Jindro. Já tě chápu, že zakládáš tuhle anketu a že poukazuješ na nepřijatelné konání toho zmrda. Ale ve skutečnosti to nic neřeší. Děláš totiž jen to, co oni. Neustále zakládají nové ankety o odvolávání, nové podněty ke KK a RK, každá záminka je jim dobrá.
Pak se ukájejí, že jim vždycky někdo dá pár hlasů a považují se za silné.
Slušní lidi sem už dávno nechodí a zájemci o členství, kteří k nám přicházejí,
hlavně kvůli Ivanovi zase odcházejí a stahují přihlášky. Stala se z toho tady stoka, kde
Bratři v tripu drží při sobě, ti jsou vzorní a poctivě klikají. Utkat se s nimi má sílu jen několik odolných jedinců, ale ten boj nemá smysl, protože jen odrazuje normální lidi, co nesmažej, nebarvěj, jen chtějí pracovat v nějaké slušné straně, která včas platí své závazky.
Kašli na ankety, jsou o ničem. Cílem je dosáhnout stavu, kdy to onanování krtky přestane bavit, nebo se usmažej a bude od nich pokoj.
Vojtěch Pikal moderuje:Uživatel byl napomenut aby k označení ostatních používal méně expresivní a vulgární výrazy.