Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Jakub.Burget
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 775
- Registrován: 17 říj 2013, 11:27
- Profese: právník, advokátní koncipient
- Bydliště: Olomouc (reálné) tr.b.: Konice
- Dal poděkování: 436 poděkování
- Dostal poděkování: 1109 poděkování
Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
tahle hovnovaná je fatk zážitek... Já chci Krtka, Skořepu a Navrkala..samozřejmě i P. Bajgar má svou kvalitu. 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Burget za příspěvky (celkem 4):
- Michal.Schmidt, Lenka.Kozlova, Petr.Vileta, Martin.Smida
Mgr. Jakub Burget KSOLK !
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
Četl sem hovnováha a dávalo mi to smysl.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvky (celkem 3):
- Martin.Shanil, Marek.Necada, Vojtech.Pikal
-
Adam.Skorepa
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 4725
- Registrován: 27 dub 2009, 20:50
- Profese: živnostník
- Dal poděkování: 851 poděkování
- Dostal poděkování: 6845 poděkování
Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
Já v prvé řadě nechci Bartoše. Už to je krok správným směrem.
Author Sensei Tyrant Pervert
-
Helena Jarolimkova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2490
- Registrován: 26 dub 2013, 08:06
- Profese: Anarchista
- Dal poděkování: 6617 poděkování
- Dostal poděkování: 1231 poděkování
Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
V prvním postu:Ondrej Marek píše:Heleno nemáš tam možnost "nikdo v výše uvedených (rozveďte níže)" nebo tak něco.
Ale chybí tam NIKDO Z JMENOVANÝCH, to jo.Pokud tam chybí váš konkrétní kandidát - DOPIŠTE HO do komentářů, určitě bude o čem přemýšlet i diskutovat.
-
Helena Jarolimkova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2490
- Registrován: 26 dub 2013, 08:06
- Profese: Anarchista
- Dal poděkování: 6617 poděkování
- Dostal poděkování: 1231 poděkování
Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
Tak to ti gratuluju...Jakub Burget píše:tahle hovnovaná je fatk zážitek... Já chci Krtka, Skořepu a Navrkala..samozřejmě i P. Bajgar má svou kvalitu.
-
Helena Jarolimkova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2490
- Registrován: 26 dub 2013, 08:06
- Profese: Anarchista
- Dal poděkování: 6617 poděkování
- Dostal poděkování: 1231 poděkování
Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
Adam Skorepa píše:Já v prvé řadě nechci Bartoše. Už to je krok správným směrem.
-
Helena Jarolimkova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2490
- Registrován: 26 dub 2013, 08:06
- Profese: Anarchista
- Dal poděkování: 6617 poděkování
- Dostal poděkování: 1231 poděkování
Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
... takže bys nechtěl být předsedou, i kdybys měl podporu většiny členů?Jiri Kaderavek píše:Položil bych otázku naopak
Pro kterého možného předsedu strany je tahle strana přijatelná?
- Vojtech.Pikal
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 23308
- Registrován: 19 srp 2010, 23:45
- Profese: poslanec, informatik
- Bydliště: Olomouc
- Dal poděkování: 32404 poděkování
- Dostal poděkování: 25668 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
Já bych řekl, že problém není ani v osobě předsedy, ani v penězích ale kdo by mě poslouchal.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 4):
- Dominika.Michailidu, Lenka.Kozlova, Martin.Smida, Brožinka
- Frantisek.Navrkal
- Rozhodčí komise
- Příspěvky: 4644
- Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
- Profese: datový inženýr a poslanec
- Dal poděkování: 9744 poděkování
- Dostal poděkování: 5619 poděkování
Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
Já bych řekl, že jsou malé i větší problémy skoro ve všem a kumuluje se to.Vojtech Pikal píše:Já bych řekl, že problém není ani v osobě předsedy, ani v penězích ale kdo by mě poslouchal.
Problém u předsedy je, že s po něm toho chce moc. My přisuzujeme předsedovi roli jakéhosi stranického supermana, pak nemůžeme být spokojeni s nikým, kdo není superman.
Já bych chtěl, aby si lidi ujasnili, co od předsedy strany chtějí a rozmysleli si, jestli je to vůbec realistické.
Proto je IMHO lepší tuto superfunkci přerozdělit mezi více různých jiných. A vůbec reformovat stranickou strukturu na ploší, přehlednější a flexibilnější. Vizte: clenske-ankety-f637/anketa-o-chapani-ro ... ml#p314691
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvky (celkem 7):
- Dominika.Michailidu, Vojtech.Pikal, Jakub.Burget, Lenka.Kozlova, Marek.Necada, Dalibor.Zahora, Petr.Vileta
Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
Me sou osoby u rite, jde mi o ciny:
- dojeb s volebnim webem (nescetnekrat)
- dojeb se smlouv s VM
- dojeb s propagacnima materialama (nekolikrat)
- dojeb se stenou
...
you name it.
- dojeb s volebnim webem (nescetnekrat)
- dojeb se smlouv s VM
- dojeb s propagacnima materialama (nekolikrat)
- dojeb se stenou
...
you name it.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvek:
- Frantisek.Navrkal