Pirátská antikampaň Lukáše Nového
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Dominika.Michailidu
- Republikový výbor
- Příspěvky: 3515
- Registrován: 28 črc 2011, 22:13
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Krnsko
- Dal poděkování: 7685 poděkování
- Dostal poděkování: 5946 poděkování
Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového
..to je tak výborně napsané, že by člověk skoro řek, že je to pravda. Kdyby nevěděl jiné věci 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 2):
- Martin.Svadlenka, Ivan Sirko
77S 2I 3I 3I
-
Helena Jarolimkova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2490
- Registrován: 26 dub 2013, 08:06
- Profese: Anarchista
- Dal poděkování: 6617 poděkování
- Dostal poděkování: 1231 poděkování
Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového
Roji, ale forum je celostátní komunikační a pracovní nástroj - platforma, takže JE nutné zde dosáhnout relativně normálního prostředí.... A je nutné chtít po ostatních aktivních členech, aby toho společně dosáhli... Ono to totiž není těžký, jen chtít a nemlčet. Všude možně je k dispozici like x dislike - tady ne. Řešení s OT je nejjednodušší a nejmíň kontroverzní řešení proti scestným a nesouvisejícím příspěvkům. Jestliže se pracuje, tak pomáhat a ne negovat. To je všeRoman Kucera píše:Jindro. Já tě chápu, že zakládáš tuhle anketu a že poukazuješ na nepřijatelné konání toho zmrda. Ale ve skutečnosti to nic neřeší. Děláš totiž jen to, co oni. Neustále zakládají nové ankety o odvolávání, nové podněty ke KK a RK, každá záminka je jim dobrá.
Pak se ukájejí, že jim vždycky někdo dá pár hlasů a považují se za silné.
Slušní lidi sem už dávno nechodí a zájemci o členství, kteří k nám přicházejí,zase odcházejí a stahují přihlášky. Stala se z toho tady stoka, kde Bratři v tripu drží při sobě, ti jsou vzorní a poctivě klikají. Utkat se s nimi má sílu jen několik odolných jedinců, ale ten boj nemá smysl, protože jen odrazuje normální lidi, co nesmažej, nebarvěj, jen chtějí pracovat v nějaké slušné straně, která včas platí své závazky.
Kašli na ankety, jsou o ničem. Cílem je dosáhnout stavu, kdy to onanování krtky přestane bavit, nebo se usmažej a bude od nich pokoj.
- trinitrofenol
- Příspěvky: 2090
- Registrován: 04 úno 2012, 17:01
- Profese: chemik
- Bydliště: Praha 20
- Dal poděkování: 1344 poděkování
- Dostal poděkování: 3558 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového
Ukojil jsem se. Sice ve vlaku blbě čuměli, ale je to přirozený.
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9
Free your hate.
6nula7 547 3nula9
- Vit.Konecny
- Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
- Příspěvky: 2806
- Registrován: 15 říj 2012, 02:09
- Profese: vedoucí skladu
- Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
- Dal poděkování: 3018 poděkování
- Dostal poděkování: 2659 poděkování
Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového
Nejsi náhodou ten, kvůli kterému stál dvě hodiny vlak v Bohumíně?trinitrofenol píše:Ukojil jsem se. Sice ve vlaku blbě čuměli, ale je to přirozený.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Konecny za příspěvky (celkem 7):
- Ivo.Vasicek, Dominika.Michailidu, Barbora.Hruzova, Frantisek.Navrkal, Petr.Vileta, Petr.Kopac, Ivan.Mikolas
- Michael.Polak
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 3931
- Registrován: 21 dub 2009, 17:19
- Profese: programátor, poskytovatel Internetu
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 2772 poděkování
- Dostal poděkování: 6461 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového
Ufff, Petr Bajgar se zastává Lukáše Nového? No teda... tohle ještě může dopadnout nečekaně 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Michael.Polak za příspěvky (celkem 10):
- Roman.Kucera, Lenka.Kozlova, Barbora.Hruzova, Martin.Svadlenka, Frantisek.Navrkal, Jiri.Ulip, Petr.Vileta, Vit.Konecny, Petr.Kopac, Ivan.Mikolas
604 282398 | http://twitter.com/MxChaosP | http://twitter.com/PiratiBrevnov | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | bývalý člen RV za CF | člen MS Praha 6 | neaktivní člen TO ! maloburžoazní centrista
zakládající člen | bývalý člen RV za CF | člen MS Praha 6 | neaktivní člen TO ! maloburžoazní centrista
- Petr Stehlik
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1780
- Registrován: 25 srp 2009, 15:30
- Profese: všeuměl
- Bydliště: Zlín
- Dal poděkování: 686 poděkování
- Dostal poděkování: 1712 poděkování
Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového
jedná dle hesla "nepřítel mého nepřítele...", což je "pochopitelné", ale ty argumenty o perfekcionismu zní jako by Petr už taky hulilMichael xChaos Polak píše:Ufff, Petr Bajgar se zastává Lukáše Nového? No teda... tohle ještě může dopadnout nečekaně
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr Stehlik za příspěvky (celkem 8):
- Helena Jarolimkova, Roman.Kucera, Barbora.Hruzova, Martin.Svadlenka, Karel.Rada, Petr.Kopac, Lenka.Kozlova, Ivan.Mikolas
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového
No kde by ho vzal ... umí to, měl tu možnost, tak to udělal. Já také mohu vybrat všechny prachy a zmizet nočním letem na Seychely.Martin Kucera píše:A nebylo by v prvé řadě na místě řešit, kde vzal Krtek oprávnění k převedení domény na sebe? A napravit to tak, aby takový zásah možný nebyl?Helena Jarolimkova píše:Pro mě je úplně nepochopitelné, že nikdo intenzivně neřeší, že je doména napsaná na Krtkovo soukromou osobu?
No twe, já se ho také zastal v roce 2009 na CF v Albrechticích. Že jsem se raději tenkrát nešel oběsit.Michael xChaos Polak píše:Ufff, Petr Bajgar se zastává Lukáše Nového? No teda... tohle ještě může dopadnout nečekaně
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 4):
- Helena Jarolimkova, Petr.Kopac, Karel.Rada, Ivan.Mikolas
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového
Prostřednictvím předsedajícího vzkazuji dlouholetéu zmrtvovači KS ZLK p.Stuhlíkovi a kamaradíčkovi I.B, že nepovažuji I.Bartoše za nepřítele, ale pouze a jen za obyčejného karieristického ubožáka a prochlastanou alkáčskou trosku.Petr Stehlik píše:jedná dle hesla "nepřítel mého nepřítele..."
To že v této věci kdy I.Bartoš opět jako už mnohokrát předtím zneužíva důvěru kolegů a nyní dokonce důvěru nakládat se společnými prostředky, mě vede k souhlasu s postojem L.Nového v této věci, což znamená jediné, že se snažím předejít ještě vetším škodám, které je I.Bartoš viditelně připraven a rozhodnut vůči Pirátům spáchat.
-
Helena Jarolimkova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2490
- Registrován: 26 dub 2013, 08:06
- Profese: Anarchista
- Dal poděkování: 6617 poděkování
- Dostal poděkování: 1231 poděkování
Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového
Petr Vileta píše:No twe, já se ho také zastal v roce 2009 na CF v Albrechticích. Že jsem se raději tenkrát nešel oběsit.Michael xChaos Polak píše:Ufff, Petr Bajgar se zastává Lukáše Nového? No teda... tohle ještě může dopadnout nečekaně
A takovýto lidi CELOU DOBU ovládají celou stranu....
- Martin.Kucera
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 15976
- Registrován: 23 dub 2009, 16:41
- Profese: nakladatel
- Dal poděkování: 2162 poděkování
- Dostal poděkování: 28464 poděkování
Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového
Ty máš ovšem oficiální dispoziční právo k účtu.Petr Vileta píše:No kde by ho vzal ... umí to, měl tu možnost, tak to udělal. Já také mohu vybrat všechny prachy a zmizet nočním letem na Seychely.Martin Kucera píše:A nebylo by v prvé řadě na místě řešit, kde vzal Krtek oprávnění k převedení domény na sebe? A napravit to tak, aby takový zásah možný nebyl?Helena Jarolimkova píše:Pro mě je úplně nepochopitelné, že nikdo intenzivně neřeší, že je doména napsaná na Krtkovo soukromou osobu?![]()
Čili mě zajímá, jestli měl/má Krtek (či obecně vedoucí TO) oficiální právo k provádění takových změn.
(Pokud měl, tak je třeba to napravit, neb takovým právem by IMHO vedoucí TO disponovat neměl. Pokud to právo neměl, patří to před KK.)
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
-- Lucie Spáčilová
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
