Svobodná hudba je pojem já ti tímto děkuji že jsi šířil pirátské myšlenky svobodné kultury.Ivan Bartos píše:Reklamu na svobodnou hudbu jsem odpálil v x debatách a v x novinovejch článcích. V rámci kampaně to bylo jedno z témat, které tlačil marcel. Podmínky se šalamounem jsme vypracovávali měsíc. V každé vesnici (kde to šlo) roznášejí zadarmo Piráti po hospodách brožurky. Já jsem v Praze udělal zatím jenom 3. Shame on me. Svobodná hudba s.r.o. je míčovina. Začneme ten právní servis prodávat a databázi free music zpoplatníme? Jupí!
EDIT: Založme OS, které může tyto aktivity zastřešovat. Svobodnou hudbu do podvědomí dostala Pirátská strana a nikdo jiný.
Víte silně mě udivuje fakt že tady bartoška a ostatní se rozčilují nad tím že chceme prodávat něco co je zdarma, ale nikdo už nepřemýšlí nad tím že to nikomu nevnucujeme každý má právo si zdarma stáhnout hudbu z pirátského archivu a využít službu právníka opět zdarma nic proti tomu, my jako firma budeme toto nabízet i s veškerým serivsem a zázemím za poplatek. Pokud nemáme pravdu tak to bude působit jen ve prospěch pirátské strany a šíření svobodné hudby, pokud máme pravdu tak to bude opět ve prospěch svobodné hudby a ještě na tom vyděláme, je třeba odvézt velkou spoustu práce a za tuto časovou i peněžní investici očekáváme profit. Kdo to nechápe má smůlu.