Srovnávací kampaň Piráti vs konkurence

Eurovolby 2014
Toto podforum je pro svou již naektuálnost uzavřeno

Moderátor: Mediální odbor

Zamčeno
Uživatelský avatar
Ondrej.Profant
Technický odbor
Příspěvky: 7962
Registrován: 22 dub 2009, 23:55
Profese: Náměstek člena vlády
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 15006 poděkování
Dostal poděkování: 8366 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Srovnávací kampaň Piráti vs konkurence

Příspěvek od Ondrej.Profant »

@dalibor: Opět dal bych menší "raději Piráty". A text je relativně nečitelný.

Trochu je problém i s myšlenkou. Chtělo by to porovnávat stejné téma.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Profant za příspěvek:
Dalibor.Zahora

profant.eu
náměstek vicepremiéra pro digitalizaci
vedoucí resortních týmů Informatika

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Srovnávací kampaň Piráti vs konkurence

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

To co sem házím nejsou fakt finální věci k dalšímu šíření. Jen se snažím vymyslet texty a skrz obrázky se mi to dělá lépe, protože je to názornější. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
Helena.Jarolimkova

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Ondrej.Profant
Technický odbor
Příspěvky: 7962
Registrován: 22 dub 2009, 23:55
Profese: Náměstek člena vlády
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 15006 poděkování
Dostal poděkování: 8366 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Srovnávací kampaň Piráti vs konkurence

Příspěvek od Ondrej.Profant »

Co kdybychom byli trochu intoši a udělali si srandu z nás? Připravili nějakou srovnávačku, kterou prohrajeme? Samozřejmě ne proti kandidátům, ale např. proti historické či literální postavě.

Bude těžké vybrat někoho kdo nevzbudí hodně kontroverzí. Ale zas je to brutální důkaz toho, že nejsme sráči.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Profant za příspěvky (celkem 3):
Filip.Krska, Dalibor.Zahora, Helena.Jarolimkova

profant.eu
náměstek vicepremiéra pro digitalizaci
vedoucí resortních týmů Informatika

Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14653
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 12026 poděkování
Dostal poděkování: 20479 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Srovnávací kampaň Piráti vs konkurence

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Admirál Drake :-)

A Raději Piráty bude nejasný :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Lukas.Findeis

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Uživatelský avatar
Pavel.Moravec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2764
Registrován: 27 dub 2011, 17:25
Profese: IT
Bydliště: Brno Bystrc
Dal poděkování: 12424 poděkování
Dostal poděkování: 5915 poděkování

Re: Srovnávací kampaň Piráti vs konkurence

Příspěvek od Pavel.Moravec »

Mikulas Ferjencik píše:Máme ještě nachystané dva, sdílet budu zřejmě dnes nebo zítra, máme spoustu virálního obsahu, nevím co dřív. Marcel vs Svoboda (KDU) a Ivan vs Sehnalová (ČSSD, eCall), ad Svobodní a Zelení, přijde mi to trochu kontraproduktivní se vymezovat vůči nim, nejsou vnímaní jako veřejní nepřátelé, chtělo by to něco na TOPku a KSČM, případně Úsvit.
KSČM? Svoboda slova, prosímtě.. :) aneb najdi 10 rozdílů mezi KSČ a KSČM. Anebo rejpnutí do transparence vs. akce "milion za změnu zákona" (nachytal se kdosi z TOPky a jeden z komunistů, z TOPky byl vyletěn, u komunistů snad i zůstal). Anebo (trochu populistická podpásovka) Marcel či Vojta Pikal podepisující slib prátských kandidátů (http://tandemnachbruessel.eu/en/pledge/ ) že diety bude brát jen za den kdy fakt v EP maká, versus Ransdorf držkatý na novináře když si šel navečer vyzvednout dietu

Úsvit: transparentní účetnictví. My jej máme, u nich si Okamura bral miliony měsíčně pro sebe.

TOP: nejsou pro ACTA i TTIP? (ale to se už asi opakuje) Co třeba transparentní výběrová řízení versus Drábkův tendr na soc.dávky? Nebo Pospíšil tahaný z anitky kmotrem Romanem Jurečkem či Toskánské setkání s versus opět transparentní.

(ale většina toho není personifikováno na "1 kandidát za Piráty vs. 1 kandidát za XY")
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Moravec za příspěvek:
Filip.Krska
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Srovnávací kampaň Piráti vs konkurence

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Mikulas Ferjencik píše:Máme ještě nachystané dva, sdílet budu zřejmě dnes nebo zítra, máme spoustu virálního obsahu, nevím co dřív. Marcel vs Svoboda (KDU) a Ivan vs Sehnalová (ČSSD, eCall), ad Svobodní a Zelení, přijde mi to trochu kontraproduktivní se vymezovat vůči nim, nejsou vnímaní jako veřejní nepřátelé, chtělo by to něco na TOPku a KSČM, případně Úsvit.
Nesouhlas - ty další partaje co jmenuješ nejsou na rozdíl od SSO a Zelených přímými konkurenty, proto není tolik nutné se vůči nim vymezovat. Taky nechápu proč by měli být vnímáni jako "veřejní nepřátelé"?

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14653
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 12026 poděkování
Dostal poděkování: 20479 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Srovnávací kampaň Piráti vs konkurence

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Dalibor Zahora píše:
Mikulas Ferjencik píše:Máme ještě nachystané dva, sdílet budu zřejmě dnes nebo zítra, máme spoustu virálního obsahu, nevím co dřív. Marcel vs Svoboda (KDU) a Ivan vs Sehnalová (ČSSD, eCall), ad Svobodní a Zelení, přijde mi to trochu kontraproduktivní se vymezovat vůči nim, nejsou vnímaní jako veřejní nepřátelé, chtělo by to něco na TOPku a KSČM, případně Úsvit.
Nesouhlas - ty další partaje co jmenuješ nejsou na rozdíl od SSO a Zelených přímými konkurenty, proto není tolik nutné se vůči nim vymezovat. Taky nechápu proč by měli být vnímáni jako "veřejní nepřátelé"?
no právě útočit na přímého konkurenta je nesmysl, protože to nepřesvědčí nerozhodné, aby si vybral tebe, právě naopak.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvek:
Dalibor.Zahora

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Srovnávací kampaň Piráti vs konkurence

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

Mikulas Ferjencik píše:
Dalibor Zahora píše:
Mikulas Ferjencik píše:Máme ještě nachystané dva, sdílet budu zřejmě dnes nebo zítra, máme spoustu virálního obsahu, nevím co dřív. Marcel vs Svoboda (KDU) a Ivan vs Sehnalová (ČSSD, eCall), ad Svobodní a Zelení, přijde mi to trochu kontraproduktivní se vymezovat vůči nim, nejsou vnímaní jako veřejní nepřátelé, chtělo by to něco na TOPku a KSČM, případně Úsvit.
Nesouhlas - ty další partaje co jmenuješ nejsou na rozdíl od SSO a Zelených přímými konkurenty, proto není tolik nutné se vůči nim vymezovat. Taky nechápu proč by měli být vnímáni jako "veřejní nepřátelé"?
no právě útočit na přímého konkurenta je nesmysl, protože to nepřesvědčí nerozhodné, aby si vybral tebe, právě naopak.
Srovnávání je útok? Já myslela, že to jsou argumenty... ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena.Jarolimkova za příspěvek:
Dalibor.Zahora
Vaclav.Fortik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2094
Registrován: 02 črc 2009, 22:39
Profese: manager
Dal poděkování: 4026 poděkování
Dostal poděkování: 3796 poděkování

Re: Srovnávací kampaň Piráti vs konkurence

Příspěvek od Vaclav.Fortik »

Mě můžete srovnat s Machem,
1) já nenosím/nesnáším kravaty :) X on je skoro pořád v obleku = raději Piráty - osobně myslím, že nás volí hlavně ty, co kravatu nenosí ...

2) Jinak Mach byl myslím členem Mensy, ale musel bych si to ověřit, tedy se nabízí Mach prostý člen Mensy (roky kdy byl člen) , Fořtík předseda (roky kdy jsem byl předseda), ale je to slabší něž to s tou krvatou a Mensu bych moc do kampaně nezatahoval

3) Další vtipný obrázek by mohl být, kde bude výčet toho co prosazuje Mach (Mach prosazuje odchod z EU) a já s textem o pořádání setkání příznivců sci-fi Pragocon, Bohemiacon, možná i ADVíku neb Michal Bezvoda mi už vyjádřil osobní podporu a navíc jsem mu skutečně s prvními třemi ročníky pomáhal ... a FATKAMI ZE STAR TREKU - Fořtík prosazuje funkční federaci - mířilo by to navíc na komunitu, kde máme příznivce, kteří jsou ale líní jít volit, kdyby je něco volit donutilo dostaneme čistě statisticky zhruba polovinu jejich hlasů ...

3) mi řijde nejlepší z hlediska volebního ...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Fortik za příspěvek:
Filip.Krska
Uživatelský avatar
Jana.Jirikova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 424
Registrován: 21 lis 2013, 19:27
Profese: student
Dal poděkování: 350 poděkování
Dostal poděkování: 568 poděkování

Re: Srovnávací kampaň Piráti vs konkurence

Příspěvek od Jana.Jirikova »

Některé reakce tedy opravdu nejsou moc pozitivní:

Dislike... Tím, že se budete takhle "povyšovat" a říkat, že jste lepší se asi daleko nedostanete. Můj názor. Hauk

Docela mi to pripomina kampan cssd, jak tam vzdycky hazeli spinu na ODS..

kurva kdo vam tohle radi? Vzdyt je to kampan cssd a ods prez kopirak! Mate za potrebi ukazovat prstem a rikat oni jsou horsi nez my? Ja jdu pryc.

ale no tak ČPSko .... štvavá kampaň není potřeba, můj hlas stejně máte, ale je snad zapotřebí ukazovat na ostatn
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Jirikova za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Filip.Krska
I've distributed some pamphlets to the plants, but not all were willing to accept them. (Breton, Less time)
Zamčeno

Zpět na „EP 2014“