Žádost o schválení výdajů nad 5000 Kč

Republikovému předsednictvu je svěřena moc výkonná a je zároveň statutárním orgánem strany.

Moderátor: Republikove predsednictvo

Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti republikového předsednictva. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Uživatelský avatar
Lenka.Wagnerova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2446
Registrován: 09 pro 2011, 15:12
Bydliště: Praha - Vinoř
Dal poděkování: 4796 poděkování
Dostal poděkování: 4286 poděkování

Re: Žádost o schválení výdajů nad 5000 Kč

Příspěvek od Lenka.Wagnerova »

Pánové, když jsem chtěla mít pod kontrolou všechny prachy týkající se voleb, aby v tom nebyl bordel, tak tu někteří stále stejní (Krtku...) řvali, že na to nemám právo, když jde o rozpočet MO. Ivan se vykašlal na pověření, tak jsem s tím sekla. Když se to snažím/e dát aspoň trošku do pořádku, zase je to špatně.... Fakt motivace... :twisted:
Myslíte, že je Petr Vileta blb nebo jak? :roll:

Takže námitky jsou vítány, ale jen konkrétní prosím.
S čím máte problém ohledně dotisku plakátů?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Wagnerova za příspěvek:
Vojtech.Pikal
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příspěvky: 21224
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
Bydliště: Praha, V Klaudu 42
Dal poděkování: 2361 poděkování
Dostal poděkování: 11863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o schválení výdajů nad 5000 Kč

Příspěvek od Lukas.Novy »

Lenka Wagnerova píše:Takže námitky jsou vítány, ale jen konkrétní prosím.
Z jakych rozpoctovych kapitolo je pozadavek na proplaceni?
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.
Uživatelský avatar
Lenka.Wagnerova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2446
Registrován: 09 pro 2011, 15:12
Bydliště: Praha - Vinoř
Dal poděkování: 4796 poděkování
Dostal poděkování: 4286 poděkování

Re: Žádost o schválení výdajů nad 5000 Kč

Příspěvek od Lenka.Wagnerova »

Lukas Novy píše:
Lenka Wagnerova píše:Takže námitky jsou vítány, ale jen konkrétní prosím.
Z jakych rozpoctovych kapitolo je pozadavek na proplaceni?
Ty dotisky z 2022, což už víš.

Zbylé faktury, jak jsem uvedla v hlasování, jsou schváleny vzhledem k opodstatněnosti platby. Jasně jsem také uvedla, že platba bude provedena až ke dni splatnosti, což je cca 10 dnů po zasedání RV. Konkrétní řešení, tedy z jaké kapitoly, bude záviset na tom, co vyplyne z tohoto zasedání. Na programu jsou případné změny rozpočtových pravidel, budou nutné změny rozpočtu (vztaženo na příjmovou položku - viz příspěvek na volební náklady).
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příspěvky: 21224
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
Bydliště: Praha, V Klaudu 42
Dal poděkování: 2361 poděkování
Dostal poděkování: 11863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o schválení výdajů nad 5000 Kč

Příspěvek od Lukas.Novy »

Tak tedy znova. Z jake kapitoly jste schvalili proplaceni tech svou faktur? Nemuzete prece jenom tak schvalit vydaj bez urceni toho, odkud se zaplati. To je zavazna rozpoctova nekazen.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvek:
Frantisek.Navrkal
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 4783
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: Softwarový analytik
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6547 poděkování
Dostal poděkování: 5576 poděkování

Re: Žádost o schválení výdajů nad 5000 Kč

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Je to jeste aktualni, Krtku? Ja nerozumim, co chces vedet.
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příspěvky: 21224
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
Bydliště: Praha, V Klaudu 42
Dal poděkování: 2361 poděkování
Dostal poděkování: 11863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o schválení výdajů nad 5000 Kč

Příspěvek od Lukas.Novy »

Mno aktualni to je, vidim zde schvaleni proplaceni, ale nemohu dohledat z jake rozpoctove kapitoly jste takove proplaceni schvalili. Nelze tudiz ani overit, zda-li se schvaleny vydaj vejde do rozpoctu a tedy byla dodrzena povinost chovat se jako dobry hospodar.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvek:
Frantisek.Navrkal
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 4783
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: Softwarový analytik
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6547 poděkování
Dostal poděkování: 5576 poděkování

Re: Žádost o schválení výdajů nad 5000 Kč

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Jo ty se celou dobu ptas na tu kameru a strih a jenom ses linej to specifikovat, jo? Muzes mi ted potvrdit, ze jsem te pochopil spravne? Diky
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příspěvky: 21224
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
Bydliště: Praha, V Klaudu 42
Dal poděkování: 2361 poděkování
Dostal poděkování: 11863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o schválení výdajů nad 5000 Kč

Příspěvek od Lukas.Novy »

Sorry, myslel sem ze je to obvious.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvek:
Tomas.Vymazal
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 4783
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: Softwarový analytik
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6547 poděkování
Dostal poděkování: 5576 poděkování

Re: Žádost o schválení výdajů nad 5000 Kč

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Vi nekdo o tom, jestli uz je toho proplaceno vic, nez jen tohle: https://www.pirati.cz/fo/vydaje/fo_129_2014

Na tohle vlakno upozornim Vitu Konecneho, pac i ten zbytek nejspis bude muset jit z MO.
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Žádost o schválení výdajů nad 5000 Kč

Příspěvek od Vit.Konecny »

Psal jsem dnes SZ Marcelovi, jelikož mám v rozpočtu ještě přes 24 tisíc účelových darů na jeho kampaň, jestli by souhlasil s proplacením z této kapitoly. Jestli na něj máte nějaký rychlejší kontakt (např. telefon), pomohli byste mi ;)
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Odpovědět

Zpět na „Podatelna republikového předsednictva“