Změna zaúčtování

Finanční odbor plánuje finance strany, spravuje transparentní účet a vede transparentní účetnictví.

Moderátor: Financni tym

Pravidla fóra
  • Sem vkládejte finančnímu odboru dotazy, oznámení a připomínky k jeho činnosti. Na každý podnět založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídá vedoucí co nejdříve. Svá podání pište pokud možno dostatečně určitě.
  • Můžete používat i odkazy do jiných fór, pokud nejsou uzavřená.
  • V podatelně je možné v nutné míře i diskutovat, ale pokud předpokládáte delší diskusi, použijte raději fórum FO.
  • Moderování podatelny provádí výhradně vedoucí FO, nebo jím pověřený spolupracovník FO.
  • Po vyřešení se téma zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Janek.Wagner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3170
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3864 poděkování
Dostal poděkování: 4261 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Změna zaúčtování

Příspěvek od Janek.Wagner »

Při účtování nákladů se zřejmě chybně zaúčtovaly následující položky (díky diskuzi o oprávněnosti a limitu v 2022):
  1. https://www.pirati.cz/fo/vydaje/fo_65_2014 - mělo by být z 2022 místo 2020.
  2. https://www.pirati.cz/fo/vydaje/fo_67_2014 - mělo by být z 2022 místo 2021.
  3. https://www.pirati.cz/fo/vydaje/fo_80_2014 a https://www.pirati.cz/fo/vydaje/fo_104_2014 - náklady na managera by měly jít z rezervy RP či dle rozhodnutí RV, v 2022 (nebo vůbec v MO) IMHO nemají co dělat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janek.Wagner za příspěvek:
Ivan.Bartos
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příspěvky: 21224
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
Bydliště: Praha, V Klaudu 42
Dal poděkování: 2361 poděkování
Dostal poděkování: 11863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna zaúčtování

Příspěvek od Lukas.Novy »

A ted se Petre ukaze, jestli v tom jedes s nima. Zvazuj svoje kroky.
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna zaúčtování

Příspěvek od Petr.Vileta »

Janek Wagner píše:Při účtování nákladů se zřejmě chybně zaúčtovaly následující položky (díky diskuzi o oprávněnosti a limitu v 2022):
  1. https://www.pirati.cz/fo/vydaje/fo_65_2014 - mělo by být z 2022 místo 2020.
  2. https://www.pirati.cz/fo/vydaje/fo_67_2014 - mělo by být z 2022 místo 2021.
  3. https://www.pirati.cz/fo/vydaje/fo_80_2014 a https://www.pirati.cz/fo/vydaje/fo_104_2014 - náklady na managera by měly jít z rezervy RP či dle rozhodnutí RV, v 2022 (nebo vůbec v MO) IMHO nemají co dělat.
Žádosti
https://www.pirati.cz/fo/vydaje/fo_65_2014
https://www.pirati.cz/fo/vydaje/fo_67_2014
byly proplaceny z těch rozpočtových položek MO, kde momentálně byly peníze. Názvy položek odpovídají účelu vydání. V položce 2022 momentálně zbývá do limitu jen 8955,99 Kč, takže tam to už stejně dát nemohu. Navíc se očekávané příjmy jaksi nedostavily a stejně se to bude muset nějakým rozpočtovým dodatkem spravit.

https://www.pirati.cz/fo/vydaje/fo_80_2014 mohu přehodit do položky 500 (rezerva RP), pokud mi k tomu dá RP souhlas. Žádost https://www.pirati.cz/fo/vydaje/fo_104_2014 jsem tam už přehodil, protože ji proplatil Ivan, ale nějak blbne zobrazování, takže v žádosti je to správně, ovšem v seznamu se to zobrazuje špatně. Potřeboval bych v administraci provést údržbu dat používaného pluginu, ale když nevím, jestli už server funguje normálně, bojím se to udělat. Počkám, až to xChaos zazálohuje.

@Krtek: v ničem s nikým nejedu. Když mi někdo podá žádost, zkontroluji formality a pokud jsou peníze, proplatím. Když se pak hospodář ozve, že si popletl kapitolu, klidně to přehodím. Takové věci se občas povedou i krajům, nikdo není neomylný.
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příspěvky: 21224
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
Bydliště: Praha, V Klaudu 42
Dal poděkování: 2361 poděkování
Dostal poděkování: 11863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna zaúčtování

Příspěvek od Lukas.Novy »

Petr Vileta píše: https://www.pirati.cz/fo/vydaje/fo_80_2014 mohu přehodit do položky 500 (rezerva RP), pokud mi k tomu dá RP souhlas. Žádost https://www.pirati.cz/fo/vydaje/fo_104_2014 jsem tam už přehodil, protože ji proplatil Ivan, ale nějak blbne zobrazování, takže v žádosti je to správně, ovšem v seznamu se to zobrazuje špatně. Potřeboval bych v administraci provést údržbu dat používaného pluginu, ale když nevím, jestli už server funguje normálně, bojím se to udělat. Počkám, až to xChaos zazálohuje.
Rezerva RP jsou verejne penize, tam to dat nesmis. S tim zaroven opakuji svuj dotaz z vedlejsiho vlakna? Jaktoze jsi tam dal i FO 104/2014? Kam to hodlas nyni presunout? Diky.
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příspěvky: 21224
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
Bydliště: Praha, V Klaudu 42
Dal poděkování: 2361 poděkování
Dostal poděkování: 11863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna zaúčtování

Příspěvek od Lukas.Novy »

Pri prehazovani polozek na 5000 Je vice nez vhodne krom ujisteni hospodare se take zeptat schvalujiciho organu (napr. RP), zda se zmenou souhlasi, protoze vydany souhlas je samozrejme vazan na proplaceni z konkretniho uctu. Just FYI.
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna zaúčtování

Příspěvek od Petr.Vileta »

Jestli jsem něco zařadil špatně, tak to napravím. Všechno je v historii wiki. Udělal jsem to podle mé úvahy. Proplatil předseda, předseda je v RP, RP hospodaří s rozpočtem RP, jde to tedy z rozpočtu RP. Nenašel jsem předpis jak postupovat, když místo mě něco zaplatí předseda. ;)
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Rozhodčí komise
Příspěvky: 4644
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr a poslanec
Dal poděkování: 9744 poděkování
Dostal poděkování: 5619 poděkování

Re: Změna zaúčtování

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

OFFTOPIC[quote="Petr Vileta"]Nenašel jsem předpis jak postupovat, když místo mě něco zaplatí předseda. ;)[/quote]
Protože žádný takový neexistuje a Bartoš je arogantní kretén, který si s takovýmito drobnými nuancemi nedělá starosti, no...
[mod=Vojtěch Pikal]Uživatel byl varován za OT osobní útok v podatelně.[/mod]
Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příspěvky: 21224
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
Bydliště: Praha, V Klaudu 42
Dal poděkování: 2361 poděkování
Dostal poděkování: 11863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna zaúčtování

Příspěvek od Lukas.Novy »

Predseda tedy fakturu managera proplatil z verejnych penez? Muzu to tak brat, pokud jsi to tak zauctoval? Nebo kam to hodlas preuctovat, pokud je to tedy dle tebe chybne? A jeste jednou opakuji otazku: Kdo nebo co te prinutilo to zauctovat z barevnych penez a tedy chybne?
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.
Uživatelský avatar
Michal Krause
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 252
Registrován: 29 led 2012, 08:21
Profese: Jednatel společností
Bydliště: Rybná, Praha - staré město
Dal poděkování: 99 poděkování
Dostal poděkování: 355 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna zaúčtování

Příspěvek od Michal Krause »

OFFTOPIC[quote="Frantisek Navrkal"][quote="Petr Vileta"]Nenašel jsem předpis jak postupovat, když místo mě něco zaplatí předseda. ;)[/quote]
Protože žádný takový neexistuje a Bartoš je arogantní kretén, který si s takovýmito drobnými nuancemi nedělá starosti, no...[/quote]

A co jsi v životě dokázal ty píčo jedna, že máš takové silné řeči??? zalez zpět do tvého zamidrakového světa a nech makat profíky. Nebo možná najdi lékaře páč podle toho co delší dobu čtu máš ai nějaký závažný problém :evil:
[mod=Vojtěch Pikal]Uživatel byl varován za OT osobní útok v podatelně.[/mod]
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal Krause za příspěvek:
Roman.Kucera
Na forum nechodím, pokud někdo něco potřebuje, jsem na telefonu

Telefon: 00420 774 612 054
Telefon: 00420 606 076 666
jabber: michal.krause@pirati.cz

Fortiter in re, suaviter in modo - Tvrdě za cílem, jemně ve způsobech
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příspěvky: 21224
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
Bydliště: Praha, V Klaudu 42
Dal poděkování: 2361 poděkování
Dostal poděkování: 11863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna zaúčtování

Příspěvek od Lukas.Novy »

OFFTOPIC[quote]
Fortiter in re, suaviter in modo
[/quote]
Naposledy upravil(a) Vojtech.Pikal dne 06 čer 2014, 13:13, celkem upraveno 1 x.
Důvod: mod - ot
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvky (celkem 4):
Dominika.Michailidu, malakj, Vojtech.Pikal, Frantisek.Navrkal
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.
Zamčeno

Zpět na „Podatelna finančního odboru“