Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
Moderátor: Predsedajici
- Ondrej.Kotas
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 2298
- Registrován: 29 srp 2011, 16:25
- Profese: automatizační specialista
- Bydliště: Brno - Nový Lískovec
- Dal poděkování: 3762 poděkování
- Dostal poděkování: 3493 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
Děláte, jak kdyby se tu už odvolával... Vždyť je to členský podnět, než se sežene dostatečný počet hlasů na to vůbec otevřít jednání, tak bude dávno po volbách a bude před jinejma. Prostě to jednou přijít muselo.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Kotas za příspěvky (celkem 5):
- Frantisek.Navrkal, Adam.Cernoch, Tobias.Esner, Tomas.Klapka, Ondrej.Kolek
Netrol! Trolí samo. „Kasinem se herna nestává, kasinem se rodí!“
Má koryta: brněnský zastupitel pro IT
e-mail: ondrej.kotas@pirati.cz | signal/tel: +420 608 828 650 | profil: http://wiki.pirati.cz/lide/Ondrej_Kotas
Má koryta: brněnský zastupitel pro IT
e-mail: ondrej.kotas@pirati.cz | signal/tel: +420 608 828 650 | profil: http://wiki.pirati.cz/lide/Ondrej_Kotas
- Lenka.Kozlova
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 3117
- Registrován: 11 čer 2012, 09:34
- Profese: vychovatelka
- Dal poděkování: 8636 poděkování
- Dostal poděkování: 3262 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
Děláš, jak kdyby to nechodilo furt! Bože, tak mladý a tak nudnýOndrej Kotas píše:Děláte, jak kdyby se tu už odvolával... Vždyť je to členský podnět, než se sežene dostatečný počet hlasů na to vůbec otevřít jednání, tak bude dávno po volbách a bude před jinejma. Prostě to jednou přijít muselo.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Kozlova za příspěvky (celkem 3):
- Patrik Koranda, Helena Jarolimkova, Petr.Vileta
-
Patrik Koranda
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 253
- Registrován: 09 srp 2013, 12:04
- Profese: watch
- Dal poděkování: 435 poděkování
- Dostal poděkování: 328 poděkování
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
edit: odvolejme mne, neprodleně
jsem pro
beru na vědomí
jsem pro
beru na vědomí
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrik Koranda za příspěvky (celkem 3):
- Helena Jarolimkova, Lenka.Kozlova, Josef.Kadlecek
-
Jan.Nezhyba
- Člen KS Moravskoslezský kraj
- Příspěvky: 925
- Registrován: 14 bře 2012, 10:43
- Profese: Výškové práce a n.n.o. Ekologie
- Bydliště: Havíř-OFF
- Dal poděkování: 918 poděkování
- Dostal poděkování: 799 poděkování
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
Pirátský kolorit diskuze o hovně a tema věčné stejně jako dalas
namísto činnosti jen samé hlouposti hlavně že je o nás vědět
namísto činnosti jen samé hlouposti hlavně že je o nás vědět
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Nezhyba za příspěvky (celkem 4):
- Martin.Smida, Lenka.Kozlova, Vojtech.Pikal, Jaroslav.Nemec
„Kdo nezná přístav, do kterého se chce plavit, tomu není žádný vítr příznivý.“
Seneca
Seneca
- Josef.Kadlecek
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 1900
- Registrován: 01 čer 2010, 21:17
- Profese: živnostník, řemeslník; dobrý elektrikář
- Bydliště: Bráník, Příkrá x U Háje, dřevěný domeček, P4
- Dal poděkování: 1832 poděkování
- Dostal poděkování: 1687 poděkování
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
Možná někomu (nevědomky) Ivan šlápl nějakým výrokem na kuří oko (nebo Ivan porušuje zákon či nějaký paragraf JdŘ?), ale pro samé pirátění už dal k ledu i práci (tedy - nevím z čeho žije).Jan Nezhyba píše:Pirátský kolorit ... hlavně že je o nás vědět

Nevím - kde je o nás "vědět" - že by tahle debata byla na titulní stránce Blesku či Seznamu jsem si nevšim`. Až budem mezi pěti - hlavními médii zmiňovanými stranami - jó, tak to bude jiná!
Nehoňme si triko, děťátka.
A než tady na někoho zas kydat hnůj, páč mi předseda udělal bebí (poslední dobou fórum k ničemu jinýmu není!), není lepší dotyčnému zavolat a z očí do očí sejít a vyříkat si to? Snažit se být spolu konstruktivní a né vzájemně destruktivní? Co Tomáši (navrhovateli)? On by si na Tebe Ivan neudělal čas? To asi ne...

- Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Kadlecek za příspěvky (celkem 6):
- Helena Jarolimkova, Ivan.Bartos, Petr.Kopac, Zdenek.Frolec, Lenka.Kozlova, Petr.Vileta
Existuje princip: je hrází pro jakékoli informace, odolává všem argumentům a úspěšně drží lidi ve věčné ignoranci: zavrhnout věc ještě před prozkoumáním
Herbert Spencer, 1820-1903 https://cs.wikipedia.org/wiki/Herbert_Spencer
Za sebe - mám vás všecky rád. Akorát před fanatickými "souložníky teoretiky" mě i u Pirátů naučilo se už mít na pozoru.
Neomylné lidi bez váhání devitalizovat!
Herbert Spencer, 1820-1903 https://cs.wikipedia.org/wiki/Herbert_Spencer
Za sebe - mám vás všecky rád. Akorát před fanatickými "souložníky teoretiky" mě i u Pirátů naučilo se už mít na pozoru.
Neomylné lidi bez váhání devitalizovat!
- Torento
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 77
- Registrován: 17 kvě 2013, 21:59
- Profese: student
- Dal poděkování: 206 poděkování
- Dostal poděkování: 181 poděkování
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
Jo, to je ono. Teď jsi to trefilJosef Kadlecek píše:A než tady na někoho zas kydat hnůj, páč mi předseda udělal bebí (poslední dobou fórum k ničemu jinýmu není!)

edit: překlepy
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Torento za příspěvky (celkem 5):
- Dominika.Michailidu, Janka.Michailidu, Marek.Necada, Ivan Sirko, Frantisek.Navrkal
...ale mohu se mýlit. 
-
josefplatil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 125
- Registrován: 19 říj 2013, 21:35
- Profese: Projektový manažer v IT
- Dal poděkování: 61 poděkování
- Dostal poděkování: 123 poděkování
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
Přátelé. Znáte ten vtip o kotli v pekle, kde jsou Češi?
Nikdo jej nehlídá, protože vždycky když jeden vystrčí hlavu, ostatní mu podrazí nohy.
Za jak dlouho jsou volby? To chce klid. Po EP2014 bude Ivan a Marcel v Bruselu, tak bude v ČR prostor na nové rozdání karet.
Nikdo jej nehlídá, protože vždycky když jeden vystrčí hlavu, ostatní mu podrazí nohy.
Za jak dlouho jsou volby? To chce klid. Po EP2014 bude Ivan a Marcel v Bruselu, tak bude v ČR prostor na nové rozdání karet.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi josefplatil za příspěvky (celkem 5):
- Helena Jarolimkova, Marek.Necada, Janek.Wagner, Petr.Vileta, Mikulas.Peksa
- Lenka.Kozlova
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 3117
- Registrován: 11 čer 2012, 09:34
- Profese: vychovatelka
- Dal poděkování: 8636 poděkování
- Dostal poděkování: 3262 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
Torento píše:Jo, to je ono. Teď jsi to trefilJosef Kadlecek píše:A než tady na někoho zas kydat hnůj, páč mi předseda udělal bebí (poslední dobou fórum k ničemu jinýmu není!)![]()
edit: překlepy
Problémy byly, jsou a budou a není člověk ten, který by se zalíbil všem...
Nevidím nikoho jako blbečka, spíš ty činy, nebo taky nečiny jsou dost blbé
Edit: jen špatně vložen můj příspěvek
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Kozlova za příspěvek:
- Torento
-
Helena Jarolimkova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2490
- Registrován: 26 dub 2013, 08:06
- Profese: Anarchista
- Dal poděkování: 6617 poděkování
- Dostal poděkování: 1231 poděkování
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše
Za vtip like, ovšem optimismus je závidění hodnýjosefplatil píše:Přátelé. Znáte ten vtip o kotli v pekle, kde jsou Češi?
Nikdo jej nehlídá, protože vždycky když jeden vystrčí hlavu, ostatní mu podrazí nohy.![]()
Za jak dlouho jsou volby? To chce klid. Po EP2014 bude Ivan a Marcel v Bruselu, tak bude v ČR prostor na nové rozdání karet.
- Lenka.Kozlova
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 3117
- Registrován: 11 čer 2012, 09:34
- Profese: vychovatelka
- Dal poděkování: 8636 poděkování
- Dostal poděkování: 3262 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Kozlova za příspěvek:
- Helena Jarolimkova