Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
-
Helena Jarolimkova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2490
- Registrován: 26 dub 2013, 08:06
- Profese: Anarchista
- Dal poděkování: 6617 poděkování
- Dostal poděkování: 1231 poděkování
Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
Zde máte nějaké osoby, resp. osobnosti, které MĚ jsou známé a něčím zaujali, neznám všechny členy strany, ale za NEJDŮLEŽITĚJŠÍ vlastnost pro předsedu a hlavního reprezentanta pokládám VELMI DOBRÝ SLOVNÍ PROJEV A DOBROU, RYCHLOU REAKCI NA OTÁZKY... - to nejde naučit, to jde jen zlepšovat a trénovat, ale to člověk musí mít částečně daný od přírody....
Neptala jsem se jich, jestli o to mají zájem nebo jestli o to stojí... ptám se vás, jestli JE tady někdo, koho byste chtěli nebo byli ochotní volit jako předsedu a ne jen výběr z menšího zla, tj. jen výběr z těch, kteří se přihlásí... (třeba by tam byl někdo, kdo všeobecně bude přijatelný, ale dosud se tak nestalo, proto to vždy vyhrál Ivan - což mně doteď nevadilo, protože jsem ho podporovala a neviděla jsem nikoho lepšího, resp. žádný konkurenceschopný kandidát se nepřihlásil)
Pokud tam chybí váš konkrétní kandidát - DOPIŠTE HO do komentářů, určitě bude o čem přemýšlet i diskutovat.
Každý má možnost dát hlas jen polovině zde vypsaných lidí právě proto, aby fiktivní výběr byl více konkrétní. Aby nebylo možno dát hlas všem, protože potom je to stejné, jako když nedáte nikomu. Vybírejte tak, aby nám to všem pomohlo více se zamyslet...a být trochu lépe připraveni, až ten čas přijde....
ZDE ještě anketa, co je důležité pro úspěšného předsedu strany:
clenske-ankety-f637/anketa-vlastnosti-p ... 23319.html
Neptala jsem se jich, jestli o to mají zájem nebo jestli o to stojí... ptám se vás, jestli JE tady někdo, koho byste chtěli nebo byli ochotní volit jako předsedu a ne jen výběr z menšího zla, tj. jen výběr z těch, kteří se přihlásí... (třeba by tam byl někdo, kdo všeobecně bude přijatelný, ale dosud se tak nestalo, proto to vždy vyhrál Ivan - což mně doteď nevadilo, protože jsem ho podporovala a neviděla jsem nikoho lepšího, resp. žádný konkurenceschopný kandidát se nepřihlásil)
Pokud tam chybí váš konkrétní kandidát - DOPIŠTE HO do komentářů, určitě bude o čem přemýšlet i diskutovat.
Každý má možnost dát hlas jen polovině zde vypsaných lidí právě proto, aby fiktivní výběr byl více konkrétní. Aby nebylo možno dát hlas všem, protože potom je to stejné, jako když nedáte nikomu. Vybírejte tak, aby nám to všem pomohlo více se zamyslet...a být trochu lépe připraveni, až ten čas přijde....
ZDE ještě anketa, co je důležité pro úspěšného předsedu strany:
clenske-ankety-f637/anketa-vlastnosti-p ... 23319.html
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
Napadli mě Michal Havránek a Dominika Michailidu.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 4):
- Helena Jarolimkova, Barbora.Hruzova, Dalibor.Zahora, Vojtech.Pikal
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
- Martin.Kucera
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 15976
- Registrován: 23 dub 2009, 16:41
- Profese: nakladatel
- Dal poděkování: 2162 poděkování
- Dostal poděkování: 28465 poděkování
Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
Souhlasím, že je to opravdu hodně důležité.Helena Jarolimkova píše:za NEJDŮLEŽITĚJŠÍ vlastnost pro předsedu a hlavního reprezentanta pokládám VELMI DOBRÝ SLOVNÍ PROJEV A DOBROU, RYCHLOU REAKCI NA OTÁZKY... - to nejde naučit, to jde jen zlepšovat a trénovat, ale to člověk musí mít částečně daný od přírody....
Akorát že u členů mimo náš kraj to většinou nemám moc jak posoudit, neb jsem se s nimi zatím nesetkal při příležitostech, kdy by byli v situaci, kde je potřeba improvizovat a pohotově reagovat.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
- Helena Jarolimkova
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
-- Lucie Spáčilová
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
- Michal.Schmidt
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 405
- Registrován: 27 říj 2013, 16:38
- Profese: Technik
- Bydliště: Žatec
- Dal poděkování: 461 poděkování
- Dostal poděkování: 346 poděkování
Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
Marně přemýšlím, k čemu je tahle anketa dobrá? Ivan nebyl odvolán, nepodal rezignaci a ještě stále nesedí v EP! Z jmenovaných někdo vyjádřil souhlas se skloňováním jeho jména v této souvislosti? Heleno a kde jsi ty? To ses tam klidně mohla dospat také.

- Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Schmidt za příspěvky (celkem 4):
- Janek.Wagner, Ondrej.Kolek, Ondrej.Kallasch, Vojtech.Pikal
- Martin.Kucera
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 15976
- Registrován: 23 dub 2009, 16:41
- Profese: nakladatel
- Dal poděkování: 2162 poděkování
- Dostal poděkování: 28465 poděkování
Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
Tady se musím Heleny zastat. Myslím, že by vůbec nebylo na škodu, kdyby se tahle anketa/diskuse objevila už před měsícem či dvěma (a koneckonců klidně už i před rokem). Protože je dobré být aspoň trochu připraven na to, že předsedou z nějakého důvodu být přestane. (Což samozřejmě neplatí jen pro Ivana, ale i pro další exponované stranické představitele, nicméně Ivan je nejviditelnější.) A není to závislé na důvěře či nedůvěře - i ten, kdo Ivana v lednu volil a důvěřuje mu stále, může diskutovat o tom, kdo by byl vhodným nástupcem. Ostatně vzpomeňme si, že loni v červnu Ivan rezignoval - kolik z nás mělo jasnou představu, koho by v takovém případě volili? (A na základě čeho si ji vytvořili?)Michal Schmidt píše:Marně přemýšlím, k čemu je tahle anketa dobrá? Ivan nebyl odvolán, nepodal rezignaci a ještě stále nesedí v EP!
Každý člen má přece právo říct "myslím, že XY by byl vhodným adeptem na předsedu" a vést o tom diskusi a souhlas osoby XY k tomu samozřejmě nepotřebuje.Michal Schmidt píše:Z jmenovaných někdo vyjádřil souhlas se skloňováním jeho jména v této souvislosti?
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 6):
- Frantisek.Navrkal, Helena Jarolimkova, Marek.Necada, Dalibor.Zahora, Ivan Sirko, next_ghost
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
-- Lucie Spáčilová
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
- Jaroslav.Hais
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 66
- Registrován: 16 říj 2013, 18:45
- Profese: Dělník
- Bydliště: Tachov
- Dal poděkování: 124 poděkování
- Dostal poděkování: 74 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
To sice ne, ale z jeho kandidatske reci na CF v Pardubicich myslim jasne vyplynulo, ze odstoupi, at Eurovolby dopadnou jakkoli.Michal Schmidt píše:Ivan nebyl odvolán, nepodal rezignaci a ještě stále nesedí v EP!
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Hais za příspěvky (celkem 3):
- Helena Jarolimkova, Janka.Michailidu, Libor.Spacek
ex(?)Pirát
-
Helena Jarolimkova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2490
- Registrován: 26 dub 2013, 08:06
- Profese: Anarchista
- Dal poděkování: 6617 poděkování
- Dostal poděkování: 1231 poděkování
Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
Michal Schmidt píše:Marně přemýšlím, k čemu je tahle anketa dobrá? Ivan nebyl odvolán, nepodal rezignaci a ještě stále nesedí v EP! Z jmenovaných někdo vyjádřil souhlas se skloňováním jeho jména v této souvislosti? Heleno a kde jsi ty? To ses tam klidně mohla dospat také.![]()
![]()
![]()
- Michal.Schmidt
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 405
- Registrován: 27 říj 2013, 16:38
- Profese: Technik
- Bydliště: Žatec
- Dal poděkování: 461 poděkování
- Dostal poděkování: 346 poděkování
Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
Já se prostě domnívám, že to není na pořadu dne. Rozhodně to nebyl nějaký osobní útok na Helenu. Snad mám rovněž právo se vyjádřit, byť se mnou nemusíte souhlasit.
- Martin.Shanil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7036
- Registrován: 07 dub 2012, 21:03
- Profese: eshop + prodejna
- Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
- Dal poděkování: 9169 poděkování
- Dostal poděkování: 9464 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
chbí mi tam - Ivo Vašíček,xhaos a spousta dalších.
- Michal.Schmidt
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 405
- Registrován: 27 říj 2013, 16:38
- Profese: Technik
- Bydliště: Žatec
- Dal poděkování: 461 poděkování
- Dostal poděkování: 346 poděkování
Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
To víš, že ano. Diskutovat s Tebou a mít jiný názor je z tvého pohledu špatně. Že?Helena Jarolimkova píše:Michal Schmidt píše:Marně přemýšlím, k čemu je tahle anketa dobrá? Ivan nebyl odvolán, nepodal rezignaci a ještě stále nesedí v EP! Z jmenovaných někdo vyjádřil souhlas se skloňováním jeho jména v této souvislosti? Heleno a kde jsi ty? To ses tam klidně mohla dospat také.![]()
![]()
![]()
a hele, "pravej" Pirát, nediskutovat, neřešit, maximálně až 5min. po dvanáctý...
a ještě neumí číst, viz. odpovědi na otázky v úvodu...