Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Svolání jednání k Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

PRO svolání
43
28%
PROTI svolání
105
67%
zdržuji se
8
5%
 
Celkem hlasujících: 55 - Celkem hlasů: 156

Uživatelský avatar
Karel.Rada
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 708
Registrován: 12 srp 2013, 23:36
Profese: O
Dal poděkování: 1802 poděkování
Dostal poděkování: 1338 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Karel.Rada »

msuchan píše:No, měsíc před volbami je to fakt hloupost...
Nicméně, pomalu bych asi doporučil převést debatu spíš na odpovědnost konkrétních osob, při případném neúspěchu v evropských volbách...

Kde mám totiž o výsledek malinko obavy...
Uvažoval jsem, že úspěch Pirátů bude víceméně záviset na tom, "jak moc se jim bude dařit před voliči skrýt, že jsou primárně, tvrdě eurohujerská strana". Což se tedy rozhodně v kampani neděje... :lol:

Jelikož se jedná o stranu tak nějak "alternativní a opoziční", je pro aktuálního voliče eurohujerství trochu problém...
Když bude do EP chtít poslat eurohujera, tak bude volit ČSSD...

Jedna věc je totiž eurohujerství ve smyslu spolupráce a pomoci v Evropě, odstraňování bariér, srovnávání podmínek a pod....
A druhá fanouškovství vlastní instituce, kroků a aparátu EU, popřípadě dokonce "protlačování prorežimních témat a různých kravin z EK" do programu Pirátů...

Mimochodem, každý, kdo tu je...a "spontálně" sem tlačí "prorežimní agendu" mi hodně zavání... ;)
Za téměř jistý neúspěch můžeme tak trochu všichni. Že jsme v troubě, bylo jasné po sestavení první třetiny kandidátky. Důvody snad vypočítávat nemusím, ale eurohujerství mezi ně patří. Nadšených a natěšených úředníčků je v Bruseli hafo. Proč by tam volič toužíl posílat další ?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Rada za příspěvky (celkem 2):
Helena Jarolimkova, Libor.Spacek
Vladimir.Lansky
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 103
Registrován: 24 lis 2013, 17:24
Profese: jednatel společnosti
Dal poděkování: 340 poděkování
Dostal poděkování: 147 poděkování

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Vladimir.Lansky »

Ivana nechte být , je pod tlakem,tak ,jak ostatní lídři. Tak ,jak někdo tady řekl ,málokdo se může do toho vcítit.
Proč se mluví dopředu o neúspěchu nechápu ?? A o co jde ??? O nic a až opravdu o něco půjde ,tak se asi tady pozabíjíme.... :| ???!!!
Piráti můžou jen překvapit ;) ,nic víc a možná pokud volby dopadnou (normálně,co je to normálně?), některé to aspoň vrátí trochu z Matrixe na zem a třeba to bude i před komunálkami lepší ,hlavně ,že je mír . Klid a každý se může tyto 3 neděle snažit nějak pomoci a ve svých možnostech dobře ,,rozjet,, ten peloton našim lídrům pro volby a nebo jen psát,to tak lidi akorát .....některé :twisted: jiné :shock: a jiné :D a volbám to nepomůže.čau mita
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vladimir.Lansky za příspěvky (celkem 3):
Petr.Kopac, Ivo.Vasicek, Ivo.Vlasaty
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příspěvky: 21224
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
Bydliště: Praha, V Klaudu 42
Dal poděkování: 2361 poděkování
Dostal poděkování: 11863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Lukas.Novy »

Muj stranicky naladomer aktualne ukazuje, ze uspech bude cokoliv pod 5. Just saying.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvky (celkem 5):
Vladimir.Lansky, Vojtech.Pikal, Frantisek.Navrkal, Martin.Svadlenka, Ivo.Vlasaty
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 23308
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 32404 poděkování
Dostal poděkování: 25668 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Úspěch je cokoliv, co překoná poslední výsledek, ni?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 6):
Vladimir.Lansky, Petr.Kopac, Martin.Smida, Lenka.Kozlova, Martin.Svadlenka, Zdenek.Frolec
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Vladimir.Lansky
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 103
Registrován: 24 lis 2013, 17:24
Profese: jednatel společnosti
Dal poděkování: 340 poděkování
Dostal poděkování: 147 poděkování

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Vladimir.Lansky »

Brno mám rád,mám z Brna pejska(meginku) :) ,a rád jsem tam na starém zimáčku hrál v 80 letech ligu....a potom ,že nám ta diskuze nejde .Jo Zetor je Zetor ;) .čau mita
Uživatelský avatar
Petr.Syrovy
Příspěvky: 114
Registrován: 03 úno 2012, 11:28
Bydliště: U stanice 593 Praha 6
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 65 poděkování

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Petr.Syrovy »

To že jsem pro svolání znamená že chci vědět s kým kopu a kdo za koho ! Není nic jednoduššího dle výsledku se zachovat !
Uživatelský avatar
Josef.Kadlecek
Člen KS Praha
Příspěvky: 1900
Registrován: 01 čer 2010, 21:17
Profese: živnostník, řemeslník; dobrý elektrikář
Bydliště: Bráník, Příkrá x U Háje, dřevěný domeček, P4
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1687 poděkování

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Josef.Kadlecek »

Roman Kucera píše:Ano, Piráti překročili rubikon. Pro některé je úspěch strany méně důležitý, než vlastní ego. Lepší už to nebude, jen je potřeba sledovat, kdo je kdo.
Hm.
http://www.piratskenoviny.cz/?c_id=697427
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/k ... zne-231322
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/te ... nou-258086

Jj, je to boj kdo s koho (neboj, je tam opravdu "s", je to výjimka). Otevřená válka zatím beze zbraní. Škoda. Začínám mít pocit, že se to ani Pirátům nevyhne...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Kadlecek za příspěvky (celkem 3):
Martin.Shanil, Lukas.Novy, Ivan Sirko
Existuje princip: je hrází pro jakékoli informace, odolává všem argumentům a úspěšně drží lidi ve věčné ignoranci: zavrhnout věc ještě před prozkoumáním
Herbert Spencer, 1820-1903 https://cs.wikipedia.org/wiki/Herbert_Spencer
Za sebe - mám vás všecky rád. Akorát před fanatickými "souložníky teoretiky" mě i u Pirátů naučilo se už mít na pozoru.
Neomylné lidi bez váhání devitalizovat!
Uživatelský avatar
Lukas.Kolarik
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 770
Registrován: 05 zář 2013, 21:08
Profese: OSVČ
Bydliště: Katovice
Dal poděkování: 222 poděkování
Dostal poděkování: 1027 poděkování

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Lukas.Kolarik »

Místo řešení takovýchto nesmyslů bychom měli spíš naši veškerou volnou energii věnovat tomu, aby piráti ve volbách dopadli co možná nejlépe. Co si pod tímto představit nemusím jistě dopodrobna rozepisovat a každý ví jaké činnosti toto obnáší . To je podle mého nazoru prioritní a všechno ostatní by v tuto chvíli mělo být druhotné. Na sumarizaci a bilancováni kampaně a vnitrostranických problémů bude jistě ještě dost času po uzavření volebních místností. Pak budou mít všichni příležitost se náležitě "vyřádit", ale v nadchazejících týdnech ve finiši kampaně bych doporučoval směrovat činnost nás všech směrem k co nejlepšímu volebnímu výsledku naší strany. Já konkrétně bych začal třeba otázkou: Co konkrétně jsem již udělal a co konkrétně ještě mohu udělat, abych zvýšil volební score pirátů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Kolarik za příspěvky (celkem 4):
Martin.Smida, Zdenek.Frolec, Lenka.Kozlova, Petr.Vileta
Nikdo není na světě úplně zbytečný, i ten největší hlupák slouží alespoň jako špatný příklad.
------------------------------------------

tel: 777279221, email: lukas.kolarik@pirati.cz, Profil
Uživatelský avatar
Petr.Romanek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 101
Registrován: 06 říj 2013, 00:30
Profese: Inv. důchodce
Dal poděkování: 46 poděkování
Dostal poděkování: 142 poděkování

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Petr.Romanek »

teď před volbama je to rozhodně blbost
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příspěvky: 21224
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
Bydliště: Praha, V Klaudu 42
Dal poděkování: 2361 poděkování
Dostal poděkování: 11863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Lukas.Novy »

Vzdycky je pred volbama. Od zalozeni strany bylo vzdycky "pred volbama".
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvky (celkem 8):
Ondrej.Kotas, Frantisek.Navrkal, Libor.Spacek, Tobias.Esner, Ivan Sirko, Tomas.Klapka, Dominika.Michailidu, Marek.Necada
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“