Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Svolání jednání k Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

PRO svolání
43
28%
PROTI svolání
105
67%
zdržuji se
8
5%
 
Celkem hlasujících: 55 - Celkem hlasů: 156

Uživatelský avatar
Ondrej.Kotas
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 srp 2011, 16:25
Profese: automatizační specialista
Bydliště: Brno - Nový Lískovec
Dal poděkování: 3762 poděkování
Dostal poděkování: 3493 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Ondrej.Kotas »

Děláte, jak kdyby se tu už odvolával... Vždyť je to členský podnět, než se sežene dostatečný počet hlasů na to vůbec otevřít jednání, tak bude dávno po volbách a bude před jinejma. Prostě to jednou přijít muselo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Kotas za příspěvky (celkem 5):
Frantisek.Navrkal, Adam.Cernoch, Tobias.Esner, Tomas.Klapka, Ondrej.Kolek
Netrol! Trolí samo. „Kasinem se herna nestává, kasinem se rodí!“

Má koryta: brněnský zastupitel pro IT
e-mail: ondrej.kotas@pirati.cz | signal/tel: +420 608 828 650 | profil: http://wiki.pirati.cz/lide/Ondrej_Kotas
Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 3117
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 8636 poděkování
Dostal poděkování: 3262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Ondrej Kotas píše:Děláte, jak kdyby se tu už odvolával... Vždyť je to členský podnět, než se sežene dostatečný počet hlasů na to vůbec otevřít jednání, tak bude dávno po volbách a bude před jinejma. Prostě to jednou přijít muselo.
Děláš, jak kdyby to nechodilo furt! Bože, tak mladý a tak nudný :roll: :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Kozlova za příspěvky (celkem 3):
Patrik Koranda, Helena Jarolimkova, Petr.Vileta
Patrik Koranda
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 253
Registrován: 09 srp 2013, 12:04
Profese: watch
Dal poděkování: 435 poděkování
Dostal poděkování: 328 poděkování

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Patrik Koranda »

edit: odvolejme mne, neprodleně
jsem pro
beru na vědomí
Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrik Koranda za příspěvky (celkem 3):
Helena Jarolimkova, Lenka.Kozlova, Josef.Kadlecek
Jan.Nezhyba
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 925
Registrován: 14 bře 2012, 10:43
Profese: Výškové práce a n.n.o. Ekologie
Bydliště: Havíř-OFF
Dal poděkování: 918 poděkování
Dostal poděkování: 799 poděkování

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Jan.Nezhyba »

Pirátský kolorit diskuze o hovně a tema věčné stejně jako dalas
namísto činnosti jen samé hlouposti hlavně že je o nás vědět :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Nezhyba za příspěvky (celkem 4):
Martin.Smida, Lenka.Kozlova, Vojtech.Pikal, Jaroslav.Nemec
„Kdo nezná přístav, do kterého se chce plavit, tomu není žádný vítr příznivý.“
Seneca
Uživatelský avatar
Josef.Kadlecek
Člen KS Praha
Příspěvky: 1900
Registrován: 01 čer 2010, 21:17
Profese: živnostník, řemeslník; dobrý elektrikář
Bydliště: Bráník, Příkrá x U Háje, dřevěný domeček, P4
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1687 poděkování

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Josef.Kadlecek »

Jan Nezhyba píše:Pirátský kolorit ... hlavně že je o nás vědět :fet:
Možná někomu (nevědomky) Ivan šlápl nějakým výrokem na kuří oko (nebo Ivan porušuje zákon či nějaký paragraf JdŘ?), ale pro samé pirátění už dal k ledu i práci (tedy - nevím z čeho žije). OFFTOPICJá dvakrát třikrát do týdne přispěju na fórum, někdy jdu na schůzi, sem tam demoška; jinak makám abych nešel ke dnu a přežil - z ruky do huby.
Nevím - kde je o nás "vědět" - že by tahle debata byla na titulní stránce Blesku či Seznamu jsem si nevšim`. Až budem mezi pěti - hlavními médii zmiňovanými stranami - jó, tak to bude jiná!
Nehoňme si triko, děťátka.

A než tady na někoho zas kydat hnůj, páč mi předseda udělal bebí (poslední dobou fórum k ničemu jinýmu není!), není lepší dotyčnému zavolat a z očí do očí sejít a vyříkat si to? Snažit se být spolu konstruktivní a né vzájemně destruktivní? Co Tomáši (navrhovateli)? On by si na Tebe Ivan neudělal čas? To asi ne...
OFFTOPICMě to připadá, jako bychom si tady trénovali reálnou politiku stůj co stůj - instalovat do funkce, nastražit past, počkat za bukem, chachá, chytil se - kyš, kyš (strouhám mrkvičku) - sestřelit a vydrápat se vějš - a pak plácat to né já, to ten přede mnou! Pozoruju si jí tímto prizmatem už delší čas...
Řešit problémy, klidně pracovat a neintrikovat a nevymejšlet pasti, žít a nechat čtyři roky žít - to né; Fakt povinně si zaveďme vyšetření na diagnózu "psychopat", říkám to už dlouho - a budeme první a bude se o nás psát!
Otevřená válka, člověk člověku vlkem, je realita, ale pořád se za něco skrývá. Ono je to psychopat člověku vlkem.
V podobném duchu jsem psal do vlákna podobného postupu Petra Bajgara, už mě to unavuje!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Kadlecek za příspěvky (celkem 6):
Helena Jarolimkova, Ivan.Bartos, Petr.Kopac, Zdenek.Frolec, Lenka.Kozlova, Petr.Vileta
Existuje princip: je hrází pro jakékoli informace, odolává všem argumentům a úspěšně drží lidi ve věčné ignoranci: zavrhnout věc ještě před prozkoumáním
Herbert Spencer, 1820-1903 https://cs.wikipedia.org/wiki/Herbert_Spencer
Za sebe - mám vás všecky rád. Akorát před fanatickými "souložníky teoretiky" mě i u Pirátů naučilo se už mít na pozoru.
Neomylné lidi bez váhání devitalizovat!
Uživatelský avatar
Torento
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 77
Registrován: 17 kvě 2013, 21:59
Profese: student
Dal poděkování: 206 poděkování
Dostal poděkování: 181 poděkování

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Torento »

Josef Kadlecek píše:A než tady na někoho zas kydat hnůj, páč mi předseda udělal bebí (poslední dobou fórum k ničemu jinýmu není!)
Jo, to je ono. Teď jsi to trefil :roll:

OFFTOPICHele, bez urážky, ale sám píšeš že na fórum moc nechodíš - a z tvýho příspěvku je to vidět. Předpokládám, že jsi tedy hlasoval PROTI - tvoje věc, ale nemáte náhodou jako jeden z veledůležitých bodů demokratický minimum?
I já jako RegP jsem četl o minimálně deseti věcech/kauzách/problémech (stačí chvilku hledat na fóru), který se nějakým způsobem týkají předsedy a evidentně je hodně lidí považuje za velmi závažný problém.
Opravdu jsi přesvědčený o tom, že jde jen o nějaký blbý slovo v nevhodnou dobu? Fakt jsi si jistej, že skoro 1/3 hlasujících chce odvolat předsedu a lídra (!) chvíli před volbama (!) jen tak z nudy nebo kvůli uraženýmu egu?

Myslím, že hlasování o jeho (ne)odvolání dopadlo jasně a osobně to považuju za rozumný výsledek. Ale zase nedělejte z tý skoro třetiny hlasujících ublížený pitomečky - zřejmě máte větší problém, než se vám, co to moc nesledujou, zdá.


edit: překlepy
Tito uživatelé poděkovali autorovi Torento za příspěvky (celkem 5):
Dominika.Michailidu, Janka.Michailidu, Marek.Necada, Ivan Sirko, Frantisek.Navrkal
...ale mohu se mýlit. :)
josefplatil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 125
Registrován: 19 říj 2013, 21:35
Profese: Projektový manažer v IT
Dal poděkování: 61 poděkování
Dostal poděkování: 123 poděkování

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od josefplatil »

Přátelé. Znáte ten vtip o kotli v pekle, kde jsou Češi?

Nikdo jej nehlídá, protože vždycky když jeden vystrčí hlavu, ostatní mu podrazí nohy. :D

Za jak dlouho jsou volby? To chce klid. Po EP2014 bude Ivan a Marcel v Bruselu, tak bude v ČR prostor na nové rozdání karet.
Tito uživatelé poděkovali autorovi josefplatil za příspěvky (celkem 5):
Helena Jarolimkova, Marek.Necada, Janek.Wagner, Petr.Vileta, Mikulas.Peksa
Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 3117
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 8636 poděkování
Dostal poděkování: 3262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Torento píše:
Josef Kadlecek píše:A než tady na někoho zas kydat hnůj, páč mi předseda udělal bebí (poslední dobou fórum k ničemu jinýmu není!)
Jo, to je ono. Teď jsi to trefil :roll:

OFFTOPICHele, bez urážky, ale sám píšeš že na fórum moc nechodíš - a z tvýho příspěvku je to vidět. Předpokládám, že jsi tedy hlasoval PROTI - tvoje věc, ale nemáte náhodou jako jeden z veledůležitých bodů demokratický minimum?
I já jako RegP jsem četl o minimálně deseti věcech/kauzách/problémech (stačí chvilku hledat na fóru), který se nějakým způsobem týkají předsedy a evidentně je hodně lidí považuje za velmi závažný problém.
Opravdu jsi přesvědčený o tom, že jde jen o nějaký blbý slovo v nevhodnou dobu? Fakt jsi si jistej, že skoro 1/3 hlasujících chce odvolat předsedu a lídra (!) chvíli před volbama (!) jen tak z nudy nebo kvůli uraženýmu egu?

Myslím, že hlasování o jeho (ne)odvolání dopadlo jasně a osobně to považuju za rozumný výsledek. Ale zase nedělejte z tý skoro třetiny hlasujících ublížený pitomečky - zřejmě máte větší problém, než se vám, co to moc nesledujou, zdá.



edit: překlepy


Problémy byly, jsou a budou a není člověk ten, který by se zalíbil všem...
Nevidím nikoho jako blbečka, spíš ty činy, nebo taky nečiny jsou dost blbé :)

Edit: jen špatně vložen můj příspěvek ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Kozlova za příspěvek:
Torento
Helena Jarolimkova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Helena Jarolimkova »

josefplatil píše:Přátelé. Znáte ten vtip o kotli v pekle, kde jsou Češi?

Nikdo jej nehlídá, protože vždycky když jeden vystrčí hlavu, ostatní mu podrazí nohy. :D

Za jak dlouho jsou volby? To chce klid. Po EP2014 bude Ivan a Marcel v Bruselu, tak bude v ČR prostor na nové rozdání karet.
Za vtip like, ovšem optimismus je závidění hodný ;-)
Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 3117
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 8636 poděkování
Dostal poděkování: 3262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

OFFTOPICHelo,ptimismus sice zavání blbostí, jak pravil klasik, ale víš kde bychom bez něj byli ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Kozlova za příspěvek:
Helena Jarolimkova
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“