Jsem rád, že názor není jednmyslný. Na druhou stranu těch úletu bylo na jednu SZ trochu moc, navíc mi obecně jde spíše o způsob myšlení daného člověka, než o nějaké konkrétní chyby, jsme jen lidi a ti prostě někdy chybují.Robert Adamek píše:Nesouhlasim s tebou Karle ani v nejmensim, pravo uletet ma kazdy a RK neni jen jeden clovek.
Přece jen si počkám na reakci vyzvaného, než si udělám kompetní názor.