PODPOŘME CELOEVROPSKOU PETICI ZA REGULACI KONOPÍ!

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Podpora celoevropské iniciativy za regulaci konopí

Podporuji tuto petici
32
84%
Nepodporuji tuto petici
3
8%
rezignuji-zdržuji se
3
8%
 
Celkem hlasujících: 12 - Celkem hlasů: 38

Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: PODPOŘME CELOEVROPSKOU PETICI ZA REGULACI KONOPÍ!

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Obracím se tímto na ty kteří podpořili tento členský podnět aby ho pokud možno podpořili ještě jednou tak aby administrativní šiml mohl přestat řehtat a mohl členský podnět na podporu petice Weed Like to Talk rozeslal všem členům a registrovaným příznivcům.

V dále uvedeném vlákně přeformuloval P.Vileta můj původní podnět, tak aby ho mohl AO akceptovat. :roll:
clenske-podnety-f350/evropska-obcanska- ... 24737.html
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
Tomas.Hesek
Ljuba.Polakova
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 487
Registrován: 18 dub 2011, 16:11
Profese: obchodník
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 1777 poděkování
Dostal poděkování: 402 poděkování

Re: PODPOŘME CELOEVROPSKOU PETICI ZA REGULACI KONOPÍ!

Příspěvek od Ljuba.Polakova »

Papírovou petici urgovala Janka u garanta, do konce příštího týdne by měla být hotová.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ljuba.Polakova za příspěvek:
Petr.Bajgar
ljuba.polakova@pirati.cz, +420 775 405 125
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: PODPOŘME CELOEVROPSKOU PETICI ZA REGULACI KONOPÍ!

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Jiří Stuna jako asi dnes jediný z Pirátů skvěle reprezentuje naši konopnou politiku
Přijde mi jako vrchol arogance zakazovat cokoli, co nám dala příroda, navíc jednu z nejléčivějších bylin na světě.
http://www.magazin-legalizace.cz/cs/art ... ane-konopi
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: PODPOŘME CELOEVROPSKOU PETICI ZA REGULACI KONOPÍ!

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Včera se podporovatelům rehabilitace konopí v ČR povedlo získat 50 signatářů a před námi byli už jen Poláci.

Ještě kdyby se tak probudili členové a spolupracovníci našeho ZO a začali konečně komunikovat s PP v zemích EU, aby se taky začali tuto jedinečnou petiční inciativu učit používat jako nástroj nás občanů, jak řict EU co považujeme za důležité.
Screen shot 2014-08-09 at 0.55.32.png
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 23308
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 32404 poděkování
Dostal poděkování: 25668 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PODPOŘME CELOEVROPSKOU PETICI ZA REGULACI KONOPÍ!

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Předmětná petice již skončila, http://ec.europa.eu/citizens-initiative ... 013/000008
lock.
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“