Za téměř jistý neúspěch můžeme tak trochu všichni. Že jsme v troubě, bylo jasné po sestavení první třetiny kandidátky. Důvody snad vypočítávat nemusím, ale eurohujerství mezi ně patří. Nadšených a natěšených úředníčků je v Bruseli hafo. Proč by tam volič toužíl posílat další ?msuchan píše:No, měsíc před volbami je to fakt hloupost...
Nicméně, pomalu bych asi doporučil převést debatu spíš na odpovědnost konkrétních osob, při případném neúspěchu v evropských volbách...
Kde mám totiž o výsledek malinko obavy...
Uvažoval jsem, že úspěch Pirátů bude víceméně záviset na tom, "jak moc se jim bude dařit před voliči skrýt, že jsou primárně, tvrdě eurohujerská strana". Což se tedy rozhodně v kampani neděje...![]()
Jelikož se jedná o stranu tak nějak "alternativní a opoziční", je pro aktuálního voliče eurohujerství trochu problém...
Když bude do EP chtít poslat eurohujera, tak bude volit ČSSD...
Jedna věc je totiž eurohujerství ve smyslu spolupráce a pomoci v Evropě, odstraňování bariér, srovnávání podmínek a pod....
A druhá fanouškovství vlastní instituce, kroků a aparátu EU, popřípadě dokonce "protlačování prorežimních témat a různých kravin z EK" do programu Pirátů...
Mimochodem, každý, kdo tu je...a "spontálně" sem tlačí "prorežimní agendu" mi hodně zavání...
Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
Moderátor: Predsedajici
- Karel.Rada
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 708
- Registrován: 12 srp 2013, 23:36
- Profese: O
- Dal poděkování: 1802 poděkování
- Dostal poděkování: 1338 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Rada za příspěvky (celkem 2):
- Helena Jarolimkova, Libor.Spacek
-
Vladimir.Lansky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 103
- Registrován: 24 lis 2013, 17:24
- Profese: jednatel společnosti
- Dal poděkování: 340 poděkování
- Dostal poděkování: 147 poděkování
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
Ivana nechte být , je pod tlakem,tak ,jak ostatní lídři. Tak ,jak někdo tady řekl ,málokdo se může do toho vcítit.
Proč se mluví dopředu o neúspěchu nechápu ?? A o co jde ??? O nic a až opravdu o něco půjde ,tak se asi tady pozabíjíme....
???!!!
Piráti můžou jen překvapit
,nic víc a možná pokud volby dopadnou (normálně,co je to normálně?), některé to aspoň vrátí trochu z Matrixe na zem a třeba to bude i před komunálkami lepší ,hlavně ,že je mír . Klid a každý se může tyto 3 neděle snažit nějak pomoci a ve svých možnostech dobře ,,rozjet,, ten peloton našim lídrům pro volby a nebo jen psát,to tak lidi akorát .....některé
jiné
a jiné
a volbám to nepomůže.čau mita
Proč se mluví dopředu o neúspěchu nechápu ?? A o co jde ??? O nic a až opravdu o něco půjde ,tak se asi tady pozabíjíme....
Piráti můžou jen překvapit
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vladimir.Lansky za příspěvky (celkem 3):
- Petr.Kopac, Ivo.Vasicek, Ivo.Vlasaty
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
Muj stranicky naladomer aktualne ukazuje, ze uspech bude cokoliv pod 5. Just saying.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvky (celkem 5):
- Vladimir.Lansky, Vojtech.Pikal, Frantisek.Navrkal, Martin.Svadlenka, Ivo.Vlasaty
- Vojtech.Pikal
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 23308
- Registrován: 19 srp 2010, 23:45
- Profese: poslanec, informatik
- Bydliště: Olomouc
- Dal poděkování: 32404 poděkování
- Dostal poděkování: 25668 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
Úspěch je cokoliv, co překoná poslední výsledek, ni?
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 6):
- Vladimir.Lansky, Petr.Kopac, Martin.Smida, Lenka.Kozlova, Martin.Svadlenka, Zdenek.Frolec
-
Vladimir.Lansky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 103
- Registrován: 24 lis 2013, 17:24
- Profese: jednatel společnosti
- Dal poděkování: 340 poděkování
- Dostal poděkování: 147 poděkování
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
Brno mám rád,mám z Brna pejska(meginku)
,a rád jsem tam na starém zimáčku hrál v 80 letech ligu....a potom ,že nám ta diskuze nejde .Jo Zetor je Zetor
.čau mita
- Petr.Syrovy
- Příspěvky: 114
- Registrován: 03 úno 2012, 11:28
- Bydliště: U stanice 593 Praha 6
- Dal poděkování: 49 poděkování
- Dostal poděkování: 65 poděkování
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
To že jsem pro svolání znamená že chci vědět s kým kopu a kdo za koho ! Není nic jednoduššího dle výsledku se zachovat !
- Josef.Kadlecek
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 1900
- Registrován: 01 čer 2010, 21:17
- Profese: živnostník, řemeslník; dobrý elektrikář
- Bydliště: Bráník, Příkrá x U Háje, dřevěný domeček, P4
- Dal poděkování: 1832 poděkování
- Dostal poděkování: 1687 poděkování
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
Hm.Roman Kucera píše:Ano, Piráti překročili rubikon. Pro některé je úspěch strany méně důležitý, než vlastní ego. Lepší už to nebude, jen je potřeba sledovat, kdo je kdo.
http://www.piratskenoviny.cz/?c_id=697427
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/k ... zne-231322
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/te ... nou-258086
Jj, je to boj kdo s koho (neboj, je tam opravdu "s", je to výjimka). Otevřená válka zatím beze zbraní. Škoda. Začínám mít pocit, že se to ani Pirátům nevyhne...
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Kadlecek za příspěvky (celkem 3):
- Martin.Shanil, Lukas.Novy, Ivan Sirko
Existuje princip: je hrází pro jakékoli informace, odolává všem argumentům a úspěšně drží lidi ve věčné ignoranci: zavrhnout věc ještě před prozkoumáním
Herbert Spencer, 1820-1903 https://cs.wikipedia.org/wiki/Herbert_Spencer
Za sebe - mám vás všecky rád. Akorát před fanatickými "souložníky teoretiky" mě i u Pirátů naučilo se už mít na pozoru.
Neomylné lidi bez váhání devitalizovat!
Herbert Spencer, 1820-1903 https://cs.wikipedia.org/wiki/Herbert_Spencer
Za sebe - mám vás všecky rád. Akorát před fanatickými "souložníky teoretiky" mě i u Pirátů naučilo se už mít na pozoru.
Neomylné lidi bez váhání devitalizovat!
- Lukas.Kolarik
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 770
- Registrován: 05 zář 2013, 21:08
- Profese: OSVČ
- Bydliště: Katovice
- Dal poděkování: 222 poděkování
- Dostal poděkování: 1027 poděkování
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
Místo řešení takovýchto nesmyslů bychom měli spíš naši veškerou volnou energii věnovat tomu, aby piráti ve volbách dopadli co možná nejlépe. Co si pod tímto představit nemusím jistě dopodrobna rozepisovat a každý ví jaké činnosti toto obnáší . To je podle mého nazoru prioritní a všechno ostatní by v tuto chvíli mělo být druhotné. Na sumarizaci a bilancováni kampaně a vnitrostranických problémů bude jistě ještě dost času po uzavření volebních místností. Pak budou mít všichni příležitost se náležitě "vyřádit", ale v nadchazejících týdnech ve finiši kampaně bych doporučoval směrovat činnost nás všech směrem k co nejlepšímu volebnímu výsledku naší strany. Já konkrétně bych začal třeba otázkou: Co konkrétně jsem již udělal a co konkrétně ještě mohu udělat, abych zvýšil volební score pirátů.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Kolarik za příspěvky (celkem 4):
- Martin.Smida, Zdenek.Frolec, Lenka.Kozlova, Petr.Vileta
Nikdo není na světě úplně zbytečný, i ten největší hlupák slouží alespoň jako špatný příklad.
------------------------------------------
tel: 777279221, email: lukas.kolarik@pirati.cz, Profil
------------------------------------------
tel: 777279221, email: lukas.kolarik@pirati.cz, Profil
- Petr.Romanek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 101
- Registrován: 06 říj 2013, 00:30
- Profese: Inv. důchodce
- Dal poděkování: 46 poděkování
- Dostal poděkování: 142 poděkování
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
Vzdycky je pred volbama. Od zalozeni strany bylo vzdycky "pred volbama".
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvky (celkem 8):
- Ondrej.Kotas, Frantisek.Navrkal, Libor.Spacek, Tobias.Esner, Ivan Sirko, Tomas.Klapka, Dominika.Michailidu, Marek.Necada