce byla tak kvalitní a drahocená jak o ní mluvíš už by osa neexistovala tím nezlehčuju práci dobrovolníků, ale tvůj výklad její váhy který se dle tvéh snažíme sebrat a parazitovat na něm, jo jo nejhůž se parazituje sám na sobě jsi xmíchu.
Smlouva s právníky je super piráti jí poskytují zdarma všem palec nahoru.
Srstka netuším co a jak si s ím kdo dohodl a nezajímá mě to s firmou to nemá nic společného.
Švadla mohl zkoušet cokoliv mám vlastní tým který dokončuje betatest softwaru pro zařzení na streaming
Samolepky a letáky opět super ale ty nevyužijeme budeme muset udělat nov s nabídkou naší firmy takže jako argument nepřípouštím
Málek a jeho strem tak tady bych doporučoval si s Vaškem promluvit protože nevíš o čem mluvíš Václav plánuje sprovoznění široké platformy pro svobodnou kulturu, pro firmu opet irelevantní, a bude to dělat tak jako tak protože chce.
stovky hodin práce mají význam pro stranu nikoliv pro firmu protože tam kde byly bud už svobodná hudba je tzn pro nás žádný zisk nebo tam SH nemají a můžeme jim zkusit dát náš produkt
-
Ivan.Bartos
- Předseda strany
- Příspěvky: 10141
- Registrován: 11 čer 2009, 09:44
- Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
- Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
- Dal poděkování: 4177 poděkování
- Dostal poděkování: 17096 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Založení Nadace svobodné hudby
Politika vs business. Ja myslsel, ze delame politiku. Proste dame support komercnimu stqrtupu ktery se opre zemer o dva romy dobrovolnicke prace a propagace? Petre zalozte si co chcete a Pirati muzou rict fajn, to je ta cesta, ale nejaka explicitni participace je sme i kdyz jde o blbejch 10k.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 5):
- Dalibor.Zahora, Helena Jarolimkova, Jaroslav.Nemec, Petr.Vileta, Lukas.Vavra
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
ivan.bartos@pirati.cz
- Vojtech.Pikal
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 23308
- Registrován: 19 srp 2010, 23:45
- Profese: poslanec, informatik
- Bydliště: Olomouc
- Dal poděkování: 32404 poděkování
- Dostal poděkování: 25668 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Založení Nadace svobodné hudby
Návrh je nejednoznačný (jaká nadace, co bude dělat atd. atp.), tudíž návrh je nepřijatelný.
Prosím jeho doplnění, nebo jej ukončím.
Prosím jeho doplnění, nebo jej ukončím.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 2):
- Lukas.Novy, Jakub.Nepejchal
- Vojtech.Pikal
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 23308
- Registrován: 19 srp 2010, 23:45
- Profese: poslanec, informatik
- Bydliště: Olomouc
- Dal poděkování: 32404 poděkování
- Dostal poděkování: 25668 poděkování
- Kontaktovat uživatele: