Byl zvolen vedoucí mediálního odboru.
Další kroky pro zahájení činosti:
První kroky budou:
1) tvorba statusu
2) personální obsazování odboru a pododborů (zahájeno)
4) audity talentů, materiálů a kanálů (zahájeno)
5) koncepce nového webu (zahájeno) a jeho synergie (součinosti) s ostatními kanály (s tím souvisí i obsahová koncepce)
6) tvorba mediaplánu - (zahájeno)
7) dohodnutí formy spolupráce s komisemi a odbory (zahájeno)
8) z toho všeho plyne: PŘÍPRAVA NA VOLBY DO PS 2010 ZAHÁJENA
ZAHÁJENÍ ČINOSTI A Nábor zájemců o spolupráci
Moderátor: Odbor - medialni
Pravidla fóra
- Jan.Podhajsky
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 3990
- Registrován: 07 črc 2009, 15:14
- Profese: sociolog, process hacker
- Bydliště: Praha-Dubeč
- Dal poděkování: 620 poděkování
- Dostal poděkování: 1085 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
- Jan.Podhajsky
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 3990
- Registrován: 07 črc 2009, 15:14
- Profese: sociolog, process hacker
- Bydliště: Praha-Dubeč
- Dal poděkování: 620 poděkování
- Dostal poděkování: 1085 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: ZAHÁJENÍ ČINOSTI A Nábor zájemců o spolupráci
hm, tak jsem mel rozepsany koho hledame jak mezi členama, tak i mezi našima znamejma, poměrně dopodrbna, ale v zatemnění mysli jsem si killnul prohlížeč... :)
takže to zkrátim:
Grafik, DTP, Copywriter, PR, marketér, media planner, atp.
Kdokoli, kdo se motá kolem marketingový nebo PR komunikace.
takže to zkrátim:
Grafik, DTP, Copywriter, PR, marketér, media planner, atp.
Kdokoli, kdo se motá kolem marketingový nebo PR komunikace.
- Jan.Podhajsky
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 3990
- Registrován: 07 črc 2009, 15:14
- Profese: sociolog, process hacker
- Bydliště: Praha-Dubeč
- Dal poděkování: 620 poděkování
- Dostal poděkování: 1085 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: ZAHÁJENÍ ČINOSTI A Nábor zájemců o spolupráci
dál
kontakty na amatersky kapely, zvukare, osvetlovace, amatersky divadelniky, DJs, soundsystemy, VJs
kontakty na amatersky filmare
kontakty na kluby, hospody, kavarny, saly, atp. kde se da udelat "tichy" meeting, prednaska, workshop, atp.
kontakty na amatersky kapely, zvukare, osvetlovace, amatersky divadelniky, DJs, soundsystemy, VJs
kontakty na amatersky filmare
kontakty na kluby, hospody, kavarny, saly, atp. kde se da udelat "tichy" meeting, prednaska, workshop, atp.
-
Kamil Horky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3167
- Registrován: 21 dub 2009, 12:08
- Profese: IT Manager
- Dostal poděkování: 8 poděkování
Re: ZAHÁJENÍ ČINOSTI A Nábor zájemců o spolupráci
Rád bych dostal požadavky MO, které se nějak týkají činnosti TO.
- Jan.Podhajsky
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 3990
- Registrován: 07 črc 2009, 15:14
- Profese: sociolog, process hacker
- Bydliště: Praha-Dubeč
- Dal poděkování: 620 poděkování
- Dostal poděkování: 1085 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: ZAHÁJENÍ ČINOSTI A Nábor zájemců o spolupráci
sepisuju teďka.
kdo je u tebe v TO? vo tom to celý je
kdo je u tebe v TO? vo tom to celý je
-
Kamil Horky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3167
- Registrován: 21 dub 2009, 12:08
- Profese: IT Manager
- Dostal poděkování: 8 poděkování
Re: ZAHÁJENÍ ČINOSTI A Nábor zájemců o spolupráci
V TO jsem aktuálně já, čekám, co bude potřeba a pak k tou začnu shánět lidi.
- Jakub Zdansky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 8
- Registrován: 18 lis 2009, 11:18
- Profese: student filozofie-estetiky
- Bydliště: Brno / Uherské Hradiště
- Kontaktovat uživatele:
Re: ZAHÁJENÍ ČINOSTI A Nábor zájemců o spolupráci
Reaguji na Nábor.Jan Podhajsky píše:dál
kontakty na amatersky kapely, zvukare, osvetlovace, amatersky divadelniky, DJs, soundsystemy, VJs
kontakty na amatersky filmare
kontakty na kluby, hospody, kavarny, saly, atp. kde se da udelat "tichy" meeting, prednaska, workshop, atp.
V současné době působím s kolegou již přes půl roku ve Zlínském kraji (nepočítám předchozí velmi amaterksé pokusy ačkoliv úspěšné) jako PROMO agentůra pořádající párty v hudebních stylech jako Drum and Bass, Tekno, PsyTrance, Reggae, House a jiné blízké hudební žánry. V současné době ve ZL kraji pořádáme pravidelně v průměru 3 akce za měsíc. A od nového roku bychom rádi pořádali do měsíce až 6 akcí v různých městech. Nejsme lidé, kteří by se pokoušeli v tomto oboru těžit těžké peníze a jsme zvyklí se dělit spravedlivě o honoráře s účinkujícími. Fungujeme velmi podobně jako řada SOUND SYSTEMU uznávající principy DIY.
Mohu nabídnout své služby jakožto DJ, VJ, začínající live producent elektronické taneční hudby, zvukař a značné zkušenosti kolem pořádání open air nebo klubových párty, a hlavně mám již řadu kontaktů na umělce nebo majitele prostoru vhodných k pořádání ruzných akcí.
Dále mám dobré kontakty i na jiné promo nebo booking agentury, působící i v jiných krajích. Můžu i nabídnout zkuženosti ve street artu (nálepky, a jiné instalace ve městech) nebo zkušenosti v audivizuální tvorbě nebo malbě (různých stylů na různé materiály).
Snad Vám mé schopnosti a možnosti přijdou vhod . . .
Naposledy upravil(a) Jakub Zdansky dne 18 lis 2009, 23:24, celkem upraveno 1 x.
řadový člen ČPS KS Zlín
My way is teknoway ! / DIY CULTURE / 2 3 / FREEDOM, NOT FEAR !
Obrázek - http://www.shrootekk.tk
My way is teknoway ! / DIY CULTURE / 2 3 / FREEDOM, NOT FEAR !
Obrázek - http://www.shrootekk.tk
- Jan.Podhajsky
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 3990
- Registrován: 07 črc 2009, 15:14
- Profese: sociolog, process hacker
- Bydliště: Praha-Dubeč
- Dal poděkování: 620 poděkování
- Dostal poděkování: 1085 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: ZAHÁJENÍ ČINOSTI A Nábor zájemců o spolupráci
Hele, vítej na palubě! Berem všema pěti :)
Máš nějakou představu možností propagace ČPS?
Mám plán na pořádání meetingů ČPS. Zjistili jsme, že jako politická strana máme o něco měkčí podmínky na povolení hudební produkce :)
tuhel Ivan zabral louku na Parukářce pro politický meeting s hudební produkcí a byl z toho vozvučenej celej žižkov punkovejma kapelama :)
když se pak ptal majitel sousedního klubu, jak se nám povedlo prosadit konzik na místě nemyslitelnym, tak jsme mu odpověděli, že to nebyl konzik, ale meeting politický strany z hudební produkcí :)))
nějaký DJs a kapely se tu motaj kolem taky. Takže dělat kalby pod pirátskou vlajkou asi nebude problém.
Jako právě DYI roker z untergruntu bych se rád poradil s profíkama a jejich kontaktama na PA a zlatý český ušičky :)
Taky vzniká další mrkvetingová zálěžitost a to je hyperlokální systém na upozorňování na kalby. to by se dalo zkloubit apod.
hele jsem uplně vykydlej. jdu spát a stay tuned a syp nápady :)
diky moc čoveče za pomoc
H
Máš nějakou představu možností propagace ČPS?
Mám plán na pořádání meetingů ČPS. Zjistili jsme, že jako politická strana máme o něco měkčí podmínky na povolení hudební produkce :)
tuhel Ivan zabral louku na Parukářce pro politický meeting s hudební produkcí a byl z toho vozvučenej celej žižkov punkovejma kapelama :)
když se pak ptal majitel sousedního klubu, jak se nám povedlo prosadit konzik na místě nemyslitelnym, tak jsme mu odpověděli, že to nebyl konzik, ale meeting politický strany z hudební produkcí :)))
nějaký DJs a kapely se tu motaj kolem taky. Takže dělat kalby pod pirátskou vlajkou asi nebude problém.
Jako právě DYI roker z untergruntu bych se rád poradil s profíkama a jejich kontaktama na PA a zlatý český ušičky :)
Taky vzniká další mrkvetingová zálěžitost a to je hyperlokální systém na upozorňování na kalby. to by se dalo zkloubit apod.
hele jsem uplně vykydlej. jdu spát a stay tuned a syp nápady :)
diky moc čoveče za pomoc
H