Pirátská antikampaň Lukáše Nového

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět

1/ Chování Lukáše Nového

Odsuzuji
43
49%
Schvaluji
18
21%
Stavím se k tomu neutrálně
16
18%
Je mi to jedno
4
5%
Nemám dostatek informací
6
7%
 
Celkem hlasujících: 33 - Celkem hlasů: 87

Uživatelský avatar
Dominika.Michailidu
Republikový výbor
Příspěvky: 3515
Registrován: 28 črc 2011, 22:13
Profese: výtvarník
Bydliště: Krnsko
Dal poděkování: 7685 poděkování
Dostal poděkování: 5946 poděkování

Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového

Příspěvek od Dominika.Michailidu »

..to je tak výborně napsané, že by člověk skoro řek, že je to pravda. Kdyby nevěděl jiné věci :(
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 2):
Martin.Svadlenka, Ivan Sirko
77S 2I 3I 3I
Helena Jarolimkova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového

Příspěvek od Helena Jarolimkova »

Roman Kucera píše:Jindro. Já tě chápu, že zakládáš tuhle anketu a že poukazuješ na nepřijatelné konání toho zmrda. Ale ve skutečnosti to nic neřeší. Děláš totiž jen to, co oni. Neustále zakládají nové ankety o odvolávání, nové podněty ke KK a RK, každá záminka je jim dobrá.
Pak se ukájejí, že jim vždycky někdo dá pár hlasů a považují se za silné.
Slušní lidi sem už dávno nechodí a zájemci o členství, kteří k nám přicházejí,OFFTOPIChlavně kvůli Ivanovi zase odcházejí a stahují přihlášky. Stala se z toho tady stoka, kde Bratři v tripu drží při sobě, ti jsou vzorní a poctivě klikají. Utkat se s nimi má sílu jen několik odolných jedinců, ale ten boj nemá smysl, protože jen odrazuje normální lidi, co nesmažej, nebarvěj, jen chtějí pracovat v nějaké slušné straně, která včas platí své závazky.

Kašli na ankety, jsou o ničem. Cílem je dosáhnout stavu, kdy to onanování krtky přestane bavit, nebo se usmažej a bude od nich pokoj.
Roji, ale forum je celostátní komunikační a pracovní nástroj - platforma, takže JE nutné zde dosáhnout relativně normálního prostředí.... A je nutné chtít po ostatních aktivních členech, aby toho společně dosáhli... Ono to totiž není těžký, jen chtít a nemlčet. Všude možně je k dispozici like x dislike - tady ne. Řešení s OT je nejjednodušší a nejmíň kontroverzní řešení proti scestným a nesouvisejícím příspěvkům. Jestliže se pracuje, tak pomáhat a ne negovat. To je vše :-)
Uživatelský avatar
trinitrofenol
Příspěvky: 2090
Registrován: 04 úno 2012, 17:01
Profese: chemik
Bydliště: Praha 20
Dal poděkování: 1344 poděkování
Dostal poděkování: 3558 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového

Příspěvek od trinitrofenol »

Ukojil jsem se. Sice ve vlaku blbě čuměli, ale je to přirozený.
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového

Příspěvek od Vit.Konecny »

trinitrofenol píše:Ukojil jsem se. Sice ve vlaku blbě čuměli, ale je to přirozený.
Nejsi náhodou ten, kvůli kterému stál dvě hodiny vlak v Bohumíně? :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Konecny za příspěvky (celkem 7):
Ivo.Vasicek, Dominika.Michailidu, Barbora.Hruzova, Frantisek.Navrkal, Petr.Vileta, Petr.Kopac, Ivan.Mikolas
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Uživatelský avatar
Michael.Polak
Člen KS Praha
Příspěvky: 3931
Registrován: 21 dub 2009, 17:19
Profese: programátor, poskytovatel Internetu
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2772 poděkování
Dostal poděkování: 6461 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového

Příspěvek od Michael.Polak »

Ufff, Petr Bajgar se zastává Lukáše Nového? No teda... tohle ještě může dopadnout nečekaně :-)
604 282398 | http://twitter.com/MxChaosP | http://twitter.com/PiratiBrevnov | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | bývalý člen RV za CF | člen MS Praha 6 | neaktivní člen TO ! maloburžoazní centrista
Uživatelský avatar
Petr Stehlik
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 1780
Registrován: 25 srp 2009, 15:30
Profese: všeuměl
Bydliště: Zlín
Dal poděkování: 686 poděkování
Dostal poděkování: 1712 poděkování

Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového

Příspěvek od Petr Stehlik »

Michael xChaos Polak píše:Ufff, Petr Bajgar se zastává Lukáše Nového? No teda... tohle ještě může dopadnout nečekaně :-)
jedná dle hesla "nepřítel mého nepřítele...", což je "pochopitelné", ale ty argumenty o perfekcionismu zní jako by Petr už taky hulil :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr Stehlik za příspěvky (celkem 8):
Helena Jarolimkova, Roman.Kucera, Barbora.Hruzova, Martin.Svadlenka, Karel.Rada, Petr.Kopac, Lenka.Kozlova, Ivan.Mikolas
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového

Příspěvek od Petr.Vileta »

Martin Kucera píše:
Helena Jarolimkova píše:Pro mě je úplně nepochopitelné, že nikdo intenzivně neřeší, že je doména napsaná na Krtkovo soukromou osobu?
A nebylo by v prvé řadě na místě řešit, kde vzal Krtek oprávnění k převedení domény na sebe? A napravit to tak, aby takový zásah možný nebyl?
No kde by ho vzal ... umí to, měl tu možnost, tak to udělal. Já také mohu vybrat všechny prachy a zmizet nočním letem na Seychely. :twisted:
Michael xChaos Polak píše:Ufff, Petr Bajgar se zastává Lukáše Nového? No teda... tohle ještě může dopadnout nečekaně :-)
No twe, já se ho také zastal v roce 2009 na CF v Albrechticích. Že jsem se raději tenkrát nešel oběsit. :x
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 4):
Helena Jarolimkova, Petr.Kopac, Karel.Rada, Ivan.Mikolas
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Petr Stehlik píše:jedná dle hesla "nepřítel mého nepřítele..."
Prostřednictvím předsedajícího vzkazuji dlouholetéu zmrtvovači KS ZLK p.Stuhlíkovi a kamaradíčkovi I.B, že nepovažuji I.Bartoše za nepřítele, ale pouze a jen za obyčejného karieristického ubožáka a prochlastanou alkáčskou trosku.

To že v této věci kdy I.Bartoš opět jako už mnohokrát předtím zneužíva důvěru kolegů a nyní dokonce důvěru nakládat se společnými prostředky, mě vede k souhlasu s postojem L.Nového v této věci, což znamená jediné, že se snažím předejít ještě vetším škodám, které je I.Bartoš viditelně připraven a rozhodnut vůči Pirátům spáchat. ;)
Helena Jarolimkova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového

Příspěvek od Helena Jarolimkova »

Petr Vileta píše:
Michael xChaos Polak píše:Ufff, Petr Bajgar se zastává Lukáše Nového? No teda... tohle ještě může dopadnout nečekaně :-)
No twe, já se ho také zastal v roce 2009 na CF v Albrechticích. Že jsem se raději tenkrát nešel oběsit. :x
:o :o :o od kdy je tady Krtek problémová osobnost? To je síla.... Za co byl tentkrát navržen na vyloučení?
A takovýto lidi CELOU DOBU ovládají celou stranu.... :roll: a ovce mlčí a přisluhovači lajkují...
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 15976
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2162 poděkování
Dostal poděkování: 28464 poděkování

Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového

Příspěvek od Martin.Kucera »

Petr Vileta píše:
Martin Kucera píše:
Helena Jarolimkova píše:Pro mě je úplně nepochopitelné, že nikdo intenzivně neřeší, že je doména napsaná na Krtkovo soukromou osobu?
A nebylo by v prvé řadě na místě řešit, kde vzal Krtek oprávnění k převedení domény na sebe? A napravit to tak, aby takový zásah možný nebyl?
No kde by ho vzal ... umí to, měl tu možnost, tak to udělal. Já také mohu vybrat všechny prachy a zmizet nočním letem na Seychely. :twisted:
Ty máš ovšem oficiální dispoziční právo k účtu.
Čili mě zajímá, jestli měl/má Krtek (či obecně vedoucí TO) oficiální právo k provádění takových změn.
(Pokud měl, tak je třeba to napravit, neb takovým právem by IMHO vedoucí TO disponovat neměl. Pokud to právo neměl, patří to před KK.)
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“