Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Svolání jednání k Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

PRO svolání
43
28%
PROTI svolání
105
67%
zdržuji se
8
5%
 
Celkem hlasujících: 55 - Celkem hlasů: 156

Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Mediální odbor
Příspěvky: 14052
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 11388 poděkování
Dostal poděkování: 19571 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Já bych rád pozval všechny pučisty, obhájce, barviče, nebarviče, byrokraty, anarchisty i Piráty, kteří necítí, že by spadali do těchto kategorií, na Piratecon, který se koná již tento víkend v Praze. Mám zkušenost, že osobní setkání vždy zlepší atmosféru ve straně. Více informací zde: post303820.html#p303820
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Profese: terapeut energetické psychologie
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1653 poděkování

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Maria.Vasickova »

Mikulas Ferjencik píše:Já bych rád pozval všechny pučisty, obhájce, barviče, nebarviče, byrokraty, anarchisty i Piráty, kteří necítí, že by spadali do těchto kategorií, na Piratecon, který se koná již tento víkend v Praze. Mám zkušenost, že osobní setkání vždy zlepší atmosféru ve straně. Více informací zde: post303820.html#p303820
By bylo supr, pokud bychom se mohli spojit přes éter. Šlo by to?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Maria.Vasickova za příspěvky (celkem 4):
Roman.Kucera, Helena Jarolimkova, Petr.Vileta, Patrik.Dolezal

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Rozhodčí komise
Příspěvky: 4644
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr a poslanec
Dal poděkování: 9744 poděkování
Dostal poděkování: 5619 poděkování

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Jako to se tu budeme ohovňovat za vyjádření názoru?

A než se začnete ohánět takovými chytrými slovíčky jako „puč“, tak byste si měli asi zjistit, co to vlastně znamená. Nápověda: odvolání člověka z funkce stejnými lidmi, co ho do ní zvolili, to není.

Cílem poškodit stranu fakt neni, byť to klip fakt blbě načasoval. Souhlasím s Adamem, že by to mělo být po volbách, kdy už však doufám, že půjde Ivan od válu dobrovolně. Problém ovšem je, že Ivan jaksi nedodržuje v tomto sliby, protože to stejné sliboval před parlamentními volbami na CF v září a v lednu to nedodržel a na předsedu znovu kandidoval.

Třeba celá aféra s 90k od Terezie Holovské. Pokud k něčemu takovému došlo, tak by to mělo být v lobbistických kontaktech (vizte PřL). Mám z druhé ruky (ovšem pro mne důvěryhodné), že se k tomu dokonce soukromě Ivan sám přiznal. No a oficiálně to minimálně veřejně nepopřel. A pak takovému člověku něco věřte...

Na mě prostě Ivan působí, že se teď chce za každou cenu dostat do EP a nějaký pirátský program a poslání jsou až druhotné. Důkazem je třeba to, že smlouvu o právním zastoupení předložil k diskuzi i mimo RP, ale smlouvu se Strnadem ne a dokonce tou smlouvou porušil opakovaný slib a usnesení RV. (Konkrétně manažer má být placen dle slibů mj. Ivana a usnesení RV o VŘ z fundraisingu, no ale tak to jaksi ve smlouvě nestojí, už teď máme vůči Strnadovi pěkný dluh a zatím to moc nevypadá, že těch potřebných 150 tisíc vybereme; rozbor situace od Janky.), protože kampaň a musí se za každou cenu dostat do Bruselu a nic mu nesmí stát v cestě. Tento styl se mi prostě nelíbí. Osobní preference.

Také jsem tu vypozoroval, že Ivana tu obhajují především někteří lidé z volebního štábu, nebo naopak lidé, kteří se s Ivanem poslední dobou příliš nesetkávají. Naopak mnoho lidí, kteří se s Ivanem setkávají, mu není zrovna nakloněno. To neberte jako trapný ad hominem (tímto tu nechci zpochybnit nějaké argumenty), ale jako určité pozorování o vztahu mezi informovanosti o tom, co Ivan dělá, a důvěře k němu. U mě aspoň, čím víc vím, tím je moje důvěra nižší.
Naposledy upravil(a) Frantisek.Navrkal dne 24 dub 2014, 11:24, celkem upraveno 2 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvky (celkem 6):
Ivo.Vlasaty, Dalibor.Zahora, trinitrofenol, Ivan Sirko, Karel.Rada, Michal.Ketner
Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Roman.Kucera »

Teď jenom nechápu, jestli jsem ten, co se s Ivanem setkává, nebo ten, co se s ním nesetkává. Včera jsme se s ním setkal, před tím 14 dní ne. Františku, pomůžeš?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvek:
Brožinka
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Ondrej_Marek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 910
Registrován: 07 čer 2013, 10:38
Profese: IT administrátor/tiskař
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 1020 poděkování
Dostal poděkování: 1454 poděkování

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Ondrej_Marek »

Mikulas Ferjencik píše:Já bych rád pozval všechny pučisty, obhájce, barviče, nebarviče, byrokraty, anarchisty i Piráty, kteří necítí, že by spadali do těchto kategorií, na Piratecon, který se koná již tento víkend v Praze. Mám zkušenost, že osobní setkání vždy zlepší atmosféru ve straně. Více informací zde: post303820.html#p303820
a nedočkavci co to stihnou do Práglu tak je už dneska tradiční slezina v PiCentru od 7mi
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej_Marek za příspěvky (celkem 2):
Ivan.Mikolas, Mikulas.Peksa
SMRT GENERALIZACI, SMRT INFORMAČNÍMU ŠUMU
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Rozhodčí komise
Příspěvky: 4644
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr a poslanec
Dal poděkování: 9744 poděkování
Dostal poděkování: 5619 poděkování

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Roman Kucera píše:Teď jenom nechápu, jestli jsem ten, co se s Ivanem setkává, nebo ten, co se s ním nesetkává. Včera jsme se s ním setkal, před tím 14 dní ne. Františku, pomůžeš?
To je furt dost nad průměr ve straně IMHO, takže jo, setkáváš se. To ovšem nic nemění na tom, že empirická pravděpodobnost nedůvěry v Ivana s informovaností roste.
Naposledy upravil(a) Frantisek.Navrkal dne 24 dub 2014, 11:09, celkem upraveno 1 x.
Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 7907
Registrován: 21 dub 2009, 12:58
Profese: programátor, analytik, manažer, trenér
Dal poděkování: 2710 poděkování
Dostal poděkování: 7708 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Jiri.Kaderavek »

Franto, pro Piráty, alespoň pro ty, které jsem zakládal zcela určitě platí, že je lepší jeden Ivan v EP než tisíc Navrkalů na fóru.
Zakladatel České pirátské strany
Svobodu nekoupíte, tu si volíte
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
Helena Jarolimkova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Helena Jarolimkova »

Lukas Novy píše:Vsechno ma svuj vyznam a ucel.
HM, velmi dobře jednoduše a výstižně napsaný. A v pravý čas. Naštěstí umí u Pirátů všichni číst a někteří i přemýšlet, takže díky za vyjádření Lukáši, pěkně jsi to odhalil. OFFTOPICAni jsi možná nechtěl, viď? :lol:
Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 2092
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice/Praha 4
Dal poděkování: 8056 poděkování
Dostal poděkování: 3452 poděkování

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Vzhledem k poměru hlasů pro a proti podnětu a opravdu blbému načasování bych tímto navrhovatele chtěl požádat, aby podnět stáhl.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvky (celkem 2):
Mikulas.Peksa, Petr.Vileta
Ivo Vlasatý
ivojr@seznam.cz
člen MS Českobudějovicko, host v MS Praha 4
792446700
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Mediální odbor
Příspěvky: 14052
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 11388 poděkování
Dostal poděkování: 19571 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Ivo Vlasaty píše:Vzhledem k poměru hlasů pro a proti podnětu a opravdu blbému načasování bych tímto navrhovatele chtěl požádat, aby podnět stáhl.

Naštěstí nový jednací řád není špatný a projednávat se začnou jen podněty, u kterých převažuje ANO nad NE
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvek:
Ivan.Mikolas
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“