Pirátská antikampaň Lukáše Nového

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět

1/ Chování Lukáše Nového

Odsuzuji
43
49%
Schvaluji
18
21%
Stavím se k tomu neutrálně
16
18%
Je mi to jedno
4
5%
Nemám dostatek informací
6
7%
 
Celkem hlasujících: 33 - Celkem hlasů: 87

Helena Jarolimkova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového

Příspěvek od Helena Jarolimkova »

Pro mě je úplně nepochopitelné, že nikdo intenzivně neřeší, že je doména napsaná na Krtkovo soukromou osobu? A další a další věci, který prostě dělá dlouhodobě.... Vy jste se teď vzbudili nebo co?

Hlavně, že Vít Konečný už se mnou nemá problém, protože už ho neohrožuju WTF??? :lol: :lol: :lol:
A teď kandiduje na vedoucího MO - bude další úplný přešlap, kterému se budete za pár měsíců děsně divit - není mezi kým vybírat (samozřejmě Janek Wágner se svýma neschválenýma fakturama je to samý)
Prostě je tady pár lidí, kteří se DLOUHODOBĚ nějak chovají a můžou se tak chovat.... A Ivan byl hlavně v pohodě, jen si nikoho nerozházet :)
Helena Jarolimkova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Pirátská kampaň Lukáše Nového

Příspěvek od Helena Jarolimkova »

Petr Bajgar píše:Nesdílím obavy, že L.Nový chce poškozovat Pirátskou stranu. Znám ho od léta 2009 a vždy patřil k nejaktivnějším Pirátům a v těžkých časech bez financí taky nejštědřejším přispivatelům k naší součinnosti ať už časem nebo finančními dary. Přesto že stále zásadně odmítám jeho selhání v případě jeho brutálního útoku na P.Doležala a považuji ho za trestuhodný. Nemyslím si, že by L.Nový chtěl Pirátům škodit spíš právě naopak L.N. má spíš přehnané požadavky na naši dokonalost. Jenže takový on je myslím i vůči sobě a tak je docela přirozené, že ho někdy až neznatelný vývoj Pirátské strany dlouhodobě frustruje.

V tomto případě mám za to, že se L.Nový spíš pokouší vyburcovat KK a RK k urychlenému a tedy snad účinnému řešení velice nebezpečné situace, kdy I.Bartoš opět a to už nejen verbálně, ale reálně odhodil poslední ohledy na kolegy Piráty a hájí zájmy své osobní a svých kamarádíčků, kteří mu jdou dlouhodobě na ruku a vypláci ze stranické pokladny co se mu zamane.

Transparence mi nevadí, zato DEFRAUDACE DŮVĚRY I.Bartošem považuji za velice nebezpečný precedent. ;)
:D Petře, a nevíš o co šlo Krtkovi v mém případě? Když chce Pirátům pomáhat a je tak přísný i k sobě?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena Jarolimkova za příspěvek:
Brožinka
Uživatelský avatar
Jindrich.Bartek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2707
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Profese: Idealistický pragmatik
Bydliště: London
Dal poděkování: 3184 poděkování
Dostal poděkování: 2613 poděkování

Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového

Příspěvek od Jindrich.Bartek »

Helena Jarolimkova píše: taky jsem hlasovala - NEUTRÁLNÍ - protože i Krtek má v něčem pravdu (chování je jiná věc)
Omm, tak v tom případě jsem otázku položil špatně, mělo tam být jestli schvalujete vytváření takových Pirátských antikampaní. Protože takto samozřejmě kamarádi spoluhuliči Krtka ihned výsledky zdeformovali svou zaujatostí. No nic.

OFFTOPIC[quote="Helena Jarolimkova"]Pro mě je úplně nepochopitelné, že nikdo intenzivně neřeší, že je doména napsaná na Krtkovo soukromou osobu?[/quote]
Mě to vadí, ale nemám na to čas to řešit, mám jiné priority. Mělo by to řešit RP (ti ale asi už 2 roky nic nestíhají) takže to zbývá pomalému procesu KK/RK.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jindrich.Bartek za příspěvek:
Helena Jarolimkova
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Jaroslav.Nemec
Asistent/ka poslance/poslankyně
Příspěvky: 1793
Registrován: 24 dub 2009, 08:47
Profese: výtvarník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 3016 poděkování
Dostal poděkování: 2153 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového

Příspěvek od Jaroslav.Nemec »

OFFTOPICKrtek, Bajgar, ... to je parta... Bratrstvo kočičí pracky, tzv. "praví piráti" :lol:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Nemec za příspěvek:
Brožinka
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
Uživatelský avatar
Jan.Podhajsky
Člen KS Praha
Příspěvky: 3990
Registrován: 07 črc 2009, 15:14
Profese: sociolog, process hacker
Bydliště: Praha-Dubeč
Dal poděkování: 620 poděkování
Dostal poděkování: 1085 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového

Příspěvek od Jan.Podhajsky »

OFFTOPICty vole Jarouš, ta tvoje 2.0 před parlamentkama byla solidně infantilní věc. bejt tebou bych se splachnul. reagoval si jak batole na kritiku tenkrat a tedka hrajes dospelaka. Bohajehova! Chlastas dost a nebo uz moc?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Podhajsky za příspěvky (celkem 2):
Helena Jarolimkova, Ivan Sirko
Stopuji zásadně v županu.
Pište mi na email jan.podhajsky@pirati.cz
Sem pirát i bez předpicu.
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 15976
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2162 poděkování
Dostal poděkování: 28464 poděkování

Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového

Příspěvek od Martin.Kucera »

Helena Jarolimkova píše:Pro mě je úplně nepochopitelné, že nikdo intenzivně neřeší, že je doména napsaná na Krtkovo soukromou osobu?
A nebylo by v prvé řadě na místě řešit, kde vzal Krtek oprávnění k převedení domény na sebe? A napravit to tak, aby takový zásah možný nebyl?

Že je Krtek jako technický kontakt a administrativní kontakt je celkem logické - pokud dobře chápu roli tech. a admin. kontaktu, dává smysl, aby jím byl vedoucí TO nebo někdo jím pověřený (se souhlasem RP). Ke změně zde by tedy mělo dojít nejpozději po zvolení nového vedoucího TO. (V případě potřeby lze i dříve, ale důležitější je to v prvním odstavci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Frantisek.Navrkal
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Uživatelský avatar
Martin.Shanil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7036
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Profese: eshop + prodejna
Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
Dal poděkování: 9169 poděkování
Dostal poděkování: 9464 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového

Příspěvek od Martin.Shanil »

spoluvrazidemokracie.jpg
spoluvrazidemokracie.jpg (50.02 KiB) Zobrazeno 1279 x
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 7):
Lukas.Novy, Ivan Sirko, Vit.Konecny, Marek.Necada, Frantisek.Navrkal, Jiri.Ulip, Torento
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového

Příspěvek od Vit.Konecny »

Proč je ve vlákně o antikampani Lukáše Nového zmíněno moje jméno? :o Asi jsem význačná osobnost :lol:

OFFTOPICJsem sice kontroverzní sráč, ale současně i velmi schopný harcovník. Tak si vyberte.
Heleno, už jsem několikrát někde zmínil, že když nejsi člen a nemůžeš hlasovat, tak mě netrápíš. Pokud jsi všude psala, že bez tebe nevydržím ani den, tak teď mohu já napsat to samé o vztahu tebe ke mně. ;)
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Pirátská kampaň Lukáše Nového

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Helena Jarolimkova píše: :D Petře, a nevíš o co šlo Krtkovi v mém případě? Když chce Pirátům pomáhat a je tak přísný i k sobě?
Protože jako perfekcionista startuje na jedno drcnutí. Zpočátku mu stačily už typografické nekorektnosti. Na vedoucího prostě nemá dostatečný nadhled a toleranci vůči lidem, kteří nejsou perfekcionisti nebo nemají životní priority stejné jak má on. ;)
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového

Příspěvek od Roman.Kucera »

Jindro. Já tě chápu, že zakládáš tuhle anketu a že poukazuješ na nepřijatelné konání toho zmrda. Ale ve skutečnosti to nic neřeší. Děláš totiž jen to, co oni. Neustále zakládají nové ankety o odvolávání, nové podněty ke KK a RK, každá záminka je jim dobrá.
Pak se ukájejí, že jim vždycky někdo dá pár hlasů a považují se za silné.
Slušní lidi sem už dávno nechodí a zájemci o členství, kteří k nám přicházejí,OFFTOPIChlavně kvůli Ivanovi zase odcházejí a stahují přihlášky. Stala se z toho tady stoka, kde Bratři v tripu drží při sobě, ti jsou vzorní a poctivě klikají. Utkat se s nimi má sílu jen několik odolných jedinců, ale ten boj nemá smysl, protože jen odrazuje normální lidi, co nesmažej, nebarvěj, jen chtějí pracovat v nějaké slušné straně, která včas platí své závazky.

Kašli na ankety, jsou o ničem. Cílem je dosáhnout stavu, kdy to onanování krtky přestane bavit, nebo se usmažej a bude od nich pokoj.
Vojtěch Pikal moderuje:
Uživatel byl napomenut aby k označení ostatních používal méně expresivní a vulgární výrazy.
Naposledy upravil(a) Vojtech.Pikal dne 06 čer 2014, 08:55, celkem upraveno 1 x.
Důvod: mod
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 7):
Josef.Steiner, Brožinka, Petr Stehlik, Barbora.Hruzova, Petr.Kopac, Jaroslav.Nemec, Jiri.Kaderavek.sen
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“