Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
Moderátor: Predsedajici
- Mikulas.Ferjencik
- Mediální odbor
- Příspěvky: 14052
- Registrován: 24 dub 2009, 00:25
- Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
- Bydliště: Choltice, okres Pardubice
- Dal poděkování: 11388 poděkování
- Dostal poděkování: 19571 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
Já bych rád pozval všechny pučisty, obhájce, barviče, nebarviče, byrokraty, anarchisty i Piráty, kteří necítí, že by spadali do těchto kategorií, na Piratecon, který se koná již tento víkend v Praze. Mám zkušenost, že osobní setkání vždy zlepší atmosféru ve straně. Více informací zde: post303820.html#p303820
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 8):
- Frantisek.Navrkal, Ivan.Mikolas, Helena Jarolimkova, Ivo.Vlasaty, Dalibor.Zahora, Martin.Svadlenka, Ivo.Vasicek, Marcel.Kolaja
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
- Maria.Vasickova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2453
- Registrován: 01 úno 2010, 21:56
- Profese: terapeut energetické psychologie
- Bydliště: Jižní Morava
- Dal poděkování: 1772 poděkování
- Dostal poděkování: 1653 poděkování
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
By bylo supr, pokud bychom se mohli spojit přes éter. Šlo by to?Mikulas Ferjencik píše:Já bych rád pozval všechny pučisty, obhájce, barviče, nebarviče, byrokraty, anarchisty i Piráty, kteří necítí, že by spadali do těchto kategorií, na Piratecon, který se koná již tento víkend v Praze. Mám zkušenost, že osobní setkání vždy zlepší atmosféru ve straně. Více informací zde: post303820.html#p303820
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Maria.Vasickova za příspěvky (celkem 4):
- Roman.Kucera, Helena Jarolimkova, Petr.Vileta, Patrik.Dolezal
Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.
Periklés
- Frantisek.Navrkal
- Rozhodčí komise
- Příspěvky: 4644
- Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
- Profese: datový inženýr a poslanec
- Dal poděkování: 9744 poděkování
- Dostal poděkování: 5619 poděkování
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
Jako to se tu budeme ohovňovat za vyjádření názoru?
A než se začnete ohánět takovými chytrými slovíčky jako „puč“, tak byste si měli asi zjistit, co to vlastně znamená. Nápověda: odvolání člověka z funkce stejnými lidmi, co ho do ní zvolili, to není.
Cílem poškodit stranu fakt neni, byť to klip fakt blbě načasoval. Souhlasím s Adamem, že by to mělo být po volbách, kdy už však doufám, že půjde Ivan od válu dobrovolně. Problém ovšem je, že Ivan jaksi nedodržuje v tomto sliby, protože to stejné sliboval před parlamentními volbami na CF v září a v lednu to nedodržel a na předsedu znovu kandidoval.
Třeba celá aféra s 90k od Terezie Holovské. Pokud k něčemu takovému došlo, tak by to mělo být v lobbistických kontaktech (vizte PřL). Mám z druhé ruky (ovšem pro mne důvěryhodné), že se k tomu dokonce soukromě Ivan sám přiznal. No a oficiálně to minimálně veřejně nepopřel. A pak takovému člověku něco věřte...
Na mě prostě Ivan působí, že se teď chce za každou cenu dostat do EP a nějaký pirátský program a poslání jsou až druhotné. Důkazem je třeba to, že smlouvu o právním zastoupení předložil k diskuzi i mimo RP, ale smlouvu se Strnadem ne a dokonce tou smlouvou porušil opakovaný slib a usnesení RV. (Konkrétně manažer má být placen dle slibů mj. Ivana a usnesení RV o VŘ z fundraisingu, no ale tak to jaksi ve smlouvě nestojí, už teď máme vůči Strnadovi pěkný dluh a zatím to moc nevypadá, že těch potřebných 150 tisíc vybereme; rozbor situace od Janky.), protože kampaň a musí se za každou cenu dostat do Bruselu a nic mu nesmí stát v cestě. Tento styl se mi prostě nelíbí. Osobní preference.
Také jsem tu vypozoroval, že Ivana tu obhajují především někteří lidé z volebního štábu, nebo naopak lidé, kteří se s Ivanem poslední dobou příliš nesetkávají. Naopak mnoho lidí, kteří se s Ivanem setkávají, mu není zrovna nakloněno. To neberte jako trapný ad hominem (tímto tu nechci zpochybnit nějaké argumenty), ale jako určité pozorování o vztahu mezi informovanosti o tom, co Ivan dělá, a důvěře k němu. U mě aspoň, čím víc vím, tím je moje důvěra nižší.
A než se začnete ohánět takovými chytrými slovíčky jako „puč“, tak byste si měli asi zjistit, co to vlastně znamená. Nápověda: odvolání člověka z funkce stejnými lidmi, co ho do ní zvolili, to není.
Cílem poškodit stranu fakt neni, byť to klip fakt blbě načasoval. Souhlasím s Adamem, že by to mělo být po volbách, kdy už však doufám, že půjde Ivan od válu dobrovolně. Problém ovšem je, že Ivan jaksi nedodržuje v tomto sliby, protože to stejné sliboval před parlamentními volbami na CF v září a v lednu to nedodržel a na předsedu znovu kandidoval.
Třeba celá aféra s 90k od Terezie Holovské. Pokud k něčemu takovému došlo, tak by to mělo být v lobbistických kontaktech (vizte PřL). Mám z druhé ruky (ovšem pro mne důvěryhodné), že se k tomu dokonce soukromě Ivan sám přiznal. No a oficiálně to minimálně veřejně nepopřel. A pak takovému člověku něco věřte...
Na mě prostě Ivan působí, že se teď chce za každou cenu dostat do EP a nějaký pirátský program a poslání jsou až druhotné. Důkazem je třeba to, že smlouvu o právním zastoupení předložil k diskuzi i mimo RP, ale smlouvu se Strnadem ne a dokonce tou smlouvou porušil opakovaný slib a usnesení RV. (Konkrétně manažer má být placen dle slibů mj. Ivana a usnesení RV o VŘ z fundraisingu, no ale tak to jaksi ve smlouvě nestojí, už teď máme vůči Strnadovi pěkný dluh a zatím to moc nevypadá, že těch potřebných 150 tisíc vybereme; rozbor situace od Janky.), protože kampaň a musí se za každou cenu dostat do Bruselu a nic mu nesmí stát v cestě. Tento styl se mi prostě nelíbí. Osobní preference.
Také jsem tu vypozoroval, že Ivana tu obhajují především někteří lidé z volebního štábu, nebo naopak lidé, kteří se s Ivanem poslední dobou příliš nesetkávají. Naopak mnoho lidí, kteří se s Ivanem setkávají, mu není zrovna nakloněno. To neberte jako trapný ad hominem (tímto tu nechci zpochybnit nějaké argumenty), ale jako určité pozorování o vztahu mezi informovanosti o tom, co Ivan dělá, a důvěře k němu. U mě aspoň, čím víc vím, tím je moje důvěra nižší.
Naposledy upravil(a) Frantisek.Navrkal dne 24 dub 2014, 11:24, celkem upraveno 2 x.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvky (celkem 6):
- Ivo.Vlasaty, Dalibor.Zahora, trinitrofenol, Ivan Sirko, Karel.Rada, Michal.Ketner
Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
Teď jenom nechápu, jestli jsem ten, co se s Ivanem setkává, nebo ten, co se s ním nesetkává. Včera jsme se s ním setkal, před tím 14 dní ne. Františku, pomůžeš?
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvek:
- Brožinka
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
- Ondrej_Marek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 910
- Registrován: 07 čer 2013, 10:38
- Profese: IT administrátor/tiskař
- Bydliště: Praha 8
- Dal poděkování: 1020 poděkování
- Dostal poděkování: 1454 poděkování
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
a nedočkavci co to stihnou do Práglu tak je už dneska tradiční slezina v PiCentru od 7miMikulas Ferjencik píše:Já bych rád pozval všechny pučisty, obhájce, barviče, nebarviče, byrokraty, anarchisty i Piráty, kteří necítí, že by spadali do těchto kategorií, na Piratecon, který se koná již tento víkend v Praze. Mám zkušenost, že osobní setkání vždy zlepší atmosféru ve straně. Více informací zde: post303820.html#p303820
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej_Marek za příspěvky (celkem 2):
- Ivan.Mikolas, Mikulas.Peksa
SMRT GENERALIZACI, SMRT INFORMAČNÍMU ŠUMU
- Frantisek.Navrkal
- Rozhodčí komise
- Příspěvky: 4644
- Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
- Profese: datový inženýr a poslanec
- Dal poděkování: 9744 poděkování
- Dostal poděkování: 5619 poděkování
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
To je furt dost nad průměr ve straně IMHO, takže jo, setkáváš se. To ovšem nic nemění na tom, že empirická pravděpodobnost nedůvěry v Ivana s informovaností roste.Roman Kucera píše:Teď jenom nechápu, jestli jsem ten, co se s Ivanem setkává, nebo ten, co se s ním nesetkává. Včera jsme se s ním setkal, před tím 14 dní ne. Františku, pomůžeš?
Naposledy upravil(a) Frantisek.Navrkal dne 24 dub 2014, 11:09, celkem upraveno 1 x.
Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
- Jiri.Kaderavek
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 7907
- Registrován: 21 dub 2009, 12:58
- Profese: programátor, analytik, manažer, trenér
- Dal poděkování: 2710 poděkování
- Dostal poděkování: 7708 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
Franto, pro Piráty, alespoň pro ty, které jsem zakládal zcela určitě platí, že je lepší jeden Ivan v EP než tisíc Navrkalů na fóru.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Kaderavek za příspěvky (celkem 11):
- Ivan.Mikolas, Roman.Kucera, Helena Jarolimkova, Ivo.Vlasaty, Dalibor.Zahora, Ivo.Vasicek, Michal.Havranek, Jaroslav.Nemec, Petr.Vileta, Evzen.Boura, Brožinka
Zakladatel České pirátské strany
„Svobodu nekoupíte, tu si volíte“
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
„Svobodu nekoupíte, tu si volíte“
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
-
Helena Jarolimkova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2490
- Registrován: 26 dub 2013, 08:06
- Profese: Anarchista
- Dal poděkování: 6617 poděkování
- Dostal poděkování: 1231 poděkování
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
HM, velmi dobře jednoduše a výstižně napsaný. A v pravý čas. Naštěstí umí u Pirátů všichni číst a někteří i přemýšlet, takže díky za vyjádření Lukáši, pěkně jsi to odhalil.Lukas Novy píše:Vsechno ma svuj vyznam a ucel.

- Ivo.Vlasaty
- Člen KS Jihočeský kraj
- Příspěvky: 2092
- Registrován: 31 led 2012, 09:15
- Bydliště: České Budějovice/Praha 4
- Dal poděkování: 8056 poděkování
- Dostal poděkování: 3452 poděkování
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
Vzhledem k poměru hlasů pro a proti podnětu a opravdu blbému načasování bych tímto navrhovatele chtěl požádat, aby podnět stáhl.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvky (celkem 2):
- Mikulas.Peksa, Petr.Vileta
- Mikulas.Ferjencik
- Mediální odbor
- Příspěvky: 14052
- Registrován: 24 dub 2009, 00:25
- Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
- Bydliště: Choltice, okres Pardubice
- Dal poděkování: 11388 poděkování
- Dostal poděkování: 19571 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
Ivo Vlasaty píše:Vzhledem k poměru hlasů pro a proti podnětu a opravdu blbému načasování bych tímto navrhovatele chtěl požádat, aby podnět stáhl.
Naštěstí nový jednací řád není špatný a projednávat se začnou jen podněty, u kterých převažuje ANO nad NE
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvek:
- Ivan.Mikolas
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770