Žádost o schválení výdajů nad 5000 Kč

Republikovému předsednictvu je svěřena moc výkonná a je zároveň statutárním orgánem strany.

Moderátor: Republikove predsednictvo

Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti republikového předsednictva. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 4783
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: Softwarový analytik
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6547 poděkování
Dostal poděkování: 5576 poděkování

Re: Žádost o schválení výdajů nad 5000 Kč

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Marcel Kolaja: 77 sest sest 37373
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Žádost o schválení výdajů nad 5000 Kč

Příspěvek od Vit.Konecny »

Marcel potřebuje ještě něco proplatit. Přes víkend to prý zkusí zprocesovat a pak se uvidí. Dáme tomu ještě čas?
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 4783
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: Softwarový analytik
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6547 poděkování
Dostal poděkování: 5576 poděkování

Re: Žádost o schválení výdajů nad 5000 Kč

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Rozhodne bych pockal. Uz to zprocesoval? Pokud ne, dej vedet a ja ho popozenu.

Krom toho, Vito, potrebuju odpoved na svoji otazku na konci minule strany tohohle tematu:
Tomas Vymazal píše:Vi nekdo o tom, jestli uz je toho proplaceno vic, nez jen tohle: https://www.pirati.cz/fo/vydaje/fo_129_2014

Na tohle vlakno upozornim Vitu Konecneho, pac i ten zbytek nejspis bude muset jit z MO.
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Žádost o schválení výdajů nad 5000 Kč

Příspěvek od Vit.Konecny »

Ještě nezprocesoval.


Jak to myslíš jestli je proplaceno víc? Snad všechno kromě střihu, animací a webu je proplaceno. Plus tedy to, co bude chtít zaplatit Marcel.
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o schválení výdajů nad 5000 Kč

Příspěvek od Petr.Vileta »

Vit Konecny píše:Ještě nezprocesoval.


Jak to myslíš jestli je proplaceno víc? Snad všechno kromě střihu, animací a webu je proplaceno. Plus tedy to, co bude chtít zaplatit Marcel.
Marcel má svoji výdajovou položku a má nasbíráno dost. ;) A hlavně ho vyřiď rychle, už mi dodavatel dvakrát psal, proč to pořád není proplacené. :(
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 4783
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: Softwarový analytik
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6547 poděkování
Dostal poděkování: 5576 poděkování

Re: Žádost o schválení výdajů nad 5000 Kč

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Vit Konecny píše:Snad všechno kromě střihu, animací a webu je proplaceno.
Diky, ten strih a animaci jsem potreboval vedet.
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Odpovědět

Zpět na „Podatelna republikového předsednictva“